Jakie zwierzę rok 2020

Ludzie patrzą w przyszłość, więc wielu chce wiedzieć, co przyniesie następny okres. Według kalendarza wschodniego zwierzęta totemiczne mają szczególne cechy, które wpływają na życie ludzkości. To ich temperament w połączeniu z kolorem, żywiołem, planetą itp. Jest w stanie kontrolować nie tylko pojedynczą osobę, ale także całe narody. Aby znaleźć możliwy scenariusz wydarzeń na świecie i w życiu osobistym, konieczne jest wyjaśnienie roku, którego zwierzę 2020 według chińskiego kalendarza.

Jak wiecie, każdego roku kalendarz wschodni jest objęty patronatem jakiegoś przedstawiciela świata zwierząt. Określa rok i podaje niektóre z jego funkcji. Horoskop jest rodzajem przewodnika. Pomaga uniknąć niektórych błędów. Dzięki niemu nie możemy popełniać pochopnych czynów i niewłaściwych działań.

Co będzie niezwykłe w 2020 r

Tatem w dużej mierze determinuje charakter roku. Może być zarówno pozytywny, jak i negatywny. Wiedząc, kto zdominuje kalendarz wschodni w danym roku, można z grubsza zgadnąć, co to będzie.

Ważną rolę odgrywają także prawa numerologii. Na przykład dwie dwadzieścia w 2020 r. Oznacza, że ​​rok będzie pełen ważnych wydarzeń i niezwykłych w porównaniu z poprzednim okresem. Będzie to nawet do pewnego stopnia śmiertelne, ponieważ powtarzające się liczby wskazują na nieprzewidywalność wydarzeń i ich ekstremalne znaczenie. Można założyć, że wiele osób czeka na fatalne wydarzenia, które całkowicie zmienią ich życie. Dwie powtarzające się pary liczb mówią o magii tego roku i podkreślają jej mistycyzm.

2020 odbędzie się pod patronatem White Metal Rat. Według horoskopu jest to pierwsze zwierzę, które rozpoczyna dwunastoletni cykl. Według chińskiej mitologii to zwierzę przybyło do Buddy. Szczur zdominuje metalowy element. Dlatego nazwa roku ma biały kolor i metal.

Astrologowie twierdzą, że obecność metalu oznacza, że ​​kochanka roku jest chroniona zbroją przed zagrożeniami, które są możliwe w tym okresie. Szczur jest w każdej chwili gotowy do pośpiechu do bitwy, aby zachować spokój w przyszłym roku. Ogólnie oznacza to, że rok 2020 będzie rokiem niebezpiecznym i nieprzewidywalnym. To nie przypadek, że to zwierzę we wschodnim horoskopie wiąże się z nieoczekiwanymi zmianami i niepożądanymi zdarzeniami. Ogólnie rzecz biorąc, rok 2020 upłynie w ciągłym napięciu.

Totem nie znosi głodu i nie może żyć bez polecenia. Szczur uszanuje tych, którzy:

 • Niewątpliwie przestrzega rozkazów;
 • zna i wypełnia swoje obowiązki;
 • lakoniczny;
 • bezpretensjonalny;
 • pracowity.

White Metal Rat przejmuje stery w dniu 25.01.20 i rezygnuje z autorytetu w dniu 02.11.2021. To najbardziej szanowany znak we wschodnim kalendarzu.

Totem ma takie funkcje, jak:

 • wysoka inteligencja;
 • intuicja;
 • brak strachu w rozwiązywaniu jakichkolwiek problemów;
 • sztuczka
 • podstęp.

Szczur ma również doskonałe umiejętności strategiczne i taktyczne. Metalowy element czyni go decydującym, silnym i silnym. Jest w stanie rozwiązać wszelkie problemy w różnych okolicznościach. Biały kolor roku często kojarzy się z czystością, mądrością i nienaganną doskonałością. Nawiasem mówiąc, te same cechy są związane ze srebrnym kolorem. Dlatego czasami ten rok nazywany jest czasem panowania Srebrnego Szczura.

Jakie są cechy ludzi urodzonych w roku Szczura

Aby to zrozumieć, po prostu przyjrzyj się temu zwierzęciu bliżej. Szczur to stado zwierząt. Rzadko polują samotnie. Ich stada cechuje wysoka organizacja. Są podstępni i wystarczająco odporni. Podobne cechy są również charakterystyczne dla dzieci urodzonych w tym roku. Będą mieli doskonałe zdrowie, doskonałą wytrzymałość. Jednocześnie dzieci będą miały takie cechy, jak:

 • narcyzm;
 • arogancja;
 • pewność siebie.

