Nowe BMW 2019-2020

Jednym z najpopularniejszych producentów samochodów jest BMW. Centrala firmy znajduje się w bawarskich krajach Niemiec. Światowej sławy firma motoryzacyjna zasłynęła z produkcji wysokiej jakości, stylowych, nowoczesnych, niezawodnych i wygodnych samochodów. Lista pozytywnych funkcji jest długa. Do 2019-2020 firma zorganizowała planowaną aktualizację swoich samochodów. Jakie będą nowości BMW 2019-2020, kiedy trafią do sprzedaży i ile będą kosztować. Dowiesz się tego wszystkiego w publikacji.

BMW serii 2 Active Tourer 2019

W 2014 r. Rozpoczęła się sprzedaż nowego BMW serii 2 Active Tourer. Po 5 latach model został zmieniony. Jest to niewielka aktualizacja, dzięki której zmieniono wygląd, wykończenie wnętrza i wsparcie techniczne. Dowiemy się, jak daleko zaszły silne zmiany w kompaktowym samochodzie dostawczym BMW serii 2 Active Tourer.

Zmiany w konstrukcji zewnętrznej były niewielkie, w wyniku czego model uzyskał większą fałszywą osłonę chłodnicy, zmodernizowany kształt zderzaka, a także nową optykę z przodu. Zmiany w plecach są prawie niewidoczne. Zamiast jednej rury wydechowej, w nowości zastosowano dwie okrągłe rury po bokach. Kształt tylnego zderzaka nieznacznie się zmienił.

Zmiany nastąpiły we wnętrzu kompaktowego vana. Deskę rozdzielczą zmieniono, zainstalowano ulepszony wyświetlacz multimedialny, a także nowe wygodne siedzenia. Pojemność samochodu to pięć osób, a bagażnik 468 litrów. Podczas składania tylnej kanapy objętość bagażnika wzrasta do 1510 litrów. Należy również zwrócić uwagę na panoramiczny dach, tylko że nie będzie on obecny na wszystkich poziomach wykończenia samochodu.

Chociaż kompaktowy samochód dostawczy nie otrzymał nowego nadwozia, wyposażenie techniczne zostało radykalnie zmienione. Silniki zmodernizowano, instalując nowe wały korbowe, sprężarki z turbodoładowaniem i pompy. Asset Tourer trafi do sprzedaży z 8 modyfikacjami jednostek:

  • 1,5-litrowy trzycylindrowy silnik benzynowy o mocy 109 i 140 KM
  • 2-litrowa jednostka benzynowa o mocy 192 i 231 KM
  • Instalacja oleju napędowego na 116 KM i objętość 1,5 litra.
  • Aparat typu Diesel na 2 litry i siłę uciągu 150 i 190 KM
  • Samochód hybrydowy o łącznej rezerwie mocy 224 koni.

Cena modelu faceliftingu zaczyna się od 27,5 tys. Euro, a najdroższa modyfikacja z silnikami hybrydowymi kosztuje 39 tys. Euro. Ten kompaktowy samochód wszedł na rosyjski rynek samochodowy na początku kwietnia 2019 r.

BMW serii 3 2019

Samochód BMW serii 3 został wydany w 1975 roku. Od tego czasu model przeszedł 6-krotną modernizację. W 2019 r. Zostanie wydany zaktualizowany model BMW serii 3, a to siódma generacja samochodu osobowego klasy średniej. Główną aktualizacją samochodu jest instalacja interaktywnego asystenta głosowego, zwiększenie wielkości, a także ulepszony wygląd z dobrze przygotowanym wystrojem wnętrza. W krajach europejskich rozpoczęcie sprzedaży przeprowadzono na początku marca, ale w Rosji oczekuje się, że zaktualizowana seria Behu 3 pojawi się dopiero na początku maja 2019 r. Jego koszt zaczyna się od 34 tysięcy euro.

Przyszli nabywcy będą mogli kupić odnowiony model nie tylko w sedanie, ale także w kombi. Wygląd został radykalnie odświeżony. Przód podkreśla optyka LED, zastrzeżona osłona chłodnicy z pionowymi paskami, podzielona na dwie części. Profilowa część samochodu ma ściśle sportowy wygląd. Karma ma nie mniej atrakcyjny wygląd niż przód.

Wnętrze nowości zostało zapożyczone z jego rodaka BMW X5. Cyfrowa tablica przyrządów oparta jest na 12,3-calowym wyświetlaczu, a centrum multimedialne ma wygląd monitora o przekątnej 10,25 cala. Samochód będzie prezentowany w 4 poziomach wykończenia. Pod maską sedana i kombi zostaną umieszczone jednostki benzo i diesla o charakterystyce mocy od 150 do 265 koni mechanicznych. W najbliższej przyszłości spodziewany jest rozwój arsenału technicznego ze względu na pojawienie się hybrydowych poziomów wykończenia.

BMW serii 8 Coupe 2019

W czerwcu 2018 r. Bawarska firma BMW wprowadziła samochód sportowy BMW serii 8 Coupe 2019. Kiedy samochód sportowy pojawia się u autoryzowanych dealerów, jest już znany. Sprzedaż rozpoczęła się jesienią 2018 r. Na rynku światowym. Koszt samochodu zaczyna się od 100 tysięcy euro za jednostkę z instalacją diesla, a od 120 tysięcy euro za samochód z silnikiem benzynowym o mocy 530 koni mechanicznych.

Firma powiedziała, że ​​w 2019 r. Będzie jeszcze droższe wyposażenie samochodu z silnikiem o mocy 600 koni mechanicznych. Zdjęcie i cena są już znane, a będzie to ponad 180 tysięcy euro. W 2017 r. Pokazano tę koncepcję, aw 2018 r. Pojawiła się prawie dokładna kopia pełnoprawnego samochodu. Charakterystycznymi cechami są szeroka optyka światła głównego, a także zmniejszony rozmiar fałszywej osłony chłodnicy. Zderzak, w porównaniu z koncepcją, został zmieniony i zmodyfikowany głównie na lepsze.

Kanał był mniej skuteczny. Ogromne prostokątne rury wydechowe, płaska optyka z wypełnieniem LED, a także ścisła pokrywa bagażnika. Pojemność wnętrza 2-drzwiowego coupe wynosi 4 osoby. Wykończenie wykonane jest wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. W kabinie znajduje się cyfrowa deska rozdzielcza, system multimedialny i duży tunel środkowy. Rozpoczyna się sprzedaż samochodu sportowego z dwoma rodzajami silników - 3-litrowym silnikiem wysokoprężnym o pojemności 320 koni oraz 530-konnym silnikiem gazowym o pojemności 4,4 litra.

BMW X2 2019

Ogólny pokaz nowego crossovera BMW X2 SUV odbył się w październiku 2017 r. Sprzedaż rozpoczęła się w Rosji wiosną 2018 r. W cenie 39 tys. Euro. Crossover oparty jest na platformie BMW X1 i cieszy się swoim wyglądem. Modyfikacja różni się od swojego odpowiednika stylem sportowym, dynamiką, a także innymi ogólnymi parametrami.

Przód crossovera jest wypełniony ukształtowaną optyką reflektora z wypełnieniem halogenowym i LED. Świetnie wygląda średniej wielkości fałszywy ruszt, a także masywna kratka chłodnicy u dołu zestawu nadwozia. Po bokach przedniego zderzaka znajdują się kanały powietrzne z wypełnieniem z siatki. Światła przeciwmgielne znajdują się nad kanałami powietrznymi, co jest wielką zaletą, ponieważ będą one mniej pokryte brudem.

Crossover kanałów wygląda stylowo i nowocześnie. Na dole znajduje się wystająca ochrona z dwiema okrągłymi rurami wydechowymi układu wydechowego. W środkowej części 5 tylnej klapy świeci logo firmy BMW. Tabliczki znamionowe znajdują się w konstrukcji tylnych rozpórek crossovera. Nowość jest dostępna w trzech poziomach wykończenia.

Projekt wnętrza jest całkowicie identyczny z soplatformowym bratem X1. Jednak tylko tył kabiny jest inny, co reprezentuje pełnoprawna sofa. W BMW X1 montowane są tylne siedzenia, które poruszają się na zjeżdżalni. Charakterystyka techniczna nowych przedmiotów nie zdenerwuje przyszłych właścicieli. Crossover z napędem na przednie koła jest wyposażony w system xDrive z napędem na wszystkie koła za dodatkową opłatą. Jako siłę napędową stosuje się wersje silników Diesla i benzyny. Jako benzynę stosuje się agregat o pojemności 2 litrów i pojemności 192 koni, a diesla reprezentuje 2-litrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny o mocy 231 KM.

BMW X4 2019

W 2014 roku Bawarczycy wypuścili crossover BMW X4. Wkrótce zaktualizowano mniejszą kopię BMW X6, dzięki czemu crossover zyskał bardziej reprezentacyjny wygląd. Rozpoczęcie sprzedaży w Europie, Ameryce i Chinach miało miejsce na początku 2018 r., Aw Rosji druga generacja jest w sprzedaży od jesieni 2018 r.

Zmiana stylizacji crossovera nie może być nazwana silną, ale jego wygląd zmienił się dramatycznie. Pozostała w starym ciele twarz samochodu została przeprojektowana. Kształt reflektorów z wyposażeniem LED zmienił się. Rozmiar fałszywego grzejnika wzrósł. Nie można nie zauważyć zmian w konstrukcji zestawu przedniego nadwozia. Rozmiar bocznych kanałów powietrznych, w których są zainstalowane płaskie światła przeciwmgielne, zmniejszył się. W dolnej części zestawu nadwozia znajduje się siatkowa osłona chłodnicy. W porównaniu z poprzednią modyfikacją zaktualizowana wersja crossovera stała się bardziej inteligentna, zmontowana, stylowa i mocna.

Wewnątrz znajduje się cyfrowa deska rozdzielcza, a także zastrzeżony multimedialny ekran dotykowy o wielkości 10,25 cala. Szeroka konsola środkowa i trójramienna kierownica z firmową tabliczką znamionową idealnie pasują do oryginalnego crossovera. Linia układów napędowych będzie nasycona i składa się z silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem. Łącznie zaoferowanych zostanie 7 odmian urządzeń energetycznych - 3 typy silników gazowych o parametrach mocy 184, 252 i 260 koni, a także 4 typy jednostek diesla dla 190, 231, 265 i 326 koni. Koszt samochodu w podstawowym montażu osiąga 3,35 miliona rubli.

BMW X5 2019

Średniej wielkości crossover BMW X5 został opracowany w 1999 r., Aw 2018 r. Oficjalnie miał premierę samochodu od 4 pokoleń. Sprzedaż BMW X5 rozpoczyna się pod koniec 2018 roku, więc sieć ma już nowe recenzje właścicieli. Cena crossovera zaczyna się od 4,2 miliona rubli za kompletny zestaw z 3-litrową instalacją turbodiesela o mocy 286 koni mechanicznych.

Zmieniona generacja crossovera pociągnęła za sobą zmianę nie tylko wyglądu, ale także zwiększenie jego wielkości. Wygląd zaktualizowanego SUV-a jest podobny do crossovera X3. Wśród wyróżniających cech warto zauważyć dużą kratkę chłodnicy z markowymi pionowymi paskami jako wypełnienie z chromowaną powłoką. W konstrukcji zderzaka po bokach znajdują się kanały powietrzne ze światłami przeciwmgielnymi. Na dole znajduje się siatkowa osłona chłodnicy.

Rok modelowy BMW X5 2019-2020 otrzymał nowe wnętrze. Panel przedni jest zwrócony w stronę kierowcy. Do projektu użyto nowoczesnych materiałów wysokiej jakości. W centrum torpedy znajduje się wyświetlacz multimedialny. Cyfrowa deska rozdzielcza i tunel środkowy z dużą liczbą przycisków i elementów sterujących. Pod maską zainstalowane są 4 typy silników:

  • Turbodoładowane silniki wysokoprężne o mocy 265 i 400 KM
  • Benzyna z turbodoładowaniem sześć dla 340 sił.
  • Ośmiocylindrowy silnik benzynowy 4,4 litra dla 462 koni.

Wszystkie typy silników mają napęd na cztery koła i są wyposażone w 8-pasmowe automatyczne skrzynie biegów.

BMW X7 2019

Pełnowymiarowe BMW X7 SUV to pełnoprawna nowość, która uzupełni ofertę samochodów BMW. Dowiemy się, ile będzie kosztować, a także konfigurację i cenę nowego produktu w materiale.

W 2017 r. Zaproponowano koncepcję nowości. Jeśli porównasz model BMW X7 pokazany w 2018 roku z układem, nastąpią zmiany. Te zmiany są pozytywne, ponieważ duża kratka chłodnicy w tym koncepcie po prostu przyćmiła przednią część. Przód crossovera składa się ze zredukowanej podróbki chłodnicy obszytej chromowanym wykończeniem. Przedłużone optyki reflektory podłączone do kratki chłodnicy. W dolnej części zestawu nadwozia znajdują się duże kanały powietrzne po bokach, a także płaska kratka wlotu powietrza z schludnym występem ochronnym.

Wnętrze samochodu jest urządzone w nowoczesnym stylu bawarskiej firmy z poszerzonym panelem do siedzenia kierowcy. Do dekoracji użyto nowoczesnych materiałów i drogich tkanin. Nie bez powodu nowe BMW X7 jest modelem flagowym i najdroższym spośród crossoverów firmy. Kabina ma 3 rzędy siedzeń. Drugi rząd jest reprezentowany przez wygodne siedzenia, a trzeci składa się z wygodnej sofy dla dwóch pasażerów. Osobno należy zwrócić uwagę na panoramiczny dach, rozciągający się na całej długości.

Pod maską znajdują się 3-litrowe turbodoładowane silniki wysokoprężne na siły 265 i 400, a także 3 i 4,4-litrowe instalacje gazowe na 340 i 462 koni. Cena BMW X7 w zestawie podstawowym wyniesie co najmniej 5,8 miliona rubli, a najlepsze modyfikacje będą kosztować klientów od 7,5 miliona rubli. W Rosji sprzedaż BMW X7 rozpoczęła się niedawno - od początku marca 2019 r.

BMW Z4 2019

Od 2002 roku produkowany jest samochód BMW Z4 w nadwoziu roadstera. W 2018 r. Oficjalnie zaprezentowano odnowiony model BMW Z4 2018-2019. Sprzedaż roadstera planowana jest na wiosnę 2019 roku w cenie 34 tysięcy euro. W pełni naładowany model będzie kosztował przyszłych właścicieli w cenie 50 tysięcy euro. Pojawienie się zaktualizowanego modelu spodziewane jest nie tylko w Europie i Ameryce, ale także w Rosji.

Po wyglądzie 2-drzwiowego roadstera możemy powiedzieć, że samochód ma bardziej surowy, a nawet zły wygląd, w porównaniu do swoich poprzedników. Możesz ustalić, czy nowy produkt należy do gamy modeli BMW, na podstawie zastrzeżonej 2-nozdrzowej osłony chłodnicy i tabliczki znamionowej na masce. Szeroki zestaw nadwozia jest uzupełniony bocznymi wlotami powietrza, a także siatkową kratką chłodnicy w dolnej części.

Dekoracja wnętrz wykonana jest według najnowszego projektu. Pod maską zostaną zainstalowane tylko jednostki benzynowe z 4 i 6 cylindrami. Moc jednostek wynosi 184, 256, 340 i 380 sił. U kupującego oferowane będą opcje ze skrzynią biegów - 6-biegowa manualna i 8-pasmowa automatyczna.

BMW i8 Coupe 2019

Od 2014 roku produkowano dwudrzwiowe coupe pod nazwą BMW Ai 8 Coupe. Po 5 latach nowość została odnowiona. Ta aktualizacja była niewielka i miała na celu przede wszystkim zwiększenie komfortu. Zmiany wpłynęły na stylizację, a także na wymianę baterii na bardziej pojemną.

Jedną z głównych zmian jest sztywny dach, który umożliwił znaczne zwiększenie właściwości aerodynamicznych sportowego coupe. Aktualizacja 2019 r. Pociągnęła za sobą wydanie sportowego coupe w różnych farbach i lakierach. Na tylnych filarach pojawił się napis „Coupe”. Uzupełnieniem modelu są różnorodne elementy aerodynamiczne, które nie tylko obniżą opór przepływu powietrza, ale również poprawią jakość chłodzenia podgrzewanych części.

Jako jednostkę napędową stosuje się 1,5-litrowy turbodoładowany silnik, którego moc wynosi 288 koni. Jako silnik elektryczny hybrydowego samochodu sportowego wykorzystywany jest silnik synchroniczny o mocy 143 KM, kontrolowany przez przednie koła i mający zasięg do 30 km. Cena wywoławcza nowości wyniesie 140 tys. Euro, a sprzedaż w Europie rozpoczęła się pod koniec 2018 r. Oczekuje się, że w Rosji wiadomość dotrze do oficjalnych sprzedawców na wiosnę-lato 2019 r.

BMW serii 7 2020

Sedan BMW serii 7 przeszedł planowaną zmianę stylizacji i został publicznie pokazany w styczniu 2019 r. Rozpoczęcie sprzedaży zaktualizowanego BMW serii 7 planowane jest na wiosnę 2019 r. Koszt samochodu wyniesie od 88 tys. Euro za podstawową konfigurację. Podczas zmiany stylizacji sedan całkowicie zmienił wygląd przodu. Rozmiar fałszywej chłodnicy wzrósł, a pierwotnie zaprojektowano również przedni zestaw z półzamkniętymi kanałami powietrznymi po bokach.

W kabinie wprowadzono również wiele zmian, w szczególności poprawiając jakość izolacji akustycznej, instalując laminowane okna, modernizując kierownicę i system multimedialny, a także instalując dodatkowy system rozrywki dla pasażerów z tyłu. Zakres elektrowni typu sedan został zaktualizowany. Są to trzy warianty silników Diesla o pojemności 265, 320 i 400 koni, a także 2 rodzaje silników gazowych na siły 530 i 585.

BMW 745Le 2020

BMW wprowadziło kolejny nowy model hybrydowy BMW 745 LE sedan. Jest to już znane fanom BMW 7 roku modelowego 2020, który jest uzupełniony o jednostkę elektryczną. Samochód jest wyposażony w 6-cylindrowy silnik benzynowy o parametrze mocy 286 koni. Jako silnik elektryczny stosowana jest jednostka o mocy 83 kW lub 113 koni mechanicznych. Akumulator litowo-jonowy ma zwiększoną rezerwę pojemności. Przyspieszenie do 100 km odbywa się w zaledwie 5,3 sekundy. Podczas jazdy kierowca może kontrolować proces ładowania akumulatorów litowych. Samochód trafi do sprzedaży nie wcześniej niż latem 2019 roku. Wiadomości z jazdy testowej przedstawione na filmie.

Nowe samochody BMW z roku modelowego 2019-2020 stopniowo pojawiają się w salonach dealerskich w Rosji i trafiają do sprzedaży. Niemiecka firma zawsze wie, czego potrzebują klienci, więc kolejna aktualizacja z pewnością zachwyci przyszłych właścicieli nowych i odnowionych samochodów BMW.

Wideo: nowe BMW 2019-2020

Inne materiały: