Nowy Rok 2020 w Lagonaki

Nowy rok 2020 w Lagonaki to świetna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się majestatyczną górską scenerią i jeździć na stromych, ośnieżonych stokach. Ten kurort słynie z kompleksów turystycznych, mnóstwa atrakcji, programów rozrywkowych dla turystów. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, płaskowyż położony w Adygei jest pełen turystów, którzy przybywają tu po pozytywne emocje, adrenalinę i żywe wspomnienia.

Funkcje klimatyczne

Pogoda w Lago Naki na Nowy Rok 2020 będzie zależała od bliskości morza i okolicznych gór. Średnia temperatura w regionie waha się od 0 do -6 ºС w ciągu dnia, zaś w nocy kolumna termometru spada do -5 - - 10 ºС. Wraz ze wzrostem wysokości temperatura również spada, więc na wyżynach kolumna termometru często spada do -15 ° C. Ośrodek jest otoczony ze wszystkich stron wzgórzami, które utrudniają przenikanie wiatrów morskich. W rezultacie poziom wilgotności na płaskowyżu Lagonaki jest jednym z najniższych w Republice Adygei i wynosi od 60 do 75%.

W styczniu jest co najmniej 10-15 słonecznych dni, a wysokość pokrywy śnieżnej osiąga 20-25 cm, a silne opady deszczu rozpoczynają się na początku grudnia i okresowo spadają przez całą zimę. Lago Naki charakteryzuje się spokojną pogodą, tylko sporadycznie w wysokich górach podmuchy osiągają 15-20 m / s. Ogólnie rzecz biorąc, zima w ośrodku jest łagodna, śnieżna i wygodna, ale jeżdżąc tu w czasie świąt Bożego Narodzenia, wciąż chwyć ciepłe ubrania, buty i okulary przeciwsłoneczne.

Opcje uroczystości

Większość podróżnych uważa, że ​​Lagonaki to mała wioska w Adygei i są głęboko w błędzie. Niedawno ta nazwa była używana w całym regionie, gdzie turyści w Nowy Rok oferują ogromną ilość rozrywki. Wśród najczęstszych opcji organizacji zajęć rekreacyjnych warto zauważyć:

 • masowe uroczystości;
 • odprawa w pensjonatach, sanatoriach;
 • przejazd trasami wycieczkowymi;
 • jazda na nartach, sankach, snowboardzie itp.

Na szczególną uwagę zasługuje wizyta w lokalnych miejscach rozrywki. Każda mała restauracja lub bar jest dostępna w każdym kompleksie hotelowym, a w sylwestra otwarcie otworzą drzwi dla odwiedzających. Bilet wstępu będzie kosztował od 1,5 do 4 tysięcy rubli, ale ta kwota z reguły obejmuje już minimalny zestaw naczyń i napojów alkoholowych. Koniecznie skosztuj słynnego smażonego kurczaka (chetlibzh), ptysi z serem (guubat), jagnięciny i cielęciny w sosach (liships). Z mocnych napojów należy zamówić wino, które w Adygei jest kilka rodzajów.

Kurort słynie z atrakcji. Powinieneś spojrzeć na tajemnicze kopce i dolmeny zbudowane w starożytności, zamarznięte wodospady, monumentalne szczyty górskie. Możesz zapoznać się z dziedzictwem kulturowym i historycznym regionu w wiosce Mamai, gdzie na początku stycznia tradycyjnie odbywają się wystawy i targi sztuki rzemieślniczej. Entuzjaści sportu powinni odwiedzić stoki w górach Abadzesh, Oshten, Fisht. Więcej informacji na temat wakacji na nartach w Lagonaki na Nowy Rok 2020 można znaleźć tutaj.

Ceny mieszkań i rekreacji w regionie

Wiele hoteli, kurortów, kempingów budowanych jest na płaskowyżu, gdzie goście mają zapewnione komfortowe warunki życia, pyszne jedzenie, oryginalny wypoczynek. Ceny ośrodków rekreacyjnych w Lagonaki na Nowy Rok 2020 różnią się w zależności od prestiżu zakładu. Lista najpopularniejszych z nich obejmuje:

 • Lago-Naki;
 • Zielony facet;
 • „Jodłowy las”;
 • „Górska wioska”;
 • „Sosnowy taras”
 • „Star Valley” i inne.

Koszt pokoi w ośrodkach rekreacyjnych wynosi od 3,5 do 6 tysięcy rubli dziennie. Tańsze opcje zakwaterowania są dostępne w wielu mini-hotelach kurortu, gdzie standardowy pokój dwuosobowy kosztuje od 2 tysięcy rubli / dzień. Ceny na nowy rok 2020 w sanatoriach Lagonaki nie mają charakteru odstraszającego - tutaj pokój kosztuje od 3-7 tysięcy rubli za dzień zamieszkania, a kwota ta często obejmuje już procedury medyczne, posiłki i korzystanie z infrastruktury instytucji.

Jeśli planujesz świętować wakacje w gronie bliskich z dala od zgiełku świata, najlepiej wynająć dom na płaskowyżu. Większość z nich jest wyposażona w łaźnię, nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego, miejsce do grillowania, miejsce do spacerów i inne udogodnienia. Dzierżawa takich nieruchomości zaczyna się od 20 tysięcy rubli dziennie, ale jeśli rozbijesz tę pozornie znaczną sumę pieniędzy w równym stopniu wśród wszystkich wczasowiczów, wyjdzie ona jeszcze tańsza niż podczas umieszczania na kempingu lub w hotelu.

Jeśli chodzi o pozostałe ceny na Nowy Rok 2020 w Lagonaki, zostały one szczegółowo opisane poniżej:

Rodzaj usługi / usługi / rozrywkiKoszt
Kąpiel termalna1 godzina - od 300 rubli
Psie zaprzęgi1 godzina - od 500 rubli
Zimowa jazda konna1 godzina - od 700 rubli
Wycieczki do kultowych miejscod 1000 do 3500 rubli
Wędkarstwo podlodowe (z wypożyczonym sprzętem)od 800 rubli
Wynajem skuterów śnieżnych1 godzina - od 1000 rubli

Oferty touroperatorów

Wycieczki na Nowy Rok 2020 w Lagonaki z programem uroczystości porównywalnym z innymi podobnymi miejscowościami wypoczynkowymi w Rosji (Soczi, Dombay, Rosa Khutor). Większość firm oferuje różne pakiety kosztów i czasu pobytu. Na przykład 5-dniowa podróż z wylotem z Moskwy będzie kosztować od 35 tysięcy rubli za osobę (takie ceny zostały ustalone na przykład przez firmę „Russian Discovery”). Kwota ta obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w bazie Green Guy;
 • wycieczka do klasztoru św. Michała;
 • inspekcja dzikich jaskiń, dolmenów, wąwozów;
 • wizyta w źródłach termalnych;
 • dwa posiłki dziennie;
 • rakiety śnieżne itp.

Bankiet noworoczny, wypożyczenie sprzętu sportowego, korzystanie z dodatkowych usług hotelu lub centrum rekreacji (na przykład basenu, łaźni, siłowni) będzie musiało być opłacone osobno.

Tak więc Nowy Rok 2020 w Lagonaki jest pielęgnowanym marzeniem dla tych, którzy chcą cieszyć się pięknem gór Kaukazu na własne oczy, docenić kuchnię narodową oraz odkrywać starożytne budynki i jaskinie. Wielu turystów, którzy odwiedzili ten niesamowity zakątek Rosji, zauważa jego wyjątkowość, dobrze rozwiniętą infrastrukturę i gościnność lokalnych mieszkańców. W Lagonaki czas zwalnia, a sama sytuacja pozwala spojrzeć na znane rzeczy z innej perspektywy, naładować akumulatory energią, pożądaniem i świetnym nastrojem do dalszych osiągnięć.

Informacje na temat wakacji na nartach w Lagonaki znajdują się poniżej wideo:

Obejrzyj wideo: Przesłania na Nowy Rok Numerologiczny 2020, poszerzanie świadomości. Wybierz obiekt (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz