Koncerty Rammstein w 2020 roku

Koncerty Rammstein w 2020 roku odbędą się w różnych krajach Europy, a aby dostać się do jednego z nich, musisz zapoznać się z harmonogramem trasy, a także z cechami sprzedaży biletów.

Kontynuacja wycieczki

W 2019 roku rozpoczęła się tak zwana trasa koncertowa niemieckiego zespołu rockowego „Rammstein”, która objęła wiele miast krajów europejskich i zachwyciła wiernych fanów. A popyt na bilety był tak wysoki, że nie wszyscy mieli wystarczająco dużo miejsc. Z tego powodu Ramstein postanowił zrobić coś, czego wcześniej nie robiono: przedłużyć trasę po stadionie europejskim.

Wiadomość o decyzji o przedłużeniu legendarnej trasy koncertowej od 2019 roku została opublikowana na oficjalnej stronie zespołu 26 czerwca bieżącego roku 2019 (adres internetowy to //www.rammstein.de/en/) I takie wydarzenie miało miejsce po raz pierwszy w historii grupy.

Ważna informacja dla fanów! Członkowie grupy rockowej w wywiadzie poinformowali, że trasa koncertowa, która odbędzie się w 2020 roku, będzie ostatnia przez następne trzy lata.

Czy Rammstein czeka w Rosji?

Czy Ramstein przyjedzie do Rosji? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo niepokojąca dla wszystkich rosyjskich fanów zespołu rockowego. W ubiegłym roku muzycy zaszczycili swoją obecnością koneserów swojej pracy w Moskwie (na Stadionu Łużniki), a następnie odwiedzili Petersburg, gdzie występowali na Gazprom Arenie.

Niestety nie ma rosyjskich miast w harmonogramie zwiedzania stadionu w przyszłym roku 2020. Ale to nie powinno powstrzymywać fanów z Rosji od słuchania ich ulubionych piosenek i dźwięku na żywo, ponieważ można kupić bilety na koncerty w dowolnych krajach europejskich, w których przyjedzie Rammstein, w tym w najbliższych.

Harmonogram koncertów

Harmonogram wycieczki z datami i lokalizacjami przedstawiono w tabeli:

Data

Kraj

Miasto

Stadion

25 maja

Austria

Klagenfurt

Wörthersee Stadion

29 i 30 maja

Niemcy

Lipsk

Arena Red Bull

2 i 3 czerwca

Niemcy

Stuttgart

Arena Mercedes-Benz

6 i 7 czerwca

Szwajcaria

Zurych

Stadion letzigrund

10 czerwca

Belgia

Ostenda

Park De Nieuwe Koers

14 czerwca

Walia

Cardiff

Stadion rzeczywistości stadionowej

17 czerwca

UK

Belfast

Boisko do gry w Boucher Road

20 czerwca

UK

Coventry

Stadion Ricoh

Dwudziesty czwarty czerwca

Holandia

Nijmegen

Goffertpark

27 i 28 czerwca

Niemcy

Dusseldorf

Merkur Spiel-Arena

1 i 2 lipca

Niemcy

Hamburg

Volksparkstadion

4 i 5 lipca

Niemcy

Berlin

Olympastadion

9 i 10 lipca

Francja

Lyon

Stadion Groupama

13 lipca

Włochy

Turyn

Stadio Olimpico Grande Torino

17 lipca

Polska

Warszawa

PGE Narodowy

21 lipca

Estonia

Tallinn

Tereny festiwalu piosenki

Dwudziesty szósty lipca

Norwegia

Trondheim

Granåsen

31 lipca i 1 sierpnia

Szwecja

Göteborg

Stadion Ullevi

Czwarty sierpnia

Dania

Aarhus

Ceres park

Harmonogram można znaleźć na oficjalnej stronie grupy w sekcji „Bilety 2020” (zobaczysz napis „Bilety 2020”).

Dobrze wiedzieć! Jak widać, największa liczba koncertów na stadionach odbędzie się w Niemczech: w ten sposób Rammstein wyraża szacunek dla swojego kraju i kibiców rodaków. Nie ma w tym dyskryminacji, ponieważ większość wielbicieli dzieł tego zespołu rockowego naprawdę mieszka w ojczyźnie Ramsteina, a fani z innych krajów chętnie tu przyjeżdżają.

Jak zdobyć bilety?

Jak kupić bilety na Ramstein? Można to zrobić na kilka sposobów:

  1. W kasie stadionów, na których odbędą się koncerty. Początek sprzedaży zostanie podany w punktach informacyjnych. Jeśli stadion ma oficjalny zasób internetowy, odwiedzający prawdopodobnie będą mieli możliwość zakupu online. Ale takie opcje nie zawsze są dostępne.
  2. Na oficjalnej stronie internetowej. Powinieneś przejść do strony z adresem //www.rammstein.de/de/tickets/ i wybierz żądaną lokalizację z harmonogramu. Szary klucz oznaczony „BILETY” oznacza, że ​​jest jeszcze miejsce na wydarzenie. Jeśli naprzeciwko kraju, miasta i stadionu zobaczysz czerwony przycisk „AUSVERKAUFT”, wszystkie bilety zostaną wyprzedane online. Na stronie można rozważyć schemat stadionów w celu wyboru najlepszych miejsc. A czas jest wskazywany w strefach czasowych określonych stanów. Rozpoczęcie sprzedaży miało miejsce 5 lipca o jedenastej rano. A już po dwóch tygodniach sprzedaż biletów online w niektórych miastach nie była już dostępna.
  3. Poprzez oficjalny fanklub zespołu rockowego o nazwie LIFAD. Członkowie tego klubu mieli wyjątkową okazję dokonać zakupu jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej Ramstein (od jedenastej rano 3 lipca do tego samego czasu następnego czwartego lipca). Fani dokonali zakupów za pośrednictwem zasobu internetowego eventim.com (jest to jedyny oficjalny autoryzowany dystrybutor), ale ustalono limit kwoty, więc nie wszyscy fani będący członkami LIFAD dostali cenione bilety.
  4. Za pośrednictwem innych dystrybutorów, którzy nie są oficjalni i autoryzowani. Jest ich wiele na całym świecie, ale nie wszyscy tak naprawdę rozdają prawdziwe bilety, które mają moc prawną. A jeśli dojdzie do konfliktu w obecności dwóch lub więcej osób ubiegających się o jedno miejsce, właściciele biletów zakupionych od nieakredytowanych dystrybutorów nie będą w stanie udowodnić swojej racji, to znaczy, że w końcu po prostu nie dostaną się na koncert.

Wiele osób chce kupić bilety, ale aby nie natknąć się na mistyfikację i dostać się na koncert, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • Nie kupuj biletów od nieautoryzowanych dystrybutorów: mogą być nieważne i nieważne.
  • Wskazane jest, aby kupić bilet jak najszybciej po jego wstępnej rezerwacji.
  • W niektórych stanach bilety są personalizowane, to znaczy są powiązane z tożsamością osoby, która je kupuje. Dla każdego kraju stosującego personifikację ustalane są kwoty dla każdego kupującego. Na przykład w Niemczech jeden obywatel ma możliwość zakupu tylko sześciu biletów dla swojej osoby. Co więcej, nie będzie mógł ich odsprzedać ani przekazać innej osobie trzeciej: tylko posiadacz musi przedstawić bilet. Ale nie we wszystkich krajach ta zasada ma zastosowanie: sprawdź możliwość odsprzedaży przez organizatora w stanie, w którym wybierasz się na koncert.
  • Zwrot biletów jest możliwy, jeśli nie można wziąć udziału w koncercie. Odbywa się to zgodnie z zasadami dystrybutora i organizatora.

Koncerty Rammstein odbędą się w przyszłym 2020 roku w różnych miastach krajów europejskich w ramach Europe Stadium Tour organizowanego przez zespół rockowy. Możesz kupić bilet, jeśli załatwisz go w odpowiednim czasie i dokonasz zakupu przy użyciu jednej z dostępnych metod.

Wideo: koncert Ramstein w Berlinie w 2019 roku

Inne materiały: