Nowy Mercedes-Benz 2019-2020

Samochody niemieckiej firmy Mercedes-Benz są szczególnie popularne nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Wynika to z faktu, że niemiecka firma motoryzacyjna produkuje jedne z najbardziej niezawodnych, bezpiecznych, wygodnych i pięknych samochodów. Aby utrzymać popularność sprzedaży w firmie, planowana jest kolejna aktualizacja samochodu. Co nowego Mercedes-Benz 2019-2020 zostanie zaprezentowane w najbliższej przyszłości, dowiemy się szczegółowo.

Mercedes-Benz Klasa A 2019

Pierwszym modelem, który znalazł się na liście nowych samochodów Mercedesa w 2019 r., Jest Klasa A Mercedes-Benz. Pierwsza generacja tego modelu została wydana pod koniec XX wieku w 1997 roku. Przez 20 lat samochód był poddawany stylizacji, modernizacji i liftingowi, co pociągnęło za sobą wydanie 3 pokoleń. Na początku 2018 r. Wprowadzono zaktualizowany model Mercedesa klasy A 4 generacji.

Model przeszedł gruntowną modernizację, w wyniku czego zmienił się wygląd i parametry techniczne. Indeks fabryczny samochodu to W177, który model otrzymał przy następnej aktualizacji. Mały samochód oparty jest na platformie MFA2. Do produkcji nadwozia wykorzystuje metal o wysokiej wytrzymałości. To słusznie pozwala mówić o nowym Mercedesie klasy A, jako modelu ze wzmocnionym nadwoziem.

Wygląd nowości został radykalnie zmieniony, co jest wyraźnie widoczne z przodu. Projekt zderzaka, kształt fałszywej osłony chłodnicy i przednia optyka uległy zmianie. Model stał się bardziej reprezentacyjny, a jednocześnie ma surowy, a nawet ogromny wygląd. Kabina uległa również dramatycznym zmianom. Zmieniono przedni panel, który ma dwustopniowy kształt. Deska rozdzielcza jest reprezentowana przez sprzęt cyfrowy. W kabinie zastosowano nowoczesny system multimedialny.

Jako wyposażenie energetyczne nowości instalowane są 2 typy jednostek benzynowych o pojemności 1,3 i 2 litrów, o mocy 163 i 224 KM. Dla miłośników oleju napędowego oferowana jest jedna instalacja o pojemności 1,5 litra na 116 koni. W Europie rozpoczęcie sprzedaży miało miejsce w 2018 r. W cenie 27 tys. Euro. Sieć ma pierwsze recenzje nowej generacji Mercedesa klasy A, które z pewnością pomogą podjąć właściwą decyzję na korzyść tego modelu.

Mercedes Benz Klasa B 2019

Zaktualizowano model Klasy B Mercedes-Benz. Pierwszy model został wprowadzony w 2005 roku, ale przez 14 lat samochód był już modyfikowany 2 razy. Światowa wystawa kompaktowego samochodu dostawczego Mercedes Benz klasy B odbyła się w październiku 2018 r. Samochód ma indeks W246, aw porównaniu z poprzednią modyfikacją kompaktowy samochód dostawczy nie tylko zwiększył swoje wymiary, ale także zmiany wyglądu i wystroju wnętrza.

Kiedy pojawił się na rynku europejskim i rosyjskim, stał się znany pod koniec 2018 roku. Rozpoczęcie sprzedaży w Europie miało miejsce od początku wiosny 2019 r., Aw Rosji będzie się zbliżać do lata. Koszt wynosi od 28 tysięcy euro w standardzie. Podczas zmiany stylizacji wymiary nadwozia zostały zwiększone na szerokość.

Przód ma zgrabny kształt reflektorów ze źródłami halogenowymi. Klienci, którzy chcą zobaczyć nowość z nowoczesnymi lampami, mogą otrzymać nie tylko elementy LED, ale także reflektory matrycowe za dodatkową opłatą. Owalna osłona chłodnicy prezentuje się stylowo z przodu z ogromną tabliczką firmową. W dolnej części zestawu nadwozia znajduje się siatkowy grill i kanały powietrzne po bokach.

Projekt wnętrza jest całkowicie identyczny z modelem klasy A, a jedyną różnicą jest konstrukcja kart drzwi. Deska rozdzielcza i centrum multimedialne są reprezentowane przez 7-calowe monitory. W zaawansowanych wersjach nowości stosuje się 10,25-calowe wyświetlacze multimedialne. Podobnie jak rodak Mercedes Benz A-Class, kompaktowy van jest również wyświetlany na platformie MFA. Oferował samochód z jednostkami benzynowymi i wysokoprężnymi. Są to 1,5, a także 2-litrowe silniki Diesla z turbodoładowaniem o parametrach mocy dla 116, 150 i 190 koni. Gama silników benzynowych jest podobna do modelu Klasy A.

Mercedes-Benz Klasa C 2019

Jedną z najpopularniejszych marek Mercedes-Benz jest kompaktowa Klasa C Mercedes-Benz. Jego premiera rozpoczęła się w 1993 roku, a na linii montażowej zjechały modele nie tylko w nadwoziach sedan i kombi, ale także sportowe coupe. W styczniu 2014 roku samochód zostanie wprowadzony do nowego nadwozia 4 generacji. W 2018 roku model ten został liftingowany, dzięki czemu wygląd został odświeżony. Odbyła się na dużą skalę wymiana dekoracji wnętrza kabiny, a także instalacja zmodernizowanego wsparcia energetycznego.

Dlaczego Mercedes-Benz Klasy C przeszedł modernizację, ale nie wszedł do nowej generacji? Powodem jest to, że model 2014 stał się bardzo popularny, co potwierdza fakt sprzedaży 1,67 miliona egzemplarzy przez 4 lata. Dlatego, aby utrzymać popularność, ale jednocześnie odświeżyć popularną markę reprezentatywnego samochodu, producent podszedł do modernizacji ze szczególną starannością.

Zewnętrzna modernizacja jest nieznaczna i można ją policzyć na palcach. Główną zmianą jest obecność dwóch poziomych linii na kratce chłodnicy, które odgałęziają się od tabliczki znamionowej. Na poprzedniej modyfikacji tych linii cztery. Kształt optyki głowicy pozostał taki sam, z wyjątkiem wewnętrznego wypełnienia.

Wnętrze odnowionego modelu praktycznie nie różni się od wersji przed stylizacją, z wyjątkiem instalacji wielofunkcyjnej kierownicy. Pod maską model oferowany jest z 4 rodzajami elektrowni:

  1. Jednostka benzynowa o pojemności 1,6 litra i pojemności 150 koni.
  2. Cztery turbodoładowane o pojemności 1,5 litra i pojemności 184 koni.
  3. Kolejne cztery za 2 litry i stado koni w 258 klaczach.
  4. Wersja z maksymalnym naładowaniem jest wyposażona w sześciocylindrowy silnik o mocy 390 koni mechanicznych o pojemności 3 litrów.

Na rynek europejski oferowane są modele z silnikiem Diesla. Sprzedaż prezentowalnego samochodu rozpoczęła się w 2018 roku, a cena samochodu w zestawie podstawowym zaczyna się od 2,4 miliona rubli.

Mercedes-Benz CLS 2019

Od 2004 r. Rozpoczęła się produkcja samochodów średniej wielkości z niemieckiej firmy. Otrzymali nazwę Mercedes-Benz CLS i są bardzo popularni wśród fanów czterodrzwiowych sedanów. Od 2004 roku wyprodukowano 2 generacje samochodów, aw 2017 roku firma przedstawiła zmodyfikowaną modyfikację. Zmodernizowany sedan Mercedes CLS jest już sprzedawany w Europie i Ameryce w cenie wywoławczej 68 tysięcy euro. W Rosji samochód jest również sprzedawany na pełnych obrotach, począwszy od połowy 2018 roku.

Sedan CLC nowej generacji został przeniesiony na nową platformę MRA, która charakteryzuje się zawieszeniem przednim z dwoma łącznikami, a także tylnym z wieloma łącznikami. Sedan nie otrzymał nowego ciała, ale zmienił się na lepsze na lepsze. Samochód wyróżnia się owalną fałszywą osłoną chłodnicy z firmową tabliczką znamionową w środkowej części. Jedną z ważnych cech technicznych modelu jest obniżony współczynnik oporu wynoszący 0,26 Cx.

Salon nowych przedmiotów zaprojektowanych zgodnie z najnowszą modą. Dominują tutaj wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Projektowanie wnętrz jest na wysokim poziomie, jak widać na zdjęciu. Jako wyposażenie energetyczne nowość oferowana jest z 3-litrowymi jednostkami diesla o parametrach mocy 286 i 340 koni. Gama benzyny jest reprezentowana przez 3-litrowy model i rezerwę mocy 367 koni. W standardowym zestawie są - 9-biegowa automatyka, a także napęd na cztery koła 4Matic.

Mercedes-Benz Klasa G 2019

Od 1979 roku produkowany jest słynny niemiecki SUV Mercedes-Benz klasy G. Jest lepiej znany jako Gelendvagen. Przez długi czas model był wielokrotnie modernizowany, co ostatecznie umożliwiło przekształcenie nietypowego pojazdu terenowego w samochód reprezentacyjny o eleganckim wyglądzie premium.

Fani są bardzo zainteresowani, gdy Helik 2019 pojawi się w Rosji. Sprzedaż w Rosji i Europie miała miejsce na początku ubiegłego lata, dlatego dziś są recenzje na temat nowego produktu. Cena wywoławcza Geliki wynosi 107 tysięcy euro, z czego jasno wynika, jak wysoki jest ten samochód.

SUV przeszedł modernizację, ale jednocześnie zachował swój rozpoznawalny wizerunek. Wymiary nadwozia wzrosły o 53 mm długości i 121 mm szerokości. U podstawy nowego produktu zmieniła się platforma, która wykorzystuje stalową ramę o wysokiej wytrzymałości z częściami aluminiowymi. Zaktualizowana platforma pociągnęła za sobą zwiększenie prześwitu o 6 mm, co jest ważne dla pełnowymiarowego SUV-a.

Na zewnątrz znajdują się nowe reflektory LED, światła boczne, a także zmodyfikowana forma zderzaka. Wewnątrz zachodzą zmiany w kierunku minimalizmu. Do dekoracji użyto tylko materiałów wysokiej jakości, ale tylko w porównaniu z poprzednimi modyfikacjami nowe wnętrze nie ma przycisków i elementów sterujących. Helik trafia do sprzedaży z 4-litrowym silnikiem benzynowym V8 biturbo, który ma powrót 422 koni i jest wyposażony w 9-biegowy automat.

Mercedes-Benz GLB 2019

15 kwietnia w Szanghaju zaprezentowano nowy prototypowy crossover marki Mercedes-Benz. Koncepcja nowości zwana Mercedes-Benz HLB to kompaktowy SUV średniej wielkości o brutalnym wyglądzie. Dowiemy się, jaki będzie prawdziwy model jesienią 2019 roku, kiedy firma pokaże pełnoprawny samochód.

Wygląd nowości jest reprezentatywny, ale nie trzeba mówić, że zostanie całkowicie zachowany na oryginale. Siedmiomiejscowe wnętrze z trzema rzędami siedzeń, a także nowoczesny design podobny do modeli klasy A i B. Nowość będzie oparta na platformie MFA, a pod maską planowane jest umieszczenie 2-litrowych silników benzynowych dla 224 koni. Napęd na wszystkie koła 4Matic. Ile będzie kosztować Mercedes HLB, nie jest pewne, ale jasne jest, że cena wyniesie co najmniej 35-40 tysięcy euro.

Mercedes-Benz AMG GT 2020

Niemiecki samochód sportowy Mercedes-Benz AMG JT, wydany w 2015 roku, przeszedł planowaną zmianę stylizacji, podczas której jego wygląd nieznacznie się zmienił. Głównym konkurentem tego modelu jest Porsche 911. Wygląd samochodu sportowego jest po prostu oszałamiający, o czym świadczy faktura karoserii, a także jej wygląd.

Surowy i sportowy wygląd uzyskano dzięki dużej kratce z firmową tabliczką pośrodku. Ogromne boczne kanały powietrzne zapewniają chłodzenie układu hamulcowego przednich kół, a także stylowy wygląd reflektorów. Salon został stworzony przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Panel sterowania jest reprezentowany przez wyświetlacz cyfrowy. Jako jednostkę napędową stosuje się 4-litrowy silnik z dwiema turbinami o sile 462. Koszt samochodu sportowego w Rosji zaczyna się od 9 milionów rubli.

Mercedes-Benz CLA 2020

W 2013 r. Wypuszczono kompaktowy samochód osobowy Mercedes-Benz TsLA, który już został zmieniony. Jest to aktualizacja liftingu, dzięki której wygląd samochodu został odświeżony. Modernizacja wpłynęła nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale także na wnętrze. Rozpoczęcie sprzedaży zaktualizowanego coupe zaplanowano na maj 2019 r. W Europie, a bliżej lata w Rosji. Samochód zostanie sprzedany w cenie 31 tysięcy euro.

Zmiany w wyglądzie są niewielkie i dotknęły przedniego zderzaka i reflektorów. Z boku pojawiło się oryginalne tłoczenie, zgodnie z którym można odróżnić zmodyfikowaną modyfikację od modyfikacji dorestylingowej. W kabinie zmiany miały miejsce najczęściej. Są one związane z instalacją nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Kształt torpedy, a także konstrukcja deski rozdzielczej, uległy zmianie. Krótko mówiąc, wnętrze coupe dorestyling zostało zastąpione nowoczesnym. W komorze silnika umieszczono 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 224 KM. Aby przenieść moment obrotowy na koła, zastosowano 7-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Mercedes-Benz EQC 2020

Oferta Mercedes-Benz zostanie uzupełniona nowym samochodem elektrycznym z tyłu crossovera o nazwie EkuTse Mercedes-Benz. Nowość zaprezentowano jesienią 2018 r., A rozpoczęcie sprzedaży zaplanowano na połowę 2019 r. W Europie. Możesz kupić nowość w cenie 70 tysięcy euro. Samochód elektryczny jest oparty na platformie crossover Mercedes GLT i ma niezależne przednie zawieszenie oraz tylne zawieszenie wielowahaczowe.

Przód samochodu elektrycznego ma oryginalny wygląd, który nie ma nic wspólnego z jego odpowiednikiem, działającym z silnika spalinowego. Wszystkie urządzenia oświetleniowe są realizowane za pomocą diod LED. Tył ma atrakcyjny i oryginalny wygląd. Salon ma nowoczesny design z prostokątnymi kanałami, a także elektroniczną tablicę przyrządów i wyświetlacz multimedialny.

Samochód napędzany jest przez dwa asynchronicznie działające silniki elektryczne umieszczone na osiach. Całkowita moc wyjściowa wynosi 408 koni, a jednostki są zasilane 80-kilowatową baterią litowo-jonową. Rezerwa mocy przy pełnym naładowaniu wynosi do 450 km.

Mercedes-Benz GLC 2020

Crossover Mercedes-Benz klasy C GLC został wydany w 2015 roku i wkrótce został zmieniony. Zaktualizowany nowy produkt został przedstawiony ogółowi społeczeństwa pod koniec lutego 2019 r. Podczas zmiany stylizacji wnętrze zmodyfikowano, a także poprawiono parametry techniczne samochodu. Wygląd pozostał taki sam.

Przód w ogóle się nie zmienił, ale kufa została podniesiona, co jest główną różnicą między modelem. Konstrukcja zderzaka nieznacznie zmniejszyła rozmiar bocznych kanałów, a także zmieniła konstrukcję poziomych pasów rozgałęziających się od tabliczki znamionowej na kratce.

Najbardziej dramatyczne zmiany miały miejsce w kabinie. Oprócz projektu, wnętrze zostało zaktualizowane system multimedialny kontrolowany przez wygodny joystick w tunelu środkowym. Tablica przyrządów jest typu elektronicznego, a kanały powietrzne lub deflektory są prezentowane w okrągłym formacie. Fotele zostały zastąpione wygodniejszymi, jednak pojemność została zachowana i wynosi 5 osób.

Jednostki napędowe będą reprezentowane przez urządzenia benzynowe i wysokoprężne o parametrach mocy w siłach 197, 163, 194, 124 i 258. Samochód z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w 9-stopniową automatyczną skrzynię biegów. Przybliżona data pojawienia się crossovera w centrach u oficjalnych dealerów to początek lata 2019 r. Co więcej, nowość pojawi się jednocześnie w Europie i Rosji, a jej koszt wyniesie od 50 tysięcy euro.

Mercedes-Benz GLE 2020

Aby zastąpić crossover Mercedez-Benz MLE, został wydany samochód klasy Mercedes-Benz GLE SUV, wydany w 2015 roku. W 2018 r. Zaprezentowano zaktualizowany model crossovera, który bardzo różni się od źródła. Modyfikacje wyglądu dotyczyły głównie przedniej części.

Tutaj zmodyfikowano formy następujących elementów:

  • Zderzaki
  • Przednia optyka.
  • Kratki chłodnicy.

Główną różnicą jest wypełnienie reflektorów wstążkami LED w postaci dwóch bumerangów. Lekko zmieniony kształt kratki chłodnicy, umieszczony na niej tabliczka znamionowa firmy z poziomymi liniami. Główna część zderzaka jest przedstawiona w postaci zamkniętych komórek. Salon przeszedł również silne zmiany. Dotyczy to w szczególności panelu przedniego, który jest urządzony w nowoczesnym stylu, z cyfrowymi monitorami deski rozdzielczej i multimediami. Trudno nie zauważyć dużego i szerokiego tunelu środkowego ze skórzaną tapicerką. Pojemność kabiny wynosi 7 osób, co osiąga się dzięki dodatkowemu trzeciemu rzędowi siedzeń, reprezentowanych przez dwa krzesła.

Pierwsze zwrotnice klasy GLE będą napędzane 6-cylindrowymi 3-litrowymi silnikami benzynowymi z rezerwą mocy 367 koni. Ponadto zainstalowano generator elektryczny, który pomaga jednostce, dodając 22 konie do całkowitej mocy. Wiele silników zostanie rozbudowanych w przyszłości. Koszt samochodu to 55 tysięcy euro i będzie można go kupić w Rosji bliżej połowy lata 2019 roku.

Mercedes-Benz GLS 2020

Kolejna pełnowymiarowa firma crossover Mercedes-Benz, która została wydana w 2006 roku.Jest to GLS Mercedes-Benz, który przeszedł planowaną aktualizację po zmianie stylizacji drugiej generacji w 2015 roku. To trzecia generacja zwrotnicy, która została pokazana w kwietniu 2019 roku. Dokładna data premiery sprzedaży nowych przedmiotów nie została jeszcze ogłoszona, ale najprawdopodobniej stanie się to dopiero na początku jesieni 2019 r. Wstępna informacja o cenie - od 80 tysięcy euro.

Nowość zmieniła wygląd zewnętrzny na nowoczesny, a teraz model jest podobny do swoich młodszych rówieśników modyfikacji GLC i GLE. Przód jest reprezentowany przez osłonę chłodnicy, na środku której umieszczono logo firmy. Zgrabne prostokątne reflektory z nowoczesnym wypełnieniem LED, a także zupełnie nowy przedni zderzak z bocznymi kanałami powietrznymi po bokach.

Dekoracja wnętrz uległa zmianie. Crossover przeszedł na wnętrze nowej generacji, które opiera się na dużym wyświetlaczu, podzielonym na deskę rozdzielczą i system multimedialny. Duże kanały powietrzne, a także szeroki tunel środkowy z osłoną wykonaną z nowoczesnych materiałów wysokiej jakości.

Samochód oparty jest na platformie MHA, a jednostki napędowe napędzane są silnikami wysokoprężnymi 272 i 330 koni mechanicznych, a także silnikiem benzynowym na 367 koni. W przyszłości przewidywany jest silnik benzynowy o mocy 600 koni mechanicznych.

Mercedes-Benz Klasa V 2020

Minivan Mercedes-Benz, produkowany od 1997 r., Został poddany planowej zmianie. To Mercedes-Benz klasy B, który został pokazany w zaktualizowanym formacie na wystawie w dniu 31 stycznia 2019 r. Samochód otrzymał zaktualizowany wygląd, nowe wnętrze i 2-litrową instalację turbodiesel. Użycie nowego silnika jest głównym powodem zmiany stylizacji.

Dokładna konfiguracja i ceny minivana będą znane bliżej rozpoczęcia sprzedaży, która planowana jest na lato 2019 r. Wiadomo, że podstawowy montaż minivana będzie sprzedawany w cenie 37 tysięcy euro.

Zdjęcia i ceny nowych produktów są prezentowane w materiale, dzięki czemu dziś możesz zaoszczędzić pieniądze na zakup nowych modeli samochodów Mercedes-Benz 2019-2020.

Wideo: 10 nowych Mercedes-Benz 2019-2020

Powiązane artykuły:

Zostaw Swój Komentarz