Avatar 2 - 2020 film

W 2009 roku premiera reżysera Jamesa Camerona, zatytułowana „Avatar”, ukazała się na dużych ekranach. Minęło ponad 8 lat, ale fani nie tylko pamiętają o fabule filmu, ale także regularnie go oglądają, czekając z wielką niecierpliwością na jego kontynuację. O kontynuacji sagi dyskutowano już w 2013 roku, kiedy zdjęcia do drugiej części miały się rozpocząć i zakończyć do końca 2014 roku. Jednak w 2013 r. Filmowanie nie rozpoczęło się i co roku kina „karmiły” fanów tylko obietnicami. Tak się jednak stało, kręcenie Avatara 2 rozpoczęło się 25 września 2017 r. I nadal trwa. Oznacza to, że wkrótce fani będą mogli zobaczyć kontynuację filmu i poznać wszystkie najnowsze wiadomości z najnowszego materiału.

Kiedy pojawi się drugi awatar

Avatar to film Jamesa Camerona, który po przejściu na duże ekrany zebrał ponad 2,7 miliarda dolarów. Ten film stał się jednym z najlepiej zarabiających filmów wszechczasów, dlatego nie tylko fani, ale także same kina nie wątpiły w kontynuację sagi. Avatar-2, a ponadto nie są to tylko słowa, ale informacje od twórcy filmu, Jamesa Camerona, który stwierdził, że przeprowadzki drugiej części są już w toku. O tym powiedział nie tylko Cameron, ale także główny aktor obrazu Sam Worthington, lepiej znany jako Jake Sally w filmie Avatar 1.

Pierwsza część Awatara nie tylko zebrała duże opłaty, ale także została nagrodzona nagrodami, takimi jak Złoty Glob i Oscar, i to nie w jednej kwocie. Jednak fani są zainteresowani zupełnie innymi wiadomościami, a najważniejsze z nich to moment wydania drugiej części.

Wszyscy już pamiętali Avatara, jego fabułę i postacie, więc nadszedł czas, aby przekazać najnowsze wiadomości o kontynuacji filmu. Avatar 2 to film z 2020 roku, którego kręcenie jest już w pełnym rozkwicie. Data premiery kontynuacji sensacyjnej kontynuacji wymyślonej planety Pandora i jej mieszkańców planowana jest na koniec 2020 roku, a raczej premiera odbędzie się 18 grudnia 2020 roku.

Oprócz kontynuacji Awatara, stało się również wiadome, że saga nie zakończy się w drugiej części, a po niej nastąpi trzecia, potem czwarta, a nawet piąta, ale już ostatnia część. Cóż, ponieważ przed premierą jest jeszcze dużo czasu, zalecamy zapoznanie się z najnowszymi wiadomościami na temat fabuły przyszłego obrazu, a właściwie o wszystkim, co stało się znane z kręcenia i kontynuacji.

Avatar 2 zostanie wydany pod koniec 2020 roku? Po co czekać tak długo?

Rzeczywiście, gdy pomyślisz o pierwszej części Awatara, na twojej twarzy pojawi się uśmiech, a film ma ochotę ponownie go przejrzeć. Co więcej, minęło ponad 8 lat od premiery pierwszej części, więc każdy chce jeszcze raz przypomnieć, o czym jest ten film. Kto nie oglądał Avatara, wciąż ma czas, aby cieszyć się nie tylko fabułą filmu, ale także urzekającą piękną scenerią wyspy Pandora.

To jest interesujące! James Cameron był w stanie uzyskać urzekające krajobrazy nie kosztem grafiki komputerowej, ale dzięki pozyskaniu przestrzeni w Nowej Zelandii za 16 milionów dolarów. I jak się okazało, takie przejęcie odegrało ważną rolę w filmie.

Pierwsze pytanie, które niepokoi fanów, to data premiery drugiej części Avatara. Wiedząc, kiedy zostanie wydana druga część Awatara, powstaje drugie pytanie - po co czekać tak długo? Jeśli kręcenie rozpoczęło się w 2017 roku, dlaczego tak długo to trwało? Powodem tego są następujące czynniki:

  1. James Cameron powiedział, że strzelaninę podejmie dopiero po zakończeniu etapu projektowania stworzeń i sprzętu, nie tylko w drugiej części, ale także w kolejnych sagach o Pandorze. Na następnym zdjęciu Avatar 2 zostanie zaprezentowany widzowi w nowych zakątkach wyspy Pandora, których widz jeszcze nie widział.
  2. Drugim powodem jest to, że James zażądał przygotowania wszystkich scenariuszy, a dopiero potem rozpocznie się kręcenie sagi o „niebieskich ludziach”.
  3. Trzecim powodem tej „przerwy” jest to, że Cameron przez długi czas badał czynniki behawioralne zwierząt, aby pokazać je w swoich nowych obrazach.

Patrząc w przyszłość, warto również zauważyć, że w drugiej części Awatara widz pozna nie tylko fascynujące krajobrazy Pandory w powietrzu, ale także pod wodą. W przypadku realizmu i przekazywania krajobrazów przyrody, podobnie jak poprzednio, planowane jest wykorzystanie prawdziwej przyrody, którą jedynie nieznacznie poprawi grafika komputerowa.

O czym jest film Avatar 1

Tym, którzy nie mieli czasu poznać Avatara, zaleca się zrobienie tego na rok przed premierą drugiej części, co pozwoli zrozumieć, o czym jest ten film i czy warto obejrzeć kontynuację. Oglądanie kontynuacji jest niewątpliwie konieczne, ponieważ film ten nie tylko przedstawia hipnotyzujące krajobrazy fikcyjnej Pandory, ale ma także wyjątkową i interesującą fabułę. Jeśli nie pamiętasz, o czym był ten film, wrócimy do 2009 roku i zanurzymy się w jego fabułę.

Głównym bohaterem filmu jest marine Jake Sally, który został ranny podczas następnej operacji. Odtąd Jake nie może chodzić, co oznacza, że ​​będzie musiał pożegnać się z karierą piechoty. Jack ma okazję kontynuować karierę wojskową, ale tylko w innym wyglądzie i dzięki specjalnej kapsułce, dzięki której osoba staje się hybrydą klonów plemienia Navi. Za pomocą tej kapsułki Jake mógł kontrolować awatara, który również wygląda jak lokalny aborygen. Dzięki wcieleniu Jake'a w postaci niebieskiego mężczyzny, teraz wtapia się w swoją postać i żyje nim. Jest to jednak tylko tymczasowa misja dla Jake'a, po której opuści kapsułę i wróci do swojego życia.

Misją Jake'a jest wcisnąć się w zaufanie lokalnych Aborygenów (niebieskich mężczyzn) i przekonać ich, by opuścili wyspę i przenieśli się w inne miejsce. Jednak podczas infuzji do zespołu Jake zdaje sobie sprawę, że powierzona mu misja jest sposobem na zdobycie terytorium innej osoby, czego pragnie przywódca misji Miles Quoritch.

Jake w trakcie zadania zdaje sobie sprawę, że nie będzie w stanie sobie z nim poradzić, więc przechodzi na stronę miejscowych Aborygenów, a teraz będzie bronił Pandory i jej rdzennych mieszkańców. Z każdym kolejnym wlewem mieszkańców do kolektywu Jake spędza coraz więcej czasu w formie awatara, odsuwając się od prawdziwego życia. W rezultacie zakochuje się w miejscowym tubylcu i wraz z tubylcami musi walczyć ze swoim kapitanem, broniąc Pandory.

Koniec zbrojnej konfrontacji szalonego kapitana, który stara się przejąć zagraniczne terytoria oraz rdzennych mieszkańców plemienia Navi, można znaleźć, oglądając pierwszą część Awatara.

O czym będzie Avatar 2

Oprócz tego, że znana jest dokładna data premiery kolejnej części sagi, w niedalekiej przyszłości będzie można również obejrzeć zwiastun w języku rosyjskim, na który wielu czeka jeszcze więcej niż sama premiera. Są też wiadomości o fabule drugiej części Awatara. Mimo że fabuła filmu jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy, niektóre informacje zostały jednak upublicznione.

Jake Sally, który został przeniesiony na wizerunek awatara nie tylko moralnie, został głową klanu Navi wraz ze swoją żoną Neytiri. Neytiri urodziła trójkę dzieci Jake'a, którym w 8 lat nieobecności udało się już całkiem dorosnąć. W następnej części Avataru nastolatki będą grać na równi z rodzicami, a Avatar 2 to rodzinna saga, w której przedstawiona zostanie także konfrontacja i ochrona ich ziemi. Tak jak poprzednio, głównym przeciwnikiem Jake'a będzie jego były kapitan Miles Quaritch, który będzie musiał walczyć z więcej niż jedną częścią filmu.

To jest interesujące! Filmowcy pracujący nad drugą częścią sagi deklarują, że każda kolejna część będzie miała własną historię, a także odpowiednie zakończenie, które nie zostanie odcięte w celu kontynuowania zdjęć. Każda część ma swoją historię i koniec, a razem wszystkie 5 filmów przejdzie do historii jako najbardziej nie tylko kasowa, ale także ciekawe filmy.

W fabule drugiej części Avatara główni bohaterowie spotkają się również z klanem Metcain, którego życie związane jest z łowiectwem podwodnym. Dowiemy się, jak rozwinie się dalszy wątek i jak będzie przebiegał faktyczny rozwój wydarzeń 18 grudnia 2020 r. Podczas premiery.

O aktorach i ich rolach

James Cameron poprowadzi nie tylko drugą część kontynuacji sagi, ale także wszystkie kolejne części. Przygotowanie widza do wydania kolejnej części sagi jest dość normalne, ponieważ im bardziej publiczność się spodziewa, tym bardziej rośnie chęć oglądania nowej części filmu. Po dłuższej przerwie dowiemy się, którzy aktorzy i role zagrają w kolejnej części sagi.
Obsada, pomimo tak długiej przerwy, niewiele się zmieni, z wyjątkiem nowych postaci w obliczu dzieci Jake'a Sally i Neytiri. Główna postać Jake wcieli się w Sama Worthingtona, który zakochał się we wszystkich w obliczu niebieskiego mężczyzny. Jego żona Neytiri - Zoe Saldana, a także wierna dziewczyna Jake (Sigourney Weaver), która była zawsze z nim, mężczyzną przez pierwszą część. Starzejący się przeciwnik Jake'a Milesa Quaritcha, granego przez Stephena Langa.
W drugiej części zobaczymy również dr Norma Spellmana, granego przez Joela Moore'a. Nie wiadomo, czy w drugiej części wystąpią takie aktorki jak Michelle Rodriguez i Giovanni Ribisi. Jednak wśród nowo przybyłych, którzy uzupełnią obsadę sagi Avatar-2, znajdzie się Jamie Fletters. Oczywiście wcieli się w jednego z synów głównego bohatera, który będzie także bronił swoich rodzinnych ziem Pandory.
Już teraz strzelanie do kontynuacji Awatara trwa we wszystkich, nie tylko w drugiej, ale także trzeciej, a także czwartej części. Jeśli Avatar 2 zostanie wydany w grudniu 2020 r., Avatar 3 jest zaplanowany na grudzień 2021 r., Avatar 4 na 2024 r., A Avatar 5 na 2025 r. Wszystkie części zostaną wydane w grudniu, jeśli strzelanie będzie kontynuowane zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zdjęcia z filmu „Avatar” można zobaczyć na filmie. Czekamy i razem pamiętamy fabułę pierwszej części Awatara.

Wideo o filmie Avatar 2