Noworoczny manicure 2020

Każdy fashionistka wie, jakie będą modne zdobienia paznokci w tym roku, ale jakiego rodzaju manicure noworoczny wybierzesz na spotkanie w 2020 roku, proponujemy poszukać odpowiedzi, zaczynając od cech nadchodzącego roku, popularnych odcieni nadchodzącej zimy i trendów mody, które dyktują zdjęcia udanych i sławnych. Rozważ najbardziej różnorodne opcje, ponieważ ktoś będzie chciał zrobić jasne i skuteczne paznokcie na Nowy Rok, a ktoś woli lakoniczny wzór w klasycznym stylu.

W 2020 r. Trend będzie następujący:

 1. naturalność;
 2. nagie dźwięki;
 3. Francuski;
 4. miękkie pastelowe odcienie;
 5. kontrastujący manicure z białym tłem;
 6. wszystkie odmiany powłok srebrnych i metalowych.

Moda naturalna

Niezależnie od tego, czy wybierzesz spektakularny manicure noworoczny, czy szukasz oryginalnego projektu paznokci na każdy dzień, w 2020 r. Powinieneś preferować średnią długość, a także zaokrąglony owalny kształt lub zaokrąglony kwadrat.

Antytrendy sezonu obejmowały:

 1. długie „szpilki” lub „koci pazur”;
 2. długie wariacje z ostrymi ściętymi narożnikami;
 3. nienaturalne fałszywe wskazówki;
 4. szorstka budowa w duchu maksymalizmu.

Ale zgrabne paznokcie, w których projektowane są najnowocześniejsze techniki projektowania i malowania, będą doskonałym dodatkiem do każdej modnej kokardki i demonstracją wspaniałego smaku.

Nude manicure

Delikatny i naturalny manicure w odcieniach nude będzie jedną z najpopularniejszych opcji stylowego świątecznego wyglądu w stylu biznesowym. Idziesz na imprezę firmową i chcesz wyglądać surowo, powściągliwie, ale niezwykle elegancko - zaprojektuj swoje paznokcie na Nowy Rok 2020 w miękkich nutach ciała.

Ważne! Spróbuj wybrać odpowiedni ton dla powłoki. Lakier nie powinien znacznie różnić się od odcienia skóry, ale nie powinien się z nim łączyć.

Zobacz, jak spektakularne może być malarstwo oparte na aktach. Taki noworoczny projekt paznokci jest godny, aby stać się spektakularnym dodatkiem do stylowej sukienki wieczorowej i będzie świetnie wyglądać na zdjęciu ze spotkania w 2020 roku.


Do 2020 roku było pragnienie zrobienia oryginalnego noworocznego manicure w odcieniach nude, tak jak na prezentowanych zdjęciach - preferuj technologię szelakową. Wysokiej jakości powłoka tego typu nie tylko pozostanie na paznokciach przez długi czas, ale także zapewni im dodatkową ochronę i odżywienie.

Delikatny francuski

Inną interpretacją klasycznej sztuki neil-art jest zawsze obecny francuski. Jeśli w niedalekiej przyszłości będziesz musiał wziąć udział w spotkaniu biznesowym i zabawnej imprezie, możesz zamówić u mistrza francuski manicure, ponieważ jego popularność wzrośnie dopiero wraz z nadejściem 2020 roku.

Ponieważ główne odcienie nadchodzącego roku będą białe i popielate, delikatna kurtka będzie idealnym uzupełnieniem strojów w tych kolorach.

Planując wygląd na spotkanie w 2020 roku, możesz wymyślić piękne paznokcie noworoczne, uzupełniając kurtkę błyszczącymi kryształkami, brokatem lub wolumetrycznym akrylem.

Stylowy, solidny design

Zmęczony żywymi nadrukami i wyszukanymi wzorami - wypróbuj lakoniczny monofoniczny wzór w pastelowych odcieniach. Tak więc różne zimne odcienie mogą idealnie uzupełnić suknię w popielatym puchu, a ciepłe odcienie - łuki, które są istotne w 2020 r. W odcieniach bieli lub lekko mlecznych.

Zwykłe nagietki wyglądają bardzo interesująco, nieco różnią się odcieniem. Ta technika tworzy oryginalny efekt gradientu poziomego.

Preferując jednokolorowe rozwiązanie, eksperymentuj z teksturami. Neil-art wygląda bardzo pięknie, łącząc matowe i błyszczące tekstury absolutnie identyczne w tonie.

Malarstwo zimowe

Najważniejszym punktem obrazu noworocznego w 2020 roku może być oryginalne malowanie płytek paznokciowych. Tej zimy takie tematy będą popularne:

 1. płatki śniegu;
 2. Zabawki świąteczne i choinki;
 3. Myszy
 4. Znaki noworoczne: jeleń, Święty Mikołaj, bałwany itp.;
 5. zimowe krajobrazy noworoczne;
 6. Motywy skandynawskie.
Fashion Ombre

Jedną z odmian dwukolorowego wzoru można uznać za efekt ombre u faceta od białego do dowolnego tonu. Biorąc pod uwagę specyfikę nadchodzącego roku, szczególnie przewiduje się przejście od bieli do miękkiego odcienia popiołu.

Kontrastowe odcienie

Uwielbiam jasne, wesołe kolory i nie jesteś gotowy, aby przejść do neutralnej szarości nawet ze względu na rok Szczura. Trendy w modzie wskazują, że w 2020 r. Istotny będzie również stylowy manicure kontrastowy, tylko główny odcień w takim projekcie powinien być biały (jak na zdjęciu). W projekcie można zastosować żywe kolory, realizując zarówno wzory o tematyce zimowej, jak i abstrakcyjne lub geometryczne.

Szlachetne srebro

Od kilku lat możesz zobaczyć manicure zimowy w stylu „płynnego metalu” na zdjęciu modnego Neil-artu, a 2020 nie będzie wyjątkiem. Warto zauważyć, że taka powłoka wygląda świetnie zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach, co obiecuje mu szczególną popularność.

Nie łącz noworocznego manicure w odcieniach „srebra” lub „metalu” z szarymi strojami na 2020 rok. Ale w przypadku białej, czarnej lub niebieskiej sukienki takie paznokcie idealnie pasują.

Najbardziej odważni mogą spróbować niezwykłych i bardzo skutecznych neil-artów w stylu olejnego slika.

Kocie oko

Bardzo skuteczna opcja, godna stania się ozdobą jasnego świątecznego obrazu. Oryginalny efekt osiąga się poprzez mieszanie różnych odcieni. W zależności od odcienia podstawy i odcienia można uzyskać najbardziej różnorodne odmiany tak spektakularnej powłoki.

Jak widać, wybór opcji jest ogromny. Pozostaje tylko wybrać idealny projekt, biorąc pod uwagę format świąt noworocznych i indywidualne preferencje, a także znaleźć dobrego mistrza, który może zrealizować swój ulubiony pomysł na wysokim poziomie.

Obejrzyj wideo: MOJE CELE NA 2019 & PODSUMOWANIE 2018 (Październik 2019).