Film „Malificent 2” 2020

Kręcenie kontynuacji udanych filmów od dawna jest zjawiskiem powszechnym w branży filmowej. A widz zwykle tylko raz zanurza się w atmosferę ulubionego filmu i spotyka się ze znanymi postaciami. Dlatego po znacznym sukcesie (759 milionów dolarów w gotówce w porównaniu do 180 kosztów) nie pojawiło się pytanie o kontynuację współczesnej interpretacji starej opowieści o złej czarodziejce. Dlatego film „Malificent 2” (2020) na pewno zostanie wydany, co Disney powiedział krótko po wydaniu pierwszej części.

Szczegóły pracy biurowej

Skład załogi znacznie się zmienił. Tak więc wśród „starych” producentów pozostanie tylko Joe Roth (rodzaj „gawędziarza”, który nakręcił „Królewna Śnieżka i łowca” (2012) oraz obie części „Alicji” na podstawie opowieści o Carrollu) i Angelina Jolie. Oprócz nich kontynuacją jest Duncan Henderson („Sea Battle” (2012), „Oblivion” (2013), „Ben Hur” (2016), Brian H. Carroll (pracował nad serią „Morale Police” i kilkoma dodatkami) , Nikki Penny (Gravity (2013), Mowgli (2018) i debiutant Chris Castaldi.

Dyrektor został zastąpiony. Zamiast Roberta Stromberga drugą część nakręci Joachim Ronning. Wśród jego dzieł są „Bandyci” (2006), seria „Marco Polo”, ostatniej - kolejna część „Piratów z Karaibów” z 2017 roku.

Spośród scenarzystów pozostała tylko Linda Wolverton (na jej sumieniu jest wiele adaptacji bajek, tych samych obu części „Alicji”, „Piękna i bestia”, a także wśród tych, którzy weszli do pierwszej 250: „Król Lew” (1994) i „Mulan” (1998) Noah Harpster, który napisał opowiadania do kilku dobrych seriali i jego partnerka Mika Fitzerman-Blue, będą współautorami.

Zamiast genialnego mistrza aparatu, Dean'a Samlera, który nakręcił wspaniałą Apocalypto (2006) dla Mela Gibsona, operator został mianowany równie utalentowanym Henry Brahamem. Nakręcił wiele filmów, które podobają się obrazowi, takich jak Lafayette Squadron (2006) i Golden Compass (2007), a także drugi Guardians of the Galaxy (2017).

Obraz jest wykonywany przez kilkunastu artystów. Głównym będzie Patrick Tatopoulos, jeden z najlepszych filmów, z których można wymienić drugą część The Other World (2005), „I, Robot” (2004) oraz kontrowersyjną, ale dobrze zaprojektowaną drugą część „300 Spartans” (2013). Luke Zimmerman pracował nad najnowszymi Predator (2018) i Overlord (2018). Ellen Miroynik jest znana z pracy nad filmami Basic Instinct (1992), Starship Troopers (1997) i The Chronicles of Riddick (2004). Ze stosunkowo niewielką historią Andrew Palmer został wyróżniony wieloma doskonałymi obrazami pod względem artystycznym, takimi jak „The Faces of the Future” (2014) i „The Sword of King Arthur” (2017). Pozostali członkowie zespołu są mniej znani, ale obejmują także poważną pracę.

Sam Craig Wood, który zebrał pierwsze trzy części Piratów z Karaibów, zarówno Strażników Galaktyki, jak i kilka innych hitów z szalonymi ładunkami, „ułoży” stos.

Kiedy film zostanie wydany

Oficjalna data premiery została już dawno ustalona: 28 maja 2020 r. I zdjęcie jest już w fazie postprodukcji, więc jest mało prawdopodobne, aby opóźniało się wydanie długo oczekiwanej kontynuacji (a ocena taśmy jest bardzo przyzwoita).

Obsada

Bez Angeliny Jolie nie ma sensu nawet kręcić „Malifiscent 2” i oczywiście jest w to zamieszana. W rzeczywistości to jej rola głównej bohaterki nie narysowałaby filmu (sam obraz jest bardzo interesujący, przynajmniej pod względem fabuły i nieco kontrowersyjny: mimo wszystko „klasyczny” Malificent jest wyraźną postacią negatywną), ale publiczność była do niego dodana.

Ogólnie rzecz biorąc, aktorzy zostali wybrani jako rozpoznawalni, a postacie głównie migrowały z pierwszego obrazu:

  • Michelle Pfeiffer - nie trzeba sobie wyobrazić
  • El Fanning - księżniczka Aurora z pierwszej części,
  • Świątynia Juneau, Imelda Staunton, Leslie Manville - trójca wróżek,
  • Ed Skrein - zagra „Glavgad”, w „Deadpool” (2016) był także antagonistą bohatera (Ajax),
  • Sam Riley jest lojalnym asystentem Malificent,
  • inni

O czym jest ten film

Ale krótka treść obrazu jest wielką tajemnicą. Ale możesz z grubsza wyobrazić sobie fabułę, ponieważ czarny charakter jest wskazany. Najprawdopodobniej pewien czarny mag, w wykonaniu Eda Skreina, zdecyduje się zniszczyć sielankę, która rozwinęła się w królestwie, i pójdzie na wojnę przeciwko ludziom i mieszkańcom lasu kontrolowanego przez Malifiscent. A ludzie ze wspaniałymi stworzeniami będą musieli odrzucić nagromadzone różnice w celu ratowania swoich domów.

Zwiastun w języku rosyjskim

Oficjalne wideo z ogłoszeniem nie zostało jeszcze wydane - jest za wcześnie. Jednak w Internecie można obejrzeć w Internecie dość szczegółowy przegląd nadchodzącego filmu w języku rosyjskim, gdzie będą rozmawiać o przybliżonej zawartości nadchodzącego filmu:

Obejrzyj wideo: MALEFICENT 2: MISTRESS OF EVIL Official Trailer #2 2019 Angelina Jolie, Disney Movie HD (Listopad 2019).