Jak ozdobić biuro na Nowy Rok 2020

Nowy Rok jest wyjątkowym świętem tego rodzaju, ponieważ obchodzony jest absolutnie wszędzie: w domu, w szkole, w instytucie i w miejscu pracy. Duch świętowania powinien być odczuwalny wszędzie, tylko w tym przypadku możemy spokojnie liczyć na pojawienie się prawdziwych cudów i spełnienie wszystkich najskrytszych pragnień. Aby dni robocze nabrały specjalnego, kolorowego wyglądu przed obchodami Nowego Roku, musisz sam zdecydować, jak urządzić biuro do Nowego Roku 2020. Nie może być jednej opinii i rozwiązania, ponieważ wiele zależy od chęci osoby i zespołu, w którym on pracuje. Należy również pamiętać, że biuro nadal jest strefą etykiety biznesowej, dlatego należy wybrać dekoracje noworoczne zgodnie z normami i zwyczajami danej organizacji.

Udekoruj biuro szefa

Kto jest najważniejszy w pracy? Bez wątpienia jest to ukochana i dająca przykład swoim podwładnym, Jego Królewskiej Mości - szefowi! Dlatego dekorowanie biura szefa przed nowym rokiem 2020 jest priorytetem. Istnieje właściwie kilka opcji odpowiedniej, a jednocześnie ciepłej i szczerej dekoracji. Najważniejsze jest, aby zdecydować o stylu, w którym biuro szefa przez dwa tygodnie świąt noworocznych zamieni się z biura, biura w miłe i bardziej świąteczne. Tutaj możesz wybierać spośród kilku wiodących stylów tworzenia świątecznej atmosfery w biurze, która jest najbliższa Twojemu szefowi:

  • ozdoby choinkowe styl feng shui - Ten styl obejmuje zwięzłość i zachowanie pozytywnej i organicznej przestrzeni energetycznej. Zidentyfikuj biura swojego szefa. Pamiętaj, że podczas układania przedmiotów przy użyciu techniki Feng Shui istnieją pewne prawa, które wymagają ich przestrzegania;
  • świąteczna dekoracja w rosyjskim stylu - Ta opcja będzie bardziej doceniana przez dorosłych szefów, którzy mają tradycyjne preferencje, w tym w kwestiach dotyczących szczegółów wakacyjnych dotyczących ich biura. Rosyjski styl sugeruje obecność jasnych kolorów, produktów z naturalnych materiałów, papieru, drewna. Jeśli zdecydujesz się udekorować główną siedzibę swojej organizacji w duchu rosyjskich tradycji, pamiętaj o oryginalnej rosyjskiej obfitości - wraz z dekoracjami z różnych materiałów, odpowiednie będzie dodanie słodyczy i owoców do świątecznego otoczenia;
  • dekoracja szafki styl zachodni - Ta opcja jest idealna dla młodszego szefa, który preferuje minimalizm i zdrowy rozsądek we wszystkim.

Styl zachodni to przede wszystkim koncepcyjność i racjonalność. W oknach nie powinno być świecidełka ani płatków śniegu. Ale drzewo DIY wykonane z ulubionych książek szefa może go bardzo docenić!

Stworzenie przytulnej i świątecznej atmosfery jest bardzo ważnym elementem etyki korporacyjnej, szczególnie w przypadku świątecznych przygotowań.

Biuro dla większości ludzi jest jak drugi dom. Wyobraź sobie, że w miejscu pracy większość z nas spędza więcej czasu niż w domu! A to oznacza, że ​​ten biurowiec powinien zostać udekorowany do Nowego Roku 2020 prawie nie gorzej niż rodzime ściany domu.

Dekorujemy drzwi

Wybierając metodę dekoracji elementów przestrzeni biurowej, warto przede wszystkim pamiętać, że rok 2020 jest rokiem Szczura. A to oznacza, że ​​właściciel nowego roku musi być obecny w szczegółach projektu. Ponadto zauważamy, że nadchodzący rok będzie rokiem śnieżnobiałego szczura, który tak naprawdę nie lubi jasnych i krzykliwych odcieni kwiatów.

Aby ozdobić drzwi swojego biura, możesz wybrać zdjęcie z wizerunkiem ślicznej śnieżnobiałej myszy. Możesz także powiesić noworoczny wieniec wykonany własnymi rękami na drzwiach. Wybór tego elementu dekoracyjnego będzie według własnego uznania i wyobraźni. Wieniec nie musi być wykonany z gałęzi jodłowych. Może być wykonany z papieru lub folii. Noworoczny kawałek wykonany z kawałków materiału w połączeniu z papierowymi płatkami śniegu będzie wyglądał bardzo fajnie i niecodziennie. Ponieważ rok 2020 jest rokiem białego szczura, białe płatki śniegu staną się głównym atrybutem, który spodoba się gospodyni nadchodzącego roku.

Dekoracje okienne

Okna każdego pokoju są, zgodnie z naukami Feng Shui, jego oczami. Dlatego przy dekorowaniu biura należy zwrócić szczególną uwagę na okna.

W roku Białego Szczura każda sceneria zbliżona do koloru śniegu będzie idealną opcją. Wybierz srebrny, stalowy, śnieżnobiały i wszelkie odcienie pastelowych kolorów podczas dekoracji, zarówno w domu, jak i biurze. Aby zapewnić, że wystrój, wykonany w spokojnych odcieniach, nie wydaje się zbyt blady, dodaj mu metaliczny połysk, a także połysk folii.

Okna można ozdobić papierowymi płatkami śniegu i błyszczącym deszczem. Malowane na biało obrazy miniaturowych choinek, aniołów, gwiazd i innych obrazów noworocznych będą pięknie i wdzięcznie wyglądać na szkle w mediach noworocznych.

Jak ozdobić korytarz w biurze

Korytarz w każdym biurze to miejsce widoczne nie tylko przez pracowników organizacji, ale także przez osoby trzecie. Dlatego wizerunek firmy w dużej mierze składa się właśnie z wyglądu korytarza.

Aby ozdobić korytarz, wybierz małe, ale stylowe elementy. Wzdłuż ścian można powiesić tęczę, ale niezbyt krzykliwe girlandy. W oknie na końcu korytarza dobrze będzie zainstalować małą choinkę, którą można również zobaczyć po drugiej stronie ramy okna. W przypadku korytarza najlepiej wybrać styl dekoracji - minimalizm. Nie trzeba dodawać zbyt wielu niuansów noworocznych do codziennego wyglądu tego biura.

Dekoracja sufitu biurowego

Sufit każdego pomieszczenia jest zawsze podświadomie związany z firmamentem. Im przyjemniejsze, lżejsze i radośniejsze, tym lepiej można oddychać w tym miejscu. Aby z powodzeniem i bez dodatków ozdobić sufit swojego biura do nowego roku, ustal dla siebie najbardziej wygodne szczegóły dla oczu, które spowodują tylko dobre emocje w świadomości podczas wakacji.

Możesz naprawić wiszące płatki śniegu wzdłuż obwodu sufitu, a może będą to postacie uroczych myszy wykonane z papieru. I możesz ustawić powierzchnię sufitu tak, jakby to było gwiaździste niebo Nowego Roku. Jeśli zdecydujesz się ozdobić tę część wnętrza w minimalnym stylu, zrób mały świąteczny wieniec i przymocuj go u podstawy sufitu w jednym z rogów biura. Ta dekoracja stanie się jednocześnie pięknym detalem na ścianę i sufit.

Obraz noworoczny dla recepcji

Recepcja jest ważną częścią każdej powierzchni biurowej. Jest to pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę goście organizacji, a także stali klienci i osoby postronne.

Dekoracja recepcji powinna odbywać się w duchu tradycji danej organizacji. Pomysły na dekoracje w tym przypadku zależą bezpośrednio od specyfiki organizacji. Na przykład, jeśli organizacja sprzedaje słodycze, noworoczna dekoracja recepcji może być bezpośrednio związana ze słodyczami. Możesz zrobić małą, ale bardzo stylową choinkę z różnych słodyczy. Ponadto w obszarze okna odbioru można naprawić małą kartkę z napisem z gratulacjami z okazji Nowego Roku 2020. Niektóre organizacje, w których duch jedności korporacyjnej jest szczególnie rozwinięty, pracownicy tworzą noworoczną gazetę ścienną, w której przedstawiają swoje sukcesy w minionym roku w humorystyczny sposób. Ta zbiorowa twórczość jest zwykle umieszczana w recepcji.

Dekoracja miejsca pracy

Miejsce pracy zaczyna się od pulpitu, ponieważ to po nim najważniejsze rzeczy są wykonywane przez cały czas pracy. Dekorowanie pulpitu nie powinno być bardzo nasycone, ale stylowe. Możesz postawić miniaturową choinkę na stole, po prostu wybierz ten noworoczny dodatek w śnieżnobiałych kolorach, ponieważ 2020 jest rokiem białego szczura.

Możesz także zrobić zabawki noworoczne własnymi rękami i ustawić je na obwodzie pulpitu. Krzesło robocze również zasługuje na dekoracje noworoczne. Dodaj temu meblowi blasku i jasności.

Budżet na noworoczne dekoracje biurowe

Dekorowanie miejsca pracy wymaga nie tylko wyobraźni i kreatywności. Ponadto, aby udekorować pokój, należy kupić wszystkie materiały i półfabrykaty związane z tym procesem. Oczywiście, jeśli samodzielnie wykonasz dekoracje noworoczne, w tym przypadku koszty finansowe będą znacznie niższe, ale musisz pamiętać, że nawet do ręcznego wykonania potrzebne są pewne zasoby. Jak zaplanować budżet, aby kupić wszystko, czego potrzebujesz, ale nie wydawaj za dużo:

  • określ styl, w którym będziesz ozdabiać;
    sprawdź dostępne materiały, być może nie będziesz musiał kupować nic dodatkowego;
  • udekorować wspólny obszar, na przykład korytarz, porozmawiać z kolegami i, jeśli to konieczne, ustalić ogólne fundusze na dekorację miejsca pracy;
  • staraj się robić ozdoby z elementów, które masz, na przykład nie musisz kupować drzewa lub możesz zrobić z niego analogię z książek, artykułów piśmiennych, słodyczy, papieru i tak dalej.

I pamiętaj, że nie jest tak ważne, ile wydajesz na udekorowanie swojego biura, biura lub korytarza! Ważne jest, aby ten wspólny proces zbliżył cię do współpracowników i zapewnił niezapomniane emocje noworoczne!

Opcje dekoracji obszaru roboczego na Nowy Rok 2019 patrz tutaj:

Obejrzyj wideo: JAK SZYBKO ZACZĄĆ DOBRZE ROK SZKOLNY? (Listopad 2019).