Nowy Rok na Krymie 2020

Krym jest dumą Rosji. To miejsce kontrastów, w którym można spędzić cudowne wakacje przez cały rok. Dzięki adaptacyjnej pogodzie zimą wygodnie będzie obchodzić Nowy Rok z dziećmi, nawet najmniejszymi, jak pokazuje praktyka, wycieczka na półwysep nie obciąża ich bez komplikacji. Krym jest bogaty w atrakcje naturalne i stworzone przez człowieka. Tam przynajmniej jest po prostu pięknie świętować święta, a maksimum jest zabawne i interesujące. Podróż z okazji Nowego Roku 2020 na Krymie zostanie zapamiętana na całe życie!

Oryginalny Nowy Rok 2020 na Krymie, nowe pomysły

Nowy Rok na Krymie obchodzony jest na różne sposoby, wszystko zależy od preferencji każdej osoby, na półwyspie są wielkie możliwości:

 1. Uroczystości noworoczne z udziałem Świętego Mikołaja i Snow Maiden na lodowisku. Od 24 grudnia hotel Mriya otwiera największe lodowisko w Europie, gdzie można świętować Nowy Rok, jeżdżąc na łyżwach w pobliżu choinki.
 2. Krym rozwija infrastrukturę turystyczną, w tym zimą, teraz możesz się tam spotykać przez rok, latając balonem lub paralotnią. Ktoś pomyśli, że to dziwne, ale komuś się spodoba!
 3. Do jaskini (Marmara lub Emine-Bair-Khosar) do brzęczącego zegara jest romantyczny i bajeczny, wielu turystów poleca tę opcję świętowania. A w jaskini bez szampana Nowy Rok nie wystarczy!
 4. Odpoczywaj z korzyściami zdrowotnymi w sanatorium lub pensjonacie. Krym jest dumny ze swoich uzdrowisk, są skuteczne, a fakt, że nie może być wesołego Nowego Roku, jest fałszywy, program może być tam ciekawszy niż w najdroższym hotelu!
 5. Nowy Rok w górach stał się niesamowicie popularny, na Krymie nie będzie drogi, ale 100% każdej osoby poczuje zachwyt prawdziwej zimy i niesamowitych zdjęć na żywo. To, co czuje człowiek, gdy jest w górach w Nowy Rok, to zdecydowanie szczęście, spokój, zachwyt!
 6. Prawdziwym spektaklem w sylwestra są parady Mikołajków, które odbywają się w Jałcie i Jewpatorii, gromadzą tysiące ludzi, jest prawdziwa niepohamowana zabawa - lepiej o nich widzieć niż słyszeć.

Tradycyjne opcje:

 1. Wynajmij hotel z programem noworocznym,
 2. Aby wynająć dom lub domek, samodzielnie zorganizować wakacje,
 3. Udaj się do głównych placów dużych miast Krymu i ciesz się z ludźmi w Nowym Roku 2020

Hotele z programem noworocznym będą interesujące zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci

Krym stara się być atrakcyjnym turystycznie przez cały rok, dla wczasowiczów wiele się dzieje podczas głównych zimowych wakacji i ciekawych świąt noworocznych. Hotele z kolei przygotowują różnorodne programy tematyczne, jeśli kilka lat temu tylko wielkie hotele organizowały święto fajerwerków, dziś hotele z niewielką liczbą pokoi organizują rozrywkę i ustawiają eleganckie stoły bankietowe.

Programy noworoczne często odpowiadają wstępnie wybranym tematom - możesz się o tym dowiedzieć za kilka miesięcy, z wcześniejszą rezerwacją. Wygodnie jest śledzić scenariusz. Goście ubierają się zgodnie z tematem lub mogą być oferowane gotowe garnitury. Programy obejmują:

 • tańczyć
 • Bankiet
 • fajerwerki
 • muzyka na żywo
 • konkursy, loterie,
 • występy artystów, żonglerów, magików itp.,
 • występy Świętego Mikołaja i Snow Maiden,
 • praca animatorów dla dzieci.

Najważniejsze jest właściwe podejście do wakacji, jeśli od razu weźmiesz ze sobą dobry humor - wakacje na pewno się udadzą!

Hotele z programem niedrogie, ile kosztuje świętowanie wakacji na Krymie

Wynajmując pokój w hotelu z tanim programem, należy natychmiast skontaktować się z menedżerami, aby ustalić, czy bankiet jest wliczony w cenę. Niektóre hotele rozpraszają ceny za pokoje, podczas gdy inne wskazują, że urlop jest opłacany osobno.

Popularne hotele z programem, który już udowodnił swoją wartość:

Nazwa hoteluKoszt utrzymania 1 osoby dziennie, rubleKoszt bankietu z programem noworocznym dla 1 osoby, ruble
Wielka Ałuszta
Kompleks hotelowy AłusztaOd 4 250Od 6 500
Hotel „Sea”Od 3070Od 8000
Hotel „Online Krim - 61”Od 1500Od 3500
Wielka Jałta
Hotel 1001 Nocy (all inclusive)Od 6270W cenie + poranek dla dzieci
Hotel Spa „Livadia”Od 8 100W zestawie
Kompleks hotelowy Jałta - IntouristOd 4 425Od 11 000
Krym Wschodni
Kompleks hotelowy Nowy Świat (all inclusive)Od 2 550Od 5000
Gostiny DvorOd 3 800Od 6000
Krym Zachodni
Hotel „Ribera Resort & SPA”Od 3 175Od 6 500
Hotel „Best Western Sevastopol”Od 3 100Od 6000

Korzyści z wcześniejszej rezerwacji hoteli z programem na Krymie na święta Nowego Roku, kiedy można zarezerwować wynajem

Wczesna rezerwacja często daje turystom dodatkowe korzyści. Jeśli z góry zadbasz o mieszkanie na Krymie w święta Nowego Roku, możesz zaoszczędzić co najmniej 10% budżetu. Programy noworoczne i ceny bankietów są ustalane w różnych hotelach o różnych porach, ale za 3 miesiące wszystkie dane będą na pewno gotowe. Jeśli zarezerwujesz na pół roku, ufając zaufanemu hotelowi - będzie jeszcze lepiej: po pierwsze, urlopowicz będzie wiedział dokładnie, co już ma gdzie mieszkać, po drugie - rabaty, po trzecie możesz wybrać pokoje z najlepszym widokiem, podłogą i innymi parametrami . Jeśli przed Nowym Rokiem jest szansa na znalezienie bezpłatnego numeru, nie musisz wybierać.

Noworoczna wycieczka z Moskwy - gotowy program odpoczynku

Wiele mówi się o korzyściach i zaletach niezależnego planowania prywatnych wakacji, jednak większość urlopowiczów woli powierzyć organizację planu wakacji noworocznych organizatorom wycieczek, znają wskazówki, ceny, najlepsze opcje, mogą tworzyć wycieczki budżetowe. Ponadto, jeśli kupisz wycieczkę noworoczną z Moskwy z wyprzedzeniem, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, a tuż przed Nowym Rokiem możesz kupić wycieczkę w ostatniej chwili, na bardzo korzystnych warunkach.

Typowe wycieczki i ceny:

TytułCzas trwaniaCena za 1 osobę, rub
Krymski dookoła świata wokół Nowego Roku5 dni i 4 noceOd 19 900 + 5000 na bankiet noworoczny
Świąteczny Krym - Nowy Rok w Sewastopolu6 dni i 5 nocyOd 21 900 + 5 000 na bankiet noworoczny
Nowy Rok w Sewastopolu4 dni i 3 noceOd 10 500 + opłata za bilety lotnicze + opłata za bankiet

Podane są ceny minimalnego pakietu usług, w tym tylko śniadanie, ponieważ po dodaniu parametrów cena również rośnie. Bilety dla dzieci kosztują 3-5 tysięcy rubli mniej. Wszystkie wycieczki z różnorodnym programem wycieczek, kupując wycieczkę, określ kategorię wiekową. Niektóre z nich są tak różnorodne, że dzieci poniżej 5 roku życia będą zmęczone

Autorska wycieczka - Nowy Rok w przyjaznej firmie, minimum inwestycji - maksimum możliwości

Krym jest popularny wśród turystów, doświadczonych podróżników, mieszkańcy półwyspu zbierają wycieczki autorskie. Takie zimowe wakacje są atrakcyjne dla ludzi, ponieważ wycieczki są urozmaicone, interesujące i prowadzone w przyjaznej małej firmie. Możesz zaoszczędzić, dzieląc wydatki na kilka osób. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo takiej podróży, gospodarze wycieczki znają się na rzeczy. Najważniejsze jest to, że można uniknąć niepotrzebnych narzutów przez firmy. Krym jest bardzo różnorodny, pełen kontrastów i niesamowitych miejsc. Oficjalna wycieczka rzadko obejmuje wszystkie możliwe zakątki półwyspu, ale autorska wycieczka ma większy autorytet. Gospodarz wycieczki często mówi o samym Krymie; nie musisz uciekać się do usług przewodnika. Poszukuje także bardziej opłacalnych i lepszych miejsc pobytu, biorąc pod uwagę opinie wczasowiczów.

Odpoczynek zimą w sanatoriach i pensjonatach to nieugaszona tradycja, która powstała w czasach starożytnych

Półwysep zawsze słynął ze swoich uzdrowisk, od czasów starożytnych nawet pierwsze osoby z rosyjskiego państwa korzystały ze świadczeń zdrowotnych w sanatoriach i pensjonatach. Wiele z nich znajduje się w pięknych miejscach i funkcjonuje przez wiele, wiele lat, wzbogaconych o zaawansowane technologie, przebudowanych na nowoczesne i trwałe budynki. Turyści wyrobili sobie opinię na temat miejsc takich jak szpitale dla chorych powyżej średniego wieku. Ale tak długo nie było, wiele moteli i kurortów jest bardziej infrastrukturalnych niż hotele i hotele; odpoczywają tam młodzi ludzie, rodziny z dziećmi, starsze pokolenie. Nowy Rok jest tam również obchodzony w wielkim stylu, przygotowywany jest program rozrywkowy, ustawiane są stoły i uruchamiane są fajerwerki.

Sanatoria i pensjonaty, w których organizują program noworoczny, obejmują:

 • Sanatorium „Rodina”, pokój dziennie kosztuje 1560 rubli, a bankiet jest wypłacany do woli,
 • Sanatorium „Slavutich”, pokój dziennie kosztuje 2415 rubli, bankiet jest wliczony w cenę wynajmu,
 • Pensjonat „Sunny Valley”, pokój za dobę - 3 750, koszt bankietu jest wliczony w cenę za pokój,
 • Sanatorium „Nowy Świat”, pokój za dobę - 1245, a bankiet należy opłacić osobno,
 • Sanatorium „Zorza polarna”, pokój za dobę - 2 490, płacić za bankiet do woli.

Koszt bankietu powinien zostać ustalony przez menedżerów.

Zakwaterowanie na Krymie, ceny wynajmu hoteli, domków. Gdzie mogę wynająć dom?

Samodzielny odpoczynek wymaga starannego budżetowania - od kosztów optymalnej podróży po obchody Nowego Roku. Możesz wynająć hotel lub dom w górach lub nad morzem i zorganizować program dla siebie i swoich bliskich lub odpocząć i zarezerwować stolik w restauracji z programem.

Ceny wynajmu mieszkań na Krymie są takie, że możesz wynająć hotel za 1500 rubli dziennie, lub za 20 000, wszystko zależy od potrzeb wczasowicza. Na Krymie jest wiele domków i domów, prywatni kupcy od dawna odkryli biznes wynajmu mieszkań, konkurencja jest wysoka, więc zimą możesz liczyć na dobre rabaty.

Blisko morza można wynająć dom za 2500 rubli dziennie, który będzie miał wszystko do pięknego i komfortowego pobytu, jest wiele ofert.

Domki w górach i na morzu są nieco droższe na Nowy Rok, więc za 5000 możesz wynająć domek o powierzchni 200 metrów kwadratowych i wspaniale jest świętować wakacje.

Ceny wakacji na Krymie są niższe niż w Soczi - innym popularnym rosyjskim ośrodku turystycznym, a efekt wakacji może być jeszcze silniejszy, ponieważ ludzie mają więcej możliwości finansowych na półwyspie.

Recenzje turystów na temat podróży do Nowego Świata zimą i inne wskazówki

Warto zauważyć, że pogoda w zimie jest taka, że ​​pokrywa śnieżna jest obfita tylko w górach, u ich stóp będzie mało śniegu i być może nie spadnie do końca grudnia. To jedyna rzecz, która może zdenerwować wczasowiczów. Ale można to zrekompensować, idąc w góry, ku uciesze turystów, wspinaczka odbywa się zarówno samochodem, jak i wyciągami narciarskimi.

W przypadku Krymów i innych turystów banalne obchody Nowego Roku zostały zastąpione nietypowymi decyzjami. Dlaczego wiele osób jedzie do Nowego Świata, jest jasne - tam jest pięknie, jest fabryka szampana, mają urzekające noworoczne programy. Na obszarach tego miejsca znajduje się ogródek dla gości „Książę Golicyń”, który jest szczególnie polecany na podstawie opinii turystów. W nowym roku oferują one następujący program za 5500 rubli dla osoby dorosłej, 4000 dla nastolatka, 2500 dla dziecka i bezpłatnie dla dzieci poniżej 5 lat:

 1. Bankiet
 2. Program rozrywkowy
 3. Gratulacje dla Świętego Mikołaja i Snow Maiden,
 4. Pokaz ognia i diod,
 5. Taniec z muzyką DJ
 6. Występy artystów
 7. Konkursy, niespodzianki, prezenty.

Ci, którzy już świętowali ferie zimowe w Nowym Świecie, pozostawiają tylko zachwycone recenzje. Na Krymie wiedzą, jak zrobić wakacje, które zostaną zapamiętane na całe życie!

Obejrzyj wideo: Trump daje Ultimatum Rosji i Putinowi o Krym i Ukrainę - Komentator 543 (Grudzień 2019).