2020 jakie zwierzę według horoskopu

Tradycja nadawania nadchodzącemu rokowi nazwy jednego z 12 zwierząt wschodniego kalendarza zodiaku, przewidująca jego bieg, w oparciu o podobieństwa z naturą i nawykami tych żywych stworzeń, powstała w Chinach kilka tysięcy lat temu.

Wiedza, które zwierzę zostanie patronem nadchodzącego roku, daje astrologom podstawę do wniosków na temat tego, jakie wydarzenia (pozytywne lub tragiczne) zostaną wypełnione.

Zgodnie z prawami numerologii 2020 rok będzie obfitował w wiele interesujących i tętniących życiem wydarzeń, które wpływają na losy jednostek i całych narodów oraz całej ludzkości. Unikalna kombinacja dwóch dwudziestu, które składają się na tę liczbę, z jednej strony zapowiada serię negatywnych incydentów, które będą obserwowane przez cały rok, az drugiej strony nie mniej długą serię epokowych wydarzeń, które mogą wpływać na losy poszczególnych osób.

Charakterystyka astrologiczna roku 2020

Nadchodzący rok 2020 będzie rokiem białego metalu (lub żelaza) Szczura, który obejmie 25 stycznia i zrezygnuje z 11 lutego 2021 r. To niezwykle inteligentne i przedsiębiorcze zwierzę, otwierające 12-letni cykl chińskiego kalendarza zodiaku, jest jednym z najbardziej szanowanych znaków.

Będąc niezwykle przebiegłym i tajemniczym zwierzęciem, obdarzonym cechami doskonałego stratega i taktyki, pomagającym z łatwością poradzić sobie z większością problemów życiowych, Szczur był w stanie wyprzedzić wszystkich swoich rywali naraz, przybywszy na święto Buddy jeżdżącego na bawole. W każdym razie tak właśnie jedna z legend wyjaśnia swoją prymat w szeregu innych zwierząt zodiaku.

Elementem protekcjonalnym na rok 2020 będzie metal - niezwykle trwały materiał, który jest ucieleśnieniem determinacji, siły i twardości. W tej sytuacji wielu astrologów widzi powód do niepokoju, ponieważ Szczur, przykuty łańcuchem w „zbroi”, w 2020 roku będzie niezwykle silny i gotowy do końca, aby bronić swojego dobrobytu i prawa do istnienia dla siebie i swojego potomstwa.

Innymi słowy, rok Metal Szczura zapowiada się na dość niebezpieczny, złożony i całkowicie nieprzewidywalny. Zgodnie z kanonami chińskiego horoskopu kolor 2020 jest przedstawiony w kolorze srebrnym lub białym, który jest symbolem czystości, nienagannej doskonałości i mądrości.

Charakterystyka osób urodzonych w roku Żelaznego Szczura

Ludzie, którzy urodzili się w tym roku, z reguły są właścicielami silnej woli i bystrego umysłu. Wyposażeni w zdolność do podejmowania decyzji w ciągu kilku minut, mają niewyczerpany zapas energii, który pozwala im podjąć kilka ważnych rzeczy na raz.

Dzięki swojej niezwykłej wymowie są w stanie z łatwością bronić swojej opinii w każdym sporze i dyskusji. Jednak całkowity brak elastyczności i niesamowity upór prowadzą do tego, że podejmowana przez nich decyzja najczęściej staje się ostateczna i nieodwołalna.

Przedstawiciele tego znaku odznaczają się niezwykłą wrażliwością i zdolnością do gniewu i zwykle nie dzielą się z nikim swoimi emocjami.

Dzięki patronatowi przedsiębiorczego i rozważnego Szczura, wyróżniającego się ostrożnością i bystrością umysłu, często towarzyszy im szczęście w transakcjach finansowych. Ludzie urodzeni w roku Szczura często obdarzani są fenomenalnym instynktem, który rozciąga się na sektor biznesowy, dzięki czemu łatwo przeprowadzają wszelkie transakcje handlowe i stają się odnoszącymi sukcesy biznesmenami i finansistami. Wśród znanych polityków i dziennikarzy jest także wiele osób urodzonych pod tym znakiem.

Ludzie, którzy urodzili się w roku Żelaznego Szczura, na pierwszy rzut oka mogą wydawać się narcystyczni i bardzo pewni siebie, ale w większości przypadków nieśmiałe i subtelne natury nakładają maskę silnej osoby, często wątpiąc w słuszność własnego wyboru i ostrożne ukrywanie go.

Będąc niezwykle uroczymi i atrakcyjnymi dla siebie, Szczury słyną z tego, że potrafią stworzyć wokół siebie naprawdę komfortową atmosferę i przyjmować gości, będąc jednocześnie w centrum uwagi. Nie przeszkadza im to w obronie własnych interesów, jeśli to konieczne, jednocześnie wykazując pewną dozę agresji.

Ludzie urodzeni w roku Szczura są niezwykle energiczni, nie są oni specyficzni w poszukiwaniu łatwych dróg. Po wyznaczeniu celu idą w jego stronę, pomimo wielu przeszkód, które stoją na ich drodze.

Zanim zaczną rozwiązywać problemy, które się pojawiły, ludzie tego znaku długo zastanawiają się nad strategią działań, obliczając możliwe opcje, a dopiero potem zaczynają działać, równie dobrze radząc sobie z problemami biznesowymi i osobistymi.

Obecność wrodzonej intuicji pozwala Szczurom unikać najbardziej krytycznych sytuacji i radzą sobie z każdym trudem życia dzięki ich wyjątkowej inteligencji, przebiegłości, wytrzymałości i nieograniczonej cierpliwości.

Niezwykła ostrożność związana z ludźmi tego znaku pozwala im obliczyć sytuację, biorąc pod uwagę najbardziej nieistotne szczegóły, więc prawie niemożliwe jest złapanie Szczurów z zaskoczenia.

Dla zewnętrznego obserwatora chciwość Szczurów może wydawać się nadmierna, ale jest to tylko powierzchowny punkt widzenia. W rzeczywistości pasja Szczurów do tworzenia rezerw strategicznych jest drugą stroną chęci ochrony się przed prawdopodobnymi awariami. Jeśli którykolwiek z krewnych ma trudności finansowe, Szczury natychmiast przyjdą im z pomocą, bez najmniejszego żalu, po rozstaniu z nagromadzonym dobrem.

Kochający przedstawiciele tego znaku są w stanie popełnić lekkomyślność, oczekując od przedmiotu swojej pasji nie mniej silnych uczuć i emocji.

Czego możemy się spodziewać w 2020 roku?

Początek 2020 roku będzie trudny dla przedstawicieli wszystkich znaków wschodniego kalendarza zodiaku, ponieważ jego patronka - Żelazny Szczur - musi zostać mu zabrana. Zrobią to tylko właściciele kreatywnego myślenia, którzy mogą wykazać aktywność i nietrywialne podejście do każdego przedsięwzięcia.

Astrologowie twierdzą, że nadchodzący rok będzie naznaczony miłością i zrozumieniem. Pomimo tego, że rok 2020 jest rokiem przestępnym, jest niezwykle korzystny nie tylko dla ustanowienia przyjaznych i miłosnych relacji, ale także dla zawarcia związków małżeńskich.

Według prognozy główne testy czekają na nas na początku roku i przez całą zimę. Wiosenne miesiące będą naznaczone zmianą: wielu musi zmienić miejsce zamieszkania lub nastawienie do życia, znaleźć nową pracę.

Lato najprawdopodobniej minie bez większych wstrząsów, więc każdy, kto ciężko i aktywnie pracował do tego momentu, może mieć porządny odpoczynek. Najkorzystniejszym czasem na zakończenie rozpoczętych prac będzie okres jesienny.

2020 dla świni

Ludzie urodzeni w Roku Świni 2020 pomogą uwolnić się od wszelkiego rodzaju zakazów i ograniczeń, które uniemożliwiły im w poprzednim roku. W rezultacie większość przedstawicieli tego znaku przejawi masę wszelkiego rodzaju talentów i ukrytych umiejętności. Do końca roku wielu z nich będzie w stanie osiągnąć doskonałe wyniki biznesowe lub najwyższy poziom rozwoju kariery. Aby nie stracić panowania nad sobą w związku z rosnącym sukcesem i możliwościami finansowymi z powodu niezwykle udanego wpływu planet, w tym roku Świnie będą bardziej niż kiedykolwiek potrzebowały niezawodnych partnerstw i mądrych rad najbliższych.

Prognoza na 2020 rok dla psów

Dla osób urodzonych pod tym znakiem pierwsza połowa 2020 roku będzie niezwykle dynamiczna, charakteryzująca się niemal codzienną zmianą sytuacji i wydarzeń. Najlepszy czas na aktywne działanie nadejdzie w drugiej połowie roku, ponieważ w tym okresie przedstawiciele znaku Psa będą oczekiwać sukcesu we wszystkim: od udziału w kreatywnych projektach po przygody w dziedzinie miłości. Dzięki rozwiniętej intuicji, Psy będą w stanie zapewnić wzrost dobrobytu materialnego i osiągnąć sukces we wszystkich swoich wysiłkach. Ogólnie rzecz biorąc, rok Szczura (szczególnie druga połowa) dla Psów okaże się dobry, przynosząc im szczęście i wiele pozytywnych aspektów.

Horoskop dla koguta

Rok Szczura dla przedstawicieli znaku Koguta otworzy nieznane wcześniej umiejętności i nowe horyzonty w jego karierze. Aby osiągnąć pożądany rezultat w pierwszej połowie roku, będą musieli ciężko pracować (na szczęście, że gwiazdy będą sprzyjać temu), ale w drugiej połowie roku szczęście dosłownie będzie ścigać Petukhova w dowolnym obszarze działalności i bez większego wysiłku z ich strony. Okazując wytrwałość i wykorzystując zdolność przekonywania, Koguty mogą nie tylko podnieść swój status społeczny, ale także znacznie wzmocnić swoją sytuację finansową, po prostu nie mogą przegapić okresu sprzyjającego nawiązaniu relacji biznesowych, biznesowych i rodzinnych.

Jaki będzie rok 2020 dla Małpy

Pierwsze 6 miesięcy 2020 roku nie będzie łatwe dla Małp, ponieważ wiele z nich nie będzie w stanie szybko przystosować się do nowej rzeczywistości życiowej i bardziej niż kiedykolwiek będzie potrzebowało wsparcia moralnego od bliskich im duchowo. Sytuacja finansowa małp (szczególnie tych prowadzących indywidualną przedsiębiorczość) w tym okresie również nie będzie stabilna. Na szczęście po pierwszej połowie roku okres upadku dobiegnie końca, ustępując miejsca szerokiej serii szczęścia. Sytuacja finansowa większości małp znacznie się poprawi. Rzeczy w pracy będą nie mniej skuteczne, a relacje w rodzinie ulegną poprawie.

2020 dla kozła

Niezwykle udany będzie pierwsza połowa roku Szczura dla przedstawicieli znaku Kozła. Wrodzona zaradność i przebiegłość pomogą im osiągnąć doskonałe wyniki zarówno w dziedzinie kreatywnej, jak i w działaniach zawodowych. W drugiej połowie roku los nadal będzie sprzyjał Kozamowi, ale aby uzyskać oczekiwany efekt, będą musieli poświęcić znacznie więcej wysiłku niż na samym początku. Determinacja i profesjonalizm kóz, a także korzystne położenie gwiazd pomogą im osiągnąć znaczące osiągnięcia w 2020 roku.

Prognoza dla konia

Rok 2020 dla osób urodzonych pod znakiem Konia będzie bardzo trudny, ale dzięki aktywnej i skoncentrowanej pracy w tym okresie nie tylko będą one w stanie osiągnąć sukces finansowy, ale także rozwiązać wiele problemów, które narastały przez kilka lat. Rok Szczura będzie wypełniony wieloma interesującymi ofertami i wydarzeniami (zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi), ale aby jak najlepiej je wykorzystać, Konie muszą zdobyć nowe kontakty biznesowe i porzucić stare metody pracy.

Wschodni horoskop dla smoka

Astrologowie twierdzą, że w 2020 r. Wiele smoków radykalnie przedefiniuje swoje życiowe priorytety. Potrzeba takiej ponownej oceny wynika z faktu, że zwykłe rzeczy, które zostały im przekazane wcześniej bez pracy w roku Szczura, będą wymagały pewnych wysiłków, wytrwałości i wytrwałości. W pierwszej połowie roku Smoki będą w depresji, ponieważ wysiłki przez nie poniesione nie będą zwieńczone sukcesem, ale po pewnym czasie sytuacja radykalnie się zmieni, przynosząc szczęście w prawie wszystkich dziedzinach życia.

Prognoza dla węża

Rok Żelaznego Szczura nie jest łatwy dla wszystkich przedstawicieli znaku Węża. Pierwsza połowa roku przyniesie im wiele miłosnych przeżyć, kłótnie rodzinne i kłopoty w pracy, ale w ciągu następnych sześciu miesięcy sytuacja się zmieni, powróci do szczęścia Węża, sukcesu finansowego i stabilności w relacjach miłosnych.

Czego można się spodziewać Króliki?

Króliki w roku Metal Szczura doświadczą sprzecznych uczuć, ponieważ przez cały czas pozytywne wydarzenia będą się na przemian z negatywnymi. Relacje z partnerami biznesowymi będą dość niestabilne, dlatego problemy związane z zadłużeniem w ubiegłym roku i niespełnionymi zobowiązaniami są możliwe w pierwszej połowie roku. Reszta roku będzie dla Królików znacznie bardziej udana, ponieważ w procesie rozwiązywania starych problemów nie tylko pokażą charakter, ale także nauczą się naprawdę oceniać własne umiejętności. Wszystkie ich wysiłki doprowadzą do wzmocnienia sytuacji materialnej. Najbardziej uparci przedstawiciele tego znaku otrzymają imponujący dochód. Pod koniec 2020 r. Wiele królików będzie mogło odbyć podróż za granicę, która może przynieść wiele pozytywnych wrażeń i kreatywnych pomysłów.

Prognoza dla Tygrysa

Dla Tygrysów rok 2020 zapowiada pozytywną zmianę stanu ich finansów. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy wielu z nich spodziewa się znacznego wzrostu kariery. Osobom o niezwykłym myśleniu można zaoferować stanowisko lidera. Druga połowa roku będzie dla Tygrysów równie udana. Dzięki uzasadnionemu ryzyku niektóre z nich będą w stanie wzmocnić swoją sytuację finansową, podczas gdy inne osiągną sukces w karierze. Nawet jeśli sytuacja wymaga od Tygrysa zmiany miejsca pracy, zmiana ta przyczyni się jedynie do dalszej poprawy jego materialnego samopoczucia, ponieważ rok Szczura jest dla niego czasem nowych perspektyw i możliwości.

Horoskop dla Byka

Na początku 2020 r. Byki muszą zachować ostrożność w operacjach monetarnych, ponieważ w tej chwili ich sytuacja finansowa może być bardzo niestabilna. W pierwszej połowie roku poważne problemy w miejscu pracy prawdopodobnie wywołają potrzebę zmiany zawodu. W drugiej połowie roku Bykov spodziewa się wielu pozytywnych zmian: będą mieli okazję nie tylko pracować nad niedociągnięciami popełnionymi w pierwszych miesiącach roku, ale także poznawać prawdziwych przyjaciół i bardzo wiarygodnych partnerów biznesowych. W rezultacie ich sytuacja finansowa i dobrostan moralny znacznie się poprawią, ale aby osiągnąć takie wyżyny, Bulls będą musiały podjąć nieco więcej wysiłku niż w poprzednim roku.

Horoskop chiński dla przedstawicieli znaku Rat

Każdy, kto urodził się w roku Szczura, będzie potrzebował dużo cierpliwości w 2020 roku, aby rozwiązać stare problemy i pokonać wiele sprzeczności i ograniczeń. Trudności będą ich nawiedzać przez pierwszą połowę roku. Począwszy od drugiej połowy roku sytuacja ulegnie poprawie: wiele Szczurów będzie w stanie wzmocnić nie tylko swoją sytuację finansową, ale także pozycję biznesową, dokonując skoku w karierze. Prawdopodobnie uwzględni je w bardzo dochodowym projekcie.

Zostaw Swój Komentarz