Nowy AvtoVAZ 2019-2020 lat

Samochody VAZ są jednym z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się samochodów nie tylko w Rosji, ale także w krajach byłego Związku Radzieckiego. Aby zwiększyć liczbę sprzedaży, należy zaktualizować popularne modele i być na bieżąco. Aby nie pozostawać w tyle i zawsze być w modzie, firma Lada corocznie aktualizuje swoją flotę. Fani mogą śledzić wiadomości i kontrolować, które wiadomości AvtoVAZ 2019-2020 zostaną wydane w najbliższej przyszłości.

Jaki nowy przemysł samochodowy LADA zostanie zaprezentowany w latach 2019-2020

Aby utrzymać wysoki poziom sprzedaży, nowi producenci samochodów nie tylko ulepszają swoje modele, ale także starają się co roku zachwycać kupujących i fanów dzięki wprowadzaniu nowych modeli. Rosyjski przemysł motoryzacyjny również stara się nadążyć, wypuszczając co roku nie tylko odnowione wersje, ale także pełnowartościowe wiadomości. To pozwala ci być zawsze w modzie, a także dąży do doskonałości. I chociaż rosyjskich samochodów nie można jeszcze nazwać niezawodnymi, w najbliższej przyszłości z dużym prawdopodobieństwem ta opinia może się zmienić. W międzyczasie dowiadujemy się, jakich nowych modeli Łady można się spodziewać w latach 2019-2020, o ile konkretna zmieniona wersja wzrośnie w cenie, a także inne wiadomości o funkcjach modernizacji.

Lada Priora 2019

W 2019 r. Trafi do sprzedaży zaktualizowany model samochodu Łada Priora. Producenci ogłosili, że 2019 jest ostatnim rokiem premiery tego modelu, więc miłośnicy Priory mogą wkrótce kupić najnowszy model. Pod tym względem aktualizacje wpłynęły tylko na wygląd zewnętrzny samochodu. Innowacje w wyglądzie pociągnęły za sobą znaczną zmianę wyglądu zewnętrznego. Po modernizacji popularna wersja Priory zyskała jeszcze bardziej nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Innowacje w wyglądzie obejmują dodanie niedrogiego samochodu kompaktowego z optyką LED. Zmodyfikowano lusterka boczne, które stały się bardziej masywne, co pozytywnie wpłynęło na jakość recenzji. Pomimo dodania do maszyny optyki LED, główne światło pozostało niezmienione - wszystkie te same lampy halogenowe i nie najlepszej jakości. Chociaż jest tak popularny, najwyższy czas zmienić optykę, wyposażając go w co najmniej diody LED i obiektywy. Kształt kaptura zmienił się, ponieważ jest tłoczenie, nieco przemawiające do kształtu X. Jednak nie było możliwe uzyskanie pełnoprawnego X w odnowionej wersji Priorów, chociaż istnieją ku temu przesłanki.

Najwięcej zmian zmieniło się z tyłu, ponieważ zmienił się kształt pokrywy bagażnika. Pomimo zmian w tylnym zderzaku i karoserii tylne światła w kształcie trójkąta z lampami halogenowymi i LED pozostały takie same. Rura wydechowa jest praktycznie niewidoczna, ponieważ ma wygięcie, przez co spogląda w dół.

Znaczące przetwarzanie nie nastąpiło we wnętrzu, ponieważ pasek został ustawiony tak, aby zmodernizować tylko wygląd, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego kosztu samochodu. Materiały wykończeniowe pozostały takie same, z niewielką aktualizacją, która faktycznie jest związana z klasą budżetową, do której należy samochód. System multimediów pozostał taki sam, a jego funkcjonalność tylko się poszerzyła. Pod maską znajdują się te same silniki benzynowe dla 105 i 123 koni, które są połączone z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Kupujący będą mogli wybrać odpowiednią opcję spośród czterech poziomów wyposażenia Priora. Cena podstawowej konfiguracji wyniesie 435 tysięcy rubli.

Istnieje opinia, że ​​jeśli uda się utrzymać poprzeczkę wysokiej sprzedaży Priory, to w przyszłości nie tylko będzie ona nadal produkowana, ale także model zostanie zaprezentowany w nowej karoserii w stylu X.

Lada Vesta 2019

Model Lada West został poddany stylizacji, która otrzymała modyfikacje w wyglądzie, co pozwoliło uzyskać jeszcze bardziej stylowy wygląd. Aby to zrobić, producent pracował nad karoserią samochodu, dodając jeszcze więcej zakrętów, występów i przejść w swoim projekcie. Zgodnie z oczekiwaniami samochód zachował styl X ze wszystkich stron.

Salon przeszedł także zmiany, które zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów używanych do dekoracji. W kabinie zmienił się monitor multimedialny, który stał się większy, co oznacza, że ​​jest wygodniejszy w użyciu. Pod maską, która otrzymała wytłoczony kształt konstrukcji, pozostaną wszystkie te same jednostki napędowe o pojemności 106 i 122 koni. Jednostki napędowe będą pracowały w tandemie z pięciopasmową automatyzacją, a także mechaniką w 5 krokach. Kupujący będzie miał do wyboru 7 poziomów wykończenia. Cena Łady Vesta w podstawowej konfiguracji wynosi od 550 tysięcy rubli.

Łada Vesta SW Cross 2019

Kombi Lada Vesta SV Cross został stylizowany na model cross-country wersji SW. W ramach modernizacji Vesta SV Cross wprowadzono pewne ulepszenia, takie jak zwiększenie prześwitu. Prześwit nowości z 2019 r. Wyniesie 20 cm. Podczas badania nowości przyciągają wzrok plastikowe wstawki na nadkolach i obecna tylna osłona z tworzywa sztucznego. Samochód jest podkreślony i podkreślony przez duże 17-calowe koła.

We wnętrzu dominują jasne akcenty podkreślające elementy wystroju. Pod maską znajdują się tradycyjne jednostki napędowe podobne do modelu SW kombi o pojemności 1,6 i 1,8 litra i pojemności 106 i 122 koni. Podstawowy pakiet zaktualizowanego modelu będzie zawierał takie dodatki, jak poduszki powietrzne, układ ABS, nawigacja, elektryczne szyby itp. Koszt modelu podstawowego wyniesie 550 tysięcy rubli, a w pełni naładowany model można kupić w cenie 800 tysięcy rubli.

Lada Vesta Sport 2019

W 2019 r. W salonach samochodowych pojawi się kolejny nowy produkt AvtoVAZ o nazwie Lada Vesta Sport. Zmiany w wyglądzie wpłynęły na następujące elementy:

 • przeprojektowane wloty powietrza, które zmieniły ich konfigurację;
 • wymiary tylnego zderzaka uległy rozszerzeniu;
 • na pokrywie bagażnika pojawił się spoiler, co jest dość normalne w przypadku sportowych wersji samochodu;
 • obecność felg aluminiowych na kołach;
 • pojawiły się progi drzwi.

W kabinie dominują ciemne kolory, a w jej projekcie zastosowano czerwone akcenty, aby podkreślić wnętrze. Ten sam silnik benzynowy znajduje się pod maską, ale ze zwiększoną mocą 145 koni. Sportowa wersja Vesta będzie kosztować klientów 1 milion rubli. Zewnętrznie samochód zaczął wyglądać jeszcze bardziej elegancko i bardziej surowo.

Lada Granta 2019

Ze względu na obecność wielu niedociągnięć odnowiona wersja Lada Grant 2019 otrzymała zaktualizowany format ciała. W szczególności na kamizelce pojawił się styl w kształcie litery X, który jest nieodłącznym elementem nowych produktów Łady. Wraz z pojawieniem się projektu Granta w kształcie litery X nowość stała się podobna do Westy. Zmiany wpłynęły również na wszystkie style ciała. Teraz Grant z 2019 r. Zejdzie z linii montażowej na cztery sposoby:

 • charakterystyczny hatchback;
 • kombi;
 • liftback;
 • sedan.

Zmiany wpłynęły nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale także na wnętrze samochodu Grant. We wnętrzu zastosowano nowoczesne materiały wykończeniowe, które przyczyniły się do zwiększenia komfortu. Kształt i wygląd panelu przedniego, torpedy i konsoli środkowej uległy zmianie. Pod maską zostaną zainstalowane trzy typy silników benzynowych dla 87, 98 i 106 koni. Oprócz 5-biegowej manualnej skrzyni biegów silniki będą również sparowane z 4-pasmową automatyczną skrzynią biegów. Koszt podstawowej konfiguracji Granty zacznie się od 430 tysięcy rubli. Czy po takiej modernizacji Granta możliwe będzie zwiększenie sprzedaży i podniesienie popularności samochodu, będzie to znane dopiero pod koniec 2019 roku.

Lada Largus FL 2019

W 2019 r. Trafi do sprzedaży zaktualizowana wersja modelu Lada Largus FL. Przedrostek „FL” oznacza lifting, który oznacza otrzymanie całkowicie nowego projektu w stylu „X”. W odnowionej wersji kształt głównych reflektorów zmieni się radykalnie, podobnie jak zderzaki i osłona chłodnicy. Przód samochodu stanie się bardziej podobny do Westa i Xraya.

Wewnątrz jest mniej zmian niż na zewnątrz. Przede wszystkim zmiany te wpłynęły na materiały wykończenia wnętrza, które są bardzo odporne na zużycie. Aby zwiększyć komfort w kabinie, zastosowano wkładki tłumiące hałas. Zgodnie ze standardem model Largus zachowa kompletny zestaw na 5 i 7 miejsc. Pod maską nowy Largus zachowa poprzednie jednostki napędowe o pojemności 1,6 i 1,8 litra, które mają odpowiednie wskaźniki mocy 106 i 122 koni. Zmodyfikowany model podstawowej konfiguracji będzie kosztował nabywcę 550 tysięcy rubli.

Łada XRAY Cross 2019

Crossover XRAY różni się od podstawowej konfiguracji XRAY parametrami terenowymi. Podobnie jak wszystkie nowe produkty Lada, Xray Cross wyróżnia się kształtem X i tłoczeniem z boku. Jednak obecność X-kształtowania wcale nie jest innowacją w crossoverie Lada X Ray Cross, a wyróżniającymi się innowacjami są:

 • wygląd zestawu dolnej części ciała;
 • duży prześwit 215 mm;
 • obecność wkładek na nadkolach.

Wewnątrz znajdują się dwa główne odcienie kolorów, które podkreślają elegancki wygląd. Do wykończenia wnętrza zastosowano wysokiej jakości materiały. Samochód jest wyposażony w jednostkę napędową typu atmosferycznego o mocy 122 KM. i objętość 1,8 litra. Planowane jest również wyprodukowanie zwrotnicy o pojemności silnika 1,6 litra i pojemności 106 koni. Crossover z napędem na przednie koła jest wyposażony w 5-biegową manualną skrzynię biegów. Podstawowa konfiguracja crossovera z Łady rozpoczyna się w 2019 roku w cenie 730 tysięcy rubli.

Lada 4x4 2019-2020

Do 2020 roku Lada planuje uruchomić kolejną nowość z przeszłości - jest to Niva 4x4. Nowa Niva będzie trzydrzwiowym SUV-em ze zintegrowanym wyposażeniem gazowym. Niva będzie się nazywać Łada 4x4 Urban i być może jego największą zmianą stylistyczną jest wygląd fabrycznej instalacji HBO. Obecność HBO jest okazją do zaoszczędzenia na paliwie, ale nie zapominaj o znaczącym zmniejszeniu mocy i dynamiki samochodu. Zbiornik metanu będzie znajdować się w bagażniku, a jego pojemność wyniesie 90 litrów.

Producenci uważają, że nowa Niva będzie poszukiwana wśród nabywców z obszarów wiejskich. Przewidywana redukcja kosztów paliwa pozwoli wygrać nie tylko nabywcy, ale także producentowi, dzięki czemu planowane jest zwiększenie możliwości wyboru tego modelu. Koszt nowych przedmiotów z przeszłości wynosi od 575 tysięcy rubli za pakiet podstawowy. W przeciwnym razie nie oczekuje się zmian w zewnętrznym i wewnętrznym, ponieważ Niva będzie miał taki sam wygląd.

Lada VAN 2019-2020

W 2020 roku Lada planuje wprowadzić kolejny nowy produkt o nazwie VAN. Lada VAN to mały samochód przeznaczony do użytku komercyjnego. Zewnętrznie samochód przypomina nowego Largusa. VAN został oparty na platformie Renault Dokker, ale główną cechą wyróżniającą jest nie tylko emblemat na masce, ale także formy w kształcie litery X tego samochodu.

Przeglądając parametry techniczne samochodu dostawczego, należy zauważyć, że będą one całkowicie zbieżne z Renault Docker. Producent planuje wygrać dzięki wydaniu takiego modelu ze względu na znacznie niższy koszt w porównaniu do Renault. Wśród cech samochodu należy zauważyć, że istnieją dwa tylne drzwi przesuwne, a także odchylana tylna klapa. Pod maską znajduje się atmosferyczny 1,6-litrowy silnik benzynowy o mocy 82 koni mechanicznych. Ponadto produkowane będą modele z silnikami z turbodoładowaniem dla 90 koni dla większych obciążeń. Planowane jest również uruchomienie produkcji hybrydowych modeli Łada VAN. Zdjęcie nowego Łady VAN można zobaczyć w materiale, a dokładne informacje o tym, jaka będzie konfiguracja i ceny tego nowego produktu, będą znane bliżej 2020 roku. Wiadomo tylko, że cena nowego produktu od Łady zaczyna się od 890 tysięcy rubli.

Lada Xcode 2020

Ogromne oczekiwania stawiane są modelowi o nazwie Lada X. Code dla serii modeli 2019-2020. Jego wydanie zostanie wstępnie ustalone do 2020 r. XCODE należy do kategorii mini-crossoverów, które pod względem gabarytów są gorsze od modelu Xray. Projekt wnętrza crossovera nie był pozbawiony charakterystycznych cech w kształcie litery X.

Pięciodrzwiowa koncepcja XCODE zrobiła dobre wrażenie podczas prezentacji. Firma Lada zaczyna osiągać nowy poziom produkcji samochodów, oferując nowe produkty, które mogą konkurować nawet z samochodami zagranicznymi. Formy w kształcie X dominują nie tylko w części ciała subkompaktowej zwrotnicy, ale także w optyce, która jest realizowana za pomocą lamp LED.

Pod maską, z dużym prawdopodobieństwem, znajdą się 1,6-litrowe silniki benzynowe, w które dziś wyposażone są samochody Lada XRAY. Możliwe jest, że oprócz jednostek benzynowych będą produkowane zwrotnice z silnikami wysokoprężnymi, takie jak te stosowane w samochodach Renault. Wybrana skrzynia biegów to 5- lub 6-biegowa manualna skrzynia biegów, a także 4-poziomowa automatyczna skrzynia biegów od Jatco.

Możliwe, że zobaczymy osobną konfigurację X-Code w wersji z napędem na wszystkie koła. Jednak nie ma jednego rozwiązania tego problemu, ponieważ terenowy mini crossover nie jest przeznaczony do zawieszenia. Spośród głównych cech nowych elementów warto zauważyć takie rodzaje wyposażenia, jak obecność automatycznego hamowania, a także opcję tempomatu. Nic nie wiadomo o koszcie samochodu, ale wstępnie według parametrów możemy stwierdzić, że będzie on kosztował co najmniej 800 tysięcy rubli.

Lada Questa 2020

Całkowicie nową nowością od Łady jest samochód Lada Quest. To, czy linia produkcyjna tego modelu zostanie ustanowiona, nie jest jeszcze znane. Należy tylko zauważyć, że zewnętrznie samochód można nazwać samochodem sportowym. Jeśli Łada rozpocznie produkcję takiego samochodu sportowego, istnieje szansa, że ​​rosyjskie samochody zyskają popularność nawet w Europie.

Lada Quest łączy platformę samochodów sportowych Bugatti i niektóre funkcje Lady Vesta. Umożliwiło to projektantom stworzenie prototypu wyjątkowej nowości, który można zobaczyć na żywo. Ile będzie kosztował samochód, a także jego wyposażenie techniczne i aranżacja wnętrz - wszystko to pozostaje tajemnicą, a także to, czy ten model zostanie w ogóle wyprodukowany. Jedno wiadomo, że nawet jeśli powstanie linia do produkcji Łada, będą one kosztować mniej niż samochody sportowe Bugatti.

Podsumowując, należy podsumować i zauważyć, że tak bogate wypuszczenie nowych produktów potwierdza chęć firmy do zwiększenia liczby sprzedaży, a także zwiększenia popularności rosyjskich samochodów na rynku światowym. I chociaż jakość samochodów jest gorsza od modeli zagranicznych, jednak co roku wszystkie usterki są szybko eliminowane, co prowadzi do osiągnięcia celów - produkcji samochodów o wysokiej jakości i niezawodności.