Horoskop na 2020 rok dla Ryb

Dla wszystkich znaków zodiaku Rok Białego Metalu Szczura będzie testem siły. Szczegółowy horoskop na rok 2020 dla Ryb pokaże Ci, jak zachować się w krytycznych momentach. Wszystkie przeszkody zostaną pokonane, kraty zostaną zdjęte, jeśli Ryby posłuchają jego wewnętrznego głosu i nie będą sprzeczne z intuicją.

Maskotki na Ryby

Planeta:ósma planeta od Słońca - Neptun, Jowisz
Kamienie:szmaragd, perła, kamień księżycowy
Kwiaty:żonkil, fiołek, biały jaśmin, mimoza, lilia
Kolory:jasny fiolet, odcienie niebieskiego, mokry asfalt, stal, biały
Szczęśliwe liczby:4, 6, 7, 12, 37
Szczęśliwego dnia:wtorek, sobota
Metal:cynk

Tamara Globa

Według Tamary Globa 2020 r. Rozpocznie udany okres dla Ryb. Od lutego do lipca - czas zbierania kamieni i nie można się zrelaksować. W tym okresie spada główna aktywność, która nada ton i tempo na najbliższe lata. W tej chwili z powodzeniem zawieraj transakcje, poznawaj nowych ludzi, korzystaj z pracy. Nie zaleca się zmiany pracodawcy. Wiosną Ryby oczekują zasłużonego wzrostu. Lepiej jest spędzać okres letni poza domem: jechać na wakacje z najbliższymi, dziećmi, przyjaciółmi. Nowe emocje, wrażenia - to, czego brakuje. Jesień to okres przeprowadzki, ekspansji, poprawy warunków życia. Remont jest możliwy. W przyjemnych kłopotach Rok Szczura dobiegnie końca i uwierzcie mi, za co wam podziękuje.

Vasilisa Volodina

White Metal Rat ma ostry temperament i nie toleruje niesprawiedliwości, a tajne działania podstępnie. Drogie Ryby, przygotujcie się, że wszystko, co tajne, ujawni się w 2020 roku. Stąd rada: żyj uczciwie, nie angażuj się w przygody, nie oszukuj rodziny. Rok będzie udany finansowo. W marcu - maju spodziewane jest nabycie nieruchomości. Wydarzenie, na które planujesz od dłuższego czasu, stanie się rzeczywistością latem. Lonely Pisces oczekuje romantycznej znajomości z młodą damą. Relacje mogą zakończyć się ślubem, jeśli nie zaczniesz ograniczać osobistej przestrzeni partnera. Jesienią poczujesz, że cały świat jest przeciwko tobie. Będziesz zanurzony w doświadczeniach, kryzysie wieku średniego, wspomnieniach z przeszłości. Zaleceniem astrologa nie jest popadanie w histerię w jakikolwiek sposób. Weź się w garść, już pod koniec miesiąca sytuacja wokół ciebie poprawi się.

Pavel Globa

Początek roku może być przyćmiony przez niepewny nastrój Ryb. Pavel Globa jest pewien, że nie masz powodu do zaburzeń psychicznych: świat jest piękny i wszystko jest w porządku. Ryby podlegają głębokiej introspekcji, szukając problemów tam, gdzie ich nie ma. Aby uniknąć kłótni w rodzinie, pomagaj krewnym w codziennych sprawach, współpracuj z dziećmi. Twoja praca będzie wymagała wielkich powrotów od końca zimy do połowy lata. W tym okresie wystąpią wszystkie najważniejsze zmiany, planowanie, spotkania. Starsi krewni odwrócą uwagę od końca lata do jesieni. Rozwiązanie ich problemów odwróci Twoją uwagę i zapewni rozrywkę, co pozytywnie wpłynie na Twój nastrój. Miłość do bliskich pojawi się na pierwszym planie w Rybach w 2020 roku. Przygotuj się na spotkanie starych przyjaciół pod koniec jesieni. Rozmowa z ludźmi, których od dawna nie widziałeś, pozwoli rozpocząć coś nowego i opłacalnego. Być może będzie to organizacja firmy za granicą.

Najsilniejszy medium

Ryby to zmienny znak, który otacza się zasadami, ramkami. Wejście do ich małego świata może być trudne, ponieważ Ryby wpuszczają tylko zaufanych ludzi o podobnych poglądach. W 2020 r. Pierwsza połowa roku będzie bardziej produktywna niż druga, co oznacza, że ​​musisz pracować z podwiniętymi rękawami. Od razu poczujesz owoce działalności w postaci godziwej zapłaty, wypłat premii. Finanse nie będą cię ograniczać w roku Szczura, ale ciężko ci się rozstać z ciężko zarobionymi pieniędzmi. Rodzinne znaki zodiaku stają przed problemem podziału obowiązków na wiosnę. W lecie pojawią się spory dotyczące wychowania dzieci. Gasić wybuchy gniewu, w przeciwnym razie konflikty mogą być przedłużane i nierozwiązywalne. Lato i początek jesieni sprzyjają podróżowaniu z rodziną. Los Lonely Pisces przygotował kilka romantycznych spotkań. Jeden z nich jest ważny, obiecujący. Być w stanie rozważyć osobę wysłaną do ciebie przez los.

Miłość horoskop

W 2020 r. Życie Ryb na froncie miłości będzie w pełnym rozkwicie. Szczur przygotował kilka testów na Ryby, które nie tylko przejdą. Pokusy będą czekać na każdym rogu, a nawet wzorowi ludzie z rodziny będą podejrzani w drugiej połowie. Uważaj na randki i flirtowanie od lutego do kwietnia. Najmniejsze podejrzenie niewierności spowoduje showdown na podwyższone tony. Późną wiosną przywrócone zostanie zaufanie, ale tajna kontrola nad sytuacją będzie obecna do końca jesieni. Lonely Pisces, każdego roku czeka na Ciebie kilka miłosnych przygód. Aktywne miesiące to marzec, maj-czerwiec, wrzesień-listopad. W tych miesiącach będziesz szczególnie atrakcyjny. Prawdziwa wzajemna miłość z pewnością nadejdzie w roku Szczura. Najważniejsze, aby spędzić dużo czasu z wybranym.

Horoskop zdrowia

W roku Metal Rat wiele energii Ryb zostanie wydane na wyjaśnienie relacji rodzinnych. Spowoduje to awarię, ogólne złe samopoczucie. Przywrócenie stanu wymaga dobrego snu, właściwego odżywiania i aktywności fizycznej. Właśnie w tym drugim przypadku Ryby brakuje katastrofalnie. Nie poruszasz się dużo, spożywasz dużo prostych węglowodanów, które są obarczone nadwagą, dusznością. Postaw na zasadę, aby przejść dwa przystanki w każdą pogodę. Po rozwinięciu tego nawyku znacznie poprawisz ogólny stan. I postać stopniowo powróci do normy. Do lata odczują się problemy kręgosłupa. Nie ignoruj ​​bólu, idź do lekarza na konsultację. Ćwiczenia mające na celu wzmocnienie kręgosłupa pomogą wzmocnić mięśnie i złagodzić skurcze. Na początku jesieni przeprowadzaj fortyfikacje zapobiegawcze. Unikniesz sezonowych epidemii i przyjedziesz na nowy rok pełen siły i energii.

Horoskop finansowy

Szczur patronuje Ryby w sprawach finansowych. Jeśli nie jesteś leniwy, w pierwszej połowie roku zarobisz przyzwoitą fortunę. Gwiazdy sugerują, że druga połowa roku jest udana dla rozwoju Twojej firmy, otwierając własną działalność. Być może będzie to równoległa sprawa z główną działalnością, ale tutaj inwestujesz zarobiony zysk. Pieniądze zadziałają dla Ciebie i do końca roku dostaniesz w domu coś na dużą skalę: dekorację domu, sprzęt AGD. Zaczną się również spełniać marzenia o naprawach i podróżach do odległych krajów. Możesz zrobić wszystko, ponieważ jesteś odpowiedzialnym wykonawcą. Pod koniec roku twój wynik przybierze prawdziwe formy w postaci rachunków.

