Fashion Bangs 2020

Umiejętnie przycięte grzywki mogą radykalnie zmienić kobiecy wygląd. Za jego pomocą można ukryć niektóre niedociągnięcia w wyglądzie i skupić się na najbardziej korzystnych cechach. W połączeniu z krótką fryzurą, długimi lub średnimi włosami, modne grzywki pozwalają tworzyć rzeczywiste fryzury, za każdym razem całkowicie nowe. W tym artykule dowiesz się, które grzywki są modne w 2020 roku i jak wybrać własną wersję w zależności od rodzaju i kształtu twarzy.

„Francuzka”

Bezwarunkowym trendem nowego sezonu są wydłużone francuskie grzywki, które mogą nadać obrazowi maksimum kobiecości i uroku. Zaczyna się prawie od środka korony i dociera do oczu, lekko zakrywając brwi. Taki huk musi być równy, a włosy grube. Właściciele cienkich pasm ryzykują marnowanie części włosów na próżno, nie osiągając pożądanego efektu. Dziewczyny, które natura nagrodziła grubymi, ale kręconymi włosami, powinny być przygotowane na to, że grzywka będzie musiała być stale prostowana żelazkiem lub suszarką do włosów.

Z reguły długi francuski huk jest przycinany bez przerzedzania - w tym przypadku możliwe jest uzyskanie najbardziej gładkiej i równomiernej tekstury. „Francuzka” nosi się inaczej w zależności od nastroju i ogólnego stylu. Pasemka są ukośne i symetryczne, noszone z dwóch stron lub maksymalnie wyprostowane, upuszczając je na same rzęsy. Jeśli grzywka będzie przeszkadzać, można ją łatwo dźgnąć lub tknąć po prawej i lewej stronie twarzy.

Grzywka „po francusku” tworzy piękny tandem z najnowocześniejszymi fryzurami - warkocze, bułki, złożone sploty, lekkie fale, proste luźne włosy, krótkie i średnie fryzury. Ale połączenie z kaskadą, drabiną i wszystkimi odmianami kwadratów wygląda szczególnie romantycznie.

Skośne grzywki

Skośna wersja jest najbardziej rozpoznawalna i „plastikowa” - za jej pomocą możesz zmieniać co najmniej codziennie, zmieniając stylizację inaczej. Jeśli nie jesteś gotowy na radykalną zmianę wyglądu, ale chcesz dodać skrętu swojemu wyglądowi, to ukośne grzywka będzie najbardziej udanym rozwiązaniem.

Taka fryzura ma dwie niezaprzeczalne zalety - brak ograniczeń wiekowych i łatwość stylizacji. Stworzenie efektownej fryzury nie będzie trudne - wystarczy kilka razy machnąć grzebieniem - a modny wygląd będzie gotowy.

Istnieje kilka rodzajów fazowanych grzywek - przede wszystkim różnią się długością. Bardzo krótka grzywka sięgająca do środka czoła uzupełni stylową fryzurę dla młodzieży. Jest noszony tak długo i prosto, jak to możliwe, więc ten styl nie nadaje się do kręconych włosów.

Środkowe grzywki, których końce są ograniczone brwiami, mają uniwersalną długość w stosunku do koloru włosów, fryzury i owalnej twarzy. Ale na okrągłej twarzy i wystających kościach policzkowych lepiej wybrać wydłużony typ fazowanych grzywek. Z powodzeniem ukryje drobne błędy w wyglądzie i będzie idealnym uzupełnieniem każdej fryzury z długością włosów na łopatkach. Duże lokówki na rzepy pomogą stworzyć miękką falę, która podkreśla romans i drżenie kobiecego wizerunku. Wystarczy owinąć pasma przez kilka godzin, a następnie delikatnie przeczesać bok.

„Rvanka”

Pomimo pozornej prostoty rozdarte grzywki są uważane za dość trudne do wykonania. Aby osiągnąć efekt poszarpanych włosów, mistrzowie stosują specjalną technikę, tnąc pasma pod różnymi kątami i różnymi długościami. W ten sposób fryzura zyskuje dynamizm, lekkość i stylowe zaniedbanie, które są w harmonii z większością fryzur. Prawidłowo wykonana „rvanka” zapewnia nieograniczone możliwości dopasowania wyglądu, zbliżając twarz kobiety do idealnych proporcji.

Poszarpane modne grzywki na średnich włosach idealnie pasują do kaskadowych i stopniowanych fryzur. Właściciele złożonego wielobarwnego barwienia powinni spojrzeć na ukośne „rvanki”. Dzięki wielowarstwowej fakturze wykonania na strzyżeniu tego typu interesujące będzie migotanie całej palety kolorów z pasemkami i połyskiem.

„Rvanka” najczęściej wykonywana jest z przerzedzeniem - wyjątkiem może być tylko zbyt cienkie i rzadkie włosy. Ale w przypadku grubych pasm metoda przerzedzania może być prawdziwym zbawieniem - sprawi, że przód fryzury będzie mniej ciężki, obraz stanie się lekki i wyluzowany.

Poszarpane grzywki nie są gorsze pod względem różnorodności - istnieje kilka sposobów na stylizację. Równy huk, idealnie ułożony pionowo lub lekko przeczesany z jednej strony, idealnie wpasuje się w klasyczny kobiecy wygląd. Jeśli chcesz dodać odwagi, możesz lekko oderwać pasma i naprawić kształt lakierem. Aby uzyskać jeszcze więcej kreatywności, rozczesuj grzywkę lub twórz pióra na końcach za pomocą wosku do stylizacji.

Asymetria

Modne damskie grzywki 2020 są również reprezentowane przez opcje asymetryczne. Na pewno nie pozwolą przedstawicielowi pięknej połowy przejść niezauważonym. Asymetryczny huk ma wiele wspólnego z fazowaniem, ale z jedną różnicą - jest bardziej kreatywny i złożony, wymagający specjalnych umiejętności i talentu stylisty.

Mistrz może wyciąć przednią część pasm ściśle po przekątnej, traktując same końcówki zębami i nie wpływając na całkowitą objętość włosów. Jest to najlepsze rozwiązanie dla grzywki z grzywką i przedłużkami, fryzurami boba i średnimi kaskadami. Kwadrat okaże się spektakularny w połączeniu z innym rodzajem asymetrycznych uderzeń - wielowarstwowym, długim, w postaci fali lub łuku. Zaleca się stopniowanie pasm twarzy, aby uzyskać ostre rysy i miękkość oraz niewielkie zaniedbanie.

Najbardziej harmonijną kombinacją będą asymetryczne grzywki i długie pasma. Modny tandem pozwala ożywić obraz, pozostawiając niezmienioną całkowitą długość. Większość włosów można pozostawić luźno i prosto, tworzyć lekkie loki, zbierać włosy w ogon lub kok. Nie mniej skutecznie asymetryczne grzywki w połączeniu z różnorodnymi plecionkami, warkoczami i wieczorowymi fryzurami.

„Kurtyna”

Tak interesującą nazwę nadano grzywkom po obu stronach. Opcja stylizacji uwielbianej przez światowe gwiazdy w sezonie 2020 zapowiada się bardzo popularnie. W rzeczywistości jest to jedna z opcji „francuska”, ale w bardziej praktycznym wykonaniu. Za pomocą „kurtyny” możesz umieścić huk średniej długości lub lekko zarośnięty, który już wisi nad twoimi oczami. W ten sposób możliwe będzie otwarcie twarzy i usunięcie zakłócających pasm z oczu.

Idealnym uzupełnieniem „kurtyny” będą ukośne, stopniowane i poszarpane opcje fryzur. Po obu stronach czesz grzywkę z przedziałkiem i bez niego, niedbale luźne lub starannie ułożone włosy.

Kobiecy i romantyczny wygląd grzywka z wydłużeniem po bokach. Co ciekawe oprawia twarz, pozwala ukryć niedoskonałości skóry i zamaskować niedoskonałe uszy. Wszechstronność „kurtyny” grzywki podbija wielu fashionistek - pasuje do prawie wszystkich, pozwalając Ci poznać najnowsze trendy w fryzurach i farbowaniu.

Baby Bang

Chociaż ultra-krótkie grzywki w 2020 roku nie będą tak istotne jak tradycyjne, właściciele grubych włosów mogą sami wypróbować tę opcję. Baby-bang będzie prawdziwym zbawieniem dla kręconych piękności, które nie mogą sobie pozwolić na całą gamę długich grzywek.

Należy jednak zauważyć, że baby-bang jest w dużej mierze obowiązkowy. Styliści twierdzą, że będą musieli nawet nieznacznie zmienić ogólny styl odzieży, przesuwając ją w stronę retro lub grunge.

Jednocześnie frędzla „dziecięca” jest bardzo praktyczna - nie dostaje się do oczu, łatwo dopasowuje się i nie marszczy pod kapeluszem. Fryzjerzy zalecają regularne stosowanie serum do włosów, aby pasemka wyglądały na zadbane i posłuszne.

Ukończył grzywkę

Idealne modne grzywki na długich włosach wykonywane są z podziałką. Nie tylko sprawia, że ​​kobieca kokardka jest bardziej miękka i bardziej romantyczna, ale także ożywia cienkie loki. Dzięki stworzeniu ciekawej struktury i warstwowania możliwe jest wizualne dodanie objętościowej fryzury.

Stopniowe grzywki mają ogromny potencjał do korekcji twarzy. Dzięki okrągłemu kształtowi jest lekko skrócony, o kwadratowej - średniej długości. Równomiernie rozmieszczone poszarpane krawędzie pomagają powiększyć małe elementy.

Doskonałą bazą do tworzenia zaniedbań i wielopoziomowych krawędzi będą niegrzeczne, lekko kręcone włosy. Początkowy projekt grzywki ma tutaj ogromne znaczenie - mistrz musi ukończyć w taki sposób, aby fryzura nie wyglądała niechlujnie.

Przycięte grzywki

Żadna z grzywek nie jest w stanie wyrazić wyglądu, ale krótko mówiąc o młodości. Będzie pasować do fashionistki w każdym wieku, ale tylko pod warunkiem kwadratowego kształtu twarzy. Ze względu na wyraźny nacisk na oczy i nos modne krótkie grzywki nie są odpowiednie dla właścicieli szerokich kości policzkowych i wysokiego czoła.

Pomimo ograniczonej długości fryzjerom udaje się stosować różnorodne techniki na swoich włosach. Grzywki są proste i ukośne, podarte i asymetryczne, kanciaste i wyskalowane. Wyróżnione kobiece włosy z krótkimi grzywkami wyglądają najkorzystniej - zyskują większą ekspresję i jasność.

Krótkie grzywki nakładają szczególne wymagania na kolor włosów, rzęs i brwi. Powinny być możliwie jak najbardziej graficzne i dobrze harmonizować z ogólną paletą pasm. Dlatego na właścicielach ciemnych kasztanów, czekolady i czarnych loków często można znaleźć skróty.

Fale

Kręcone włosy są czasem poważnym problemem, szczególnie jeśli chodzi o stylizację grzywki. W sezonie 2020 właściciele falowanych włosów nie muszą specjalnie przejmować się stylizacją, ponieważ trendy mody pozwalają eksperymentować z fryzurami i nosić falowane grzywki.

Ponieważ kręcone włosy ze swojej natury wyglądają dość gęste, początkowo niewielką objętość fryzury należy przyznać pod grzywką. Niektórzy mistrzowie wolą dalej rozrzedzać loki, aby wyglądały stylowo i nie nadymały się w różnych kierunkach. Optymalna długość falistych grzywek jest dokładnie do brwi lub nieco wyższa.

Zaleca się ostrożnie układać fale małym grzebieniem po prawej lub lewej stronie. Układanie tego typu wiąże się ze stylem romantycznym, dlatego należy zastosować tę technikę, aby stworzyć drżące łuki o specjalnym uroku. Poskromienie niegrzecznych loków pomoże specjalnej pianie do włosów, a lakier może naprawić wynikową konfigurację.

Arc

Nietrywalny huk, przycięty łukiem, jest w stanie całkowicie przekształcić twarz. Wersja retro w sezonie 2020 zyskuje nowy wzrost popularności i zapowiada się popyt wśród niepoprawnych optymistów i prowokujących fashionistek. Łuk hukowy nadaje fryzurze pełny wygląd, sprawia, że ​​jest bardziej żywy i koryguje drobne rysy.

Łuk nie ogranicza sprawiedliwego seksu w wyborze fryzury. Zdjęcie pokazuje, że świetnie wygląda z krótkimi i długimi włosami, fryzurami średniej długości, fryzurami wieczorowymi i codziennymi.

Dojrzałe kobiety powinny zwracać uwagę na bezpośrednie opcje łuku, ta sama decyzja będzie zbawieniem dla właścicieli szerokiego i wysokiego czoła. Znakiem dobrego smaku są lśniące, absolutnie długie włosy otoczone łukiem huku. Ten obraz jest preferowany przez wiele gwiazd Hollywood i przedstawicieli Czech.

W krótkich fryzurach łuk działa jako integralna część ogólnej geometrii. Grzywka płynnie przechodzi w linię skroni i tyłu głowy, zwłaszcza jeśli pochodzi z samej góry.

Modne grzywki mają specjalne wymagania dotyczące procedur pielęgnacyjnych. Fryzura będzie wyglądać stylowo i schludnie tylko wtedy, gdy włosy będą czyste i lśniące, dosłownie rozproszone na czole. Szczególnie starannie zaleca się monitorowanie czystości grzywki za pomocą tłustych włosów - szybko się sklejają i tracą swoją atrakcyjność. Wiele osób przystosowało się do mycia grzywki oddzielnie od reszty włosów, aby ułatwić stylizację i sprawić, by kosmyki były łatwiejsze do opanowania.

Obejrzyj wideo: 5 Hairstyles Youll Want to Try In 2019. Hottest Hair Trends (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz