Fanta na nowy rok 2020

Gra przepadkami sprawi, że Nowy Rok 2020 będzie niezapomniany. Ta zabawna gra jest odpowiednia dla absolutnie każdej firmy: kolegów, przyjaciół lub dzieci. Pomoże się zrelaksować i bawić z głębi serca. Możesz przygotować się wcześniej. Aby to zrobić, napisz zadania na kartkach papieru i schowaj się w kapeluszu. I goście wyciągną przepadki i wykonają określone zamówienia. Pamiętaj, że zadania powinny być proste i przyjemne. Osobie nie wolno obrażać ani narażać się na szwank.

Fanta dla dzieci

Nie tylko dorośli, ale także dzieci wygłupiają się, bawiąc zabawne dziwactwa graczy. Dzieci są gotowe do wykonywania prostych zabawnych zadań przynajmniej przez całą noc. Aby uczynić to jeszcze bardziej zabawnym, oferujemy dorosłym walkę w komicznym pojedynku z dziećmi.

Łatwe zadania dla dzieci:

 • Gracz jest proszony o ubranie jednego z gości w jakąś znaną postać z książek dla dzieci lub kreskówek. Aby stworzyć obraz, możesz pożyczyć ubrania i akcesoria od uczestników gry.
 • Przez minutę, z zamkniętymi oczami, narysuj portret jednego z ludzi siedzących za słomką. Aby stworzyć arcydzieło, zaleca się stosowanie farb akwarelowych.
 • Musisz uważnie spojrzeć na sąsiadów po prawej i lewej stronie, a następnie z zasłoniętymi oczami jak najwięcej, aby opisać ich wygląd. A jeśli firma jest mała, wszyscy mogą zostać opisani.
 • Każdy gracz wymawia frazę, a wykonawca musi powtórzyć znaczenie tego, co zostało powiedziane za pomocą gestów i ruchów. Na przykład możesz pomyśleć: „Jedną ręką prowadzę samochód, drugą drugą myję zęby” lub „Odsuwam lewą stopę do tyłu i gładzę kota prawą ręką” itp.
 • Kontrahent zostaje zaproszony na chwilę do poszukiwania skarbów i znalezienia skarbu w pokoju, który inni gracze bezpiecznie ukryją. Aby to zrobić, detektyw będzie musiał krótko wyjść z pokoju.
 • Za pomocą gestów pokazuj kilka postaci ze znanych kreskówek.
 • Pamiętaj 10 kreskówek lub bajek o Nowym Roku. Byłoby lepiej, gdyby artysta wymienił nie tylko nazwę filmu, ale także opowiedział fabułę.
 • Wymyśl z każdym gościem nieszkodliwy przydomek i nazywaj go do końca wieczoru.
 • Każdy uczestnik gry musi powiedzieć jedno słowo, a wykonawca będzie musiał wymyślić bajkę, używając tych słów.
 • Zaśpiewać dziecięcą piosenkę choinkową, jakbyś był zimny.

Fanta z przyjaciółmi

Jeśli jesteś gospodarzem, a uroczystość zbiegająca się z Nowym Rokiem 2020 odbędzie się w Twoim domu, zadbaj nie tylko o dekorację mieszkania i świątecznego stołu, ale także rozrywkę. Zagraj w grę, która pomoże zaangażować wszystkich gości wieczoru.

Fajne opcje pracy:

 1. Za pomocą gestów pokaż symbol nadchodzącego roku 2020 - przebiegłą, wybredną mysz, która stara się ukraść ser ze spiżarni.
 2. Na kartce Whatman narysuj choinkę. Chur tylko trzymaj pióro flamastra nie rękami, ale zębami.
 3. Stojąc na krześle, głośno wznosząc toast w różnych językach świata. W porządku, jeśli mówisz tylko po rosyjsku: Internet ci pomoże.
 4. Obejdź wszystkich sąsiadów przy wejściu lub na klatce schodowej, gratulując każdej rodzinie wakacji. Aby się wyśmiewać, możesz przebrać się w świnię i chrząkać głośno w czasie gratulacji.
 5. Odrodzić się jako prezydent Rosji i pogratulować zgromadzonym przy stole w Nowy Rok. Mówienie musi być również poważne. Aby taka gratulacja nie została zmarnowana, niech jeden z gości zarejestruje ją przed kamerą.
 6. Goście zbiorą dla artysty talerz owoców, pokrojony w plasterki. Zadanie polega na zjedzeniu ich bez użycia rąk.
 7. Zaproś faceta lub dziewczynę na wolny (lub szybki) taniec i zatańcz z nim, stojąc na kartce papieru A4.
 8. Aby przedstawić słynną osobę (artystę, piosenkarza), a obecni muszą zgadnąć, kto to jest. Na wszystko o wszystkim - 1 minuta.
 9. Szybko napompuj balon, zawiąż go, a następnie rozerwij, używając piątego punktu.
 10. Zbierz jak najwięcej rzeczy od obecnych. Aby wzmocnić ducha rywalizacji, lepiej jest zorganizować rywalizację dwóch graczy jednocześnie.

Fanta na ulicę

W środku wieczoru Twoja firma zatłoczona jest w granicach pokoju? Wyjdź na zewnątrz i zagraj z przechodniami. Na szczęście w sylwestra ulica jest zatłoczona.

Pomysły Street Fantasy:

 1. Dziewczyny są zaproszone na spotkanie dziesięciu mężczyzn. Musisz nie tylko poznać ich nazwę, ale także zapisać numer telefonu. I na koniec, pocałuj się w policzek.
 2. Marzyciel musi zorganizować noworoczny flash mob. Konieczne jest zebranie jak największej liczby osób i zorganizowanie okrągłego tańca, zaśpiewanie pieśni poświęconej pięknu lasu.
 3. Granie w przechodnia jest nieszkodliwe, a następnie wskaż dowolne miejsce i powiedz: „Uśmiechnij się, strzela do ciebie ukryta kamera”. Istnieje wiele opcji rysowania: na przykład możesz udawać obcokrajowca i poprosić o wskazanie, gdzie jest najbliższy przystanek autobusowy itp.
 4. Zamień się w żebraka i stój przez chwilę z wyciągniętymi rękami w każdym zatłoczonym miejscu. Fant uważa się za zrobiony, gdy gracz przyniesie co najmniej parę monet.
 5. Szczęśliwego Nowego Roku dla pięciu przechodniów i wypij z nimi szampana na Brudershaft. Skomplikuj zadanie wykonawcy - powinien wybierać tylko osoby przeciwnej płci.
 6. Umów bitwę śnieżną. Połącz dzieci i najbardziej zabawnych przechodniów z grą.
 7. Przejdź się po okolicy wokół choinki, trzymając w dłoni kieliszek wódki. Konieczne jest, aby nie rozlewać napoju przyjemnego. W przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić grzywnę - natychmiast wypij podwójną porcję.
 8. W zaledwie pięć minut uformujesz bałwana. Nie zapomnij o nosie i oczach.
 9. Wywiad z pięcioma przechodniami. Dowiedz się o ich planach na przyszły rok, o marzeniach.
 10. Wstawaj na wzgórze i krzycz głośno: „Ludzie, kocham cię! Szczęśliwego Nowego Roku 2020! Kocham szczury i myszy!”

Fanta dla kolegów

Gra do wykonywania prostych zadań od współpracowników to doskonała okazja, aby zbliżyć się i dowiedzieć się więcej o swoich znajomych. Podczas zabawy z kolegami obserwuj podporządkowanie: zadania nie powinny zawierać niejednoznacznych podtekstów i prowadzić graczy do niezręcznej pozycji.

Pomysły dla fanów na imprezy firmowe:

 • Przez krótki czas (30-60 minut) musisz zadzwonić do wszystkich gości zgromadzonych przy stole o tej samej nazwie. To imię wymyśla fantazję. Na przykład Giennadij jest idealny.
 • Zadanie polega na przytuleniu wszystkich obecnych i życzeniu wszystkim czegoś dobrego.
 • Jesteś zaproszony do reinkarnacji jako wróżbitka i do przekazania fortunom trzem osobom. Linie na rękach mówią, że 2020 Szczur przyniesie wiele pozytywnych emocji, a wiele marzeń się spełni. Przekonasz się, że wszystkim spodoba się taka prognoza.
 • Gracz płci męskiej musi zebrać jak najwięcej kobiecych pocałunków na swojej twarzy. A jeśli jest kobietą-fantazją, potrzebuje jak największej liczby „męskich” drobiazgów, które trzymają mężczyźni zgromadzeni na przyjęciu firmowym.
 • Gracz musi pochwalić wszystkich uczestników imprezy firmowej, która rozpozna charakter każdej osoby. Na przykład: jesteś najbardziej intrygujący, najbardziej tajemniczy, jesteś najbardziej wykonawczy.

 • Wykonawca powinien pocałować szefa w policzek i życzyć rozwoju kariery.
 • Kuszą marzyciela szalikiem i stawiają przed nim jego kolegów. Cel: odgadnąć, kto aktualnie stoi przed nim.
 • Zrób zdjęcie grupowe, umieszczając kolegów w śmiesznych pozach. Takie zdjęcie ozdobi wtedy biuro.
 • Konieczne jest odzwierciedlenie osoby siedzącej na tobie. Powtarzaj przez minutę jego mimikę, postawę i słowa.
 • Wykonawca musi zaśpiewać dobrze znaną piosenkę, ale zamiast słów należy powiedzieć „mniam-mniam” lub „oink-oink”. Ten, kto zgadnie, czeka na pocałunek.

Obejrzyj wideo: POCZĄTEK WAKACJI 2019 - RODZICE KUPUJĄ CO NARYSUJEMY CHALLENGE - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO (Październik 2019).