Horoskop na 2020 r. Dla Byka

Horoskop na 2020 rok dla Taurus obiecuje pozytywne emocje, pasje miłosne, sukces finansowy i podróże od wiodących astrologów. Rok białego metalu szczura jest dosłownie pełen niespodzianek. Jakie będą, przeczytaj wskazówki predyktorów.

Dla Byka korzystne:

 • Dominująca planeta: Wenus;
 • Symbol znaku - Bull;
 • Kamienie: aleksandryt, awenturyn, diament, agat, malachit, kamień księżycowy;
 • Odcienie Byka: biały, cytrynowy, zielony, fioletowy;
 • Talizman: Sowa, Złoty Byk;
 • Dobre liczby: 4, 6, 15, 24, 42, 51.
 • Ucząc się stosować tę wiedzę, możesz pozyskać wsparcie sił wyższych w życiu codziennym.

Tamara Globa

W 2020 r. Spełnią się największe marzenia Taurusa. Gwiazdy są po twojej stronie, więc ucieleśnij wszystko, o czym myślałeś dzień wcześniej. Od lutego do czerwca 2020 r. Spodziewany jest spokojny okres, w którym problemy zostaną łatwo rozwiązane. Począwszy od lipca, pewne napięcia wokół niego utrudnią skupienie się na jednej rzeczy. Rok Białego Szczura sprzyja rodzinnemu Bykowi: bogactwo i zrozumienie są podstawą sojuszy. Ale zaleca się, aby samotne znaki odwiedzały więcej w miejscach publicznych. Tam istnieje duże prawdopodobieństwo spotkania z drugą połową.

Vasilisa Volodina

Rada Vasilisy od początku roku chwytająca za ogon szczęście. Byk nie będzie musiał snobbować w 2020 r., Wszystkie korzyści i finanse będą pochodzić z pracy. Praca jest ważnym obszarem w 2020 r., A na pierwszy plan wysuwają się relacje z przyjaciółmi i starszymi członkami rodziny. W marcu Byk będzie miał okazję zmienić sytuację roboczą: oczekuje się, że awansujesz, a także zmiany wynagrodzenia. Krewni będą cię potrzebować, więc musisz wirować jak wiewiórka. Okres letni jest korzystny dla rodzinnych wakacji, a okres jesienny dla profilaktycznych badań lekarskich.

Pavel Globa

Według Paula Globy, Byk nie musi radykalnie zmieniać swojego zawodu. Tylko dobrze znany kierunek przyniesie wielki sukces finansowy. Będziesz mógł zamknąć pożyczki i otworzyć rachunek depozytowy. Byk ma obsesję na punkcie spełnienia marzenia: nabycia nieruchomości, samochodów, rozpoczęcia studiów na prestiżowym europejskim uniwersytecie. Pierwsza połowa roku jest korzystna dla rozsypywania kamieni, a druga dla zbiorów. Tak więc do jesieni zobaczysz prawdziwe owoce swojej działalności w 2020 roku.

Najsilniejszy medium

Słynna wróżka ostrzega Byk przed pragnieniem płynięcia z prądem. Nie powinieneś się relaksować, ponieważ wrogowie nie śpią, ale starają się zająć twoje miejsce w społeczeństwie. Spójrz na przyjaciół, poproś o pomoc. Tylko prawdziwi i wielbiciele nie staną na boku. Wiosną możliwe są nieporozumienia w rodzinie. Tarcie dotyczyć będzie metod edukacji i wpływu na dzieci. Umieć rozmawiać, osiągać konsensus. W przeciwnym razie konflikty mogą się przeciągnąć. Wybierz się jesienią na wycieczkę autobusem: wstrząśnie Cię zmiana scenerii i emocji.

Miłość horoskop

Horoskop miłości do Byka obiecuje wiele uwagi ze strony płci przeciwnej. Atrakcyjny, kochający Byk chętnie reaguje na romantyczne zaloty. Należy zachować ostrożność przy znakach rodzinnych. Co więcej, w twoich gniazdach jest miłość i zrozumienie, dlatego Byk w związkach małżeńskich zaleca się zanurzyć w ulepszaniu domu z uwagą i troską. Bezpłatne znaki mogą zanurzyć się w oceanie namiętności, ponieważ rok zapowiada się bogaty w randki. W drugiej połowie roku nawiążesz relacje oparte na zaufaniu i wspólnych interesach. To przyzwoita impreza dla relacji rodzinnych.

Horoskop zdrowia

Ciała charakteryzują się dobrym zdrowiem i zrównoważonym układem nerwowym, jednak horoskop na 2020 r. Ma kilka zaleceń. Byk powinien zwracać uwagę na aktywność fizyczną, prawidłowe odżywianie i dobry sen. Zachowując równowagę w tych sprawach, możesz być w doskonałej formie. Byk powinien ograniczyć spożywanie fast foodów, napojów alkoholowych. Zaczynając rano od szklanki świeżego i płatków owsianych, poprawisz nie tylko liczbę krwinek, ale także dane zewnętrzne. Sezonowa witaminizacja - okazja do uniknięcia przeziębienia. Wędrówki w powietrzu to opcja korekcji wagi. Wiosną i jesienią 2020 r. Jest to doskonały okres na wizytę u kosmetologa i masażysty.

