Wróżenie na Boże Narodzenie 2020

Boże Narodzenie to najlepszy czas, aby otworzyć zasłonę tajemnic przyszłości i poznać swoje przeznaczenie. Od czasów starożytnych w Rosji przeznaczano tylko kilka dni w roku na wróżby. Według popularnych przekonań, nieczysta moc pozwala spojrzeć w inny świat w dwa tygodnie ferii zimowych - w czasie świąt Bożego Narodzenia. Oznacza to, że w nadchodzącym 2020 roku będzie można zgadywać od 6 stycznia do festiwalu chrztu - 19 stycznia. Najpotężniejsze metody wróżenia były przekazywane z pokolenia na pokolenie i przetrwały do ​​dziś.

Wróżenie dla pana młodego

Niezamężne dziewczyny chętnie dowiadują się, kiedy spotykają swoją narzeczoną. Świąteczne wróżby są szczególnie istotne, ponieważ pomogą przygotować się na niespodziewane niespodzianki losu w nowym roku. Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, co czeka w 2020 roku: ślub lub fatalne spotkanie, separacja lub gorycz straty.

Śnić

W święta noworoczne musisz udać się na nocleg z noclegiem. Po zasypianiu w nowym miejscu, przed zaśnięciem musisz wypowiedzieć cenne słowa: „Śpię w nowym miejscu, marzę o oblubienicy oblubieńca. Pojaw się z twarzą, z którą pójdę pod koronę”. Następnie musisz zasnąć. Przyszła panna młoda powinna marzyć o wyglądzie pana młodego.

Nasze babcie, aby zobaczyć pana młodego w proroczym śnie, zostawiły pod poduszkami kawałek chleba żytniego i poszły spać ze słowami: „Chodź na kolację”.

Korzystanie z pierścienia

Pierścionek zaręczynowy można tymczasowo pożyczyć od rodziców lub żonatych dziewczyn. Prawdopodobnie zgadnie w ten sposób w Wigilię Bożego Narodzenia 6 stycznia.

Przezroczyste szkło o gładkich ścianach należy wypełnić do jednej trzeciej studnią lub stopioną wodą. Rzucając pierścień do szklanki, powiedz: „Opowiedz, pokaż mi!” Gdy woda w młynie uspokoi się, musisz zajrzeć do owalu pierścienia. Obraz pana młodego na początku może wydawać się mętny, ale jeśli trochę poczekasz, obraz stanie się wyraźniejszy.

Kolejnym popularnym sposobem jest wróżenie za pomocą cennego pierścionka i wełnianej nici. Nawiasem mówiąc, legenda mówi, że nić powinna być podejmowana wyłącznie na czerwono. W szklance wypełnionej wodą opuść pierścień, przywiązany do nitki i kołysząc się, aby usłyszeć dzwonienie od ciosów. W harmonii możesz znaleźć imię ukochanej osoby.

Uwaga: przed rozpoczęciem rytuału wróżbiarstwa ważne jest, aby usunąć całą biżuterię, spinki do włosów i ubrania za pomocą zapięć i guzików. Trzeba obserwować ciszę, a także nie śmiać się i nie żartować.

Wróżenie dla dzieci

Możesz dowiedzieć się, ile dzieci ma urodzić, idąc do łaźni. Rytuał musi być przeprowadzony w łaźni parowej i do tego należy odparować miotłę. Usadowiwszy się na baldachimie, należy głośno powiedzieć: „Siły kąpieli, pokażę ci miejsce macierzyństwa, w odpowiedzi spodziewam się po tobie liczby dzieci”.

Po wymówieniu cenionych słów musisz wziąć dobrą parę i zobaczyć, ile liści pozostanie na ciele. To będzie prawidłowa odpowiedź na zadane pytanie:

 • 1 arkusz - przeznaczony na urodzenie jednego dziecka;
 • 2 kartki - spodziewaj się podwójnego macierzyństwa;
 • 3 prześcieradła lub więcej - kobieta będzie bogata w dzieci i kochana przez męża.

Za pomocą zwykłych dopasowań możesz określić płeć przyszłego dziecka. Aby to zrobić, wlej żywą wodę do talerza i zrób zapałki. Umysłowo sformułuj pytanie dotyczące zamierzonego pola dziecka, a następnie zapal zapałkę i poczekaj, aż całkowicie się wypali. Wyrzuć wymarły zapałek do miski z wodą. Utonięcie zapowiada narodziny chłopca, a pływające wskazuje narodziny dziewczynki.

Wróżenie na nadchodzące wydarzenia

Przechodząc do wróżenia w czasie świąt Bożego Narodzenia, możesz zrobić prognozę wydarzeń na 2020 rok. To, co czeka nadchodzący rok w różnych dziedzinach życia, pomoże sprawdzonym metodom przewidywania świąt Bożego Narodzenia.

Na wosku pszczelim lub świecy

Wosk pszczeli lub wosk z płonącej świecy stopiony w łaźni wodnej może swobodnie spływać do miski z wodą. W misce powinna powstać wystarczająca liczba figur woskowych, więc procedurę ze świecą można powtórzyć kilka razy. Następnie musisz dokładnie rozważyć otrzymane oznaki losu:

 • duże spadki - w nowym roku spodziewane są znaczące wydarzenia losu;
 • długie paski wosku - zwiastun podróży lub długich podróży służbowych;
 • wiele krótkich i cienkich pasków - puste prace domowe;
 • jeśli wosk uformował się w jedno wielkie ciasto - w nadchodzącym roku nie będzie małżeństwa;
 • wosk w postaci pierścienia lub świecy - na zbliżające się wesele;
 • krzyż - na chorobę lub wielki kłopot;
 • koperta lub dzwonek - oznacza, że ​​przybędą z daleka.

Tę samą interpretację można zastosować do wróżenia na jajku. Formy białkowe powstają, jeśli rozpuścisz jajko w szklance gorącej wody.

Do notatki. Do wróżenia nie można używać wody z kranu, nie ma energii. Żywą wodę można pobrać z kolumny ulicy lub po prostu stopić śnieg.

Na papierze

Na kartce papieru musisz wymieniać w pewnej odległości różne wydarzenia. Weź ziarna kawy i, z zamkniętymi oczami, przerzuć je przez liść. Ziarno spadnie i wskaże, że zwiastuje nowy rok.

W tematach

Ta metoda wróżenia jest odpowiednia dla kilku osób. W nieprzezroczystych pojemnikach lub słoikach należy włożyć przedmioty: monetę, kawałek chleba lub bułki tartej, słodycze, sól, pieprz, pierścień, cebulę. Napełnij jeden pojemnik wodą. Tara jest tasowana i każdy z zamkniętymi oczami na zmianę wybiera swojego. To, co czeka w najbliższej przyszłości, powie zawartość wybranego słoika:

 • cebula - do łez;
 • ring - do małżeństwa;
 • monety - do zysku;
 • woda - nie oczekuje się większych zmian;
 • sól - do problemów w pracy;
 • cukierki - na szczęśliwą okazję;
 • pieprz - na ekscytującą przygodę;
 • chleb - do życia bez potrzeby.

Nowoczesne metody wróżenia

Metody wróżbiarstwa prababki zmieniły się w nowoczesnych realiach i są popularne wśród mieszkańców miast. Nie jest konieczne trzymanie bujaka w domu lub posiadanie farmy z kurczętami; przepowiadanie przyszłości w noc Bożego Narodzenia można również zrobić za pomocą nowoczesnych gadżetów.

Korzystanie z telefonu

Wybierz dowolną kombinację numerów na telefonie i wybierz ten numer. To, co słychać w słuchawce, jest interpretowane w następujący sposób:

 • zajęty numer - puste prace domowe;
 • nikt nie odpowiada - rozczarowanie, pech;
 • kobieta odpowiedziała - wkrótce czeka wzajemna miłość;
 • odpowiedział mężczyzna - szybkie małżeństwo;
 • jeśli znajdziesz odpowiedź - niewiarygodne szczęście i szczęście wkrótce Cię odwiedzi.

E-bookiem

Istota wróżenia jest bardzo prosta: musisz sformułować interesujące pytanie i otworzyć losowo dowolną stronę e-booka. W miarę możliwości skupiając się na ekscytujących, musisz pogodzić się z zamkniętymi oczami, aby zgadnąć, który akapit zawiera odpowiedź.

Możesz użyć telewizora w podobny sposób: pytanie, na które najbardziej chcesz usłyszeć odpowiedź, jest wypowiedziane na głos, a następnie bez patrzenia naciśnij przycisk na pilocie zdalnego sterowania. Słyszałem w pierwszych sekundach i będzie odpowiedzią.