Popularne zawody 2019-2020. Lista dla dziewczyn

Często obecni absolwenci instytucji edukacyjnych są całkowicie zagubieni przy wyborze przyszłego zawodu. Wynika to z faktu, że rynek pracy stale się zmienia i bardzo trudno jest wybrać zawód, który z czasem nie straci na znaczeniu i zostanie wynagrodzony w przyzwoity sposób. W tym przypadku można pomóc w różnych badaniach socjologicznych, które wskazują zawody, na które jest zapotrzebowanie w latach 2019-2020. Lista dla dziewcząt, w tym.

Najważniejsze zawody

Jak pokazuje analiza rosyjskiego rynku pracy, najbardziej poszukiwany zawód jest obecnie specjalnością nauczyciela. Faktem jest, że współczesny czas wymaga od nauczycieli nowej wiedzy, podejść i umiejętności, których nauczyciele starej szkoły radzieckiej nie mogą dać. Kreatywne, żywe osobowości są w stanie odkryć możliwości uczniów i dać im znacznie więcej niż przedstawiciele starej szkoły.

Niedawno zauważono także lukę w dziedzinie medycyny. W naszych szpitalach występuje poważny niedobór młodszego personelu medycznego. Podczas pobytu w tej dziedzinie medycyny kandydaci niechętnie, ponieważ płace pielęgniarek, asystentów laboratoryjnych itp. niewystarczająco wysoki. Miejmy nadzieję, że rosyjski rząd będzie w stanie rozwiązać ten problem w najbliższej przyszłości.

Dalszy rozwój gospodarki wymaga nowych inżynierów, którzy znają najnowsze technologie i odkrycia z różnych dziedzin wiedzy. Nasza branża wkrótce przełączy się na automatyzację wielu procesów technologicznych, które będą wymagać specjalistów w dziedzinie robotyki itp.

Współczesny rozwój naszego kraju jest niemożliwy bez nanotechnologii. Stąd pilna potrzeba specjalistów IT. W najbliższej przyszłości zawód ten będzie jednym z najbardziej prestiżowych i najlepiej płatnych. Świadczą o tym również pracownicy Skolkovo.

Obecnie poszukiwane są również zawody związane z sektorem usług. Na przykład konsultanci online, pośrednicy w handlu nieruchomościami itp. Ta lista jest długa. Rzeczywiście dzisiejszy sektor usług rozwija się w niespotykanym tempie. Obecnie możesz kupować towary i zamawiać usługi online bez wstawania z kanapy. Aby koordynować wszystkie związane z tym procesy, potrzebni są różni specjaliści:

 • pracownicy usługowi;
 • Logistycy
 • konsultanci online itp.

W gospodarce rynkowej reklama jest bardzo ważna. Dlatego nie jest przypadkiem, że ostatnio takie zapotrzebowanie na menedżerów reklamy. Firmy podejmują wszelkie kroki w celu sprzedaży swoich towarów lub usług. Zapotrzebowanie na konsultantów PR dzisiaj, jak nigdy dotąd, jest bardzo wysokie. Jeśli jesteś osobą celową i kreatywną, ta praca jest dla Ciebie.

Oczekuje się, że w niedalekiej przyszłości doświadczenia krajów zachodnich dotyczące pomocy psychologicznej dla ludzi zostaną przyjęte w naszym kraju. W krajach rozwiniętych psychologowie ostrzegają przed problemami związanymi z psychiką. W naszym kraju zwyczajem jest zwracanie się do tych specjalistów po próbie samobójczej lub w wyniku niewłaściwego zachowania. W świecie zachodnim ludzie spotykają się z psychologami przy najmniejszej okazji, na przykład:

 • mieć problemy w życiu osobistym;
 • były trudności w komunikowaniu się z dziećmi;
 • depresja po zwolnieniu itp.

Już wkrótce, a wraz z nami psychologowie zaczną zapobiegać zaburzeniom psychicznym na najwcześniejszych etapach.

Specjalizacje o wysokich zarobkach

Wybierając zawód, młody człowiek powinien wiedzieć. Istnieją specjalizacje, które już na starcie mogą zapewnić dobre zarobki:

SpecjalnośćOpis
Kierownik sprzedażyTen zawód jest odpowiedni dla osób towarzyskich i rozwiniętych intelektualnie. Obecnie firmy są gotowe zapłacić duże pieniądze za możliwość oferowania i sprzedaży swoich towarów
StylistaSpecjalista w tym profilu zajmuje się wizualnym pozycjonowaniem osoby. Tworzy osobisty wizerunek dla każdej osoby. Ostatnio usługi takich mistrzów są bardzo poszukiwane. Dotyczy to szczególnie stylistów, którzy mają już własną markę.
Projektant stron internetowychBardzo popularna ostatnio specjalność. Wynika to z faktu, że coraz więcej firm przenosi swoją działalność do Internetu. Wymaga atrakcyjnej strony internetowej, skutecznych usług internetowych. Opracowywanie układów i architektury witryn oraz zaangażowanie projektantów stron internetowych.
MarketerSpecjalista od takiego planu tworzy koncepcję produktów i angażuje się w ich promocję. Aby to zrobić, dokładnie badają: przyszłych nabywców, klientów, jak osiągnąć optymalną komunikację z klientami docelowymi. Celem każdego marketera jest zwiększenie zysków firmy i zwiększenie rozpoznawalności określonej marki.
KosmetyczkaObecnie wygląd osoby ma ogromne znaczenie. Osoba sukcesu powinna wyglądać idealnie. Chociaż nie wszystkim liderom udaje się monitorować ich wygląd. Wolą bardziej kontaktować się z kosmetyczkami lub chirurgami plastycznymi. Ta gałąź medycyny będzie się szybko rozwijać. Dlatego specjalność tę można bezpiecznie wybrać jako główną.
DentystaIntegralną częścią osoby sukcesu jest uśmiech. Dlatego każdy biznesmen, polityk, przedstawiciel zawodu publicznego będzie chciał mieć zdrowe, śnieżnobiałe zęby. Dentyści zawsze byli doceniani i otrzymywali dobre pieniądze. Jednak obecnie, kiedy można otworzyć własną prywatną klinikę, ich dochody mogą osiągnąć ogromne kwoty.
CopywriterDo niedawna tacy specjaliści pisali tylko teksty reklamowe. Teraz copywriterzy dzwonią do wszystkich stron internetowych, które dostarczają materiały tekstowe. Doświadczony specjalista musi wiele wiedzieć, być zarówno dziennikarzem, marketerem, filologiem itp. Ta specjalność obejmuje ciągły rozwój. Możesz pracować w tej specjalności zdalnie z dowolnego regionu.
Specjalista ds. PożyczekW naszych czasach globalnych znaczenie pożyczek jest bardzo wysokie. Instytucje bankowe odczuwają dotkliwy brak takich specjalistów. Do ich obowiązków należy:

 1. opracowywanie programów kredytowych;
 2. praca z klientami;
 3. kontrola i wdrażanie wielu innowacyjnych pomysłów.
Asystent sekretarzaTej specjalności nie należy mylić z profesją sekretarza czasów sowieckich. Dziś doświadczony specjalista jest prawą ręką menedżera. Do jego obowiązków może należeć koordynowanie pracy całego przedsiębiorstwa lub firmy. On musi:

 1. być w stanie pracować z dokumentami archiwalnymi;
 2. przetwarzać i analizować dane statystyczne;
 3. sporządzić harmonogramy pracy dla poszczególnych jednostek;
 4. znać języki obce;
 5. śledzić ogromną liczbę procesów.

Obejrzyj wideo: NAJLEPSZE gry dla WIELU GRACZY (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz