Film z Bonda 25-2020

 • rok: 2020;
 • kraj: USA, Wielka Brytania;
 • reżyser: Carey Fukunaga;
 • aktorzy: Daniel Craig, Lea Seydoux;
 • kompozytor: Thomas Nman;
 • operator: Hot Van Hotema;
 • scenarzysta: Neil Purvis, Robert Wade, Ian Fleming;
 • artysta: Mark Tildesley, Andrew Bennett, Neil Callow;
 • producenci: Barbara Broccoli, Michael J. Wilson, Andrew Knowes;
 • gatunek: akcja, thriller, przygoda, kryminał;
 • światowa premiera: 14.02.2020;
 • Premiera Rosji: 14.02.2020.

Data premiery szerokich ekranów filmu Bond 25 zaplanowana jest na 14 lutego 2020 r. Nadchodząca opowieść o agencie 007 to 25 w serii bojowników o przygodę o „głównym” brytyjskim szpiegu. Głównym aktorem, podobnie jak w poprzednich czterech filmach, będzie Daniel Craig. Jednak, zgodnie z zapewnieniami samego aktora, będzie to jego ostatnia inkarnacja jako Agent 007. Tylko Roger Moore, który grał w 7 odcinkach filmu, był Bondem dłuższym niż Craig.

Roger Moore

Fabuła

Bond próbuje związać się z karierą szpiega i przejść na emeryturę. Dowódca poślubia swojego kochanka z poprzedniej serii, Madeleine Swann, grał rolę Francuzki Lei Seydoux. Spokojne życie z ukochaną żoną staje się doskonałą okazją do zapomnienia o wszystkich poprzednich przygodach. Ale agent tajnych służb nie znajduje pokoju przez długi czas, nagła śmierć żony zmusza Bonda do powrotu na Mi6 z jedynym celem - pomścić śmierć jego żony.

W 25. filmie o Bondzie superagent Marynarki Wojennej po śmierci Madeleine, jego ukochanej żony, znów będzie mógł kochać. Zakłada się, że jego dziewczyna ponownie zostanie Rosjanką. Ostatni raz główny bohater rosyjskiego pochodzenia spotkał się na fabule w 1999 roku. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich Bondianów, nowy czarny charakter pojawi się w 25. filmie, prawdopodobnie oznaczonym blizną. W scenariuszu koniecznie znajduje się duża liczba drogich samochodów, piękne kobiety i efekty specjalne znane fanom dowódcy.

Główną ideą walki w Bond 25, podczas gdy Boyle był reżyserem, zaproponowano skontrastowanie najsilniejszych światowych supermocarstw świata zachodniego i rosyjskiego w nowej rundzie zimnej wojny. Nie wiadomo jednak, czy jego propozycja pozostanie w nowej wersji skryptu, który napisał słynny tandem brytyjskich scenarzystów Neil Purvis i Robert Wade.

Bitwa reżysera o krzesło

Aby powołać reżysera, producenci musieli wiele wysiłku. Pierwszym pretendentem był Sam Medes, który nakręcił kilka części więzi: Spectrum i Skyfall Coordinates. Ale sam reżyser odmówił nakręcenia kolejnej części serii.

Później rozważano kandydatów: Christopher Nolan, Ian Demange, Denis Mackenzie, Denis Villeneuve, Danny Boyle. Sam Villeneuve odrzucił ofertę, po otrzymaniu Oscara za reżyserię filmu „Przybycie”, postanowił skupić się na adaptacji filmowej remake'u „Wydm”. Brytyjski reżyser Danny Boyle zaczął kręcić film, ale potem odmówił z powodu poważnych nieporozumień, które powstały między nim a Craigiem. Przedmiotem konfliktu była postać głównego negatywnego bohatera obrazu - „rosyjskiego złoczyńcy”. Do tej roli miało zaprosić słynnego polskiego aktora Tomasza Kotę, dla którego Craig kategorycznie nie pracował, i zgodnie z warunkami kontraktu to on zatwierdził kandydatury wszystkich uczestników kręcenia. Więc Boyle, zatwierdzony jako dyrektor w marcu 2018 r., Sam usunął się ze swojego stanowiska w sierpniu 2018 r.

Teraz krzesło dyrektora objął amerykański Carey Joji Fukunaga, który nakręcił w 2009 roku „Anonimowy”, aw 2011 roku „Jane Eyre”. Carey znany jest również jako reżyser serialu „Prawdziwy detektyw” i filmu „Bezrennye Beasts”. Na początku 2020 r. Zdjęcia do filmu Bond 25 zostaną zakończone.

Kari joji fukunaga

Nowa więź

Pasje związane z Bondem 25 jeszcze nie umarły, a fani przedstawiają swoje wersje tego, kto może zostać „nowym” superagentem Mi6. W końcu Craig kategorycznie odmówił udziału w kolejnym odcinku. Chociaż również nie chciał w tym działać, znaczna część opłaty zmieniła zdanie.

Do niedawna najbardziej „prawdopodobnymi” obligacjami po 25 roku życia byli Tom Hiddleston, Luke Evans i Idris Elba. O Hiddleston Barbara powiedziała nawet, że był „zbyt idealny dla Bonda”. Świetne maniery arystokratyczne, brytyjska wytrzymałość tego aktora sprawiła, że ​​poczuli się nawet w nikczemnych rolach Marvela. Po takim 10-letnim doświadczeniu w pracy z Disneyem Hiddleston raczej nie podpisałby franczyzy z Bondem. Chociaż bukmacherzy uporczywie przewidywali swoje miejsce jako faworyta zamiast „nowej” Bonda.

Ale media wyciekły z informacji, że młody aktor Jamie Bell został zaproszony do negocjacji z producentami Bonda. W wyniku komunikacji facetowi udało się podbić wszystkich, nawet Barbarę Broccoli uczestniczącą w serii od 20 lat. Jeśli zostanie zatwierdzony do tej roli, wówczas 30-letni Bell ma szansę zostać „najmłodszym” Bondem. Ale wiek nie jest przeszkodą, zwłaszcza że aktor ma przyzwoitą historię Teleportacji, Nimfomanki i Billy Eliota. Początkujący aktor, według producentów Bonda, jest o wiele bardziej odpowiedni do franczyzy niż prawdziwy gwiazdor showman. W końcu to właśnie z powodu niechęci Craiga do poświęcenia swojej twórczej kariery, która nie jest związana z życiem agenta, większość konfliktów pojawia się na planie filmu.

Jamie Bell

Aktorzy

Oprócz Craiga wiadomo o strzelaniu do Bonda 25 Leia Seydoux w roli jego żony, Madeleine Stone. Rola stałego sekretarza Bonda - Yvesa Menipenna, w którym wystąpi brytyjska aktorka Naomi Melanie Harris, jest zapisana w scenariuszu. Naomi wystąpiła już w Bond: Skyfall Coordinates 2012 i Spectrum 2015. Spośród innych znanych bohaterów opartych na powieści Jana Fleminga o dowódcy marynarki wojennej Bill Taner, szef brytyjskiego wywiadu, na pewno pojawi się w 25. serii. Anglik Rory Kinner, który zagrał już w Bonda, zagra swoją rolę, podobnie jak Naomi w 2015 i 2012 roku.

 • Daniel Craig
 • Leia Seydoux
 • Rory Kinnear
 • Naomi Melanie Harris

Producenci filmu marzą o przyciągnięciu piosenkarki Adele, która z powodzeniem napisała ścieżkę dźwiękową do „007: Skyfall”, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia jej zgody. Według Barbary Broccoli filmowanie odbywa się w Irlandii, skąd rekrutowano całą załogę Bonda 25.

Obejrzyj wideo: JAMES BOND 25: The End 2020 Trailer Concept (Październik 2019).