Nowe BMW 2019-2020

Niemiecka firma bardzo ostrożnie podchodzi do gamy modeli swoich samochodów, uważnie monitorując bieżące zmiany na rynku motoryzacyjnym. Biorąc pod uwagę istniejące trendy, BMW planuje wprowadzić nowe produkty na kolejne 2019 i 2020 r.

Oferujemy Ci dowiedzieć się, jakie nowe modele BMW będą wkrótce dostępne w salonach Europy i Rosji.

1-Series

BMW serii 1 2019 wyróżnia się jasnym i dynamicznym wyglądem, którego celem jest pokazanie sportowego charakteru. Z przodu zastosowano tradycyjną kratkę firmy, a płaskie reflektory i szerokie wloty powietrza zostały zaprojektowane w celu podkreślenia szybkiego obrazu.

Mocne aerodynamiczne lusterka, szerokie przeszklenia i wystające okrągłe nadkola wyróżniają się w części bocznej. Część rufowa składa się z szerokich połączonych świateł, schodkowej klapy tylnej i ciemnej podkładki ochronnej z wbudowanymi okrągłymi dyfuzorami wylotowymi.

Wnętrze ma doskonałą architekturę i ergonomię. Do dekoracji użyto wyłącznie materiałów premium. Wśród cech nowej serii należy wymienić bogaty i nowoczesny sprzęt.

Jako silniki dla odbiorców krajowych dostępne są trzy silniki o pojemności 135, 190 i 340 litrów. z w połączeniu z 8-pasmową automatyczną skrzynią biegów z różnymi trybami jazdy. Należy zwrócić uwagę na główną cechę konstrukcyjną przejścia pierwszej serii z napędu na tylne koła na napęd na przednie koła. Cena małego samochodu dla rosyjskich nabywców rozpocznie się od 1,55 miliona rubli.

7 serii

Zmienionemu wizualnie BMW serii 7 towarzyszyć będą pewne znaczące aktualizacje kosmetyczne, być może powiększona kratka z bardziej zauważalną ramą, zmodyfikowane zderzaki i rozszerzone wloty powietrza.

Wśród innych funkcji zewnętrznych następna modyfikacja otrzyma nowe:

 • Reflektory LED;
 • Tylne światła LED;
 • pokrywa bagażnika;
 • koła ze stopów lekkich;
 • stylowe nawiewniki wywiewne.

Wygląd wnętrza jest podobny do poprzednich modeli, ale ma w pełni cyfrową deskę rozdzielczą i podobny wyświetlacz multimedialny.

Jako silnik zachowany jest 12-cylindrowy silnik benzynowy z dwiema turbinami, co pozwala uzyskać moc do 615 litrów. s., a także dwa 6-cylindrowe turbodiesel o mocy 264 i 320. Koszt nowych produktów w krajowych salonach samochodowych zaczyna się od 5,00 milionów rubli.

8 serii

Nowe flagowe coupe BMW serii 8 wyróżnia się uderzającym wyglądem. Samochód wygląda muskularnie i agresywnie na 20-calowych felgach aluminiowych w napompowanych nadkolach.

Maszyna otrzyma dużą listę szerokiej gamy wyposażenia zapewniającego komfort i bezpieczeństwo, w tym światła LED z oświetleniem laserowym. W dekoracji zastosowano materiały klasy luksusowej: prawdziwej skóry, węgla, zamszu, weluru, szczotkowanego metalu.

Silniki będą wyposażone w dwa silniki o sile 320 i 537 w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Steptronic. Cena coupe w roku modelowym 8 serii 2019 rozpocznie się od 6,20 mln rubli.

Z4

Roadster, Z4, jak większość samochodów tej klasy, fascynuje swoim niezwykłym, można by rzec, nawet zapierającym dech w piersiach wyglądem.

Niesamowita forma obrazu;

 • mocny kaptur z głębokimi wytłoczeniami;
 • silne nachylenie przedniej szyby;
 • niski tylny amortyzator;
 • wydłużone ciało;
 • duże koła.

Sztywny dach samochodu otwiera się lub zamyka w zaledwie 19 sekund, a obie operacje można wykonywać przy prędkościach do 40 km / h. Salon Z4 należy opisać jako komfortowy i luksusowy. Funkcje powinny obejmować możliwość wyboru jednego z trzech silników o pojemności 240, 300 lub 335 sił. Przekładnia napędu na tylne koła jest wyposażona w układ sDrive zapewniający lepszą przyczepność i płynniejsze sterowanie. Koszt roadstera rozpocznie się od 35,0 tys. Euro.

X1

Niemiecka firma wprowadziła kompaktowy X1 drugiej generacji w 2016 roku. W przyszłym roku zaplanowano wydanie zaktualizowanej wersji.

Crossover jest obecnie w fazie testów i można już zauważyć, że projekt otrzymał poważne zmiany w przedniej części, które sprowadzają się do zastosowania większych wlotów powietrza, mniejszych reflektorów, które stały się nieco bardziej kompaktowe niż przedni zderzak. Wprowadzono również zmiany w konfiguracji bocznych linii wytłaczania, a na rufie pojawiły się podwójne końcówki na rurach wydechowych.

We wnętrzu praktycznie nie ma zmian, a skrzynia biegów z napędem na przednie koła nie uległa zmianie. Zachowano również szeroki zakres jednostek napędowych samochodu o pojemności od 130 do 230 sił. Nowość otrzyma dwie wersje spektaklu, a początkowy koszt wyniesie 33,90 tys. Dolarów.

X2

Kolejny kompaktowy crossover firmy pod nazwą X2 na początku 2019 r. Zostanie uzupełniony o naładowaną wersję z indeksem M35i.

Samochód otrzyma dwulitrowy turbodoładowany silnik o pojemności 305 litrów. pp., 19-calowe koła, a także pakiet M-Sport, zarówno na zewnątrz, jak i na wnętrze. To stworzy agresywny design, a wnętrze stanie się podobne do projektu samochodu sportowego.

Konstrukcja M35i zwiększy sztywność zawieszenia, wzmocnione hamulce i stały napęd na wszystkie koła xDrive. Koszt dynamicznego crossovera rozpocznie się od 48,00 tys. Dolarów.

X3

Zmieniony X3 roku modelowego 2019 wyróżnia się atletycznym wyglądem, który podkreśla możliwość pewnego ruchu zarówno na dowolnych drogach, jak i przy ich braku.

Główne zalety nowych produktów należy uznać za dynamikę, komfort, bezpieczeństwo, innowacyjny sprzęt.

SUV opiera się na modułowej platformie CLAR, która zwiększyła wyposażenie samochodu w bezpieczne systemy i nowe elektroniczne asystenty kierowcy. Masa samochodu również spadła, ale wymiary wzrosły. Aby wyposażyć X3, zaprojektowano trzy turbodiesel o pojemności 190, 265 i 327 litrów. pp., a także trzy silniki benzynowe odpowiednio w 185, 250 i 367sil. W salonach krajowych cena samochodu rozpocznie się od 3,12 miliona rubli.

IX3

W 2020 roku BMW planuje rozpocząć produkcję samochodu elektrycznego pod nazwą iX3 na podstawie seryjnej wersji crossovera iX3 na platformie CLAR. SUV będzie wyposażony w silnik elektryczny o pojemności 275 litrów. z oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 70 kWh. Tandem taki zapewni przebieg na jednym ładowaniu przez 400 km, a pełny czas ładowania to tylko 30 minut.

Nowość otrzyma prawie taki sam wygląd z wersją podstawową, a wśród drobnych różnic możemy zauważyć:

 • nowa konstrukcja zderzaka;
 • niepodzielna kratka;
 • okno ładowania, znajdujące się na lewym skrzydle.

Wnętrze iX3 jest identyczne jak w standardowej kabinie. Opcje konfiguracji i koszt samochodu elektrycznego zostaną ogłoszone w połowie 2019 r. Przed rozpoczęciem zbierania aplikacji.

X4M

W 2019 r. Rozpocznie się produkcja pierwszej sportowej wersji crossovera premium pod indeksem X4M.

Tradycyjnie dynamiczne wersje niemieckich SUV-ów są wyposażone w:

 • mocny silnik (do tej modyfikacji 410 KM);
 • wzmocnione zawieszenie;
 • silne hamulce;
 • napęd na wszystkie koła (wersja podstawowa).

Wnętrze zostało wykonane w stylu sportowym przy użyciu luksusowych materiałów dekoracyjnych. Dwa urządzenia o pojemności 355 i 248 litrów są przeznaczone do urządzeń. z ... Przekładnia napędu na cztery koła z systemem xDrive zapewnia pewny ruch na każdej drodze. Początkowy koszt sportowego crossovera wynosi 55,50 tys. Dolarów.

X5

Na 2019 r. Planowana jest premiera kolejnej wersji modelu X5.

Samochód otrzyma bardziej dynamiczny i mocny wygląd, który utworzy:

 • powiększona markowa kratka;
 • masywne wloty powietrza;
 • wzmocnione zderzaki;
 • zwiększone linie wytłaczania bocznych drzwi i kaptura.

Zmiany we wnętrzu związane z powszechnym stosowaniem wkładek węglowych i szczotkowanego aluminium.

Samochód jest wyposażony w tradycyjną platformę CLAR i ma napęd na wszystkie koła. Na początkowym etapie produkcji planowane jest zastosowanie dwóch silników benzynowych (340 i 467 KM), a także dwóch turbodiesel (265 i 400 KM). Wszystkie silniki wyposażone są w 8-pasmową automatyczną skrzynię biegów. Cena X5 rozpocznie się od 4,20 mln rubli.

X6

Kolejnym nowym modelem BMW w 2020 roku będzie sportowe crossover z indeksem X6.

Samochód swoim wyglądem przypomina zwiększoną wydajność crossovera X4. Stylistyka wnętrza coupe charakteryzuje się wysoką ergonomią dla kierowcy i najwyższym komfortem dla pasażerów.

Nowość jest wyposażona w mocne silniki o mocy od 300 do 445 sił, przekładnię napędu na wszystkie koła z XDrive i 8-pasmowy automat. Cena podstawowej wersji X6 w Rosji zaczyna się od 4,40 mln rubli.

X7

Ważnym wydarzeniem w najbliższej przyszłości będzie rozpoczęcie produkcji kolejnej modyfikacji flagowego crossovera X7. Samochód jest najbardziej luksusowym i sportowym modelem firmy.

Konstrukcja siedmiomiejscowego X7 reprezentuje moc, styl i dynamikę. W wyposażeniu wnętrz zastosowano wyłącznie najwyższej jakości materiały i dużą liczbę systemów zapewniających komfort i bezpieczeństwo.

Platformy CLAR zostały wykorzystane jako podstawa i zastosowano napęd na wszystkie koła XDrive. Cztery turbodoładowane silniki o mocy od 315 do 455 sił są zaprojektowane tak, aby były wyposażone w jednostki napędowe. We wszystkich silnikach agregowana jest 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów Steptronic. Sprzedaż nowych produktów rozpocznie się na rynku północnoamerykańskim, a cena rozpocznie się od 95,00 tys. Dolarów.

Dron INext

Autonomiczne systemy sterowania są jednym z najpopularniejszych kierunków rozwoju nowoczesnego przemysłu samochodowego, a BMW nie pozostaje w tyle za światowymi trendami. Już w 2020 r. Oferta marki zostanie uzupełniona ultranowoczesnym samochodem nowej generacji o nazwie iNext.

Producent obiecuje, że samochód będzie wyposażony w najbardziej zaawansowane systemy, ale będzie możliwość tradycyjnego sterowania. Oficjalnie stwierdzono, że nowy samochód otrzyma stopień autonomii 3,5 i będzie mógł pokonać nawet 500 km na jednym ładowaniu. Obiecują opowiedzieć więcej szczegółów na temat silnika elektrycznego, w który będzie wyposażony nowy produkt, oraz innych niuansów technicznych, bliżej oficjalnej premiery, która ma się odbyć w 2019 roku.

Wniosek

Wśród głównych trendów w nowych samochodach BMW na uwagę zasługuje powszechne korzystanie z platformy CLAR, wprowadzenie nowych innowacyjnych systemów, a także przejście najbardziej przystępnych cenowo modeli z napędem na tylne koła na napęd na przednie koła.

Obejrzyj wideo: 20192020 BMW 7 Series M760Li. XDrive Long FULL REVIEW Interior Exterior Infotainment (Październik 2019).