Konkursy na nowy rok 2020

Imprezy sylwestrowe to nie tylko głośna uczta i wymiana prezentów. Firma musi być rozbawiona, zabawiona, zabawiona zabawami w domu lub na ulicy. Nowy rok 2020 został objęty władzą przez White Metal Rat, więc część działań lub przedsięwzięć można poświęcić temu zwierzęciu.

Przygotowanie do zawodów

Przygotowując się do zawodów noworocznych, należy wziąć pod uwagę kilka punktów:

 1. Jeśli firma będzie w różnym wieku, zadania powinny być wykonalne zarówno dla 75-letniej babci, jak i 5-letniej wnuczki.
 2. Biorąc pod uwagę zasady moralne i etyczne, wręcz wulgarność nawet w towarzystwie najbliższych przyjaciół może spowodować atak wstydu następnego ranka po przyjęciu.
 3. Zadanie nie musi być bardzo długie. Aby gość nie wyjeżdżał w poszukiwaniu siedmiu kwiatów do odległych krain, w przeciwnym razie wszyscy goście nie zasnęli podczas godzinnego montażu złożonego origami.
 4. Nie uwzględniaj zadań związanych z prędkością z napojami i jedzeniem w konkursach na Nowy Rok. Zadanie wypicia 100 gramów wódki jest dla kogoś wykonalne, ale ktoś może stać się pacjentem w nagłych wypadkach.

Konkursy na Nowy Rok 2020 dla dużej firmy

Konkursy napisane dla kręgu rodzinnego i firmowych mogą być bardzo różne. Ale wykonywanie zadań na każdą okazję jest również realne. Tylko podczas kompilacji wypróbuj je na sobie i sprawdź, czy ich wydajność jest wygodna w kręgu rodzinnym i w towarzystwie współpracowników. Jeśli nie ma wątpliwości co do stosowności, nie powinieneś się martwić. Uniwersalne konkursy dla dużej firmy:

 • „Dzieciństwo”. Gospodarz oferuje w ciągu minuty nazwę jak największej liczby świątecznych piosenek i wierszy dla dzieci. Mogą to być również piosenki o zimie lub ze wzmianką o miesiącach zimowych.
 • „Miłośnik książek”. Goście mogą przywołać wszystkich rosyjskich autorów, którzy piszą o naturze. Mogą to być poeci, teksty piosenek i prozaicy.
 • „Koń Świętego Mikołaja”. Zadanie zapisano wcześniej na karcie. Przedstaw konia Świętego Mikołaja, po noworocznej dostawie prezentów w Rosji. Uczestnik otrzymuje kartę, którą czyta w myślach. Za pomocą pantomimy uczestnik próbuje przedstawić zmęczonego konia i to, co musiał zrobić tej nocy. Jeśli inni goście zgadną, co pokazuje uczestnik, zadanie zostanie uznane za ukończone.
 • „Żebrak”. Uczestnik otrzymuje zadanie zdobycia artykułów gospodarstwa domowego, takich jak papier toaletowy lub gąbka do mycia naczyń. Komplikowanie zadań podczas noworocznej imprezy biurowej polega na tym, że taki przedmiot można zdobyć tylko ze specjalną pomysłowością. A jeśli wydarzenie odbywa się w domu, ostrzegaj, że artykuły gospodarstwa domowego nie nadają się do wykonania. Konieczne jest zdobywanie przedmiotów od sąsiadów. Jeszcze więcej zabawy, jeśli do konkursu zostanie wybranych dwóch lub trzech uczestników, a nagrodą stanie się coś wartościowego, na przykład butelka dobrego szampana. Następnie metody i sztuczki w poszukiwaniu przedmiotu stają się bardziej wyrafinowane, a prędkość jest wyższa.
 • Psychiczne. Pod trzema identycznymi pudełkami kryją się zupełnie różne przedmioty: kaczka mandarynka, serwetka, widelec, zabawka na choinkę, zaświadczenie o kondycji. Wszystko, co może zmieścić się, a nie wyjrzeć spod schronu. Liczba uczestników nie jest ograniczona. Zadanie polega na odgadnięciu, co kryje się pod pudełkiem. Gospodarz nie udziela żadnych wskazówek, zagadek ani podpowiedzi. Aby odgadnąć przedmiot, musisz włączyć zdolności paranormalne i użyć „trzeciego oka”. Co zaskakujące, firma zawsze znajdzie co najmniej jedną osobę, która zgaduje jeden lub nawet dwa podmioty. Zgadniacz ukrywa ukryty przedmiot w prezencie. Niewykorzystane nagrody trafiają do tego, który odgadł najwięcej przedmiotów.

 • „Prezydent”. Gdzie indziej możesz spróbować roli głowy państwa, jeśli nie na imprezie firmowej lub w grupie przyjaciół. Uczestnik jest proszony o wygłoszenie przemówienia pod murami Kremla, z życzeniami skierowanymi do obecnych. Dla naturalności tymczasowy „prezydent” otrzymuje kieliszek szampana, a za nim dzwonki z zabawkami.
 • „Kreatywny”. Uczestnik musi poprosić gości o przedstawienie czegoś, czego nikt nigdy nie chciał. Na przykład, aby włosy obecnych w Nowym Roku były aksamitne i jedwabiste lub zapach stał się jak pies, a oko jak orzeł.
 • „Szczury z Ratatuj”. Uczestnik otrzymuje zadanie wcielenia się w główną postać z kreskówki „Ratatuj”, która w 2020 roku będzie symbolem roku. Co więcej, należy to zrobić tylko za pomocą gestów i wyrazu twarzy. Aby pomóc uczestnikowi podano składniki do przygotowania potrawy: ser, ziemniaki, banany, mandarynki. Za pomocą drobnych poprawek, powtarzających się ruchów myszy, uczestnik musi przenieść obraz. Jeśli mu się to uda, to w prezencie dostaje książkę z przepisami, kosz owoców lub zabawkowy symbol Nowego Roku.
 • Spiker kanału pierwszego. Początkowo zaproszonych jest dwóch lub trzech gości. Następnie gospodarz wyjaśnia, że ​​w celu wybrania spikera na wiadomości na kanale pierwszym ogłoszono casting. Każdy uczestnik otrzymuje kartę z najprostszym przysłowiem dla dzieci, na przykład: „Sasha szła autostradą i ssała suszarkę” lub „Jeździłem po Greku po drugiej stronie rzeki”. Co zaskakujące, zorganizowanie takiej konkurencji bliżej końca imprezy nie jest możliwe dla połowy obecnych. Każdy, kto najlepiej powiela przysłowie, otrzymuje nagrodę w postaci butelki mocnego napoju alkoholowego. Prezenter komentuje: „Najwyraźniej nie świętujesz dobrze Nowego Roku, powinieneś dogonić innych zawodników!”

Noworoczne konkursy dla dzieci na 2020 rok

Kiedy dzieci świętują Nowy Rok przy oddzielnym stole lub w kręgu rodzinnym, jest wiele dzieci w różnym wieku, należy się nimi bawić. Takie konkursy są odpowiednie do tego:

 • „Multoman”. Wymień 5 kreskówek o tematyce zimowej lub noworocznej. Na przykład Królowa Śniegu, Kraina Lodu, Mróz, Śnieżna Panna, Dziadek do orzechów, Epoka lodowcowa. Zawsze pamiętam więcej niż 5, tutaj ostatni, który wymieni kreskówkę na ten temat, otrzyma nagrodę. Do tego odpowiednie są zabawki na choinkę, sparklers lub cracker.
 • „Zgadnij element”. Nieprzezroczyste torby są przygotowywane zgodnie z liczbą dzieci. W środku umieść wszelkie atrybuty nowego roku rozpoznawalnej formy. Na przykład bombka, gwiazda, korona. Dzieci na zmianę wyjmują jedną torbę ze wspólnego pudełka i próbują dotknąć, aby zidentyfikować ukryty przedmiot. Jeśli dziecko jest za małe lub ma trudności, prowadzący powinien pomóc w zgadywaniu. Wszystkie dzieci powinny mieć prezenty, bez urazy i rozczarowania przegraną.

 • „Artysta hip-hopowy”. Ważne jest, aby poprawnie wybrać uczestnika. Musi to być dziecko, które lubi występować publicznie, lub takie, które ma pewne zdolności artystyczne. Uczestnik otrzymuje tekst znanej piosenki dla dzieci: „Narodziła się choinka” jest idealna. Powinieneś spróbować wykonać to w stylu hip-hopu lub rapu. Jeśli uczestnik odmówi, prowadzący powinien dać przykład i przeczytać tekst każdej innej piosenki, na przykład: „Jest zimno na małym zimowym drzewie”. Zwykle jest to bardzo zabawne, sprawia, że ​​dzieci są szczęśliwe. Jeśli dziecko nie zostanie wybrane, ktoś inny z firmy będzie chciał powtórzyć i spróbować siebie na wzór stylu gangstera lub rocka. W prezencie dziecko otrzymuje dowolny atrybut muzyczny: harmonijkę ustną, bęben palca dłoni lub zabawkowy mikrofon.

 • „Zgadnij, kim jestem?” Według liczby dzieci rób puste kartki z opisem zwierzęcia. Na przykład zły wilk, przebiegły lis, szczęśliwa świnia, zabawny pies, śliczny kotek, nieśmiała mysz i śpiący niedźwiedź. Dzieci za pomocą mimiki i gestów, charakterystycznych dźwięków, starają się przedstawić zwierzę, które im przypadło, jego nastrój, charakter, charakterystyczne cechy. W prezencie chłopaki otrzymują małe nagrody w postaci zwierzęcia, w które muszą grać. Ale aby uniknąć skarg, łatwiej jest dać wszystkim takie same nagrody, latarki lub słodycze z klap.
 • „Inteligenci”. Dwóch uczestników za pomocą widelca i noża rozkłada słodycze w opakowaniu. Następnie powinni go pokroić, zjeść z tym samym widelcem. Ten, kto odniesie szybszy sukces, wygrał. Wskazane jest wybranie noży do zawodów z udziałem dzieci z zaokrągloną górną krawędzią, chociaż skomplikuje to proces rozmieszczania, ale jest bezpieczniejszy.
 • Piosenkarka Mysz. Na karcie prezenter zapisuje nazwę słynnej piosenki dla dzieci, na przykład z filmu animowanego „And Who Are They, Fixies”. Dziecko powinno pisać całą piosenkę jak mysz, obserwując główną melodię i intonację słów. Jeśli inni zgadną, jaką piosenkę wykonał uczestnik, zostanie nagrodzony pamiątkową nagrodą w postaci symbolu 2020 - pluszowej myszy.

Obejrzyj wideo: Horoskop Numerologiczny Na 20192020 Rok Bardzo Ciekawe-Wróżka Astylla (Październik 2019).