Wang: prognozy na 2020 rok

Prognozy Vanga na 2020 rok są już bardzo interesujące. Wynika to przede wszystkim z faktu, że proroctwa z ostatnich lat w dużej mierze się sprawdziły, a ludzie chętnie wiedzą, co ich czeka? Czy rodzime państwo rozkwitnie, czy nadejdzie trzecia wojna światowa? Spróbujmy usprawnić wszystkie prognozy znanego bułgarskiego widzącego i wybierz tylko te, których należy się spodziewać w 2020 roku.

Główne wypowiedzi Wanga

Większość wizji, które krewnym Vanga udało się zarejestrować, miała miejsce w czasie komunikacji kobiety z nieznanymi gośćmi. Uzdrowiciel wziął rękę gościa, a wydarzenia z przyszłości zostały jej ujawnione. Mówiąc je, mogła dosłownie zaszokować wszystkich obecnych podczas przyjęcia.

Zatem najbardziej „głośnymi” prognozami Wanga na 2020 r. Były trzy stwierdzenia. Widzący zauważył, że ten czas będzie kluczowy dla całej ludzkości. Trudno powiedzieć, co dokładnie miał na myśli, ale w tym okresie istnieją jeszcze dwie prognozy, które nie mniej szokują.

Wang powiedział, że pieniądze stracą na wartości. Zostaną zastąpione liczbami! Ale prawda jest taka, że ​​dziś wartość kryptowaluty jest ogromna i rośnie ona każdego dnia. Jest prawdopodobne, że bezgotówkowa forma płatności kartami cyfrowymi całkowicie zastąpi papierowe pieniądze. Ogólnie rzecz biorąc, prognozę tę można uznać za całkowicie rozpracowaną, a nawet częściowo zrealizowaną.

Pewnego dnia podczas następnego przyjęcia widzący powiedział, że w 2020 r. Pojawi się osoba, która może dać ludziom nadzieję i ustanowić „pokój na Ziemi”. To, co miało tu na myśli, nie jest jeszcze jasne, ale najprawdopodobniej było to pytanie jakiegoś władcy.

Innym ważnym oświadczeniem wygłoszonym w 1995 r. W związku z wydarzeniami roku 2020 było zdanie o odkryciu nowego źródła energii, które ze względu na swoją pojemność nie męczy Słońca. Jeśli to stwierdzenie nie ma znaczenia symbolicznego, jest raczej niekorzystne dla Rosji, kraju o najbogatszych rezerwach ropy i gazu. W końcu trudno sobie nawet wyobrazić, jakiemu załamaniu gospodarczemu stanie się kraj, jeśli straci połowę wszystkich pieniędzy wchodzących do budżetu.

Proroctwa dla Rosji

W prognozach Vanga na 2020 r. Prognozuje się, że kraj ten będzie nadal w stanie utrzymać stabilność w okresie światowego chaosu spowodowanego upadkiem i deprecjacją systemu walutowego. Federacja Rosyjska, jak poprzednio, pozostanie integralnym i niepodzielnym państwem, nie będzie konfliktów społecznych i chęci oderwania się od autonomicznych republik: „Nie widzę wojen ani popiołów i ognia”.

Inną ważną prognozą dla naszego państwa były słowa widzącego o narodzinach utalentowanych dzieci. Wang jest pewien, że dojrzali geniusze nie tylko będą badać kosmos, ale będą mogli odkryć inną planetę, która będzie w pełni przystosowana do życia na niej! Ale, jak zauważył jasnowidz, daleko od wszystkich mieszkańców planety Ziemia może się tam udać, i to nie natychmiast.

Kolejny rosyjski naukowiec dokona wielkich odkryć w dziedzinie medycyny i leczenia strasznych chorób. Osoba ta „przedłuży życie” i „zapobiegnie śmierci”.

Do 2020 roku Vanga przewidział jedność Rosji nie tylko z Białorusią, ale także z Ukrainą! Czy minie wystarczająco dużo czasu na wcześniejsze zbliżenie dwóch braterskich ludów? Czas pokaże.

Tak jak poprzednio, będzie wielu łowców rosyjskich jelit, ale Vanga ostrzega: „Gdy wezmą coś innego, stracą swoje”. Na razie możesz być spokojny o swoje narodowe skarby. Do końca 2020 r. Rosja stanie na nogi i pójdzie własną drogą.

Jeśli chodzi o klimat, Wanga przewidziała dla naszego obozu bardzo suche lato: „jest bardzo duszno, słońce płonie”, „upał jest kompletny”. Nie będzie padać tak długo, że nawet rzeki zostaną zmiażdżone. Ale susza nie zadziała na szkodę rolnictwa: „deszcz przeminie, a żniwa nie umrą”.

Klęski żywiołowe

Oprócz suchego lata dla Rosji przyroda przyniesie poważne katastrofy dla Tajwanu i sąsiednich państw. Wang przewiduje kilka trzęsień ziemi w tej części Azji. Łączy ich wygląd z energiczną ludzką aktywnością, dzięki czemu integralność ulgi zacznie się szybciej naruszać.

Afryka również ma kłopoty - wielka epidemia, która pochłonie ogromną liczbę ofiar. Ludzkość będzie szukała szczepionki przeciwko strasznej chorobie przez cały rok.

Najczęstszą chorobą na Ziemi będzie rak skóry, który w dużej mierze będzie spowodowany znacznie częstszymi wybuchami na słońcu. Naukowcy poważnie wyrażą zaniepokojenie z tego powodu. Obawy związane z ryzykiem katastrofy ekologicznej spowodują, że lodowce w Arktyce zaczną topnieć jeszcze szybciej. Ogólnie rzecz biorąc, kataklizmy, które czekają na ludzkość w 2020 r., Są więcej niż poważne i niebezpieczne. Nie mniej dramatyczny wizjoner wizjoner o przyszłości krajów europejskich.

Co czeka Europę

Prognozy Vanga na 2020 r. Dotyczące krajów europejskich wyglądają dosłownie ponuro i nie budzą optymizmu. Widzący widział katastrofalny konflikt religijny, który będzie szalał na terytorium głównych stanów Starego Świata przez kilka lat. Jak później powiedzieli krewni uzdrowiciela, ta wizja szczególnie ją niepokoiła. Bułgarski jasnowidz połączył kryzys religijny, częściowo z powodu dużego napływu uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki.

W czasie tej wizji tak wielu muzułmanów nie było jeszcze w Europie, co oznacza, że ​​widzący zdołał zobaczyć na dużą skalę migracje Syryjczyków, Libańczyków i ludzi innych narodowości z powodu niekończących się konfliktów zbrojnych w ich rodzimych krajach. Widzący mówi, że „tłumy dysydentów, które wydają się być ofiarami,„ zmienią się ”w sługi diabła”. Ale czy to oznacza globalne zagrożenie terrorystyczne dla Europejczyków? Z pewnością właśnie to widział bułgarski uzdrowiciel.

Większość prognoz na 2020 r. Jest dość tragiczna i dramatyczna. Szkoda, że ​​zdaje sobie sprawę z faktu, że Wang wcześniej rzadko popełnił błędy w swoich przewidywaniach. Mimo to mamy nadzieję, że nawet jeśli wszystkie proroctwa się spełnią, przejdą one z najmniejszą stratą dla ludzkości!

Obejrzyj wideo: How China is and isn't fighting pollution and climate change. Angel Hsu (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz