Nowa Honda 2019-2020

Japońskie samochody Hondy są znane na całym świecie jako jedne z najbardziej stylowych, niezawodnych i bezpiecznych. Firma nieustannie dąży do zwiększenia sprzedaży, co jest nieosiągalne bez wypuszczenia nowych samochodów. Dlatego nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jaka nowa Honda 2019-2020 zostanie wydana w najbliższej przyszłości i co dokładnie inżynierowie japońskiej marki planują zaskoczyć fanów.

Honda Accord 2019-2020

Od 1979 roku produkowany jest średniej wielkości sedan Honda Accord. W tym czasie wydano 9 generacji modelu, aw 2017 roku zaprezentowano kolejną aktualizację sedana. Jest to 10. generacja Hondy Accord, która przeszła długą drogę, ale jednocześnie jest popularnym modelem na świecie.

W Ameryce zmodernizowana wersja sedana pojawiła się w 2017 roku, aw Europie i Rosji rozpoczęcie sprzedaży miało miejsce w 2018 roku. Dziś sedan jest sprzedawany w pełnym rozkwicie w cenie 25 tysięcy dolarów, więc pierwsze recenzje i wrażenia można znaleźć w Internecie. Należy od razu zauważyć, że wygląd odnowionego modelu okazał się, na pierwszy rzut oka, niedokończony. Jest to widoczne w konstrukcji przedniej części sedana, w której z pewnością nie ma wystarczającej ilości listwy dzielącej kratki chłodnicy.

Rufa sedana ma atrakcyjny wygląd, co podkreśla optyka w kształcie litery V. Zmiany na dużą skalę spadły na nadwozie samochodu. Wewnątrz nastąpiły również zmiany, ale nie globalne. W porównaniu z poprzednią modyfikacją zmieniła się konstrukcja przedniego panelu, prowadzonego przez 8-calowy monitor multimedialny. Salon stał się jeszcze bardziej wygodny i wygodny, co z pewnością docenią przyszli właściciele.

Zaktualizowano szereg urządzeń energetycznych Honda Accord 10 generacji. Są to turbodoładowane jednostki o pojemności 1,5 i 2 litrów, napędzane benzyną i emitujące odpowiednio 192 i 252 koni mechanicznych. Półtora litrowe urządzenie jest wyposażone w wariator, a 2-litrowe jednostki są sparowane z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów. Wersja samochodowa Sport jest wyposażona w mechaniczną 6-biegową skrzynię biegów.

Honda Civic Coupe 2019

Kolejny japoński weteran, który zjechał z linii montażowej w 1972 r., Również został zaktualizowany. To Honda Civic Coupe 2019 10 generacji, która została publicznie zaprezentowana w październiku 2018 r. W tym dwudrzwiowym coupe zmieniono wygląd zewnętrzny i przeprojektowano wnętrze. Koszt nowych przedmiotów w porównaniu z poprzednią generacją wzrósł i waha się od 21 tysięcy dolarów.

Wygląd zewnętrzny samochodu zmienił się na lepszy, o czym świadczy przód. Przód ma nowoczesny i stylowy wygląd. Przednia część oparta jest na obszernej osłonie chłodnicy z logo na środku. Płaska podłużna przednia optyka z nowoczesnym wypełnieniem, a także okrągłe światła przeciwmgielne. Na masce pojawiła się vyshtampovka, która nadaje masywność samochodowi w coupe.

W kabinie wprowadzono minimalne zmiany, które wpłynęły na aktualizację ekranu dotykowego, poprawę klimatyzacji oraz modyfikację kształtu uchwytów na butelki. Największą aktualizacją jest instalacja systemu bezpieczeństwa Sensing.

Dane techniczne pozostały niezmienione, więc nowość oferowana jest w dwóch wersjach - z 2-litrowym wolnossącym 158 KM i 1,5-litrowym silnikiem turbo 174 KM Nie trzeba mówić o tym, kiedy samochód pojawi się w Rosji, ponieważ producent oficjalnie ogłosił brak intencji dostarczenia modelu na rynek rosyjski.

Honda Civic Sedan 2019

Japońscy inżynierowie nie zapomnieli o Hondzie Civic Sedan, która była również prezentowana jednocześnie z coupe. Pomimo faktu, że nowość została zademonstrowana w sedanie, jej wygląd jest bardziej podobny do coupe. Przednia część jest całkowicie identyczna z zaktualizowaną modyfikacją przypominającą coupe. Czterodrzwiowy sedan różni się od coupe nie tylko obecnością 2 dodatkowych drzwi, ale także stylistyką tyłu.

Honda Civic Sedan 2019 ma bardziej rygorystyczną konstrukcję z tyłu, prezentowaną przez optykę w postaci bumerangów. Samochód w sedanie ma niewielkie nachylenie tylnych słupków kopulastego dachu. Na Civic coupe znajduje się duże nachylenie spadzistego dachu, zaczynające się z przodu i płynnie przechodzące w pokrywę bagażnika. Z tyłu sedana znajdują się boczne kanały, a także wystająca część osłony w chromowanym wykończeniu.

Kupujący odnowiony model sedan oferowany w cenie 20 tysięcy dolarów. Wyposażenie techniczne jest absolutnie identyczne z modelem coupe. Nie przewiduje się także sprzedaży sedana w Rosji, ale nie powstrzyma to fanów Civica w zakupach w krajach europejskich.

Honda Insight 2019

Produkcja hybrydowego japońskiego sedana o nazwie Honda Insight rozpoczęła się w 1999 roku. W 2018 r. Wprowadzono zaktualizowaną wersję samochodu hybrydowego trzeciej generacji. Model otrzymał nowe nadwozie i platformę od generacji Honda Civic 10. Wcześniej Insight był produkowany w wersji hatchback. Zdjęcie i cena nowości zostały już ogłoszone, ponieważ sprzedaż rozpoczęła się w 2018 roku.

Wygląd hybrydowego modelu Insight trzeciej generacji jest dość reprezentacyjny i stylowy. Dowodem na to jest przód samochodu, który jest reprezentowany przez duży grill chłodnicy z poziomymi plastikowymi paskami. Duże reflektory są oddzielone chromowaną listwą dekoracyjną. U dołu zderzaka znajdują się wycięcia kanałów, które zapewniają skuteczne chłodzenie układu hamulcowego przednich kół. W otworach kanałów powietrznych znajdują się płaskie światła przeciwmgielne LED.

Tylna część ma surowy wygląd, a osłona bagażnika ma formę trapezu. Wnętrze nowości przeszło poważne zmiany. To zupełnie nowa tablica przyrządów z dotykowym wyświetlaczem multimedialnym w środkowej części. Należy pamiętać, że zestaw wskaźników jest prezentowany w połączonym formacie. Jedna część z prędkościomierzem jest analogowa, a druga z komputerem pokładowym jest cyfrowa.

Ponieważ używane są urządzenia napędowe:

  • 1,5-litrowy silnik benzynowy i 151 koni mechanicznych.
  • Dwa dodatkowe silniki elektryczne zasilane przez akumulator litowo-jonowy umieszczony z tyłu samochodu.

Dodatkowa instalacja elektryczna pozwoliła zmniejszyć zużycie paliwa w cyklu miejskim do 4,3 litra na 100 km. Nie zaleca się jednak prowadzenia samochodu wyłącznie na ładunkach elektrycznych, ponieważ zapas akumulatora wystarcza na zaledwie 1,6 km. Rozpoczęcie sprzedaży miało miejsce w Ameryce w cenie 23 tysięcy dolarów. W Europie i Rosji nowość nie będzie sprzedawana, ponieważ jej montaż odbywa się w Ameryce.

Honda HR-V 2019

Od 1998 roku produkowana jest kompaktowa japońska crossover Honda HRV, która została poddana planowej zmianie i została zaprezentowana w nowej formie. Należy od razu zauważyć, że poprzez zmianę stylizacji wygląd crossovera został tylko nieznacznie zaktualizowany. W szczególności kształt kratki chłodnicy i jej wypełnienie są nieznacznie zmienione. Kształt przedniej optyki pozostał taki sam, ale jego wypełnienie zmieniło się. Godło Hondy znajduje się w środkowej części przodu na szerokiej ozdobnej linii w chromowanej ramie.

W kabinie wymieniono torpedę, na czele której znajduje się wbudowane centrum multimedialne. Tablica rozdzielcza jest przedstawiona w zwykłej formie analogowej, a wielofunkcyjny, masywny napęd na wiele kół ułatwia jazdę. W środkowej części znajduje się szeroki tunel z otworami na kubki. Przednie fotele stały się jeszcze bardziej komfortowe, o czym świadczy dodatkowe podparcie boczne.

Dwa rodzaje silników są zainstalowane w samym sercu elektronarzędzi - 1,5-litrowa jednostka benzynowa na 130 koni i 1,6-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 120 KM ... Crossover z napędem na przednie koła jest wyposażony w wariator lub 6-biegową manualną skrzynię biegów według wyboru klienta. Rozpoczęcie sprzedaży w Europie i Rosji miało miejsce w 2018 roku w cenie od 1,2 do 1,7 miliona rubli.

Honda CR-V 2019

Od 1995 roku produkowany jest kompaktowy crossover Honda CRV, który w 2018 roku został zaprezentowany w zaktualizowanej wersji. Jest to 6. generacja zwrotnicy, która przeszła planowaną aktualizację. Podczas zmiany stylizacji wygląd został odświeżony, a wnętrze zaktualizowane. Przód crossovera obnaża duży plastikowy zderzak, który dzieli kratkę na dwie części. Górna część fałszu jest otoczona plastikowym wypełnieniem z siatki i chromowanymi elementami dekoracyjnymi. Dolna część kratki chłodnicy jest prostokątna i uzupełniona jest ochroną. Po bokach zderzaka znajdują się poziome reflektory LED.

Zasilanie crossovera ma ściśle prosty kształt i jest reprezentowane przez duże reflektory. Pokrywa bagażnika u góry jest uzupełniona plastikowym daszkiem, który jest kontynuacją dachu. Wewnątrz zainstalowane są cyfrowe wyświetlacze multimediów i deski rozdzielczej. Dźwignia zmiany biegów znajduje się nie w tunelu, ale w konstrukcji środkowej części torpedy. Wielofunkcyjna trójramienna kierownica i wygodne siedzenia mają pozytywny wpływ na kontrolę crossovera. Pod maską znajduje się 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM, a także 2,4-litrowy silnik na 186 koni. Początkowa cena w zestawie podstawowym wynosi 1,7 miliona rubli, aw Rosji sprzedaż rozpoczęła się pod koniec 2018 roku.

Honda Passport 2019

Pod koniec 2018 roku pokazana jest zaktualizowana wersja pełnowymiarowego crossovera Honda Passport 3 generacji. Sprzedaż crossoverów na rynku amerykańskim rozpoczęła się na początku 2019 r. W cenie 29 tys. USD.

Zewnętrznie crossover Honda Passport ma taki sam wygląd jak Honda Pilot 2019, ale różni się tylko zmodyfikowanym rufą. Przód samochodu jest reprezentowany przez średniej wielkości kratkę z matowym wypełnieniem z siatki. Przednia optyka jest wypełniona lampkami LED. U dołu zderzaka znajdują się okrągłe światła przeciwmgielne. Tylny koniec okazał się całkowicie wyjątkowy, o czym świadczy kształt reflektorów, pokrywy bagażnika i zderzaka.

Projekt wnętrza został całkowicie skopiowany z Pilota, a model różni się tylko pojemnością 5-osobową, a także instalacją 5-calowego wyświetlacza multimedialnego z ekranem dotykowym. Elektrownia na crossoverie to 3,5-litrowy aspirator benzynowy o mocy 280 KM ... Jednostka jest wyposażona w 9-biegową automatyczną skrzynię biegów, ale można zamówić crossover z 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Honda Pilot 2019

W Ameryce zaprezentowali odnowioną wersję crossovera Honda Pilot, który ma takie samo nadwozie i wnętrze jak Honda Passport 2019. Flagowy samochód klasy otrzymał nowoczesny wygląd, ulepszone wnętrze, a także nową skrzynię biegów. Bardziej szczegółowo o tym, jakie konfiguracje i ceny zostaną przedstawione dla zaktualizowanego modelu pełnowymiarowego 8-osobowego crossovera, dowiemy się więcej.

W podstawowym wyposażeniu cena zwrotnicy wynosi 31 tysięcy dolarów, ale wersja z maksymalnym obciążeniem będzie kosztować przyszłych właścicieli od 48 tysięcy dolarów. Nowość z pewnością pojawi się na rynku rosyjskim, w rzeczywistości w tym celu samochód został przebudowany w celu zwiększenia sprzedaży w Rosji.

Na początku muszę powiedzieć, że nacisk na aktualizację crossovera został położony głównie na wygląd. Jednocześnie silnik pozostał taki sam, jak w modelu sprzed reformy. Jest to 3,5-litrowy silnik dla 283 koni, w połączeniu z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub nową 9-biegową automatyczną skrzynią biegów. Napęd na cztery koła samochodem można uzyskać tylko za dodatkową opłatą.

Przód samochodu jest identyczny z nowym Honda Passport, z wyjątkiem niektórych funkcji, ale karma ma znaczne różnice. Różnice te mają postać optyki (a dokładniej, w Pilocie jest kontynuacja zatrzymań na pokrywie bagażnika). Wewnątrz znajduje się nowa 4-ramienna kierownica, cyfrowa 7-calowa tablica wskaźników, a także 8-calowy monitor multimedialny, co do zasady całkowicie identyfikuje się z paszportem. Kiedy zmodernizowany crossover pojawia się w Rosji, jest już znany, ponieważ sprzedaż rozpoczęła się pod koniec 2018 roku.

Honda e Concept 2019

Honda uzupełni swój skład o nowy miejski crossover elektryczny. Nazywa się Honda e, której koncepcja została zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2019 roku. Samochód urzeka swoimi wymiarami i prostym, ale jednocześnie niepowtarzalnym wyglądem. Jest to w pełni elektryczny prototypowy samochód, który został zaprojektowany specjalnie dla środowiska miejskiego.

Głównym celem tego kompaktowego samochodu elektrycznego jest funkcjonalność, praktyczność i oszczędność. Koncepcja ma gładkie kontury nadwozia bez tłoczenia, a także znaczne nachylenie przedniej szyby, zwiększając w ten sposób właściwości aerodynamiczne. Dach samochodu elektrycznego jest panoramiczny, a wnętrze jest urządzone zgodnie z nowoczesnym stylem i prostym designem. Prawie wszystkie przełączniki są wrażliwe na dotyk, z wyjątkiem panelu klimatyzacji. To świetna opcja dla samochodu na drogi miejskie, który nie tylko pozwoli zaoszczędzić paliwo, ale także rozkoszuje się panoramą nieba podczas długiego postoju w korkach. Ile to będzie kosztować, a także kiedy planowane jest rozpoczęcie produkcji samochodu elektrycznego, podczas gdy producent nie określa.

Publikacja przedstawia nowe samochody Hondy z roku modelowego 2019-2020, które trafiły do ​​sprzedaży w Ameryce, Europie i Rosji. Warto zauważyć, że w Rosji popularność nie zyskały wszystkie modele Hondy.

Zostaw Swój Komentarz