Zło - film 2020

  • Premiera: 5 marca 2020 r
  • Tytuł oryginalny: Niegodziwy
  • Kraj pochodzenia: USA
  • Gatunek: Musical, Fantasy, Romans
  • Dyrektor: Stephen Daldry
  • Obsada: Samantha Barks, Gina Beck, Zac Efron, Meryl Streep, Robert de Niro, Daniel Radcliffe i inni.

Długo oczekiwana premiera filmu „Zło” opartego na musicalu o tej samej nazwie odbędzie się w 2020 roku. Projekt zapowiada się na sukces i przyniesie twórcom dobry zysk. Amerykanie szczególnie nie mogą się doczekać premiery filmu, ponieważ uwielbiają musicale, choć światowa kasa może przekroczyć wszelkie oczekiwania wobec Universal Picture, który jest właścicielem praw do filmu.

Długo znana historia

Film „Zło” to filmowa adaptacja słynnego amerykańskiego musicalu o tej samej nazwie. Po raz pierwszy wystawiono go w 2003 roku w San Francisco. To była zapowiedź, a prawdziwa premiera odbyła się w tym samym roku na Broadwayu w Nowym Jorku. I choć na początku występ był krytykowany przez dziennikarzy, udało mu się zdobyć miłość wśród publiczności. Wszedł na listę najlepszych musicali. Przedstawienie otrzymało wiele prestiżowych nagród, w tym Grammys, Drama Desc itp. Dokonano kilku międzynarodowych adaptacji produkcji.

Film, podobnie jak musical, opowiada historię mającą miejsce w magicznej krainie Oz. Rządzą nią cztery czarodziejki, z których dwie odnoszą się do swoich poddanych z niepokojem i życzliwością, a pozostałe dwie używają złych zaklęć, aby je kontrolować.

Każda czarodziejka rządzi w jej kierunku, ale najbardziej zła czarodziejka o imieniu Elfaba nienawidzi swoich sióstr. Szczególnie nienawidzona przez nią jest czarodziejka Glinda, która ma niesamowicie miły charakter. Nieustannie organizuje wakacje dla mieszkańców swojego Królestwa, daje im prezenty, otacza ich miłością i troską.

Elfaba postanawia zabić swoją siostrę i przejąć ziemię. Mieszkańcy jasnego królestwa spotykają się, aby wytrzymać złe czary. Aby dowiedzieć się, jak to zrobią i jak zakończy się konfrontacja dobra ze złem, będziesz musiał obejrzeć film. Firma filmowa opublikowała zwiastun w 2017 roku, ale tylko w języku angielskim. Ale nie wiadomo, jak się sprawy mają na planie. Twórcy filmu nie komentują tego tematu.

Ważne! Firma Universal Picture ogłosiła datę premiery filmu „Zło” - światowa premiera odbędzie się 5 marca 2020 roku. Tego samego dnia Rosjanie będą mogli oglądać obraz w kinach.

Od platform teatralnych po duże ekrany

Kiedy musical „Wicked” zyskał światową popularność, firma Universal Picture, która zaangażowała się w jego produkcję, pomyślała o adaptacji filmu. Faktem jest, że obrazy, które wcześniej kręcono na podstawie musicali, przyniosły twórcom duży zysk. Na przykład adaptacja kina kasowego „Im dalej w las ...” przekroczyła 200 milionów dolarów, choć budżet wyniósł zaledwie 50 milionów dolarów.

W 2010 roku firma zaczęła szukać reżysera. Minęło kilka lat, zanim wyszukiwanie zakończyło się powodzeniem. Stephen Daldry został wybrany na reżysera w 2012 roku, chociaż kręcenie filmu nie zaczęło się natychmiast.

Anglik trzykrotnie był nominowany do Oscara w kategorii „Najlepszy reżyser”. Zdobył także nagrodę Emmy za pracę nad seriami Crown, Laurence Olivier Award i Tony Award. Światową sławę Stevena przyniosły filmy „Billy Elliot” (2000), „Reader” (2008), „Terribly Loud and Extremely Close” (2011). Karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku.

Wielu krytyków filmowych zgadza się, że film odniesie wielki sukces. Przyczynia się do tego kilka czynników - dobrze znany musical, rdzeń, doświadczony reżyser, który otrzymał światową sławę. Minęło ponad 5 lat od pomysłu nakręcenia filmu i realizacji projektu. Tak zwana faza przygotowawcza została opóźniona, ale twórcy mają nadzieję, że opłaci się to w kasie.

Kto jest na zdjęciu

Przez długi czas nazwiska aktorów, którzy wystąpili w filmie „Zło” 2020, pozostawały nieznane. W poszukiwaniu reżysera castingi trochę się przeciągnęły, ale teraz wiadomo już, kto weźmie udział w filmie.

Główne role zagrają Samantha Barks i Gina Beck. Aktorki wcześniej musiały współpracować. Chodzi o film Les Miserables, który świat widział w 2012 roku. Młoda aktorka Samantha Barks urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale zdążyła już zyskać popularność na całym świecie. Wśród najnowszych znanych prac warto zwrócić uwagę na „Diabelskie żniwa” z 2017 roku. Samantha z powodzeniem buduje karierę jako piosenkarka.

Samantha Barks

Angielska aktorka Gina Beck zagra znajomą rolę. Faktem jest, że grała miłą czarodziejkę Glindę w sztuce „Wicked” na platformach teatralnych. Zagrał także w filmie „Sherlock Holmes” i innych filmach, choć specjalizuje się w sztuce teatralnej.

Gina Beck

Główną rolę męską w filmie otrzymał słynny amerykański aktor Efron Zack. Wielokrotnie obchodzony z międzynarodowymi nagrodami. Zagrał w wielu filmach. Publiczność znana jest z „Ratowników Malibu”, „Szczęścia”, „Dziadka łatwej cnoty” i innych obrazów. Najczęściej występował w filmach komediowych.

Zac Efron

W filmie wzięli udział inni światowej sławy aktorzy - Robert de Niro, który zagrał w wielu filmach, Daniel Radcliffe, znany z filmów „Harry Potter”, oraz Meryl Streep, która zdobyła Oscary, Emmy, Złote Globy. i inni. Amerykańska aktorka występowała wcześniej w musicalach, w tym w słynnej sztuce „Mama MIA!”. Film „Zło” ma wielką szansę na sukces i uznanie publiczności.

Obejrzyj wideo: Michael vs Jason:Zło Powraca 2019 cały film Action Movie Hindi dubbed full movie. HD (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz