Horoskop z Tamara Globa na 2020 rok

Tamara Globa zyskała reputację jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie astrologii w całej przestrzeni poradzieckiej. Zajmuje się prognozami dla mas, prowadzi prywatne konsultacje we własnym ośrodku oraz organizuje specjalne kursy i wykłady. I choć astrologia nie została oficjalnie uznana za naukę, liczba osób, które chcą wiedzieć o swojej przyszłości i poznać gwiezdne prognozy, nie maleje. Horoskop Tamary Globa na 2020 rok zapowiada wiele nieoczekiwanych wydarzeń i korzystne zmiany dla wszystkich znaków zodiaku w bardzo bliskiej przyszłości. Co podoba się rokowi White Metal Rat, każdego z nas, czytaj dalej.

Uwaga! Ten materiał nie jest bezpośrednim cytatem astrologa, ale kompilacją opartą na informacjach z otwartych źródeł.

Baran

Horoskop obiecuje bardzo korzystny okres dla przedstawicieli tego znaku - praca będzie owocna, ale jednocześnie będzie wystarczająco dużo czasu wolnego. Jednak doskonałe możliwości otworzą się tylko dla tych Baranów, którzy mogą przeprowadzić dokładną introspekcję, rozpoznać swoje wady i pokonać stare kompleksy. Aby osiągnąć sukces w swojej karierze, Tamara Globa zaleca powolne działanie, zgodnie z wcześniej przemyślanym planem. Nie powinieneś brać na siebie kilku rzeczy naraz - ryzykujesz wypaleniem i jesteś uważany za przegranego. Przedsiębiorcy w 2020 roku mogą liczyć na pozyskanie wiarygodnego sojusznika, sponsora lub zyskownych kontaktów biznesowych. Ścisłe koło odegra dużą rolę w karierze Barana - przyjaciele i krewni pomogą pokonać trudności i będą inspiracją do osiągania nowych wyżyn.

Jeśli chodzi o miłość, nie będziesz się nudzić, szczególnie samotnym przedstawicielom znaku. Ale w kilku rodzinach Baran może przedstawiać wyobcowanie, więc astrolog radzi wygładzić ostre rogi i polubownie rozwiązać konflikty.

Byk

Rok 2020 będzie spokojniejszy dla Byka niż poprzedni. Brak poważnych trudności pozwoli ci się zrelaksować, uzupełnić zasób wiedzy i poszerzyć horyzonty. Ale to wcale nie oznacza, że ​​nadchodzący rok będzie nudny - czeka nas wiele ciekawych wydarzeń i znaczących spotkań. Samotny Byk będzie mógł nawiązać przyjemną znajomość poza domem, co całkowicie zmieni ich życie. Możliwe, że przedmiotem współczucia będzie twój partner biznesowy. Ale nie spiesz się z głową z pasją - najpierw musisz zapytać o osobę i lepiej ją poznać. W małżeństwie rodzinny Byk będzie miał całkowitą harmonię: więzi zostaną wzmocnione, a relacje będą tylko przyjemnością. Pod względem zawodowym rok Metal Rat to okres perspektyw, realizacji własnych pomysłów i ciekawych propozycji biznesowych. Przy wsparciu współpracowników i bliskich Taurus będzie mógł uzyskać duży zysk lub dobrą nagrodę za ciężką pracę.

Bliźnięta

Nadchodzący rok dla Bliźniąt będzie bardzo znaczący - konieczne będzie podjęcie ważnych decyzji, które wpłyną na całe przyszłe życie. To idealny okres dla każdego, kto chce zmienić na lepsze i stara się objąć wiodącą pozycję. Ale, według astrologa, konieczne jest działanie tylko we własnym interesie, ignorując opinie innych. W 2020 r. Istnieje każda szansa na osiągnięcie sukcesu zawodowego, uzyskanie długo oczekiwanego wzrostu i znalezienie stabilności finansowej. Bliźniacy, którzy są niezadowoleni z obecnego stanowiska, mogą bezpiecznie zmienić pracę - fortuna będzie po twojej stronie. Dokonując drogich zakupów i planując duże inwestycje gotówkowe, należy uważać, aby nie „wypalić się”.

Niektóre Bliźnięta będą w stanie odnowić stare romantyczne relacje lub nawiązać nowe. Pamiętaj jednak, że wybór żonaty lub zawężony może nie zadowolić bliskich i doprowadzić do konfliktu. Będziesz musiał powstrzymać negatywne emocje i udowodnić głębię uczuć swojej pary.

