Cartoon „Giants” 2020

Poza osiągnięciami z poprzednich lat, Disney Studio nie waha się wykorzystać dobrze znoszonych klasyków, co ponownie potwierdza kreskówka „Giants” (2020). Tylko w przypadku markowego obrazu wysokiej jakości i dokładnie opracowanej fabuły mogą z łatwością wybaczyć coś takiego: w rękach animatorów Disneya każda znajoma historia zaczyna się od nowa. Ta animowana bajka nadal będzie objawieniem, szczególnie dla znacznej części docelowych odbiorców.

Szczegóły produkcji

Według nieco niedokładnych i fragmentarycznych informacji obraz wyreżyserują Nathan Greno i Meg LeFov. Pierwszy z animowanych „pełnych metrów” zadebiutował niezwykle pomyślnie: jego „Roszponka: Zaplątana historia” (2010) zasłużenie trafił do pierwszej 250, choć nieco pod koniec listy - do 229 miejsca. Ale osiągnięcie jest bardzo solidne, szczególnie dla początkującego reżysera. Meg Lefov w fotelu reżysera po raz pierwszy będzie znana z doskonałego scenariusza do tego miłego i niezwykle pouczającego filmu animowanego, który kiedyś nawet pobił łzę u dorosłych. To „Puzzle” (2015), które zajęły 147 miejsce w pierwszej 250.

Skrypt napisze ... Cóż, oczywiście Meg LeFov! Autor, który jest w stanie samodzielnie wymyślić zarówno wielopoziomową, jak i łatwą do zrozumienia fabułę (tak, „Puzzle”) zdecydowanie nie powinien mieć trudności z przetworzeniem starej i ciekawej historii.

Taśma powinna zostać wyprodukowana przez Dorothy Mac Kim. Na swoim koncie do tej pory tylko kilka krótkich filmów, najsłynniejszych: dwie kreskówki poświęcone „Secret Service of Santa”. Najprawdopodobniej będzie więcej producentów: projekt jest solidny, ale w sieci nie ma jeszcze wzmianek o nich.

Bezpośrednio strzelać będzie Adolf Lisiński. W jego filmografii, jak dotąd wymieniono tylko „Odważny budzik” (2010), być może kandydatura zostanie ponownie rozpatrzona.

Zapraszają Tima Mertensa, który „zgromadził” pełnometrażowego rapunzela, Volta (2008), Ralpha (2012) i City of Heroes (2014). specjalizuje się wyłącznie w filmach animowanych i udało mu się zdobyć pozycję profesjonalisty, choć lista prac jest zbyt imponująca i nie wygląda.

Muzykę powinna napisać para kompozytorów - Kristen Anderson i Robert Lopez. Byli odpowiedzialni za doskonały projekt Frozen (2013). za co para otrzymała Oscara, oczywiście w nominacji „Najlepsza piosenka”.

Scenografem będzie Mike Gabriel. W tym charakterze pracował tylko dwa razy: nakręcił „Ralph” (2012) i krótkometrażowy film animowany, jest znany z drugiego, a konkretnie z reżyserii „klasycznej” animacji - kreskówki „Pocahontas” (1995) i napisania dla niego scenariusza.

Data wydania

Projekt został uruchomiony w 2017 roku, ale wkrótce „Giants” zostały wyłączone, nie honorując widza wyjaśnieniem powodów. Przybliżony czas ogłoszenia kreskówek to listopad 2020 r., Chociaż nie ma jasności nawet w przypadku daty wznowienia pracy.

O czym jest ten film

Jest to wersja angielskiej bajki o raczej „kudłatych” wiekach o chłopcu Jacku, który z naiwnością zastąpił krowę rzekomo magiczną fasolą, która ostatecznie okazała się magiczna. Ziarna zostały wyrzucone przez zdenerwowaną matkę bohatera, ale następnego dnia wyrosły na gigantyczną łodygę, wzdłuż której ciekawy facet wspiął się do niebiańskiego kraju zamieszkanego przez gigantów. W oryginale chłopiec okazuje się dość przebiegłym typem: podejrzany zabija bogatego giganta, oczyszcza swój skarb i staje się bogatym dżentelmenem. W nowym czytaniu podsumowanie jest nieco inne: Jack zaprzyjaźnia się z jedenastoletnią „małą” Inmą o wysokości dwudziestu metrów, okazuje się, że reszcie „zdrowych” ludzi niewiele się podoba.

Obsada

Czyje głosy, które przemówią bohaterowie, nie są jeszcze znane, ani nie ma danych, na podstawie których powielaliby je aktorzy krajowi. Jasne informacje pojawią się bliżej wydania, próba zgadnięcia, że ​​zdjęcie, które nie jest nawet wprowadzone do produkcji, jest bezużyteczne.

Zwiastun w języku rosyjskim

Tak nie jest iw najbliższej przyszłości nie warto liczyć na jego wygląd. W sieci można oglądać filmy online w języku rosyjskim od entuzjastów, którzy czekają na pojawienie się kreskówki i wyrażenie własnych założeń na podstawie bardzo rzadkich informacji, które czasami są przekazywane przez twórców:

Obejrzyj wideo: Space Giants (Listopad 2019).