Gdzie jechać na sylwestrowe wakacje 2020 w Moskwie

Nie tylko dzieci, ale także dorośli czekają na święta Nowego Roku. Przez kilka dni wolnych możesz nie tylko odpocząć, ale także dobrze się bawić. W przeddzień głównych zimowych wakacji stolica jest cudownie przekształcona, ubierając się w kolorowe, jasne światła. Jednak na mieszkańców i gości Moskwy czeka wiele interesujących wydarzeń.

Istnieje wiele opcji spędzania wolnego czasu w dni noworoczne: możesz wybrać się z całą rodziną na lodowisko lub odwiedzić najciekawszą wystawę w muzeum, pójść do klubu lub poza miasto, lub spędzić wszystkie wakacje z przyjaciółmi. W Moskwie jest wiele miejsc, w które można udać się na święta Nowego Roku 2020. Każdy będzie mógł wybrać najbardziej odpowiedni - w zależności od swoich zainteresowań i portfela. Aby zostawić w pamięci długi weekend wiele pozytywnych emocji i miłych wspomnień, z wyprzedzeniem zaplanuj wakacje.

Świętowanie miasta

W stolicy przygotowania noworoczne rozpoczynają się na długo przed nadejściem wakacji - miasto jest przekształcane, zdobione oświetleniem, a setki pracowników kultury przygotowują imprezy świąteczne. Przedstawienia noworoczne odbywają się we wszystkich najważniejszych miejscach w mieście, w parkach i placach Moskwy, dzięki czemu można nie tylko spacerować po eleganckiej stolicy, ale także brać udział w festiwalu za darmo.

Od połowy grudnia do 13-15 stycznia w Moskwie odbędą się koncerty, programy pokazowe i inne wydarzenia miejskie. Organizatorzy wakacji zadbają o to, by nie tylko lokalni mieszkańcy, ale także goście stolicy byli zainteresowani spędzeniem wakacji noworocznych.

Na ulicach miasta można spędzić nie tylko świąteczną noc, ale także 1 stycznia - pierwszy dzień roku. W ciągu dnia można spacerować z dziećmi po Placu Czerwonym i Arbacie lub odwiedzić liczne targi. Przez wszystkie święta spektakle teatralne, konkursy i choinki będą odbywać się w parkach i centrach handlowych miasta, co zainteresuje nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

DZIĄSŁO

Tradycyjnie największy kompleks handlowy w kraju staje się jednym z najważniejszych miejsc odwiedzanych przez tysiące mieszkańców i gości stolicy podczas ferii zimowych. W sylwestra GUM zamienia się w wyjątkową wyspę wakacyjną, na której panuje niesamowita atmosfera zbliżającej się uroczystości. Tutaj możesz nie tylko kupić pamiątki i prezenty dla krewnych i przyjaciół, ale także dobrze się bawić. Targi będą się odbywać co roku w godzinach 10–23. Dzięki takiemu harmonogramowi każdy może odwiedzić GUM.

Na terenie GUM zostaną otwarte liczne kawiarnie i sklepy, w których można skosztować potraw i przekąsek tradycyjnej kuchni rosyjskiej. Odwiedzający z dziećmi będą bawić animatorów, artystów i muzyków, którzy przygotowują specjalne przedstawienia i programy koncertowe. Miłośnicy jazdy na łyżwach chętnie spędzą czas na lodowisku, które znajduje się w pobliżu głównego placu kraju. Możesz przyjechać z dziewczyną lub przyjaciółmi, aby się dobrze bawić.

Gorky Park

W parku miejskim odbywają się tradycyjne uroczystości, na których każdy znajdzie rozrywkę według własnego gustu. Tutaj możesz spędzić niedrogo nie tylko każdy dzień wakacji, ale także sylwestra. Organizatorzy wakacji przygotują dla swoich gości koncerty i przedstawienia teatralne, a dla dzieci przejażdżki i rozrywki z udziałem aktorów i animatorów.

Możesz tu przyjść na spacer na świeżym powietrzu, jeździć na łyżwach na lodowisku lub podziwiać noworoczne fajerwerki. Program wydarzeń będzie bogaty w wydarzenia, więc każdy odwiedzający znajdzie dla siebie ciekawą lekcję.

ENEA

Jedno z najpopularniejszych miejsc w Moskwie, gdzie podczas świąt noworocznych każdy znajdzie rozrywkę dla siebie. Wraz z nadejściem chłodu zalewane są największe lodowiska metropolitalne, w których można jeździć na łyżwach i dobrze się bawić.

Każdego roku wystawy odbywają się na terenie VDNH, gdzie prezentowane są oryginalne ekspozycje największych muzeów Rosji. Program wydarzeń obejmuje przedstawienia teatralne i przedstawienia dla dzieci i dorosłych, konkursy i koncerty z udziałem krajowych gwiazd popu.

Tutaj możesz podziwiać kolorowe fajerwerki w Sylwestra, a następnie rozgrzać się w jednej z przytulnych kawiarni. Każdego roku jarmarki bożonarodzeniowe działają na terenie VDNH, gdzie można nie tylko kupić pamiątki dla wszystkich przyjaciół, ale także wziąć udział w kursach mistrzowskich. Uroczystości odbywać się będą przez całe wakacje od rana do późnego wieczora.

Darmowe zajęcia dla dzieci

Podczas świąt noworocznych w Moskwie będzie wiele ciekawych miejsc, w których można wybrać się z całą rodziną i miło spędzić czas. Wszystkie duże centra handlowe oferują duży wybór programów wakacyjnych dla młodych odwiedzających. Rozrywka jest przeznaczona dla dzieci w każdym wieku - są to okrągłe tańce w pobliżu choinki ze Świętym Mikołajem i Snow Maiden oraz zabawne konkursy i występy wakacyjne.

Planując wizyty w miejscach, w których można pójść z dzieckiem, nie ignoruj ​​parków miejskich. We wszystkich miejscach odbędą się kolorowe przedstawienia, występy i koncerty dla dzieci. Imprezy dla dzieci zachwycą młodych mieszkańców stolicy do połowy stycznia 2021 r.

Zajęcia dla dorosłych

Każdy nowy rok w stolicy to prawdziwe wydarzenie, które na długo zostanie zapamiętane. Dorosli mieszkańcy i odwiedzający miasto organizatorzy wakacji przygotowują wiele niespodzianek. Dla tych, którzy kochają rozrywkę, interesujące będzie uczestnictwo w wydarzeniach, które odbędą się na Placu Czerwonym. Nie mniej ekscytujące występy można zobaczyć na Poklonnaya Gora i Sparrow Hills.

Uroczyste programy i koncerty odbędą się we wszystkich zakątkach Moskwy, dzięki czemu każdy znajdzie rozrywkę na swój gust. Spacerując po stolicy, nie zapomnij spojrzeć na centra wystawowe, centra handlowe i kawiarnie. Podczas świąt noworocznych programy rozrywkowe będą realizowane nie tylko w dużych, ale także w małych obiektach.

Plakat nowego roku

Stolica Rosji jest liderem w organizowaniu noworocznej rozrywki na każdy gust. Bogaty program wydarzeń spodoba się wszystkim, którzy chcą spędzić miłe wakacje i niezapomnianym świętować Nowy Rok. Od połowy grudnia w stolicy odbędzie się kilkaset przedstawień teatralnych, przedstawień i choinek dla dzieci.

Ponieważ tysiące turystów przyjeżdżają co roku do Moskwy, aby wziąć udział w obchodach, bilety należy załatwić z wyprzedzeniem. Dzisiaj i jutro trudno będzie znaleźć bilet na zaproszenie, więc zamów online lub kup je w kasie na kilka dni przed planowaną wizytą.

Pokaż w Moskvarium

Podczas ferii zimowych bardzo interesujące będzie pokaz wodny, który zaprezentują artyści i trenerzy Moskwarium. Noworoczna bajka zaskoczy nie tylko dzieci w każdym wieku, ale także ich rodziców. Widzowie zanurzą się w świat magii i cudów, który podczas wakacji może stać się rzeczywistością.

Oryginalny program, ozdobiony ekskluzywną scenerią i towarzyszący efektom 5D, pozostawi niezapomniane wrażenia. Odwiedzający znajdą ciekawą przygodę, w której wraz z publicznością pójdą mieszkańcy morza: delfiny, morsy, a nawet orki. Cena biletów na występ noworoczny wynosi od 1 do 5 tysięcy rubli.

Crocus City Hall

Najlepsza sala koncertowa w Rosji corocznie przygotowuje spektakle noworoczne dla dorosłych i dzieci. W każdy dzień wakacji będzie można odwiedzić wyjątkowy spektakl specjalnie przygotowany na obchody nowego roku. Choinka w Crocus City to niesamowity spektakl teatralny, który zapewni radosne emocje i zastrzyk energii przez cały następny rok.

Codziennie odbywać się będą świąteczne przedstawienia, od 22 grudnia do 7 stycznia. Ponieważ organizatorzy przygotowali dogodny harmonogram, wszyscy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu.

Choinki w Moskwie

Przedstawienia noworoczne odbędą się we wszystkich teatrach miasta. Choinki dla dzieci w każdym wieku czekają na dzieci, aby pogratulować im najbardziej oczekiwanego urlopu. Przedstawienia teatralne z udziałem moskiewskich artystów dostarczą dzieciom i ich rodzicom prawdziwej bajki.

Najpopularniejsze choinki w Moskwie odbędą się w Pałacu Kremlowskim, w Katedrze Chrystusa Zbawiciela oraz w cyrkach. Scenariusze przedstawień i przedstawień stworzyli najbardziej profesjonalni i konserwowani artyści w kraju. Dla wszystkich dzieci moskiewskie choinki to długo oczekiwane wydarzenie, które będzie wypełnione przez wiele lat.

Rodzice powinni zająć się biletami z wyprzedzeniem, ponieważ dzieci z całej Rosji chcą dostać się na koncert. Koszt biletów przeznaczony jest na inny budżet, ale zaleca się ich zakup 1-2 tygodnie przed datą wizyty.

  • Główne choinki w kraju będą czekać na dzieci w Kremlowskim Pałacu i kolumnowej sali Domu Związków.
  • Pokazy lodowe i musicale są zawsze żywym i efektywnym występem, który nie może pozostawiać obojętnym widza. Podczas świąt noworocznych najciekawsze drzewa lodowe odbędą się w Olimpiyskim Kompleksie Sportowym i Łużnickim Pałacu Sportowym.
  • Wielu nie może się doczekać rozpoczęcia noworocznych występów w cyrku. Choinki ze zwierzętami, a także magicy i zabawni klauni - wszystko to czeka na dzieci w głównych cyrkach stolicy.

Nie mniej interesujące wydarzenia odbędą się w teatrach miasta. Jeśli dzieci uwielbiają niezwykłe choinki, interesujące będzie dla nich zwiedzenie programu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Sokolniki, Multimedialnym Muzeum Sztuki lub występach w Muzeum Kosmonautyki.

Program kulturalny

Podczas świąt w Moskwie wszystkie teatry i muzea będą działać. Dla tych, którzy chcą urozmaicić swoje zajęcia rekreacyjne programem kulturalnym, najbardziej odpowiednim czasem są wakacje noworoczne. Muzea przygotowują specjalne wystawy, które będą interesujące dla odwiedzających w każdym wieku. Wystawy tematyczne mile zaskoczą nawet stałych bywalców.

W muzeum A. S. Puszkina odbędzie się bal noworoczny, na którym będzie można miło spędzić czas z całą rodziną. Aby odwiedzić, musisz przygotować się z wyprzedzeniem i wybrać świąteczny strój. Muzeum muzyki jest zawsze bardzo interesujące, ale w sylwestra goście znajdą niezapomniane widowisko. Przedstawienia noworoczne i spektakle odbędą się w ich muzeach. Czajkowski i rosyjski impresjonizm. Organizatorzy przygotowują nie tylko oryginalną wystawę, ale także bogaty program z kursami mistrzowskimi.

Restauracje, kawiarnie i kluby

Nowy Rok jest uważany za uroczystość rodzinną, którą chcę świętować w gronie najbliższych osób. Nie trzeba jednak spędzać wakacji w domu - możesz iść razem do klubu, kawiarni lub restauracji. Moskiewskie placówki przygotują dla swoich gości wiele niezapomnianych niespodzianek, które sprawią, że Twoje wakacje będą naprawdę magiczne.

Restauracja „Poddasze”

Jedno z najpopularniejszych miejsc w Moskwie, w którym można spędzić czas z rodziną wygodnie i wesoło. W świąteczną noc właściciele obiektu przygotują specjalny program dla wszystkich gości, który z pewnością obejmie noworoczne przysmaki szefa kuchni, a także rozrywkę z Mikołajem i Śnieżną Panną. Również w sylwestra goście będą bawić się muzyką na żywo i popularnymi artystami z metropolii.

Bar Shishas

Jeśli wolisz zabawne imprezy, możesz dobrze się bawić w jednym z pasków sieciowych. Rozsądne ceny, bogaty program i pyszne menu noworoczne - to tylko część tego, co czeka na Ciebie w świąteczną noc. Tutaj możesz cieszyć się oryginalnym pokazem, specjalnie przygotowanym na święta. Po pysznej kolacji i kilku koktajlach możesz cieszyć się sercem do samego rana. Duży komfortowy parkiet taneczny, muzyka i najlepsi DJ-e, a także wiele zabawnych konkursów z nagrodami i prezentami - dla wszystkich gości.

Nowy Rok w Moskwie wideo

Obejrzyj wideo: Letnia Ambasada Humoru - Kabaret Młodych Panów - Powrót piłkarzy (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz