Pełnia i nowiu we wrześniu 2020 r

Kalendarz księżycowy jest jednym z najstarszych kalendarzy na naszej planecie. Został stworzony przez Egipcjan bardzo dawno temu około 6000 lat temu. Nawet w czasach starożytnych ludzie mieli pojęcie o wpływie Księżyca na naturalne rytmy, procesy i zjawiska, na charakter i samopoczucie ludzi. Dobrze znany kalendarz słoneczny opracowano znacznie później. Używany dziś kalendarz księżycowy pozwala poznać dni pełnych księżyców i nowych księżyców. Jest przygotowywany z uwzględnieniem nowoczesnej wiedzy i faktów na temat nocnej oprawy oświetleniowej, a także jej faz.

Dziś wszystko, co zostało opisane i zapowiedziane w kalendarzach księżycowych, zostało wielokrotnie zweryfikowane przez człowieka. Na tej podstawie możemy mówić o wiarygodności informacji. Satelita ziemski ma ogromny wpływ na wiele wydarzeń w naszym świecie: ludzi i ich organizmów, zwierząt, przyrody.

Tabela cyklu księżycowego we wrześniu 2020 r

Wiedząc, kiedy nastąpi pełnia i nowiu we wrześniu 2020 r., Możesz zaplanować swój harmonogram. Z reguły w dzisiejszych czasach powinieneś odpoczywać, a nie planować i realizować niektóre przedsięwzięcia. Wschodzący księżyc jest uważany za najbardziej udany czas na ważne sprawy, spotkania, wydarzenia biznesowe. Musisz zakończyć plany na zstępującym księżycu. Poniżej znajduje się tabela sprzyjających i niekorzystnych dni kalendarza księżycowego na wrzesień 2020 r.

DataDzień księżycowyJakim znakiem zodiaku jest księżycOpis
113.14 (wschodzący księżyc)WodnikDzisiejszy dzień jest niekorzystny dla podróży i ważnych interesów. Lepiej uczyć się, w domu, gotować.
214.15 (pełnia księżyca)RybaW dzień pełni księżyca we wrześniu 2020 r. Nie wolno ćwiczyć magii. Poświęć swój wolny czas na rekreację na świeżym powietrzu i spotkania z bliskimi.
315.16 (zstępujący księżyc)RybaDziś możesz wykonywać wszystkie owocne rzeczy: sprzątanie, raportowanie, aktywność fizyczną.
416.17 (zstępujący księżyc)BaranNajlepszy dzień na uroczystości i podróże.
517.18 (zstępujący księżyc)BaranW tym okresie nie zaleca się prowadzenia „złego” stylu życia. Odnosi się to do picia i palenia. Lepiej ćwiczyć oczyszczanie ciała i ducha, sport.
618.19 (zstępujący księżyc)BykDzień sprzyja tym, którzy spędzają go w spokoju. Dziś nie musisz się żenić, robić interesów.
719.20 (zstępujący księżyc)BykDziś eksperci doradzają spędzanie czasu z rodziną, zgodnie z tradycjami. Nie rób nudnych i nieciekawych rzeczy.
820,21 (zstępujący księżyc)BykTego dnia szczęście prześladuje tych, którzy chcą zmienić pracę.
921.22 (zstępujący księżyc)BliźniętaDzisiejszy czas najlepiej spędzać sam, dbając o siebie. Nie powinieneś zaczynać podróżować.
1022,23 (trzeci kwartał)BliźniętaW tym dniu będzie obserwowany przypływ energii witalnej, wolny czas należy poświęcić na aktywność fizyczną.
1124.25 (zstępujący księżyc)RakTego dnia nie zaleca się przeklinania, obrażania się i złości. Powinieneś pominąć sytuację i cieszyć się życiem.
1225,26 (zstępujący księżyc)RakLepiej spędzić dzień spokojnie i bez poważnych planów.
1326,27 (kwartał spadkowy)RakDzień sprzyja zwycięstwom, zawodom, zdobywaniu nowych wyżyn.
1427,28 (zstępujący księżyc)LewDziś musisz medytować, nauczyć się poznawać i postrzegać siebie.
1528.29 (nowiu)LewW dniu, w którym nowiu nadejdzie wrzesień, powinieneś spędzić czas sam, czytając książki lub oglądając ulubione filmy.
161.2 (wschodzący księżyc)PannaW tym okresie musisz poświęcić się rozwojowi duchowemu. Nie musisz podejmować żadnych destrukcyjnych działań.
172.3 (wschodzący księżyc)PannaNowe rzeczy nie doprowadzą do niczego owocnego w tym dniu. Staraj się dotrzeć jak najdalej bez poważnych planów.
183, (wschodzący księżyc)ŁuskiDzisiaj wszystkie problemy, które wcześniej wydawały się niemożliwe i trudne, powinny zostać rozwiązane.
194,5 (wschodzący księżyc)ŁuskiDzień na relaks. Dziś powinieneś odwiedzić saunę, masaże, zabiegi spa.
205.6 (wschodzący księżyc)SkorpionTego dnia lepiej angażować się w handel i bieżące sprawy.
216,7 (wschodzący księżyc)SkorpionDzisiaj powinieneś dobrze jeść not nie przejadaj się i nie przejadaj się. Tego dnia lepiej wybrać się na wycieczkę, a przynajmniej zaplanować.
227,8 (pierwszy kwartał)StrzelecWszystko, co zaplanowano, lepiej wdrożyć dzisiaj.
238,9 (wschodzący księżyc)StrzelecBardzo pomyślny dzień na małżeństwo.
249.10 (wschodzący księżyc)KoziorożecW tym okresie warto wykonać naprawę, przegrupowanie lub zakup czegoś nowego dla domu.
2510.11 (wschodzący księżyc)KoziorożecPomyślny dzień w zakresie komunikacji. Inwestycje finansowe są udane.
2611.12 (wschodzący księżyc)WodnikDzisiaj nie ma szans na zerwanie i zerwanie relacji. Czas należy spędzać z rodziną, komunikując się ciepło.
2712.13 (pierwszy kwartał)WodnikWszystkie rzeczy muszą zostać zakończone tego dnia. Uważaj na znaki.
2813.14 (wschodzący księżyc)WodnikDzisiaj jest dużo negatywnej energii. Nie zaczynaj ważnego biznesu.
2914.15 (wschodzący księżyc)RybaDzień jest odpowiedni do spędzania czasu w kręgu rodzinnym.
3015.16 (wschodzący księżyc)RybaŚwietny dzień dla biznesu i zmiany pracy na lepsze.

Kalendarz cyklu księżycowego ma charakter doradczy i pomaga ustalić datę pełni księżyca we wrześniu 2020 r.

Zobacz wideo o wpływie księżyca na człowieka:

Czytaj także:

Obejrzyj wideo: Jeżeli masz marzenia, musisz je chronić! Mistyczna pełnia Księżyca w znaku Ryb. (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz