Najbardziej oczekiwane gry 2019-2020 na PC

Każdego roku przemysł gier cieszy nas wydaniem nowych hitów. 2019-2020 nie jest wyjątkiem, ponieważ dzisiaj planowana jest premiera nowych gier komputerowych, na które czekają tysiące, a nawet miliony fanów. Dowiemy się bardziej szczegółowo, jakie są najbardziej oczekiwane gry 2019-2020 na PC.

TOP nowe gry komputerowe w latach 2019-2020

Postęp nie stoi w miejscu, podobnie jak przemysł komputerowy. Pod nowym sprzętem wypuszczane są nowoczesne gry, charakteryzujące się wysoką jakością grafiki, nowymi zadaniami, trudnościami, fabułą i testami. Na pewno masz swoje ulubione gry, które już zostały ukończone, i chcesz czegoś nowego. Nowe gry na PC 2019-2020 są tuż za rogiem i nadszedł czas, aby zaplanować swój budżet z wyprzedzeniem, aby móc uzyskać nowy produkt w pierwszym dniu jego wydania. Aby nie przegapić, przedstawiamy państwu TOP gry z lat 2019-2020, z którymi nie można się nudzić. Wraz z opisem materiał zawiera również krótki przegląd wideo, który pomoże upewnić się, że gra, którą lubisz z listy, jest naprawdę warta uwagi.

Wzrost 2

The Surge to hardcorowa strzelanka, która toczy się w przyszłości. Fani fantastycznych gier akcji zdążyli już docenić pierwszą część gry, która jest związana z bitwami robotów. Druga część zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie i bardziej niż pierwsza część, ale możesz to zweryfikować nie wcześniej niż wiosną 2019 roku.

Podstawą fabuły drugiej części akcji jest to, że główny bohater będzie walczył z innymi ludźmi, którzy nie są teraz kontrolowani przez roboty i potwory. Bitwy i konfrontacje są przeprowadzane przy użyciu fajnej broni, a także przekształcania ludzi w roboty i egzoszkielety. Ponadto drugą część uzupełnia możliwość wspólnego przejścia, więc nadszedł czas, aby poszukać ludzi o podobnych poglądach i uczciwie przygotować się na wypuszczenie nowych przedmiotów.

Zespół sonic racer

Wielu dorosłych doceni tę grę, ponieważ jest to dobry stary Sonic, tylko w trójwymiarowej grafice komputerowej. Czasami ta gra była popularna na dekoderach Dendy i Sega, ale teraz nie tylko dorośli z nostalgią za dzieciństwem, ale także młodzi ludzie mogą docenić tę grę w stylu kreskówkowym.

Zasada gry to wyścigi. Co więcej, czterech graczy w turnieju wyścigowym może grać jednocześnie na jednym ekranie, a także 12 graczy podczas przejścia gry wieloosobowej. W grze bierze udział do 15 postaci i oczywiście Sonic je prowadzi. Gracze mają możliwość wyboru różnych torów, postaci, a także modernizacji swojego wyposażenia technicznego.

Mount & Blade II: Bannerlord

Aby fani mogli zanurzyć się w czasach starożytnych, dostępna jest gra o nazwie Mount & Blade II: Bannerlord. Dla tych, którzy znają pierwszą część (Mount & Blade II: Warband), interesujące będzie kontynuowanie misji, zanurzając się w przeszłość 200 lat temu.

Zasadą gry jest strategia, w której gracz wybiera swoją postać, która kontroluje grupę żołnierzy. W takim przypadku dowódca daje odpowiednie zadania, a podporządkowani wojownicy je wykonują. Przy pomocy żołnierzy toczą się bitwy, a także zamki i ziemie. Interesująca gra, w której każdy gracz może poczuć się jak dowódca, od którego rozkazów zależy wynik bitwy.

Crackdown 3

Wydanie trzeciej części nowej gry Crackdown 3 było pierwotnie planowane na 2016 r., Jednak z nieznanych przyczyn data premiery została przełożona. Producent powiedział, że w 2019 r. Odbędzie się premiera premiery gry, co prawdopodobnie wynika z dużych nadziei ze strony Microsoftu, który jest tym deweloperem.

Istotą gry jest to, że w wielkim mieście mafia rządzi, więc są gangi, kwitnie grabieże, a także globalne zło. Bohater gry ma swoje własne zadanie, którym jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się zła. W tym celu bohater ma odpowiednie supermoce - skacząc na ściany, dachy, podnosząc samochody i, odpowiednio, walcząc z mafią. 10 graczy może przejść przez grę jednocześnie, a największą zaletą trzeciej części jest to, że gracze mają możliwość całkowitego zniszczenia miasta.

Serious Sam 4: Planet Badass

Jest to gra dla tych, którzy kochają dużo krwi i mają silną psychikę. Czwarta część Serious Sam zostanie wydana w 2019 roku i będzie mogła zadowolić fanów takimi zaletami, jak możliwość wspólnego przejścia, a także obecność gry wieloosobowej. Do gry zostanie dodany edytor poziomów i warsztaty. Głównym bohaterem jest motocyklista, który jeździ na Harley Davidson i walczy z różnymi bezgłowymi potworami i innymi potworami żyjącymi na ziemi.

Horyzont Forza 4

Jednym z najbardziej oczekiwanych wyścigów 2019 roku jest gra wideo Forza Horizon 4. Istotą gry jest wyścig, w którym biorą udział setki nowoczesnych samochodów. Jeśli czekasz na najlepsze gry, Forza Horizon 4 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Działania czwartej części rozwijają się w Japonii, a wszystkie inne informacje pozostają do tej pory nieznane. Wiadomo, że grafika gry jest na najwyższym poziomie. Gracze będą zadowoleni nie tylko z grafiki i floty, ale także z możliwości osiągnięcia prędkości ponad 400 km / h. Dowiesz się jednak wszystkiego od zwiastuna gry Forza Horizon 4.

Age of Wonders: Planetfall

Wysokiej jakości gra strategiczna to Age of Wonders: Planetfall. Istotą gry jest budowanie imperium przy użyciu różnych metod - podbicia ziemi, podpisywania umów dyplomatycznych, a także korzystania z nowoczesnych technologii. Gracz może wybrać dowolne oddziały, broń, a także niszczycielskie typy średnich. Możesz przejąć nie tylko ziemie i terytoria, ale także inne planety w spektakularnych bitwach.

Borderlands 3

Lista gier, które są najbardziej oczekiwane na 2019 rok, obejmuje akcję o nazwie Borderlands 3. Fani strzelania mogą kontynuować swoją misję, grając w strzelankę RPG o nazwie Borderlands 3. Do tej pory nie było oficjalnej prezentacji gry, ale wiadomo, co robić będzie mógł od razu 4 graczy, zjednoczonych w spółdzielni.

Wydarzenia będą się rozwijać z dużym prawdopodobieństwem na fikcyjnej planecie Pandora, choć istnieją sugestie, że programiści mogą wybrać inne ziemie w tym celu. Oczekuje się, że gra zostanie wydana nie wcześniej niż w kwietniu 2019 r., Więc ci, którzy chcą kontynuować misję, powinni przygotować się do premiery.

Rage 2

Lekkomyślne działanie, którego istotą jest niszczenie mutantów, rabusiów, bandytów i innych nieczystych sił. Aby to zrobić, istnieje bohater o imieniu Ranger Walker. Walker walczy ze złymi duchami za pomocą specjalnej broni, ale najważniejsze jest to, że tropiciel ma supermoce, zadając potężne ciosy przeciwnikom.

Premiera gry Rage 2 odbędzie się wiosną 2019 r., Zgodnie z zapowiedzią producenta. Ta szalona strzelanka będzie interesująca dla wszystkich i wszystkich, którzy kochają lekkomyślne bitwy z potworami i innymi niegodziwościami.

Dwa światy 3

Ogłoszenie gry Two Worlds 3 miało miejsce w 2016 roku, a jej wydanie zaplanowano na 2019 rok. Taki czas był potrzebny producentowi na ukończenie projektu, którego cech można tylko odgadnąć.

Podobnie jak poprzednie wersje, fabuła gry online oparta jest na kontynuacji historii świata Antalor. Główny bohater będzie miał nowego wroga, który pozostaje do pokonania, ale początkowo musisz się do niego dostać. Gra w stylu fantasy o nazwie Two Worlds zainteresuje każdego, kto woli akcję RPG.

Imperator: Rzym

Gra komputerowa Imperator: Rzym polega na tym, że gracz musi zarządzać Senatem, monarchią, a także prowadzić rady klanowe. Istotą gry nie jest zwykłe zdobywanie nowych ziem, ale budowanie stosunków dyplomatycznych z sąsiadami, ludnością, a także barbarzyńcami i innymi rabusiami. Jeśli nie można pokojowo rozwiązać problemów, przeprowadzane są operacje wojskowe, dla których istnieją różne rodzaje żołnierzy. Aby wygrać, musisz nie tylko mieć silną armię, ale także umiejętnie podchodzić do działań wojennych. Z nazwy jasno wynika, że ​​gra toczy się na ziemiach starożytnego Rzymu. Data premiery gry nie jest określona, ​​ale wiadomo, że nastąpi to w 2019 roku.

Cyberpunk 2077

Twórcy Wiedźmina w 2019 roku obiecali wydać kolejną część gry Cyberpunk 2077. Przez długie 6 lat twórcy nie ujawnili żadnych informacji o tym, co wydarzy się w nowej części fantastycznej gry RPG.

Akcja gry toczy się w amerykańskim mieście Kalifornia, które według twórców gry do 2077 r. Zmieni się w brutalne i antyutopijne miasto bez przyszłości. To miasto jest zamieszkane przez bandytów, zabójców i po prostu kurwa. Są głównymi wrogami bohatera, który prowadzi bitwę i walczy, aby w Kalifornii było tak mało osobowości, jak to możliwe. W grze będzie 8 postaci do wyboru. W grę można grać niezależnie, a także współpracować.

Pustkowie 3

Gra fabularna, która rozgrywa się po apokalipsie na Ziemi. To trzecia część popularnej gry, której istotą jest to, że bohater - tropiciel ze składu „Listopadowego”, musi zebrać drużynę podczas gry, poznając pozytywne postacie. Celem gry fabularnej jest zbadanie zamarzniętego miasta Kolorado po apokalipsie. Gra wprowadza możliwość przekazywania jej razem, a także możliwość wzajemnego zakłócania się.

Hymn

BioWare Studio prezentuje nową grę Anthem, której premiera planowana jest na 2019 rok. To strzelanka, która może przejść 4 osoby. Postacie muszą walczyć z najeźdźcą ludzkości. Ta gra ma takie funkcje, jak latanie, oddychanie pod wodą, strzelanie z rakiet kierujących itp.

Każdy gracz wybiera dla siebie skafander, dzięki któremu zwykła osoba jest obdarzona supermoce. Na początku gry i podczas procesu te skafandry są dostrojone i ulepszone, co pozwala na rozszerzenie możliwości. W świecie hymnu istnieje wiele różnych niebezpieczeństw czających się wokół postaci na każdym rogu. Bohaterowie mogą poradzić sobie z tymi zagrożeniami tylko podczas pracy w zespole.

Dzień wypłaty 3

Opracowanie trzeciej części strzelanki zostanie zaangażowane w spółkę Starbreeze Studios, która kupiła prawa od studia 505 Games. Na lepsze lub gorsze dowiadujemy się po wydaniu gry, ale oprócz wydania fajnej strzelanki w 2019 roku nic więcej o niej nie wiadomo.

Żniwa żelaza

Istotą tej strategii jest to, że kiedyś ludzkość wymyśliła roboty-maszyny, aby wykorzystać je do pomocy w rolnictwie. Jednak wkrótce te maszyny będą musiały być wykorzystywane do innych celów, ponieważ zbliża się czas operacji wojskowych. W grze występuje konfrontacja nie tylko robotów, ale także ludzi - piechoty, kawalerii itp. Jeśli chcesz poczuć się jak na wojnie, Iron Harvest to najlepsza rzecz, która może zabrać Cię w przeszłość.

Exodus metra

W lutym 2019 r. Zostanie wydana kontynuacja przygodowej gry Metro, której fabuła oparta jest na bohaterze Artemie, który zostaje wysłany na wschód Rosji. Fabuła tej gry oparta jest na opowieściach książek D. Gluchowskiego, zwanych Metro 2033 i Metro 2035. Wśród zalet należy zauważyć, że gra oferuje nowoczesne technologie graficzne, które znacznie poprawiają postrzeganie podczas jej przejścia.

Far cry: nowy świt

W 2018 roku ogłoszono kolejną część popularnej gry Far Cry, której premiera planowana jest na 2019 rok. W sprzedaży gra pojawi się nie wcześniej niż 15 lutego 2019 r. Jej fabuła opiera się na tym, że Ziemia wraca do zdrowia po wybuchu jądrowym. Po 17 latach wojny nuklearnej następuje odrodzenie Ziemi, ale jednocześnie istnieją źli ludzie, z którymi musi walczyć główny bohater gry.

Remake Resident Evil 2

Fani horrorów pod koniec stycznia 2019 r. Mogą się zadowolić zakupem nowego produktu o nazwie Resident Evil 2 Remake. Pomimo nazwy gra została całkowicie przeprojektowana, na podstawie której znacznie poprawiono grafikę i rozgrywkę. Wadą jest fabuła, która pozostaje taka sama, jednak zmiany zanurzą gracza w nowym świecie pełnym zombie.

Devil May Cry 5

W marcu 2019 r. Zostanie wydana nowa wersja Devil May Cry 5, która kontynuuje historię piątej serii. W fabule gry występują trzy postacie:

  • Nero
  • Dante
  • Protagonista.

Dynamiczna gra, w której główny bohater konfrontuje siły zła z akordami pieprznej ścieżki dźwiękowej. Jeśli wybierzesz Devil May Cry 5, proces gry będzie interesujący, ekscytujący i pełen nowych i nieoczekiwanych przygód.

Doom wieczny

Konieczne jest dokonanie przeglądu popularnej gry 2016 o nazwie Doom. W 2019 r. Wyjdzie jego kontynuacja. Na pewno wszyscy przeszli przez tę grę. Druga część mówi, że protagonista musi zmierzyć się z hordami demonów, które zaatakowały Ziemię. Wśród zalet gry warto zwrócić uwagę na wysoką jakość grafiki, przyspieszenie elementów, a także nową fabułę. Oczywiście wszystko to uzupełniają nowe obrazy wrogów, broni i brutalności niszczenia demonów.

Śmierć światła 2

W 2019 roku polskie studio Techland wyda kontynuację uznanej gry Dying Light, która zasłynęła z połączenia akcji zombie z tworzeniem i parkour. Takie skrzyżowanie trzech kierunków służyło zdobywaniu popularności. Druga część gry zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco, ekscytująco i nieoczekiwanie. W zależności od działań podejmowanych przez bohaterów podczas przejścia gry, otwierają się nowe umiejętności, możliwości i kierunki fabuły.

Kontrola

Na wszystkich platformach w 2019 roku zostaje wydana gra o nazwie Control. Producenci obiecują, że gra będzie jeszcze bardziej ekscytująca w porównaniu do pierwszych dwóch części. Przyczyną permisywności w produkcji gry jest brak przywiązania do Microsoft. Fabuła opowiada o pracowniku specjalnej agencji zajmującej się badaniem zjawisk pozaziemskich. Pracownik ma długą drogę do oddzielenia sieci, gdzie oczekuje wielu niebezpieczeństw i zagrożeń. Głównymi asystentami bohaterki są umysł i broń.

Ace Combat 7: Skies Nieznane

19 stycznia miłośnicy samolotów będą mogli poczuć się jak piloci superszybkich samochodów, oczywiście nie tylko w ten sposób, ale także w walce z przeciwnikami. Fabuła gry polega na konfrontacji dwóch stron - Królestwa Erusii i Federacji Ossey. Gracze są pilotami po obu stronach, którzy walczą między sobą, kontrolując samoloty, pojazdy bojowe i inne urządzenia latające. Możesz poczuć się pilotem od 18 stycznia 2019 r., Kiedy planowana jest premiera popularnej gry.

Podsumowując

Wszystkie wydane gry, na podstawie których tworzona jest ich kontynuacja, zgromadziły odpowiednią liczbę fanów, więc aby ich nie stracić, ale raczej zwiększyć ich liczbę, konieczne jest wydanie gier o jeszcze ciekawszej fabule, wysokiej jakości grafice i wydajności, a także nieograniczonych zdolnościach postaci.

Dokładny harmonogram wydania gier będzie znany po oficjalnym ogłoszeniu przez deweloperów, więc na razie pozostaje czekać i oszczędzać finanse, aby wkrótce uzyskać ulubione gry - symulatory, strzelanki itp.

Recenzja wideo najbardziej oczekiwanych gier na lata 2019-2020

Obejrzyj wideo: TOP GRY PRZYSZŁOŚCI 20192020+. . PCPS4XboxNowa Generacja? (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz