Zabawa na Nowy Rok 2020

Aby uratować przyjaciół przed nudą w Sylwestra, powinieneś przygotować się na uroczystość z wyprzedzeniem: wymyśl coś ciekawego. Coś, co z pewnością pomoże rozcieńczyć przyjazną atmosferę humorem i śmiechem. Pomogą Ci w tym oryginalne żarty noworoczne, które z pewnością sprawią, że początek 2020 roku będzie niezapomniany.

Leniwe gry

Dorośli są często leniwi po kilku kieliszkach szampana, aby pobiec na parkiet. Aby „rozgrzać” towarzyszy, wystarczą następujące zabawne gry.

Jak - nie jak

Odważny, a nawet „ostry” wybór dla firmy, w której są zarówno chłopaki, jak i dziewczyny z dobrym poczuciem humoru. Istotą gry jest to, że sąsiedzi przy świątecznym stole (różnych płci) „doceniają” siebie nawzajem i mówią jedną rzecz, którą najbardziej lubią w wyglądzie partnera, a drugą mniej. Na przykład lubią uszy, ale nie lubią kciuka. Po tym, jak wszyscy dokonają wyboru, musisz pocałować tę część ciała, którą lubisz, i ugryźć tę, która jest najmniej atrakcyjna.

Stowarzyszenia

Psychologiczna gra, taka jak krokodyl, ale dla leniwych lepiej jest rozładować atmosferę po poprzednich żartach. Zasady są proste: wybierana jest „Galya”, która opuszcza teren, dopóki pozostali „gracze” nie dowiedzą się, o której znanej osobie, przyjacielu lub zwierzęciu myśleć. Po dokonaniu wyboru kierowca wraca i próbuje zgadnąć bez pytania i gestów: kogo zgadli? Wolno mu zadawać sugestywne pytania, skonstruowane w zabawny sposób. Na przykład: „Gdyby to był smartfon, który?” lub „A jeśli to pies, ciasteczka, perfumy, warzywa itp., który?” Gracze próbują wymyślić zabawne skojarzenia. Na przykład: „To byłby film„ Pulp Fiction ”lub„ To byłby fortepian bez kluczy ”. Zwykle wszyscy uczestnicy są aktywnie zaangażowani w ten proces, a następnie śmieją się przez długi czas z absurdalnych odpowiedzi prezentera.

Trudności z tłumaczeniem

Każdy ma smartfona. Dlaczego więc nie użyć go jako generatora śmiechu? Otwórz Tłumacz Google i prześlij tekst lub wiersz w języku rosyjskim, przetłumacz na dowolny język, który Ci się podoba, a następnie przetłumacz tekst z powrotem na rosyjski. Jak ci się podoba japońskie hoku, uzyskane dzięki przetłumaczeniu ulubionej piosenki noworocznej „Narodziny choinki w lesie”:

„Drzewo urodziło się w lesie

W lesie dorastała.

Zima i lato są cienkie

Czy był zielony?

„Trznadel, proszę pana!”

Do tego konkursu potrzebujesz 2 drużyn po 2 osoby. Jeden zawodnik w zespole jest kucharzem, drugi to degustator. Ten ostatni musi mieć zawiązane oczy. Każdy z dwóch uczestników będzie musiał spróbować tych samych potraw i zgadnąć, z czego są przygotowane. Ten, kto zgaduje więcej składników, wygrał.

Zgadnij melodię

Prawie wszyscy w dzieciństwie uwielbiali ten program. Dlaczego więc nie spróbować naśladować go podczas imprezy? Goście muszą być podzieleni na 2 zespoły, a następnie dołączać popularne piosenki, dopóki ktoś nie zaśpiewa. Ci, którzy znają więcej melodii, wygrają.

Możesz także dodać konkurs odpowiedzi na piosenkę tutaj. Jego istotą jest to, że jeden z uczestników zaśpiewał pytanie ze słynnej piosenki, a drugi mu odpowiedział. Na przykład jeden śpiewa: „Kto cię wynalazł, gwiezdny kraju?”, A uczestnik z drugiej odpowiada: „Dziwna kobieta, dziwna ...”. Zespół, który był w stanie odpowiedzieć na więcej pytań, wygrywa.

Czas na tosty i gratulacje

2020 jest rokiem Szczura. Dlatego żarty powinny odpowiadać symbolowi triumfu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem byłoby umieszczenie prezentu na dnie dużego pudełka, a na górze - balon wypełniony helem z kawałkiem papieru z życzeniami na przyszły rok. Wyobraź sobie zdjęcie: gość otwiera pudełko, a stamtąd piłka leci. Natychmiast pojawia się zakłopotanie: „A czy to wszystko?” Ale potem osoba zauważy na dole przydatny i konieczny prezent, po którym jego oczekiwania zostaną uzasadnione, a wartość „prezentu” znacznie wzrośnie. Jako życzenie możesz wybrać fajny quatrain. Szczególnie fajnie byłoby pogratulować komuś, kto urodził się w roku Szczura:

„W roku myszy gratuluję wam serdecznie,

Urodzony pod znakiem tego zwierzęcia.

I życzę ci udanego roku

Niech twoje życie będzie łatwe!

Chciałbym, żebyś też był szybki

Jak mysz i nie mniej zadziorny! ”

***

Reszta nadaje się do takich żartów:

„A w nowym niech to będzie wyjątek,

Szczur nie grzechota nas dobrze,

Aby wszystko było tak, jak chcemy,

Aby było to jasne i łatwe! ”

„Niech bez gniewu i zmartwień

Myshkin Nowy Rok minie!

Niech dzwonią pijanymi szklankami!

Szczęśliwego Nowego Roku, ludzie! ”

***

„Jeśli nagle ją zobaczysz,

Ktoś nagle krzyczy: „Oh-yo!”

Wspinaczka na stołku

Ale zwykle wtedy kokietka!

Cieszymy się nawet, że ją widzimy

Rok szczurów nadejdzie tak, jak powinien!

Podzielimy się z nią sukcesem,

To nam w ogóle wystarczyło! ”

Nadal możesz wrzucić żart z kategorii „na granicy faulu” do piłki, ale musisz dobrze znać swojego rozmówcę, abyś nie uraził „cienkiej natury”:

„Nie lubią szczurów w drużynie,

Zwykle mówią scat

Ale są wyjątki

Wszyscy wiedzą o nim (jej), kolegach ... ”

Możesz również dawać standardowe prezenty, a następnie zadowolić bliskich kulkami, w których będą notatki ze słodkimi życzeniami. Jeśli nie ma kulek, możemy ograniczyć się do kawałków papieru: najważniejsze jest to, jak zostaną przedstawione. Przyjemne emocje dla każdego gościa są gwarantowane w każdym przypadku.

Prognozy czasu

Szukając żartów noworocznych na rok 2020, trudno jest ominąć temat komiksowych prognoz. Na rok szczura odpowiednie są prognozy w formie poetyckiej. Oto kilka pomysłów na te komiczne wiadomości:

„Myszkin przyniesie ci szczęście!”

***

„Mysz daje nam miłość: znajdziesz ją ponownie”

***

„Jeśli wykażesz się umiejętnościami - będziesz miał szczęście w Nowym”

***

„Mysz wróży szczęście i zupełnie nowy domek!”

***

„Bez smutków, bez obaw Szczury nie wpuszczą w Nowy Rok!”

***

„Mysz przygotowuje Cię na odkrycia i doskonałe wydarzenia”.

***

„Szczury rocznie trafiają do nas wszystkich - bez problemu znajdą się w Nowym”

Obejrzyj wideo: Inauguracja roku szkolnego 20192020. Centrum Wspierania Rodzin. Ognisko Grochów. Nowy plac zabaw (Październik 2019).