Flash - film 2020

 • Światowa premiera: 2020
 • Premiera w Rosji: 2020
 • Kraj produkcji: USA
 • Gatunek: fantasy, przygodowe, akcji
 • Dyrektor: John Francis Daily, Jonathan Goldstein
 • Aktorzy: Ezra Miller, Kirsi Clemons, Billy Crudap

Fani League of Justice i DC Universe jako całość cieszą się i czekają na 2020 rok, aby obejrzeć film Flash. Chociaż krążą plotki, że solowy album o najszybszym superbohaterze zostanie wydany dopiero w 2021 r., Ponieważ aktor grający we Flash jest nadal zaangażowany w projekt Fantastyczne Zwierzęta. W każdym razie fani będą oczekiwać premiery. Roboczy tytuł obrazu to „Flashpoint” (podobnie jak popularny komiks), ale w Rosji film najprawdopodobniej nazywa się po prostu „Flash”.

Działka

Z powodu siły wyższej podczas rutynowego eksperymentu młody fizyk nuklearny o imieniu Barry Allen jest narażony na działanie chemikaliów. Miał umrzeć, ale zdarza się cud: facet nie tylko przeżywa, ale także otrzymuje nadprzyrodzone zdolności i moce. Teraz może poruszać się w kosmosie z niesamowitą prędkością, a także bardzo szybko przetwarzać ogromne ilości informacji. Barry przybiera nową nazwę - Flash (z angielskiego flash - flash), wymyśla jasny garnitur i decyduje się wykorzystać swoje supermoce w walce ze złem.

Kto to jest Flash

Ta postać pojawiła się po raz pierwszy w 1940 roku. Ale to była inna osoba: student imieniem Jay Garrick, który zmienił się we Flash po wdychaniu oparów deuteru. Garrick, odkrywając niesamowite umiejętności, postanawia zostać superbohaterem. Jako prototyp wybiera greckiego boga Hermesa, który wykonał hełm ze skrzydłami i ubrał się na czerwono. Swoim symbolem stworzył złotą błyskawicę i przyjął nowe imię.

Popularność komiksów stopniowo spadała, aw 1956 r. Autorzy DC Comics postanowili zrestartować komputer, nieznacznie zmieniając biografie i tożsamość niektórych postaci. Tak więc Flash był Barry Allen, który nabył nadprzyrodzone zdolności w nieco inny, aczkolwiek podobny sposób.

A propos! Wielkim fanem bohatera jest Sheldon Cooper z serii „The Big Bang Theory” (2007-2018). Ma czerwoną koszulkę imitującą kostium superbohatera. W jednym z odcinków Sheldon spotyka nawet swojego idola, który mówi mu, że kupił akcje Marvel Comics (uwaga: konkurująca firma).

Błysk jako spin-off w Lidze Sprawiedliwości

Pod koniec 2017 roku ukazał się film Justice League (w reżyserii Zacka Snydera), opowiadający o najpopularniejszych pięciu postaciach w DC Universe:

 1. Batman
 2. Wonder Woman.
 3. Aquaman.
 4. Cyborg.
 5. Flash

Takiej pstrokatej firmy nie wybrano przypadkowo. Wszystkie postacie mają różne umiejętności, więc doskonale się uzupełniają. Ważny jest także element wizualny: każda postać ma swój własny kolor, dzięki czemu film jest jeszcze bardziej kontrastowy i przyjemny do oglądania.

W Stanach Zjednoczonych obraz nie spłacił budżetu, a twórcy postanowili porozmawiać o każdej postaci indywidualnie. W przypadku Batmana wszystko jest jasne i tak - jest wystarczająco sławny i kochany przez publiczność, a wokół niego jest wielu solistów: „Batman” (1989), „Batman powraca” (1992), „Batman na zawsze” (1995) itp. Równolegle z Ligą Sprawiedliwości nakręcono film o Wonder Woman, który również został wydany w 2017 roku. W 2018 r. Aquaman wygrał album solowy, aw 2020 r. Zostanie wydany Cyborg i Flash, co do których autorzy mają duże nadzieje.

Obsada

Ezra Miller (Drużyna samobójców, 2016, Fantastyczne zwierzęta i gdzie żyją, 2016) grał we Flashu w Lidze Sprawiedliwości, więc postanowili go zostawić na album solowy. Ale studio żałowało, gdy dowiedziała się, że Miller jednocześnie kręcił w trzeciej części Fantastycznych Zwierząt. DC Comics nie ma innego wyjścia, jak tylko poczekać, aż aktor się uwolni, więc dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

W rolę superbohaterki, uroczej Iris West zagra Kirsi Clemons (Komatozniki, 2017, Bitch, 2018). Ale główną intrygą jest aktor Billy Crudup, który jest deklarowany jako Henry Allen. Jeśli spojrzysz na historię rozwoju Flasha jako postaci we wszechświecie DC, zobaczysz tylko jednego bohatera o imieniu Henry Allen. I jest wnukiem Barry'ego Allena i Iris West. Czy to oznacza, że ​​w filmie wydarzenia „Flash” rozwijają się przez kilka pokoleń? A może Henry wyjdzie z przyszłości? A może Joby Harold wprowadził dodatkową postać o podobnym nazwisku i tym samym nazwisku? Możesz się tego wszystkiego dowiedzieć dopiero po wydaniu zwiastuna lub zwiastuna. Nie stanie się to wkrótce, ponieważ filmowanie jeszcze się nie rozpoczęło.

 • Ezra Miller
 • Kirsi Clemons
 • Billy Crudup

Ekipa filmowa

Początkowo film Flash, który nadal ma zostać wydany w 2020 roku, miał zostać sfilmowany przez udany tandem Phila Lorda i Chrisa Millera (Macho i Nerd, 2012, Lego Movie, 2014), ale poszli do Disneya, aby utwórz kolejny projekt o Hanie Solo po sukcesie najnowszej Gwiezdnych wojen (2018). Rick Famuyiva również odmówił fotelu reżysera (Deaf Quarter, 1999, Drug, 2015). Zdesperowane studio zasugerowało, że nawet aktor Ben Affleck, który grał Batmana w Lidze Sprawiedliwości, był zaangażowany w produkcję, ale nie zgodził się.

Na szczęście znaleziono dyrektorów. Byli to John Francis Daley i Jonathan Goldstein, którzy byli scenarzystami obrazu „Spider-Man: Homecoming” (2017). Mają niewielkie doświadczenie w reżyserii, ale studio opiera się na wysokiej jakości scenariuszu. Scenariuszem był Joby Harold (Narcosis, 2007, King Arthur's Sword, 2017), który polegał na oryginalnej historii podczas swojej pracy.

Film Flash 2020: wideo

Obejrzyj wideo: The Flash : Flashpoint 2020 - Teaser Trailer. Ezra Miller DCEU Movie. Fan Made (Październik 2019).