Film „Avatar 2” 2020

Film „Avatar 2” (2020) czeka na tylu fanów rodzącej się serii. Ogłuszający sukces Avatara 2009 dawał niejasne wskazówki: kontynuacja z pewnością już tam będzie, i wkrótce, ponieważ „żelazo musi zostać wykute z kasy bez odchodzenia”. Początkowo wydanie było zaplanowane na 2014 r., Ale za każdym razem data była odkładana i wydaje się, że pierwsza część będzie oznaczać dziesiątą rocznicę wydania w samotności. Z drugiej strony twórcy kina zdecydowanie wkroczyli na ścieżkę niekończących się wymówek, wydaje się, że reżyser postanowił potraktować sprawę poważnie: weryfikuje szczegóły obrazu zwierzęcia, opracowano nową zasadę rejestrowania ruchu modeli graficznych, skrypt jest czytany i przepisywany. Ale podczas gdy twórcy dogonią intrygę i rozwiążą problemy techniczne, widz chce jego długo oczekiwanego wzroku. I wydaje się, że tak się stało: dokładna data wydania jest nazwana i wydaje się - ostateczna.

Szczegóły pracy biurowej

Obraz wyreżyserował oczywiście Cameron, który uważa pandorianską sagę za główne dzieło życia. On także produkuje (wraz z Johnem Landau i Peterem Tobiansenem) i bierze udział w pisaniu scenariusza z Joshem Friedmanem (Skull and Bones (serial telewizyjny), War of the Worlds (2005) i Shane Solerno (Armageddon (1998)), Aliens vs. Predator: Requiem (2007) Operator zapraszany jest do kolejnego: doświadczonego „czarodzieja z kamery” Russella Carpentera, którego historią jest „Titanic” (1997), obie części „Aniołów Charliego” i „Ant-Man” (2015). pracując z tuzinem, wszechstronnie świecących, którzy pokazali się w tworzeniu kasowych hollywoodzkich hitów ostatnich kilku dekad. Czterej tazerzy, w tym sam Cameron, David Brenner i John Refua, którzy „zebrali” pierwszego „Avatara” i Stephena Rivkina (wszystkie części „Piratów z Karaibów”). Dla muzycznego akompaniamentu nie ma jeszcze danych, w ostatniej części kompozytorem był James Horner, który ściśle współpracował z Cameron od czasów „Titanica”. Być może pozostanie.

Kiedy film zostanie wydany

W sumie zaplanowano cztery części kontynuacji, które miały zostać wprowadzone do produkcji zgodnie z formułą „2 + 2”, to znaczy dwa zdjęcia zostały zrobione jednym zamachem, potem pojawiły się pierwsze, nieco później drugie. Twórcy nieustannie deklarowali: „Już niedługo skończę, czekaj!”. Nawet plotki głosiły, że wszystko jest gotowe. Ale przed nadejściem „X-godziny” wydawanie zaczęło się co roku odkładać, jakby sprawdzając cierpliwość fanów. Następnie przysięgali, że w 2018 roku film będzie i teraz jest nowa data, kiedy pojawi się najbardziej oczekiwany niedokończony budynek: 18 grudnia 2020 roku!

Obsada

W drugiej części liczba głównych bohaterów odpowiednio się nie zmieni, aktorzy pozostaną tacy sami:

  • Zoe Saldana - Nateri;
  • Sam Worthington - Jake;
  • Steve Lang - Quorich;
  • Sigourney Weaver - Grace;
  • Giovanni Ribisi - Selfige;
  • Joel Moore - Spellman.

Oczywiście pojawią się nowe postacie, na przykład Kate Winslett (partnerzy DiCaprio Titanic), Una Chaplin (Gra o tron), Cliff Curtis (Fear the Walking Dead) i inni zostaną ogłoszeni.

O czym jest ten film

Podsumowanie jest dość dobrze znane. Pułkownik Kuorich, który został zabity w pierwszej części, powróci i pozostanie antagonistą przez całą eposę. Ekipa Camerona aktywnie opanowuje żywioł wody: wydaje się, że tym razem widz będzie musiał zapoznać się z Oceanem Pandora, zamieszkałym przez jeszcze bardziej dziwaczne zwierzęta niż na lądzie. Informacje o znajomości bohaterów z innym plemieniem Na'vi żyjącym pod wodą. Naturalnie ludzie nie porzucą planów przywłaszczenia bogactwa zbuntowanej planety, zwłaszcza, że ​​mają specjalistę, który jest osobiście zainteresowany zniszczeniem ludu Aborygenów. Tak więc powinny mieć miejsce bitwy na pełną skalę z ludzkimi okrętami podwodnymi i pływakami z nurkami on'vi i ich zwierzętami. Jednak wszystko to spekulacje z założeniami, twórcy obiecali ujawnić fabułę nieco przed wydaniem.

Zwiastun w języku rosyjskim

Oficjalne ogłoszenie wideo nie jest spodziewane prawie do premiery. Podczas gdy istnieje możliwość obejrzenia recenzji online fanów w języku rosyjskim, które przyjmują założenia dotyczące zawartości obrazu i dostarczają ciekawych faktów, które cudownie sączy się z zestawu:

Obejrzyj wideo: AVATAR 2 2020 Trailer Concept HD (Październik 2019).