Nowy Rok 2020 w Veliky Ustyug

Sylwester to wydarzenie, które należy przygotować z wyprzedzeniem. Zwłaszcza jeśli chcesz spędzić go w najbardziej niezwykłym miejscu w Rosji, w którym pod koniec grudnia spieszy się ogromna liczba turystów i wczasowiczów - Veliky Ustyug. To tutaj znajduje się główna rezydencja Świętego Mikołaja, w której interesujące są nie tylko dzieci, ale także dorośli, którzy nie stracili smaku na wakacje. Wielu planuje już świętować Nowy Rok 2020 tutaj.

Ten pośpiech jest zrozumiały: popyt na wycieczki i zakwaterowanie na przełomie grudnia i stycznia wzrasta dziesiątki i setki razy. Ci, którym zabrakło miejsc w przeddzień 2019 r., Już martwią się rezerwacją miejsc na Nowy Rok 2020.

Wycieczki

Ci, którzy nie są przyzwyczajeni do samodzielnego organizowania zajęć rekreacyjnych, skorzystają z wielu noworocznych wycieczek oferowanych przez touroperatorów i firmy turystyczne. Koniecznością każdej takiej wycieczki jest wizyta w rezydencji Świętego Mikołaja, różnorodne zawody, spacery, saneczkarstwo itp. Wszystko to budzi w sercu radość i przeczucie prawdziwych cudów Nowego Roku.

Możesz wybrać wycieczki skierowane do różnych grup: grup dzieci, rodzin z dziećmi, firm młodzieżowych, osób w różnym wieku itp. Zasadniczo różnią się poziomem oferowanego komfortu. Istnieją propozycje, w których goście są spotykani bezpośrednio na peronie lub dworcu autobusowym, organizując transfer do miejsca zamieszkania.

Każda wycieczka obejmuje świąteczną noc wypełnioną kolorowym programem, specjalnymi przysmakami i oryginalną rozrywką. Najpopularniejszymi formami spędzania wolnego czasu w Veliky Ustyug są warsztaty z produkcji kolorowych ozdób choinkowych, psich zaprzęgów i kuligów z postaciami z noworocznych opowieści.

Średnio czas trwania wycieczek nie przekracza 3-4 dni. Koszt zależy od tego, w którym hotelu musisz mieszkać, jak bogaty będzie program i jaki rodzaj świątecznych wieczorów i nocy jest zapewniony. Teraz dokładne ceny na 2020 r. Nie zostały jeszcze ustalone, ale sądząc po trendach ostatnich lat, zmienią się one nieznacznie w ciągu roku. Dlatego możemy założyć, że wstępnie wycieczki będą kosztować od 10 do 40 tysięcy rubli. Dla małych dzieci ceny mogą być o 10, 20 lub 30% niższe, a dla dzieci poniżej 3 lat czasami możliwe jest bezpłatne zakwaterowanie. Pełna cena dla dorosłych obejmuje zakwaterowanie, śniadanie, dwa lub trzy posiłki dziennie, zwiedzanie i transport.

Na życzenie możesz zamówić indywidualny program na Nowy Rok 2020 na dowolną liczbę dni z pożądanym poziomem komfortu. W takim przypadku cena jest obliczana indywidualnie.

Z reguły przy wcześniejszej spłacie koszt zmniejsza się o pewien procent, czasem bardzo znacząco, więc ludzie, którzy już zarezerwowali program na Sylwestra w 2020 roku w Veliky Ustyug, będą mogli zaoszczędzić przyzwoitą kwotę pieniędzy.

Odpoczynek

Veliky Ustyug znajduje się w taki sposób, że można się tu dostać zarówno transportem osobistym, jak i pociągiem turystycznym lub autobusem turystycznym, którego liczba ostrożnie rośnie w Sylwestra. Najbliższa stacja znajduje się na stacji Kotlas / Yadriha. Stamtąd można dostać się do Veliky Ustyug autobusem podmiejskim.

Mieszkańcy naprawdę mają nadzieję, że do Nowego Roku 2020 zostanie odbudowane i uruchomione nowe lotnisko, które uprości transport tysięcy Rosjan i gości z pobliskich i dalekich krajów do ojczyzny Świętego Mikołaja. Ten zamiar został zgłoszony przez władze lokalne.

Turyści muszą wcześniej zarezerwować hotel lub hotel prywatny. Nie można mieć nadziei, że będą dostępne wolne miejsca, ponieważ zwykle wszystko było zarezerwowane we wrześniu. Możesz pomieścić nie tylko w hotelu, ale także w sanatorium lub pensjonacie. Życie w sanatorium będzie prawdziwą zimową bajką, ponieważ znajduje się w malowniczym lesie iglastym, 7 km od Veliky Ustyug. Oprócz relaksu możesz poprawić się dzięki procedurom i uzdrawiającemu leśnemu powietrzu.

Ceny pokoi hotelowych zaczynają się od 2,5 tysiąca rubli dziennie, ale w najbardziej prestiżowych i komfortowych miejscach na Nowy Rok 2020 nie ma już wolnych pokoi. Możesz ustalić z administracją, że w przypadku anulowania rezerwacji przez jednego z gości, natychmiast powiadomią o tym fakcie telefonicznie lub mailowo.

Najtańszą opcją jest wynajem pokoi w wiejskich domach. Tutaj wynajmowane są pokoje wyposażone we wszystko, co niezbędne. Możesz wybrać dom z ogrzewaniem parowym lub możesz wybrać ogrzewanie piecowe, aby poczuć cały lokalny smak. Przy wyborze takich mieszkań również nie wahaj się, ponieważ pokoje w sektorze prywatnym są rezerwowane z wyprzedzeniem.

Rezydencja Świętego Mikołaja

Każdy, kto przybył do Veliky Ustyug, musi odwiedzić rezydencję Świętego Mikołaja. Istnieje kilka opcji, w jaki sposób można to zorganizować. Najbardziej niezapomniane wrażenia zapewni spotkanie w Nowym Roku 2020 właśnie tutaj, 13 km od miasta. Wiele osób porównuje to miejsce z atmosferą do Disneylandu, ale zauważ, że jest tu o wiele wygodniej i przyjemniej.

W sylwestra najbardziej uderzające wydarzenia odbywają się w Ojczyźnie Świętego Mikołaja, ponieważ nie było wątpliwości, że Nowy Rok 2020 będzie najszczęśliwszy w życiu.

Drugą opcją jest przyjazd tutaj nie w Sylwestra, ale w wigilię lub po nim. Wizyta obejmuje obowiązkowy spacer Szlakiem Bajki, podczas którego można spotkać wielu bohaterów baśni i opowieści ludowych. Niesamowite bufony zapewnią zabawę każdemu, kto przekroczył ten szlak. Tutaj możesz zobaczyć zwierzęta z północy, które możesz podziwiać i sfotografować je jako pamiątkę. Program obejmuje przejażdżki konne, odwiedzanie poczty Świętego Mikołaja, ogród zimowy itp.

Cena takiego pakietu wyniesie około 1400-1600 rubli dla dorosłych, 900-1050 rubli dla uczniów, 800-900 rubli dla przedszkolaków i dzieci w wieku do 3 lat mogą bezpłatnie odwiedzić Fatherland Frost w Veliky Ustyug.

W każdym razie każdy, kto zdecyduje się przyjechać tutaj z okazji Nowego Roku 2020, pozostawi najbardziej pozytywne wspomnienia z bajki noworocznej w rzeczywistości.

Nowy Rok 2020 w Veliky Ustyug: bajka przez cały rok

Obejrzyj wideo: The Champions on America's Got Talent 2019. Auditions. WEEK 1. Got Talent Global (Październik 2019).