Nowy Opel 2019-2020

Niemcy są pedantyczni i punktualni, a produkowane przez nich samochody z Opla cechuje indywidualność, wyjątkowość i doskonałe prowadzenie. W Rosji samochody tej firmy są najbardziej popularne ze względu na takie czynniki, jak przystępny koszt komponentów, a także wysoki stopień niezawodności. Z roku na rok produkowane są nowe samochody, a samochody w ofercie są zmieniane. O tym, jaki nowy Opel 2019-2020 zostanie wydany w najbliższej przyszłości, zostaną omówione w materiale.

Opel Insignia GSi 2019-2020

W 2017 roku firma zaprezentowała drugą modyfikację samochodu Opel Insignia, która zmieniła się znacznie pod względem wyglądu. Producent zrezygnował z nadwozia typu sedan, dlatego nowość będzie dostępna tylko w dwóch wersjach - hatchback i kombi. Z wyglądu należy zauważyć, że w porównaniu z wersją przed stylizacją nowość otrzymała odważny styl. Dowodem na to jest wydłużony kształt przedniej optyki z łukowymi wstawkami DRL. Kratka chłodnicy ma kształt karbonowy i jest wypełniona chromowanymi paskami. Zgodnie z oczekiwaniami w środkowej części grilla znajduje się ikona firmy.

Tył samochodu wygląda nie mniej elegancko niż przód. Wynika to z zastrzeżonej formy tylnej optyki, a także z lekko wystającego spojlera na pokrywie bagażnika. U dołu zderzaka znajdują się pionowe światła przeciwmgielne, a po bokach rury wydechowe. Nie mniej elegancki samochód wygląda wewnątrz. Nowy panel przedni jest zainstalowany w kabinie, na którego czele znajduje się ekran systemu multimedialnego. Trójramienna kierownica ma dodatkowe przyciski sterujące. Analogowa deska rozdzielcza oraz duży tunel środkowy zapewniają komfort podczas jazdy. Do wykończenia wnętrza i boazerii zastosowano materiały wysokiej jakości.

Nie mniej ważne są specyfikacje techniczne. Pod maską samochodu znajdują się instalacje na benzynę i olej napędowy. Wiele jednostek benzynowych obejmuje jednostki 1,5 i 2 litry o mocy 140, 165 i 260 koni mechanicznych. Silniki wysokoprężne mają pojemność 1,6 i 2 litry, których zwiększona moc wynosi 110, 136 i 170 koni. Samochody są wyposażone w 6-biegową mechaniczną i automatyczną skrzynię biegów. Rozpoczęcie sprzedaży odbywa się w 2018 roku w cenie 25 tys. Euro w podstawowej konfiguracji.

Opel Combo Life 2019

W 2012 roku Opel zaprezentował minivana o nazwie Opel Combo. W 2018 roku model przeszedł planowaną zmianę stylizacji, podczas której zmieniono nie tylko wygląd, ale także wnętrze samochodu. Minivan Opel Combo Life nie wypróbował nowego nadwozia, ale w jego wyglądzie zaszły zmiany globalne. Z przodu zmienił się kształt reflektorów, a także ich wypełnienie (pojawiły się pasy DRL). Rozmiar kratki podwoił się, a jej kształt i wypełnienie zmieniły się. W dolnej części zestawu nadwozia znajduje się dodatkowa komora wlotu powietrza, a po bokach zainstalowane są okrągłe światła przeciwmgielne.

Zmiany widać w tylnej części minivana, gdzie zmienił się kształt reflektorów i tylnych drzwi. Gołym okiem widać nowy zderzak, który w odróżnieniu od zapaśnika płynnie łączy się z drzwiami bagażnika. Konstrukcja dachu uległa zmianie. Nie bez globalnych zmian w kabinie, w której zainstalowano nową torpedę. Pośrodku torpedy znajduje się wyświetlacz multimedialny, a pod nim owiewki. Pojawił się środkowy tunel z gałką zmiany biegów pośrodku. Zmieniła się konstrukcja kierownicy, a także nowe wygodne siedzenia.

Komora silnika jest wypełniona silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Silniki benzynowe mają pojemność 1,2 litra przy zwiększonej mocy 110 i 130 koni. Jednostki napędowe mają pojemność 1,5 litra, a ich moc reprezentują trzy opcje 75, 100 i 130 KM. Prawie wszystkie silniki są wyposażone w ręczne skrzynie biegów, z wyjątkiem instalacji o mocy 130 koni mechanicznych, w której zainstalowano 8-poziomową automatyczną skrzynię biegów. Nowy samochód w najbardziej budżetowej konfiguracji będzie kosztował 14,5 tys. Euro. Producent ogłosił, kiedy samochód zostanie wydany w Rosji. Stanie się to w drugiej połowie 2019 r., Ale na razie model jest już sprzedawany w Europie.

Opel Grandland X Hybrid4 2019

Gama samochodów firmy Opel została uzupełniona kolejną nowością. Nazwa tej nowości to hybrydowy crossover Opla Grandlanda X. Nowość trafiła na rynek europejski od początku lata, ale w Rosji crossover pojawi się bliżej jesieni. Ile będzie kosztować crossover na rynku rosyjskim, nie wiadomo na pewno, ale wstępnie cena nie przekroczy 50 tysięcy euro.

Co zadowoli crossover z hybrydową kombinacją silników przyszłych właścicieli? Należy od razu zauważyć, że Peugeot 3008 jest rodzeńskim bratem hybrydowego crossovera. Wygląd niemieckiego crossovera jest surowy i nieco zuchwały. Przód jest wypełniony kratką węglową i podłużnymi reflektorami. W dolnej części zderzaka znajduje się prostokątny otwór wlotu powietrza dla dodatkowego chłodzenia chłodnicy. Po każdej stronie znajdują się otwory wentylacyjne do chłodzenia układu hamulcowego. Pod nimi są okrągłe światła przeciwmgielne.

Wnętrze jest stylowe i wygodne dzięki zastrzeżonej torpedy. Panel sterowania jest analogowy, a rozmiar wyświetlacza multimedialnego wynosi 8 cali. Trzyramienna kierownica ma przyciski sterujące, a środkowy tunel wykonany jest z błyszczącego, drogiego plastiku. Hybrydowy zespół napędowy oparty jest na następujących opcjach zespołu napędowego:

  • 1,6-litrowy silnik gazowy o pojemności 200 koni.
  • Dwa silniki elektryczne o przyspieszonej mocy 109 koni każdy, umieszczone na tylnej osi i obok maszyny.
  • Silniki elektryczne zasilane są baterią litową o pojemności 13,2 kWh.
  • Samochód jest wyposażony w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Całkowita moc hybrydowego crossovera wynosi 300 koni mechanicznych.

Opel Astra 2020

Zmiana generacji samochodu Opel Astra jest planowana na 2021 r., Ale wcześniej firma zdecydowała się na niewielką zmianę stylizacji. Samochód hatchback ma ulepszoną aerodynamiczną zabudowę w porównaniu do swojego poprzednika w 2016 roku. W przedniej części nastąpiły takie zmiany - zmieniła się konstrukcja kratki, reflektory zostały uzupełnione nowoczesnym wyposażeniem, a także zderzak się zmienił.

W tylnej części hatchbacka nie nastąpiła żadna zmiana. Salon również pozostał niezmieniony, z wyjątkiem niektórych punktów. Zmieniła się konstrukcja deski rozdzielczej, w której wraz ze wskaźnikami analogowymi zainstalowano cyfrowy wyświetlacz komputera pokładowego. Fotele zostały zmodernizowane, co pozwoliło zwiększyć ich komfort. Silniki o pojemności 1,2 i 1,4 litra znajdują się pod maską, które mają następujące wskaźniki trakcji - 110, 130 i 145 KM. Wszystkie silniki są wyposażone w ręczne skrzynie biegów, z wyjątkiem instalacji o pojemności 1,4 litra, współpracującej z przekładnią CVT.

Kiedy pojawi się zaktualizowana wersja Aster, nie jest jeszcze znana. W Europie stanie się to pod koniec 2019 r., Ale nie oczekuje się pojawienia się nowego produktu w Rosji, chociaż producent planuje przywrócić Astrę na rynek rosyjski, ale prawdopodobnie będzie to nowa generacja samochodu. W konfiguracji początkowej samochód można kupić od 18,5 tys. Euro.

Opel Astra Sports Tourer 2020

Opel zaktualizował także inny model samochodu - kombi Opel Astra. Model pokazany z drobnymi aktualizacjami był wraz z hatchbackiem. Rozpoczęcie sprzedaży nowych produktów nastąpi również w Europie nie wcześniej niż na początku jesieni 2019 r. Front jest całkowicie identyczny ze zaktualizowaną wersją hatchbacka Astra. W przeciwieństwie do hatchbacka, kombi ma zwiększoną długość nadwozia z objętościowym bagażnikiem o pojemności 1630 litrów. Zakres silnika jest taki sam jak w modelu w wersji hatchback ze zwiększoną liczbą koni do 145 sztuk.

Opel Corsa 2020

Nowe nadwozie zostanie wydane samochodem Opel Corsa 6 generacji, który został odtajniony w maju 2019 r. Opcje i ceny nowych produktów są już znane, ponieważ sprzedaż w Europie rozpoczęła się latem 2019 r. Cena nowości wynosi od 14,5 tys. Euro, ale nie przewiduje się sprzedaży samochodów w Rosji. Hatchback ma odważny wygląd, co podkreśla mała kratka chłodnicy z tabliczką znamionową pośrodku. W dolnej części przodu znajduje się duża prostokątna komora do chłodzenia chłodnicy. Po bokach okrągłe światła przeciwmgielne. Należy zauważyć, że hatchback nabył dodatkowe tylne drzwi, a teraz jest to pełny pięciodrzwiowy hatchback.

W porównaniu z poprzednią generacją tył otrzymał także zmiany globalne. Są to nowe reflektory ze światłami przeciwmgielnymi u dołu zderzaka. Po prawej stronie znajdują się dwie okrągłe rury wydechowe układu wydechowego. Na dole zderzaka pośrodku znajduje się prostokątny ogranicznik repeatera.

Szósta generacja hatchbacka ma nowe wnętrze z cyfrowym porządkiem i dużym wyświetlaczem systemu multimedialnego. Pojawił się środkowy tunel z otworami na kubki. Tylko kierownica migrowała z poprzedniego modelu. Jeśli chodzi o wyposażenie techniczne, należy zauważyć, że Opel Corsa będzie wyposażony w 1,2-litrowe silniki gazowe na 75, 100 i 130 koni. Fani silników wysokoprężnych mogą sobie pozwolić na 1,5-litrowy turbodiesel o zwiększonej mocy 100 KM. Elektryczna modyfikacja samochodu jest wyposażona w akumulator o mocy 50 kWh z silnikiem elektrycznym o mocy 136 koni mechanicznych.

Opel Zafira Life 2020

W styczniu 2019 r. Zaprezentowano minivana marki Opel. Pod koniec tego roku zaktualizowany samochód Opel Zafira Life trafi do sprzedaży w Rosji. Pojemność samochodu to 9 osób, a minivana można kupić w cenie 34 tysięcy euro.

Minivan Opel Zafira to czwarta generacja samochodu, która otrzymała 5 gwiazdek za bezpieczeństwo. Minivan nie ma nic wspólnego z poprzednią generacją, ponieważ poprzednia wersja była ustawiona jako samochód osobowy. Przód jest reprezentowany przez schludną kratkę, a także zderzak z otworami kanałów powietrznych. Reflektory są prostokątne, podłużne. Poniżej głównych reflektorów znajdują się DRL i wbudowane światła przeciwmgielne. Tylna część ma ścisłą konstrukcję, w której są zainstalowane prostokątne reflektory, pionowa pokrywa bagażnika i światła przeciwmgielne. W kabinie instalowane są 2 lub 3 rzędy siedzeń według preferencji kupującego.

Zdjęcie i cena nowych produktów jest znana, a także parametry techniczne. Minivan jest wyposażony w turbodoładowane silniki wysokoprężne 1,5 i 2 litry. Siła jednostek wynosi 102, 120, 150 i 177 koni. W 2021 r. Producent planuje wyposażyć ten model w silnik elektryczny.

Niektóre modele samochodów Opla opuściły rynek rosyjski w 2015 roku, ale firma zamierza przywrócić utratę silnego nabywcy, aw 2019 roku wiele nowych produktów zostanie dostarczonych do Rosji. Recenzje niektórych nowych produktów już w sprzedaży można znaleźć w Internecie.

Wideo: recenzja nowej Astry

Zostaw Swój Komentarz