Mecze rosyjskiej drużyny podczas turnieju kwalifikacyjnego EURO 2020

Mecze rosyjskiej drużyny piłkarskiej w turnieju kwalifikacyjnym EURO 2020 rozpoczną się wkrótce. Kto poszedł do rywali podopiecznych Stanisława Czerchowa? Jaki jest harmonogram gier z udziałem rosyjskiej drużyny? A jakie są szanse naszych facetów na opuszczenie grupy? Omówimy te i inne kwestie szczegółowo w przeddzień rozpoczęcia kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020!

Skład grupy rosyjskiej w turnieju kwalifikacyjnym EURO 2020

Zgodnie z wynikami losowania, które odbyło się 2 grudnia 2018 r. W irlandzkim Dublinie, drużyna rosyjska znalazła się w grupie I. Następującymi drużynami będą przeciwnicy naszych facetów:

Harmonogram gier rosyjskiej drużyny w wyborze EURO 2020

Gry z udziałem rosyjskiego składu narodowego odbędą się w dniach 21 marca - 19 listopada 2019 r. Oto jak wygląda kalendarz pełnego meczu:

EURO 2020 rozpocznie się dla Rosjan wyjazdowym spotkaniem z Belgią, a zakończy się pojedynkiem z San Marino, również poza nim. W sumie, w ramach kwalifikacji, totemy Czerchowa będą zawierać 10 gier.

Przeciwnicy rosyjskiej drużyny w meczach kwalifikacyjnych do EURO 2020

O dwa zezwolenia Rosjanie muszą kłócić się z 5 drużynami piłkarskimi. Przeanalizujemy szczegółowo wszystkie przyszłe spotkania.

Belgia

Konfrontacja rosyjsko-belgijska odbędzie się 21 marca i 16 listopada. Pierwsza walka odbędzie się w Belgii.

Belgia jest najpotężniejszym rywalem. Hazard, De Bruyne, Lukaku, Kompani - światowej klasy gwiazdy koncentrują się w zespole belgijskim. O sile Czerwonych Diabłów ... brązowe medale Mistrzostw Świata 2018.

Będzie to bardzo trudne dla naszych graczy. Będą musieli skoczyć nad głowę, aby odebrać Belgom punkty.

Szkocja

Drugi najsilniejszy przeciwnik drużyny krajowej. Nasi chłopcy muszą grać ze Szkotami 6 września i 10 października.

Szkocja to silna drużyna piłkarska, która grała więcej niż raz w końcowym etapie Mistrzostw Świata i Europy. Jednak wszystkie sukcesy odniesili Szkoci w XX wieku. Ostatni raz zakwalifikowali się do głównej części dużego turnieju piłkarskiego w 1998 roku. We wszystkich ostatnich kampaniach kwalifikacyjnych Brytyjczycy mieli patologicznie pecha. Przegra z osobą postronną, gdy bilet jest już w kieszeni, spadnie na bardzo silnych przeciwników lub przegra z drużyną przeciwną różnicą strzelonych / straconych bramek.

Rosjanie muszą bardzo uważać na Szkotów. Wielokrotnie denerwują ulubionych. I świetnie się bawią w domu.

Cypr

Rosja przekroczy miecze z Cypryjczykami 11 czerwca i 13 października. Nasi faceci rozegrają pierwszy mecz.

Cypr nie należy do liderów światowej piłki nożnej. Ale nie można nazwać beznadziejnych obcych z wyspiarskich piłkarzy. Cypr jest zespołem na poziomie Macedonii, Armenii, Finlandii.

Rosja ma już doświadczenie w spotkaniu z Cypryjczykami. I to doświadczenie jest smutne. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w 1998 roku remis z Cyprem zakończył udział drużyny rosyjskiej w ostatniej rundzie Pucharu Świata.

Kazachstan

Zespół Stanisława Czerczowa spotka się z Kazachami 24 marca i 9 września.

Kazachstan został niedawno członkiem UEFA. W tych kilku turniejach kwalifikacyjnych, które udało się drużynie kazachskiej, nigdy nie odniosła znaczącego sukcesu.

Rosjanie są zobowiązani do zdobycia maksymalnej liczby punktów w meczach z drużyną narodową Kazachstanu.

San marino

Z graczami tego kraju rosyjska drużyna przeprowadzi mecze 8 czerwca i 19 listopada. Mecz z San Marino będzie ostatnim dla Rosji w wyborze Mistrzostw Europy 2020.

San Marino to przykładowy karzeł piłkarski. Sanmarinianie regularnie uczestniczą w mistrzostwach świata i Europy. Ale nigdy gracze tego małego kraju nie byli w stanie osiągnąć znaczących osiągnięć.

Obejrzyj wideo: ME Siatkarek 2019 Polska vs Słowenia 3-0 (Listopad 2019).