Horoskop finansowy

W roku Białego Szczura Taurusowi nie zaleca się rozpraszania pieniędzy, nie rozpylania drobiazgów. Zwykle rozpieszczasz swoich bliskich prezentami, martwisz się o ich praktyczność. Nie spiesz się z jednej skrajności do drugiej. Jesteś świetnym pracownikiem i możesz zarobić przyzwoitą kwotę. Postępuj zgodnie ze wskazówkami znajomych na temat przeniesienia hobby do kategorii dodatkowego dochodu. Słowo ustne pomoże zwrócić uwagę na obrazy koralików lub szaliki z dzianiny. Jesienią nie będziesz mógł wpłacić dużej kwoty do wiarygodnego banku i wydać pierwszy procent na noworoczne niespodzianki dla ukochanej osoby. Finansowo rok jest bardzo stabilny. Z zastrzeżeniem racjonalnego planowania zarobionych pieniędzy.

Praca i kariera

Byk nie boi się pracy i jest bardzo sprawny fizycznie. Wasze pragnienie objęcia się w objęciach nie przyniesie wam żadnego pożytku. Gwiazdy nie zalecają jednoczesnego korzystania z wielu projektów. Tylko stopniowe kroki doprowadzą cię do sukcesu. Możesz zadeklarować się w pracy dobrych ofert, znajdowaniu klientów, możliwości nawiązywania kontaktów. Twoje zasługi zostaną ocenione przez kierownictwo w formie promocji w pierwszej połowie roku. Jesteś pracownikiem bez konfliktu, ale wiesz, jak wyciągać wnioski, dzięki czemu utrzymujesz przyjazne relacje w zespole. Druga połowa roku sprzyja wypoczynkowi. W tym samym okresie możliwa jest interesująca podróż służbowa z kolegą.

Horoskop według roku urodzenia

Lata urodzenia pozostawiają również ślad na horoskopie Byka. Porady zbiorowe - najlepsza gwarancja udanego roku:

Szczur

Byk urodzony w roku Szczura jest całkowicie pod patronatem kochanki roku. Pożegnasz się z niewinnymi dowcipami. W tym samym czasie Szczur będzie podejmował ciężkie, wielkie chybienia. Nie drażnij kochanki roku i żyj cały rok w czekoladzie.

Byk

Byk Taurus to unikalne połączenie wytrwałości, siły woli, pragnienia walki. Jeśli masz cel - w 2020 roku osiągniesz go wiele razy szybciej niż w innym roku. Rok sprzyja rozwiązywaniu problemów rodzinnych, przeprowadzce, nawiązywaniu nowych kontaktów.

Tygrys

Tygrys Taurus jest wojownikiem na każdym polu. Dla Byka, który chce rozwiązać węzeł niespokojnych relacji, rok 2020 jest cudownym okresem. Dowolny z twoich punktów widzenia zostanie usłyszany. Jeśli masz problem z drogą osobą - czas na wyjaśnienia. Szybko nawiążesz komunikację.

Królik

Królik jest pracowitym znakiem i w połączeniu z Bykiem - pracoholikiem, gotowym do pracy 24 godziny na dobę. Oszczędzaj zdrowie i siłę dla rodziny, przyjaciół, starszych krewnych. Nie odmawiaj pracy pozalekcyjnej, ale tylko w przypadku przyzwoitej zapłaty. Ponadto pozwól sobie na relaks z rodziną w celu przyjemnych rozmów i picia herbaty. Idź na wakacje do zagranicznego kurortu jesienią.

Smok

Dragon Taurus jest ucieleśnieniem uroku i delikatności, pomimo budzącego grozę smoczego symbolu. Urok tego znaku pomaga mu wyjść z trudnych sytuacji. Wiesz, jak używać swoich uroków, więc osiągasz przyzwoite wyżyny. W 2020 roku czeka na ciebie fatalne spotkanie, aby skonfrontować się z tym, że nie będzie siły ani pragnienia.

Snake

Mądrość Węża i cierpliwość Byka to magiczna mieszanka, która zapewnia perspektywy osobistego rozwoju. Wąż daje Bykowi zdolność analizowania i wyciągania wniosków. A Byk jest w stanie czekać na lepsze czasy, lepszych ludzi, lepsze możliwości. Rok Białych Szczurów to udane rozpoczęcie działalności gospodarczej, zdobycie wykształcenia.

Koń

Koń daje Taurusowi cząstkę dumy i siły, aby oprzeć się nieprzyjemnym ludziom. Horse-Taurus jest bojownikiem o sprawiedliwość, broniąc nie tylko swoich interesów, ale także aspiracji bliskich, przyjaciół. Niezawodny znak, który może zmienić świat. W 2020 r. Cechy te niejednokrotnie pomogą pokonać okoliczności na ich korzyść.

Koza

Znak Kozła wzmacnia w Byku cechy lekkości, zabawy i talentów artystycznych. Byk Kosa jest świetnym nauczycielem i gawędziarzem. Jesteś w stanie przyciągnąć odbiorców, współpracowników, masy publiczne. Ludzie zdolni do poprowadzenia tłumu są bezcenni w 220.

Małpa

Małpa to silny znak, który może zarówno budować, jak i niszczyć. Byk - wręcz przeciwnie, do zapinania i wzmacniania wszystkiego, co ma prawo do życia. Byk konfrontuje się z małpimi nawykami, stąd wewnętrzna wrogość znaku, prowadząca do nadmiernych emocji. Monkey Taurus jest w stanie podnieść tony, wyjaśnienie relacji. Ale w 2020 r. Wszystkie manifestacje będą miały na celu zjednoczenie.

Kogut

Rooster-Taurus ma zamiar podbić swój własny w 2020 roku. Może to dotyczyć dziedziczenia, bliskich, części firmy. Znak Koguta jest silny, ale nie bezmyślny. Dlatego Byk ma wystarczającą wytrzymałość i słowa na argumenty. W okresie od lata do jesieni - najlepsza godzina na nowe odkrycia, przełamywanie stereotypów.

Pies

Poświęcenie i cechy ochronne psa są najlepszymi cechami odziedziczonymi przez byka. W 2020 roku Byk będzie chronić wszystko, nawet w okresie całkowitego spokoju i bezpieczeństwa. Byk Psy, nic ci nie grozi. Daj sobie szansę na odpoczynek i relaks. Zwłaszcza w pierwszej połowie roku.

Świnia

Świnia to przyjazny, wesoły, towarzyski znak. Pomimo towarzyskości Pig-Taurus nie jest zdolny do podłości i zdrady. To właśnie te cechy w 2020 roku przyciągną wielu dobrych ludzi do Byka. Przydatne połączenia to dodatkowe korzyści, z których Taurus skorzysta w nagłych wypadkach. Pragnienie niezależności nie pozwala Bykowi na wykorzystywanie przyjaciół.

Dla kobiet

W roku Białego Szczura kobiecym ciałom dozwolone są różne figle: nieplanowane zakupy, praca z kosmetologiem, udział w konkursach piękności, łatwe flirtowanie z kolegą z pracy, narodziny trzeciego dziecka. Pomimo niebezpieczeństwa pracy powieści, Byk wyraźnie czuje linię, której nie trzeba przekraczać. Ale takie relacje ułatwią pracę. Miłość w rodzinie jest nagradzana narodzinami dziecka. Ale to nie będzie nawet drugie dziecko. Mama Byk jest w stanie wiele. Dlaczego nie zostać matką wielu dzieci?

Dla mężczyzn

W 2020 roku mężczyźni Byk powinni zwracać uwagę na pracę i rodzinę. W tym sensie ten pierwszy wymaga wielkich zwrotów, ten drugi wymaga obecności, romantycznych uczuć i wspólnego weekendu. Astrologowie radzą spędzać więcej czasu z dziećmi, ponieważ dzieciństwo mija szybko, a godziny spędzone w towarzystwie bliskich są wielką wartością. Wiosną przyjrzyj się bliżej środowisku, prawdopodobnie są w nim nieuczciwi ludzie, którzy chcą rozpocząć pracę lub pokłócić się z rodziną. Ujawnisz wszystkie plany i wzmocnisz swoją pozycję. Nic nie zagraża twojemu tyłowi.

Legendarne osobowości urodzone w gwiazdozbiorze Byka potwierdzają siłę, determinację i wolę zdobycia znaku:

 • William Shakespeare (3 maja) - angielski poeta, dramatopisarz;
 • Honore de Balzac (20 maja) - francuski pisarz;
 • Karl Marx (5 maja) - niemiecki filozof, polityk, socjolog;
 • Piotr Czajkowski (25 kwietnia) - wielki rosyjski dyrygent, nauczyciel, kompozytor;
 • Lenin (Władimir Uljanow) (22 kwietnia) - rosyjski mąż stanu, polityk;
 • Georgy Vitsin (23 kwietnia) - rosyjski aktor filmowy i teatralny, artysta ludowy;
 • Elżbieta II (21 kwietnia) - Królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej;
 • Barbara Streisand (24 kwietnia) - znana amerykańska aktorka i piosenkarka;
 • Cher (20 maja) - autorka tekstów, amerykańska popowa diwa, reżyser;
 • Larisa Udovichenko (29 kwietnia) - radziecka aktorka filmowa i teatralna.

Obejrzyj wideo: Byk horoskop 2019-2020. (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz