Podróż do Indii - film 2020

  • Światowa premiera: Luty 2020 r
  • Premiera w Rosji: Luty 2020 r
  • Kraj pochodzenia: Rosja, Indie, Chiny
  • Gatunek: przygoda, fantasy
  • Dyrektor: Oleg Stepchenko
  • Obsada: Jason Fleming, Mel Gibson, Shah Rukh Khan, Ranbir Kapoor.

Film „Podróż do Indii”, który ma ukazać się na początku 2020 roku, czeka nie tylko na fanów thrillerów przygodowych, ale także na fanów mistycznego gatunku. W końcu to zdjęcie ma inną nazwę („Viy 3”) i jest triquelem opartym na słynnych historiach Gogola. Ale nie myl tej serii z Gogolem z Aleksandrem Pietrowem w roli tytułowej. To dwa zupełnie różne projekty.

Komunikacja z pierwszymi częściami

W 2014 r. Film „Wii” został wydany wspólnie przez Rosję, Ukrainę, Niemcy, Wielką Brytanię i Czechy. Chociaż załoga i aktorzy byli w większości Rosjanami. Zaproszoną gwiazdą obsady był tylko Jason Fleming, który grał główną postać kartografa Jonathana Greena. Udał się na wyprawę na kontynent euroazjatycki, minął Rumunię i wylądował na zachodniej Ukrainie. Tam opowiedziała mu mistyczną historię o potworze Viy, małej dziewczynce i Homie Brutus. Sam Green jest świadkiem pojawienia się nieczystych sił; dzieje się z nim niesamowita historia. Ale po powrocie do Moskwy wszystko to wydaje mu się zaburzeniem psychicznym lub snem.

Druga część „Wii” zatytułowana „Tajemnica pieczęci smoka” miała pojawić się w kasie w sierpniu 2018 r., Ale z powodu surowej chińskiej cenzury premier został przełożony na początek 2019 r. Fabuła zdjęcia kontynuuje historię Jonathana Greena, który wyrusza na daleką wschodnią wyprawę zgodnie z instrukcjami Piotra Po pierwsze: cesarz prosi o zrobienie kart. Po przybyciu Green przybywa do Chin, gdzie czeka go nowa przygoda.

Budżet pierwszego filmu wyniósł 26 milionów dolarów, a na wypożyczenie zebrano 34 miliony, a na drugą część wydano 46 milionów, ale planuje się, że pieniądze te zostaną spłacone wraz z odsetkami, ponieważ wielu będzie chciało zobaczyć niesamowitą naturę Chin. Mniej więcej tyle samo (około 40 milionów dolarów) zostanie wydanych na strzelaniny „Podróż do Indii”, i znowu strzelaniny będą się odbywać w naturze, dzięki czemu możesz spodziewać się potarcia rąk w oczekiwaniu na kolejną trasę geograficzną i ekscytujące przygody z elementami mistyki.

Brak wzmianek o filmie „Wii” z 1967 roku w „Journey to India” i całej serii. Tyle, że mistyczna historia Nikołaja Gogola jest bardzo popularna, dlatego interesuje go wielu reżyserów.

Fabuła „Podróży do Indii”

Po Chinach twórcy franczyzy postanowili wysłać Jonathana Greena do innego egzotycznego kraju. Kartograf, wykonawszy zadanie Piotra Wielkiego, planuje wrócić z raportem do Rosji, ale los wrzuca go do tajemniczych Indii. Zieleń znów musi walczyć ze złymi duchami. Na szczęście tym razem otacza go wielu nowych przyjaciół, których udało mu się nawiązać podczas poprzednich przygód.

Filmowanie

Data premiery filmu „Podróż do Indii” jest ustalona na 2020 r., Ale zdjęcia trwają nadal, więc wszystko może się zmienić. Producent projektu Alexei Petrukhin powiedział, że część materiału została zastrzelona, ​​ale to nie wystarczy na zwiastun lub zwiastun, więc fani będą musieli trochę poczekać. Ale już niedługo ukaże się druga część „Wii” o podróży do Chin, więc widz będzie mógł teraz cieszyć się tym zdjęciem.

Ekipa filmowa

Oleg Stepchenko pozostaje reżyserem filmu Podróż do Indii (Rewind Fishing Rods, 2004, Men's Season: The Velvet Revolution, 2005). Jest to bardzo ważne dla trikvel, ponieważ doświadczenie z dwiema pierwszymi częściami jest zawsze przydatne do filmowania trzeciej. Producent również pozostał taki sam - to Aleksiej Petrukhin (Uchilka, 2015, To Be or Not to Be, 2011). Wspólnie pracowali nad scenariuszem, opierając się na twórczości Nikołaja Gogola, a także na legendach Indii.

Obsada

W rolę Jonathana Greena w dalszym ciągu wcieli się Jason Fleming („Karty, pieniądze, dwa bagażniki”, 1998, „Big Jackpot”, 2000), którym udało się zakochać w widzu w pierwszej części serii. Jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego „Wii” z powodzeniem przeszedł casting, który obejrzał Vincenta Cassela, Keanu Reevesa i Seana Penna. Porównuje swoją postać do Indiany Jonesa, podziwia staranność pracy nad filmami i jest dumny ze współpracy z rosyjskim reżyserem i producentem.

Wiadomo, że do kręcenia trzeciej części zaproszono innego aktora z Hollywood Mel Gibsona („What Women Want”, 2000, „Braveheart”, 1995, „Mad Max 3, 1985”), który powinien odgrywać jedną z kluczowych ról. „Jeszcze nie ujawniony. Być może stanie się mistyczną postacią, z którą Jonathan Green spotka się podczas podróży do Indii.”

A ponieważ akcja obrazu rozwinie się w Indiach, nie można obejść się bez gwiazd Bollywood. W kręceniu filmu „Podróże do Indii”, który zostanie wydany w 2020 roku, wzięli udział indyjscy aktorzy: Shah Rukh Khan, Ranbir Kapoor i inni.

Film z nutą mistycznych opowieści o rosyjskim klasyku, hollywoodzkich aktorach, kręcony w Indiach jest bardzo oryginalną mieszanką, która zapowiada się wybuchowo i bardzo interesująco. Podróż do Indii zostanie wydana dopiero w 2020 roku, ale widzowie mają czas na obejrzenie pierwszych dwóch części. Umożliwi to lepszy wgląd w ideę scenarzystów i reżysera, dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło i zasugeruje, w jaki sposób wydarzenia mogą się dalej rozwijać.

Jakie było poprzednie Viy: wideo