Fajerwerki na Nowy Rok 2020 w Moskwie

Wakacje sylwestrowe w głównym mieście kraju odbywają się nie tylko przez lokalnych mieszkańców, ale także przez licznych gości. Fajerwerki na Nowy Rok 2020 w Moskwie to niezwykle piękny i kolorowy spektakl, który można podziwiać z różnych części stolicy.

Rozpoczęcie pokazu pirotechnicznego jest zwykle planowane w pierwszych minutach po północy. Natychmiast po powitaniu Prezydenta Nowego Roku nocne niebo jest oświetlone tysiącami świateł. Wyspecjalizowane miejsca, w których będzie wygodniej lub bezpieczniej oglądać fajerwerki, tradycyjnie otwarte kilka godzin przed rozpoczęciem programu rozrywkowego. Aby podziwiać świąteczne fajerwerki, zaleca się wcześniejsze zaplanowanie imprezy noworocznej.

Czas rozpoczęcia pokazu pirotechnicznego

W sylwestra 2020 r., Od 31 grudnia do 1 stycznia, rozlegną się pierwsze salwy uroczystego salutu. Według strony internetowej Departamentu Moskwy planowany czas, o którym będą fajerwerki, zależy od miejsc. Pierwsze salwy są tradycyjnie uruchamiane w Parku Zwycięstwa na Wzgórzu Poklonnym i na ulicy Moskworetskiej w pierwszych minutach nadchodzącego roku. Fajerwerki będą kontynuowane przez kilka minut, zaczynając od 00:00 1 stycznia.

W innych miejscach w mieście uroczyste fajerwerki rozpoczną się o godzinie 1:00. Różnica na początku salutu wynika z faktu, że do tego czasu w 2020 r. Nowy Rok przypadnie we wszystkich regionach kraju. Jasny i kolorowy pokaz trwa zwykle 5 minut, w innych miejscach fajerwerki mogą trwać znacznie dłużej.

Obszary krajobrazowe

Salwy noworoczne grzmią we wszystkich kręgach miast, dzięki czemu można oglądać program z niemal każdego miejsca w stolicach. W sumie w Moskwie zaangażowanych będzie ponad 30 miejsc krajobrazowych, gdzie będzie można oglądać świąteczne fajerwerki całkowicie za darmo i bezpiecznie.

Punkty startowe będą zlokalizowane w 19 największych parkach i innych miejscach w mieście. Fajerwerki na dużych wysokościach z artylerii zostaną wykonane w 13 punktach w dzielnicach miejskich.

Gdzie będą fajerwerki noworoczne:

 • ENEA.

  Wszystkie najważniejsze święta i wydarzenia publiczne odbywają się na terenie wystawy. Fajerwerkom towarzyszyć będą masowe uroczystości i inne świąteczne zabawy do samego rana.

  Platforma jest odpowiednia dla wszystkich fanów spędzających wakacje na świeżym powietrzu i rodziców z dziećmi. Punkt startowy będzie zlokalizowany w dzielnicy Ostankino na Alei Kosmonautów. Najlepszy punkt widokowy na lodowisku rakietowym na placu. Przemysł Liczba miejsc do przejścia na lodowisko jest ograniczona, dlatego zaleca się zakup biletów wstępu z wyprzedzeniem.

 • Most Moskworetskij.

  Obszar krajobrazowy znajduje się w regionie Tweru, więc możesz przyjechać tutaj po uroczystości na głównym placu kraju.

 • Muzeum-majątek „Carycyno”.

  Wygodna wygodna platforma w południowej części Moskwy. Podczas świąt noworocznych i w nocy z 1 stycznia zajęcia rekreacyjne będą odbywać się na świeżym powietrzu: jazda na nartach, przedstawienia teatralne i koncert. Noworoczne fajerwerki i pokaz pirotechniczny będą tutaj wyraźnie widoczne, a uroczystości potrwają do rana.

 • Ogród je. Bauman.

  Kolejna świąteczna przekąska fajerwerków będzie znajdować się na ulicy. Old Basmannaya 15. W pobliżu kortu tenisowego można podziwiać cudowny widok na nocnym niebie i dobrze się bawić. Tradycyjnie występy i festyny ​​uliczne rozpoczynają się o 20-21.

 • Sparrow Hills.

  Jedno z najpopularniejszych miejsc w centrum Moskwy. Tutaj goście i mieszkańcy stolicy będą mieli nie tylko wspaniały widok panoramiczny, ale także bogaty program wakacyjny. Począwszy od 21.00 w Nowym Roku odbędą się koncerty noworoczne, przedstawienia teatralne i konkursy. O 1:00 niebo rozświetli fantastyczny kolorowy program, który potrwa od 3 do 5 minut.

 • Poklonnaya Gora.

  Wieczorem na dobrze utrzymanej platformie można miło spędzić czas na świeżym powietrzu, a nocą podziwiać kolorowe fajerwerki. Punkty rozpoczęcia salutu znajdują się w dwóch miejscach, dzięki czemu oszałamiające fajerwerki będą wyraźnie widoczne pod różnymi kątami. Na Pokłonnej Górze będzie ozdobiona elegancka choinka, przy której będą pracować animatorzy i animatorzy, bawiąc gości.

 • CPKiO im. Gorki.

  Potężne salwy grzmią na Krymsky Val, dzięki czemu widowisko jest wyraźnie widoczne ze wszystkich stron i terenów rekreacyjnych parku miejskiego. Oprócz fajerwerków na gości czeka duży świąteczny program: dyskoteka na świeżym powietrzu, latawiec, jazda na łyżwach, jazda na nartach i psie zaprzęgi.

Po głównych fajerwerkach na Placu Czerwonym będzie można udać się do innych miejsc w mieście, gdzie za godzinę będzie kontynuowany kolorowy pokaz pirotechniczny. Dla tych, którzy chcą zobaczyć fajerwerki noworoczne, zostanie wyposażonych ponad 100 dodatkowych miejsc.

W popularnych miejscach i obszarach rekreacyjnych mieszkańców będą znajdować się ich platformy i sądy, dzięki czemu możesz wybrać miejsce bliżej domu.

Gdzie będzie możliwe samodzielne zorganizowanie fajerwerków

Każdego roku władze miasta zapewniają mieszkańcom i gościom stolicy możliwość samodzielnego uruchomienia fajerwerków. Należy jednak pamiętać, że nawet podczas wakacji należy przestrzegać bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wykorzystanie pirotechniki jest dozwolone tylko na specjalnych platformach. Bezpieczne obszary zostaną zorganizowane w moskiewskich dzielnicach.

Ogółem 112 punktów zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach zostanie otwartych na uruchomienie pirotechniki. Wszystkie są wyposażone i zgodne z przepisami przeciwpożarowymi. W centrum takie lokalizacje będą znajdować się w parkach Tagansky i Krasnaya Presnya. Tutaj możesz również dołączyć do imprez masowych i oglądać fajerwerki. Większość witryn do samodzielnego uruchomienia zostanie wyposażona w południowej dzielnicy.

W sumie zostanie otwartych 30 miejsc do rekreacji na świeżym powietrzu, gdzie ponad 7 tysięcy osób może wygodnie spędzić czas. Najpopularniejsze miejsca do świętowania nowego roku to:

 • po parzystej stronie Orekhovy Boulevard;
 • na prawym brzegu rzeki. Gorodni.

Mieszkańcom Koła Wschodniego przygotowuje się 20 miejsc na różne wydarzenia, w tym na uruchomienie pirotechniki. Mieszkańcy południowego zachodu zostali zabrani z 10 wygodnych miejsc, w innych dzielnicach 4-6 miejsc, zaprojektowanych dla 150-200 osób.

Łącznie w sylwestra 1 stycznia 2020 r. W Moskwie zostanie uruchomionych ponad 10 rodzajów fajerwerków miejskich i pokazów pirotechnicznych. Wszystkie będą widoczne w specjalnie wyposażonych miejscach rekreacyjnych dla mieszkańców.

Bogaty program rozrywkowy obejmuje konkursy i przedstawienia teatralne, pokazy świetlne i inne rozrywki na każdy gust. W miejscach publicznych i obszarach rekreacyjnych Moskwy zostaną zorganizowane specjalne platformy do masowych uroczystości.

W GUMIE wszyscy odwiedzający zobaczą kolejne przedstawienie teatralne z udziałem animatorów i aktorów. Wskazane jest wcześniejsze zajęcie się biletami, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Kolorowe pokazy i bogaty program rozrywkowy zostaną przygotowane dla gości absolutnie bezpłatnie we wszystkich dzielnicach, placach, parkach i innych obszarach rekreacyjnych. Tutaj każdy mieszkaniec i gość stolicy znajdzie rozrywkę według własnych upodobań. Kolorowe fajerwerki i opalizujące oświetlenie ulic miasta pozostaną w pamięci na wiele lat.

Wideo: fajerwerki na Nowy Rok 2019 w Moskwie

Zostaw Swój Komentarz