Rak

Następne 12 miesięcy to trudny okres w życiu raka, jeśli chodzi o relacje osobiste. Sytuacje konfliktowe najprawdopodobniej będą związane z trudną naturą tego znaku zodiaku. Spróbuj przeanalizować swoje zachowanie, pozbądź się negatywnych cech - a zobaczysz, jak ludzie znów do ciebie dotrą. Rak jednego człowieka będzie miał wszelkie szanse na poważny związek, ale tylko wtedy, gdy nie będzie on inicjowany. Korzystnym sezonem na zmiany w życiu osobistym będzie wiosna, w której możesz pomyśleć o zawarciu małżeństwa lub zadeklarowaniu zaręczyn. W pracy mogą zaoferować nowe stanowisko, ale w tym celu będą musieli poszerzyć swoją bazę wiedzy - w celu samokształcenia, zapisania się na kursy lub szkolenia. Będziesz musiał walczyć o miejsce na słońcu, udowadniając swój profesjonalizm. W finansach nie wszystko będzie stabilne, ale nie powinieneś uciekać się do nielegalnych metod zarabiania - w ciągu roku sytuacja finansowa z pewnością się poprawi.

Lew

Przedstawiciele tego znaku, przyzwyczajeni do ciężkiej pracy, w 2020 roku mogą się zrelaksować. Powodzenia przyczyni się do Leo we wszystkim, a same błogosławieństwa życia trafią w ręce. Ten czas należy poświęcić na wdrożenie globalnych planów, aby nie marnować energii na drobiazgi. Życie osobiste nie będzie nudne - nowe spotkania, flirt, romans i zakochanie mogą położyć podwaliny pod długoterminowy związek. Ale Leo w nadchodzącym roku może być zawiedziona bratnią duszą i nie czekać, aż okaże poważne zamiary. Aby osiągnąć rozwój zawodowy, najprawdopodobniej będziesz musiał zwrócić się o pomoc z zewnątrz - do partnerów biznesowych lub przyjaciół. Ale nie powinieneś ufać obcym ludziom - wśród nich mogą być konkurenci, a nawet potencjalni wrogowie. Lepiej jest wydawać bogactwo materialne na naukę lub samokształcenie - będzie to najlepsza inwestycja roku.

Panna

To, jaki sukces odniesie rok szczurów dla dziewic, zależy wyłącznie od nich. Następne miesiące będą musiały dostosować się do szybko zmieniających się okoliczności. Gwiazdy powinny pozbyć się niepotrzebnych emocji i dostroić się do pozytywów - a potem można toczyć góry. Okres wiosenno-letni będzie punktem zwrotnym - będziesz musiał podjąć ważną życiową decyzję, więc bądź rozsądny i konsekwentny. Większość Virgos skieruje swoje siły, aby zrealizować się w profesjonalnym środowisku w przyszłym roku. Zaprezentują swoje najlepsze umiejętności biznesowe i będą mogli zyskać wiarygodność u swoich przełożonych. Aby nie przegapić wielkich możliwości biznesowych, podejmij inicjatywę i nie poddawaj się w obliczu trudności.
Virgosowie z rodziny mogą zacząć podglądać inne kobiety i mężczyzn, a ci wolni będą ciągnięci za intrygi z innymi małżonkami. W obu przypadkach związek będzie daremny i przyniesie jedynie rozczarowanie.

Łuski

Przedstawiciele znaku Libra są w gorączkowym okresie. Czasami wydaje się, że cały świat podniósł broń przeciwko tobie, ale w rzeczywistości szereg trudności okaże się tylko niekorzystną kombinacją okoliczności. Nie odcinaj ramienia - powracając do problemu nieco później, możesz łatwo znaleźć właściwe rozwiązanie. W 2020 r. Ryzyko osobistych konfliktów pozostaje nierozerwalnie związane z nieodłączną trudnością tego znaku zodiaku. Ale w sferze zawodowej oczekuje się dobrobytu i stabilności - praca przyniesie zysk i moralną satysfakcję. Jeśli chcesz, możesz nawet spróbować otworzyć własną firmę - przyczynią się do tego okoliczności zewnętrzne i zasoby wewnętrzne. Ale nie powinieneś koncentrować się wyłącznie na wzbogaceniu materiału - ryzykujesz, że zostaniesz uznany za osobę wyjątkowo komercyjną, a nawet wredną. To samo dotyczy wyboru drugiej połowy - w pogoni za bogatym towarzyszem przegap prawdziwego uczucia. W życiu rodzinnym może pojawić się rutyna, więc spróbuj rozcieńczyć szare życie codzienne małymi wakacjami na własną rękę.

Skorpion

Nadchodzący rok dla Skorpionów będzie mieszany. Według Tamary Globy jest to najlepszy okres na rozpoczęcie życia od zera - zmianę pracy i miejsca zamieszkania, zerwanie mało obiecujących relacji. Co więcej, w życiu osobistym może wystąpić poważny kryzys - więc decydujesz, czy zatrzymać swoją parę, czy czas odejść. Samotne Skorpiony powinny pozbyć się sztywności, często wychodzić z ludzi - a spotkanie z drugą połową nie potrwa długo. Rok Metalowego Szczura obiecuje Scorpiosowi spotkanie z bardzo ambitną i celową osobą, która może stać się dobrym partnerem biznesowym lub mądrym mentorem. Okres sprzyja także inwestycjom finansowym, więc jeśli masz środki, zainwestuj je w obiecujące projekty. Ale pożyczanie, a także pożyczanie, nie jest zalecane, w przeciwnym razie ryzykujesz kłopoty.

Strzelec

Strzelec w nadchodzącym roku będzie miał wiele okazji, by zmienić swoje życie na lepsze. Twoim zadaniem jest wykorzystanie możliwości, jaką dajesz, wykazując się odrobiną naturalnej pomysłowości i zręczności. Relacje z innymi będą się dobrze rozwijać, będziesz mógł wygrywać w sporach, osiągać kompromisy i zyskać wiarygodność. Ale w tym celu konieczne jest działanie otwarte, bez uciekania się do intryg i kłamstw. Życie osobiste będzie naznaczone inicjatywą, która pociągnie za sobą ciekawych znajomych. Nowe spotkania raczej nie przerodzą się w romans, ale jest szansa na znalezienie kilku wiarygodnych przyjaciół. Ci Strzelec, którzy już znaleźli rodzinne szczęście, muszą bardziej uważać na swoją bratnią duszę - uważaj i zwracaj uwagę, pomagaj przezwyciężyć trudności w pracy i bądź cierpliwy.

Nie wszystkim Strzelcom uda się osiągnąć szczyty kariery, ale tylko tym, którzy wykazują wytrwałość i dowodzą swoich umiejętności. Zaangażuj się w samodoskonalenie, poszerz wiedzę w dziedzinie zawodowej - a wtedy zostaniesz zauważony. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości będzie dodatkowe źródło dochodów, które wzmocni sytuację finansową.

Koziorożec

Koziorożce będą miały okazję wykazać się talentami, a nawet odkryć nowe zdolności twórcze. W nowym roku okażą się doskonałymi organizatorami, zarówno w sferze osobistej, jak i biznesowej. Wpłynie to pozytywnie na reputację Koziorożca i pozwoli ci liczyć na premię od władz. Podstawą do osiągnięcia celów będzie umiejętność unikania konfliktów i znajdowania rozwiązań kompromisowych. Tylko zazdrosni ludzie i konkurenci mogą zepsuć nastrój, ale przy odrobinie przebiegłości i mądrości Koziorożce będą w stanie łatwo wygrać. Życie osobiste zapowiada się wyjątkowo jasno i emocjonalnie. Nie ukrywaj swoich uczuć - daj im wolność i bądź bardziej szczery. W ten sposób zyskasz atrakcyjność w oczach płci przeciwnej i znacznie zwiększysz swoją samoocenę. Gwiazdy nie zalecają dawania fałszywej nadziei komuś, kto jest blisko ciebie. Jeśli nie jesteś gotowy na długoterminowy związek, lepiej przyznać się do niego od razu.

Wodnik

Kobiety i mężczyźni urodzeni w tej konstelacji zodiaku powinni nieznacznie zmienić swoje spojrzenie na życie, zacząć kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami. W nowym roku Wodnikowi zabraknie optymizmu - naucz się cieszyć małymi rzeczami i nie ponieść porażki jako globalnej katastrofy. Zwróć uwagę na swoją karierę i plany długoterminowe. Wszystkie wysiłki roku 2020 mogą przerodzić się w poważny biznes, który będzie opłacalny i pomoże się zrealizować. Szczególnie aktywny powinien być Wodnik, którego praca wiąże się z kreatywnością. Będą w stanie w pełni wykorzystać swoje talenty i uzyskać stabilny dochód. W relacjach osobistych musisz złagodzić swój zapał i autorytaryzm - w nadchodzącym roku istnieje duże ryzyko sprzeczki z innymi i utraty zaufania. Kochliwy Wodnik może skontaktować się z osobą niewolną, ale wrodzony moralizm znaku nie pozwoli na rozwój tych relacji.

Ryba

Horoskop z Tamara Globa obiecuje sukces Ryby w różnych obszarach życia. W profesjonalnym środowisku możesz znaleźć biznes, który przyniesie nie tylko zysk, ale także przyjemność. Będzie okazja, aby zrealizować swój twórczy potencjał i zadeklarować swoje talenty światu. Wiele ryb będzie w stanie znaleźć nowe wygodne miejsce do wypoczynku, podróży lub stałego pobytu. Ryby, które biorą udział w romantycznej wyprawie, powinny przestać być wyjątkowo łatwowierne. Astrologia zaleca poleganie wyłącznie na zaufanych ludziach i nie spieszyć się. W nowym roku Ryby będą wielokrotnie doświadczać burz rodzinnych i konfliktów. Istnieje wyjście z tej sytuacji - spróbuj wprowadzić różnorodność do życia rodzinnego i znaleźć nowe źródła pozytywnych emocji.

Przygotuj się na przyjęcie odpowiedzialności - w niedalekiej przyszłości będziesz awansowany, a co za tym idzie nowe obowiązki. Pod względem finansowym nie będzie trudności, będzie wystarczających pieniędzy na codzienne wydatki i na rozsądną inwestycję.

Zapowiada się nowy rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Mamy nadzieję, że tylko dobre prognozy się spełnią, a wszystkie przeciwności się ominą.