Praca i kariera

W pracy i karierze Ryby zarysowały zmiany. Z jednej strony konkurenci marzą o zajęciu twojej pozycji. Z drugiej strony jesteś gotowy na zmianę pracy z wyraźniejszymi perspektywami. Szczur towarzyszy i pomaga tym, którzy dążą do przodu i chcą osiągnąć wysokość. Dlatego Ryby nie będą miały awarii w 2020 roku. W lutym - kwietniu zostawicie wszystkich złośliwych krytyków daleko w tyle i otrzymacie awans od władz. Wiosną będziesz pracować nad rozwojem małej firmy. Przyjemne znajomości zawarte na początku roku będą bardzo przydatne w tej sprawie. Pomogą też starzy przyjaciele, których porady i doświadczenie mają prawdziwą wartość. Do końca roku Ryby zyskają przyczółek na wszystkich pozycjach, co da prawo do relaksu i urlopu.

Ryby w horoskopie wschodnim

Szczur

Gorliwi bojownicy o sprawiedliwość Ryby urodziły się w roku Szczura. Najmniejszy przejaw nieuczciwości sprawia, że ​​zapominają o swojej skromności, aby bronić swoich interesów. W 2020 roku Ryby Szczury będą zajęte budowaniem imperium zawodowego i domowego. Chcą wszędzie odnosić sukcesy: odkryć coś własnego w pracy, zwiększyć i zachować to, co osiągnęli w rodzinie. Możesz zrobić wszystko.

Byk

Zewnętrzna prostota Byka Ryb ukrywa się w jasnej, wysoce duchowej osobowości, przyjemnej w komunikacji. Rok Szczura będzie bogaty w ten znak nowej wiedzy, nauk, obiecujących znajomych. Zdolność do komunikowania się, posiadania siebie pomoże w 2020 roku pozyskać wsparcie wpływowych ludzi. Prawdziwa przyjaźń pochodzi z dzieciństwa.

Tygrys

Cicho wyglądająca Ryba Tygrys jest pełna tajemnic. A jeśli pamiętasz o „cichej kałuży z diabłami” - właśnie tak jest. Energia, nieprzewidywalność i umiejętność jasnego działania odróżniają cichy znak od innych. Chęć zrobienia czegoś niezwykłego zawsze towarzyszy Tygrysiej Rybie. W 2020 r. Skieruj swoją energię na wzmocnienie relacji miłosnych. Dotyczy to również znaków rodzinnych i bezpłatnych.

Królik

Królicze Ryby można powierzyć wszelkim tajemnicom. Ten znak utrzymuje tajemnice lepiej niż inne i nigdy nie będzie przedmiotem plotek i pojedynków. Dzięki tej funkcji są szanowani zarówno w pracy, jak i w relacjach osobistych. Szczur podziękuje znakowi zodiaku za interesującą pracę i przydatne kontakty. W 2020 r. Będzie dużo interesującej komunikacji. Wrażenia i wiedza zdobyte podczas spotkań będą z przyjemnością wykorzystywane przez Ryby.

Smok

Smocze Ryby to emocjonalny znak namiętny, żyjący emocjami, a nie rozumem. Jednocześnie w każdej sytuacji Smocze Ryby uważają się za słuszne, zostają włączone w obronę interesów, gdy tylko poczują, że ich opinia jest zagrożona postrzeganiem. Asertywna Smocza Ryba, która ma szczęście w życiu. Rok Szczura nie jest wyjątkiem. Mimo fontanny emocji wyniki roku zachwycą przedstawiciela Zodiaku.

Snake

Dragon Snake - jasny, otwarty znak, uderzający wygląd, mądrość, urzekający głos. Właściciele tego znaku podbijają społeczeństwo od pierwszych minut komunikacji. Charyzma i życzliwość - bilet wstępu Wężowej Ryby przy każdych drzwiach. Chociaż szczur włoży kijki w koła w marcu i kwietniu, nie uda mu się przełamać celu dzięki dobrym ambicjom i jasnym celom.

Koń

Pragnienie wiedzy o życiu, komunikacji i pracy to główne talenty Konia Ryb. Te cechy są wystarczające, aby pozyskać wsparcie kochanki roku. W 2020 r. Koń Ryby pójdzie naprzód dzięki towarzyskości, mobilności i chęci rozwoju. Praca i przyjaźń będą podstawą sukcesu. Bliscy ludzie wspierają cię we wszystkim.

Koza

Kozia Ryba różni się od innych postaci przywiązaniem do swojego domu. Gniazdo rodzica to przykład do naśladowania, miejsce, w którym chcesz przyjść po emocje, spokój. Następnie jego rodzina staje się fortecą, przedmiotem dumy. Wszystkie działania kozy Ryby w 2020 r. Będą miały na celu osiągnięcie świadczeń rodzinnych. Osiągniesz wszystko, jeśli stopniowo zrealizujesz marzenia wszystkich członków rodziny.

Małpa

Ryby Małp starannie wybierają przyjaciół. Z reguły zaufani ludzie chodzą w życiu od lat, początkowo od dzieciństwa. Kwestie przyjaźni będą istotne w 2020 r. Twoja pomoc będzie wymagana w rozwiązaniu problemu. Twoja interwencja przyda się, a przyjaciel nie będzie miał długów. Nowe hobby będzie Twoim hobby na całe życie.

Kogut

Wszystkie niezwykłe przyciągają w swoim życiu Ryby Koguta. Te znaki przez całe życie skłaniają się ku wiedzy. W każdym wieku uzupełnij skarbonkę informacyjną czymś nowym. Otaczające często litość Rooster Fish. Ale to na próżno: czują się świetnie w swoim świecie. I zawsze w pobliżu jest wąski krąg podobnie myślących ludzi. W roku Szczura znajdziesz wiele wycieczek edukacyjnych, spotkań z ciekawymi ludźmi.

Pies

Fish Dogs są taktowne, powściągliwe, inteligentne. Znak tolerancji jest zawsze na straży rodziny i jej osiągnięć. Pomimo zewnętrznych ograniczeń jest bojownikiem dla siebie. W 2020 r. Dog Fish osiągnie zasłużone wyżyny dzięki uczciwej pracy i zdrowej wytrwałości. Oczekuj pochwał od przełożonych i bliskich.

Świnia

Fish Pig długo nie opuszcza domu rodzicielskiego. Jeśli w 2020 r. Będziesz musiał wyjechać na niezależny chleb, często odwiedzasz dom ojca. Dla ciebie jest to okazja, aby wypełnić się energią, siłą i światową mądrością. Zawsze jesteś mile widziany w domu, więc nie przegap okazji, aby porozmawiać z rodziną. Trudno znosić odległości. W 2020 r. Możliwe są długie podróże służbowe. Tylko wydajność podróży kompensuje spadek emocjonalny.

Dla kobiet

Kobiety Ryby są bardzo atrakcyjne. W 2020 r. Oczekuje wielu znajomych. Samotni przedstawiciele mogą liczyć na silny związek, a nawet małżeństwo w drugiej połowie roku. Ryby rodzinne będą kąpać się w rodzinnym szczęściu, miłości. Silne sojusze nie są zagrożone. Ale pary z konfliktem w 2020 roku będą musiały walczyć o swoje szczęście. Naucz się słuchać siebie nawzajem, postaw się w sytuacji partnera. To wiele poprawi i do końca roku w domu zapanuje zrozumienie.

Dla mężczyzn

Dla Ryby praca i finanse będą fundamentem roku 2020. Szczur pomoże osiągnąć cele, więc do połowy roku poczujesz się pewnie w swojej sile i pragnie otworzyć własny biznes. To udane wydarzenie w roku Szczura. Możesz liczyć na wsparcie gwiazd, przyjaciół, rodziny i partnerów. Nie zapomnij o reszcie. Pod koniec lata, na początku jesieni, możesz pozwolić sobie na wielki relaks.

Ryby gwiazd:

  • Michelangelo (6 marca) - włoski malarz, rzeźbiarz, architekt;
  • Vrubel (17 marca) - słynny rosyjski artysta;
  • Albert Einstein (14 marca) - fizyk, laureat Nagrody Nobla, myśliciel;
  • Yuri Gagarin (9 marca) - Bohater Związku Radzieckiego, astronauta;
  • Josef Mengele (16 marca) - niemiecki lekarz, który przeprowadzał eksperymenty na więźniach Auschwitz;
  • Valentina Tereshkova (6 marca) - pierwsza kobieta-astronautka;
  • Sharon Stone (10 marca) - aktorka, producent, modelka;
  • Tatyana Dogileva (27 lutego) - rosyjska artystka ludowa, aktorka teatralna i filmowa;
  • Ekaterina Strizhenova (20 marca) - prezenterka telewizyjna, aktorka.

Obejrzyj wideo: Ryby horoskop 2019-2020. (Grudzień 2019).