Wyrosną z nich znakomici biznesmeni, naukowcy, politycy i wynalazcy. Łatwo będą im przeszkolić i rozwijać różne zawody. Staną się wysoce zorganizowanymi, praktycznymi i odpowiedzialnymi ludźmi, którym zależy na każdym drobiazgu.

Ludzie urodzeni w roku White Metal Rat mają bystry umysł i silną wolę. Podejmują szybką decyzję i mogą zrobić kilka rzeczy jednocześnie. Tacy ludzie są w stanie bronić swoich pozycji i poglądów oraz mają doskonałą elokwencję. Jednocześnie nie mają elastyczności. Bardzo często cechuje je upór, tajemnica i uraza.
Przedstawiciele tego znaku praktycznie nie zmieniają zdania. Jeśli coś jest sprzeczne z ich poglądami, mogą okazywać gniew i nieporozumienie.

Tacy ludzie mają szczęście w biznesie i we wszystkich sprawach związanych z pieniędzmi. To nie przypadek, że wychodzą z nich dobrzy finansiści, biznesmeni i odnoszący sukcesy politycy.

Mimo pewności siebie i narcyzmu tacy ludzie są często nieśmiali. To prawda, że ​​umiejętnie ukrywają tę jakość.

Przedstawiciele szczurów rzadko popełniają frywolne czyny, ponieważ przed podjęciem decyzji o firmie zastanawiają się przez długi czas. Intuicja pomaga im podejmować właściwe decyzje. Są cierpliwi, wytrwali i przebiegli. Dlatego pokonują wszelkie trudności na swojej drodze.

Kreatywni ludzie są zwykle w centrum uwagi. Z łatwością przyciągają innych ludzi. Komfort w domu i możliwość spotkania gości nie są im obce.

Przedstawiciele tego znaku mają również możliwość zaopatrzenia w celu przyszłego wykorzystania. Czasami wiąże się to z chciwością. W rzeczywistości jest to roztropność i ludzie tego rodzaju, więc chroń się przed nieprzewidzianymi okolicznościami. Jeśli ktoś ze swojego otoczenia ma kłopoty, może łatwo pozbyć się swoich nagromadzeń. Bliscy ludzie są przede wszystkim dla nich i są gotowi zrobić wszystko dla ich dobrego samopoczucia.

Jak świętować rok Szczura

Tabela noworoczna:Jak już wspomniano powyżej, pani roku nie cierpi na brak żywności. Dlatego jeśli chcesz polubić Szczura, Twój noworoczny stół powinien oderwać się od różnych potraw. Obecność wszystkich rodzajów mięsa, ryb, wędlin, mięs, past itp. Jest właściwa. Wszystkie rodzaje sałatek, przekąsek i deserów powinny być obfite.

Szczur jest odpowiedzialnym zwierzęciem, dlatego jeśli weźmiesz udział w wyborze naczyń i garderoby na Nowy Rok, z pewnością spodoba ci się totem. To zwierzę zrobi wszystko, aby 2020 r. Odniósł sukces pod każdym względem.

Ustawienie stołu:Najlepszą opcją jest przykrywanie świątecznego stołu śnieżnobiałym obrusem z minimalnym zdobieniem. Również srebrne urządzenia, naczynia i świeczniki będą dobrą ozdobą na stole. Mistrzyni roku również się spodoba, jeśli jej postać pochyli się na środku stołu.
Szafa noworoczna:Jeśli chodzi o ubrania, jego kolor powinien odpowiadać odcieniom roku 2020. Ponieważ nadchodzący okres odbędzie się w metalowym elemencie, szafa powinna odpowiadać odpowiedniej palecie, to znaczy musi być obecny kolor biały, szary lub srebrny.

Styl ubioru może być dowolny. Najważniejsze, że nie ingeruje w zabawne i lekkomyślne obchody Nowego Roku. Lepiej wybrać tkaninę z lekkim metalicznym odcieniem.

Ogólna atmosfera:Rok 2020 powinien zostać osiągnięty w hałaśliwym i wesołym towarzystwie, ponieważ patronka roku to zwierzę juczne. Nawet jeśli nie masz wielu przyjaciół, możesz udać się na główny plac swojego miasta i spotkać Rok Białego Metalu Szczura w gronie nieznajomych. To na pewno będzie się liczyć w przyszłości. Twój biznes bez wątpienia pójdzie w górę.

Obejrzyj wideo: 10 ważnych rzeczy, które wydarzą się do 2050 roku (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz