Scenariusz noworoczny 2020 Szczury dla wesołej firmy

Dorośli uwielbiają święta noworoczne nie mniej niż dzieci. Starają się też stworzyć wokół siebie aurę bajecznej i urzekającej zabawy, aby uroczystość pozostawiła jasny ślad w pamięci na cały nadchodzący rok. Aby uroczystość odbyła się w nudnej i żywej atmosferze, warto się na nią przygotować z wyprzedzeniem. Kompetentny i interesujący scenariusz dla Szczurów Nowego Roku 2020 dla wesołej firmy jest kluczem do błyszczącej i niezapomnianej uroczystości Nowego Roku.

Świąteczna zabawa dla dzieci i dorosłych w roku białego metalu Szczura

Wesołych świąt - Nowy Rok i nie można się z tym kłócić. Tyle rozrywki dla dorosłych i dzieci nie daje już więcej świątecznych kalendarzy. Bez względu na to, gdzie i z kim spotykasz Sylwestra, ważne jest, w jakim jesteś nastroju. Każdy może stworzyć świąteczną atmosferę, najważniejsze jest pragnienie i nie jest trudno znaleźć okazje. Dzieciom szczególnie podoba się święta noworoczne, dzięki magicznemu oczekiwaniu przybycia Świętego Mikołaja z Snow Maiden. Dzieci piszą z góry cenione wiadomości do dobrego starego człowieka i wiedzą, że ich dziadek ich nie oszuka i na pewno przyniesie prezent w swojej wielkiej torbie.

Noworoczny scenariusz wesołej imprezy biurowej w Nowym Roku Rat 2020

Nowy Rok to nie tylko rodzinne wakacje, w kręgu rodzinnym i bliskich sercu. W pracy, w szkole, otaczają nas koledzy i koledzy z klasy, dlatego spędzamy z nimi noworoczną zabawę w miłej i przyjaznej atmosferze. Tradycyjne święto nie zawsze podoba się nowoczesnym pracownikom biurowym, dlatego też najbardziej przedsiębiorczy koledzy wprowadzają w atmosferę firmowych uroczystości noworocznych moment twórczego impulsu i piszą scenariusze wesołej imprezy firmowej.

Co jest najważniejsze w noworocznej imprezie firmowej? Oczywiście - aby wszyscy obecni tego wieczoru czuli się dobrze, wygodnie i dobrze. Dlatego przy opracowywaniu scenariusza noworocznego należy upewnić się, że wszyscy goście święta są zaangażowani w jego uczestnictwo. Wtedy na sali pojawi się atmosfera przyjaźni, solidarności i pozytywnego nastroju.

Scenariusz noworocznej imprezy firmowej w roku białego metalu Szczura można powiązać z panią nadchodzącego czasu. Podstawą może być fabuła słynnej bajki „Dziadek do orzechów i król myszy”.

W przypadku wydarzenia najbardziej aktywni goście są wstępnie wybrani. Pierwszy uczestnik będzie reprezentował Dziadka do orzechów, a drugi - Króla Myszy. Cały scenariusz wydarzeń korporacyjnych będzie oparty na interakcji tych postaci. Goście, aw tym przypadku wszyscy koledzy, którzy przyjdą na imprezę firmową, staną się zarówno widzami, jak i uczestnikami scenariusza, w ten czy inny sposób będą zaangażowani w przedstawienie.

Nie zapominaj, że Nowy Rok jest zabawnym świętem, dlatego część klasycznego scenariusza samej opowieści można przerobić w bardziej nowoczesny i humorystyczny sposób. Na przykład armię lalek, którą w klasycznym dziele Hoffmanna dowodzi Dziadek do orzechów, można zastąpić najbardziej wesołymi i zaawansowanymi kolegami, którzy będą rywalizować w umiejętności opowiadania zabawnych historii z ubiegłego roku. Jednocześnie wsparcie i tak zwana orszak Króla Myszy zapewni druga połowa gości wakacji. Ich głównym zadaniem będzie opowiedzenie jak największej liczby fantastycznych historii związanych z problemami i trudnościami minionego roku. Ktokolwiek sprawi, że będzie bardziej interesujący i zabawny, ta drużyna wygra mecz między Królem Myszy a Dziadkiem do Orzechów.

Święty Mikołaj i Snow Maiden w scenariuszu noworocznym 2020

Noworoczne wakacje z przyjaciółmi i współpracownikami mogą być prezentowane w dowolnym formacie i przy udziale różnych postaci. Ale obecność Świętego Mikołaja i Snow Maiden jest zawsze obowiązkowa.

Scenariusze uwolnienia twoich ulubionych postaci z dzieciństwa mogą wyglądać inaczej. Głównym warunkiem jest miła i pozytywna atmosfera.

Snow Maiden: Dzień dobry, przyjaciele! Przyszedłem cię odwiedzić!
Wiem, czekali na mój przyjazd, bo dziś jest Nowy Rok!
Nie przyszedłem do ciebie sam, poznajesz mnie, ojczyźnie!
Święty Mikołaj, wyjdź, zaskocz tu młodzież!

Święty Mikołaj: Pozdrowienia, drodzy przyjaciele,
Moja ścieżka była tutaj!
Latałem do ciebie przez lata!
Kto tu na mnie czekał?
Przyszedłem do ciebie w tym pokoju.

Przygotowane dla Ciebie niespodzianki
I prezenty, jak bez nich,
Mówią, że wszyscy jesteście kreatywni
Spróbuj zaskoczyć dziadka dowcipem!

Po powitalnym przemówieniu Świętego Mikołaja i Śnieżnej Dziewicy gospodarz wydarzenia zaprasza gości do powiedzenia zabawnego wiersza lub zaśpiewania noworocznego ditty, aw zamian podarują niesamowity prezent z magicznej torby. Potem, kiedy konkurs poezji i pieśni dobiegł końca, Święty Mikołaj proponuje napełnienie kieliszków szampanem i upamiętnienie Starego Roku miłym słowem.

Święty Mikołaj: Stary rok się kończy!
Życzymy sobie szczęścia i radości,
Aby problemy i przeciwności pozostały w nim,
I zabierzemy razem ze sobą wszystkie dobre i dobre rzeczy w Nowy Rok!

Snow Maiden: Dziadku Mróz, dlaczego po prostu pijemy, jemy, żartujemy i nie tańczymy ?! Tak bardzo uwielbiam tańczyć wokół drzewa noworocznego. A jeśli zorganizujemy dla naszych drogich gości konkurs na najbardziej ognisty taniec świąteczny?!

Święty Mikołaj: Świetny pomysł, wnuczka! Uwaga, uwaga! Ogłoszono konkurs na najbardziej ognisty taniec noworoczny wokół choinki. DJ, włącz wkrótce zabawną muzykę!
Następnie wesoła nowoczesna kompozycja muzyczna znajduje się w hali, a goście idą na świąteczny parkiet.

Scenariusz świąteczny w roku Szczura z żartami i konkursami

Jeśli chcesz stworzyć naprawdę zabawną, wyluzowaną i ognistą aurę podczas noworocznej imprezy, aby goście długo pamiętali o tym, jak żarliwie i ekscytująco przebiegło to uroczyste wydarzenie, wybierz najbardziej odpowiedni i zabawny scenariusz na Nowy Rok 2020. Kiedy scenariusz będzie zaznaczone, dodaj do swoich treści własne kreatywne pomysły. Upewnij się, że taka synteza da doskonały wynik, a godziny świąteczne miną niezapomniane!

Zabawny scenariusz o zagrożeniach związanych z alkoholem w Sylwestra

Mouse-Love: Poznaj ludzi, Nowy Rok!
Wlać pełne kieliszki szampana i wódki,
Niech uczciwi ludzie piją
Aby rano nikt nie mógł znaleźć swoich rzeczy.

Święty Mikołaj: Mysz, co podzieliłeś?
Wydawało się, że się upiłeś
Przestań wzbudzać ludzi
Świętuj Nowy Rok trzeźwy!

Snow Maiden: Zgadza się, dziadku, mówisz
Mysz, już nas rozśmieszasz
Czy zapomniałeś, kto jest odpowiedzialny?
Lepiej bądź nam wdzięczny.

Jesteśmy w roku Białego Szczura,
Mamy tak wiele wyróżnień
I prezenty i ditties,
Wszystko, czego chcesz, w sklepie!

Mysz-wszy: Święty Mikołaj, Święty Mikołaj,
Uspokój usta wnuczki
Lepiej mnie szanuj
Ale ja nie jestem twoimi wakacjami
Zaraz się zepsuję
I zadzwonię tutaj
To twoja ogromna torba
Zamień się w prawdziwe sito
Dzieci nie dostaną prezentów
Ani jednego słodkiego cukierka!

Lider święta zaprasza gości do podzielenia się na dwa obozy. Jeden obóz będzie opowiadał się za korzyściami płynącymi z alkoholu w Sylwestra. Przeciwnie, drugi obóz będzie argumentował, że nawet bez mocnych napojów można bardzo wesoło spotkać to ulubione święto. Goście będą musieli przedstawić konkretne argumenty w obronie określonej pozycji. Który obóz zdobędzie więcej dowodów, otrzyma honorowe prawo do dowodzenia partią korporacyjną do końca wakacji.

Skrypt sylwestrowy 2020

Świętowanie Sylwestra przy dużym stole rodzinnym stało się dobrą tradycją dla mieszkańców naszego kraju. Ale aby zabawa polegała nie tylko na skosztowaniu doskonałych potraw przygotowanych przez ukochane dłonie żon, matek, babć, a także na piciu napojów alkoholowych - pomyśl z góry o noworocznym scenariuszu różnych żartów, scen i konkursów, które mogą odbyć się przy świątecznym stole.

Gry planszowe dla wszystkich członków rodziny to najlepsza opcja dla dużych rodzin, a także tych, którzy zaprosili wielu gości w Sylwestra. Jeśli wstydzisz się roli gospodarza tego domowego wydarzenia, zaproś niektórych znajomych, aby poprowadzili noworoczne spotkania. Z pewnością w każdej firmie jest osoba, która nie boi się publiczności i kocha ogólną uwagę. Sam scenariusz wydarzeń przy stole noworocznym może wyglądać inaczej.

  • Zabawny artysta. Gra przy stole, w której biorą udział wszyscy bez wyjątku. Znaczenie jest następujące. Prezenter szepcze do ucha gracza nazwę przedmiotu lub działania, które pierwszy gracz musi pokazać swoją pozą. A następnie każdy z obecnych jest dodawany do ogólnego obrazu, wybierając dla siebie rolę niezależnie. W rezultacie należy uzyskać pewną twórczą fabułę, w której każdy z gości odgrywa wyjątkową rolę, którą później musi powiedzieć wszystkim obecnym;
  • Gra słowna „Nigdy ...”. Znaczenie tej gry polega na tym, że każdy uczestnik rozpoczyna opowieść o sobie słowami „nigdy”. Jedynym warunkiem wstępnym jest, aby każda kolejna odpowiedź była głębsza i bardziej ogólna niż poprzednia. Na przykład, jeśli pierwszy gracz powiedział: „Nigdy nie oglądałem Gry o Tron, następny gracz powinien powiedzieć coś w stylu:„ Nigdy nie spędziłem weekendu na oglądaniu telewizji ”;
  • Gra „Rzuć boiskiem”. W tym śmiesznym wydarzeniu wszystko jest niezwykle proste, ale dlatego nie mniej pouczające i interesujące. Uczestnicy gry siedzą naprzeciw siebie na krzesłach. Pierwszy uczestnik kładzie jabłko na kolanach, które należy rzucić innym graczom bez pomocy rąk. I tak od pierwszego do ostatniego gracza. Celem gry nie jest upuszczenie jabłka na podłogę. Drużyna przegrywająca będzie tą z owocami na podłodze i nie będzie w stanie podnieść jej bez pomocy rąk.

Zabawa dla dzieci w Nowym Roku białego metalu Szczur

Aby dzieci w sylwestra nie nudziły się, ale dobrze się bawiły, wymyślają dla nich ciekawe zajęcia. Dziś możesz wymyślić ogromną różnorodność gier, quizów, skeczów dla chłopców i dziewcząt. Wydarzenia te zapewnią dzieciom niezapomniane emocje w Nowym Roku 2020.

Gra „Winter Quest”

Chłopaki stają się w małym kręgu. W rękach lidera znajduje się śnieżna kula wykonana z białego papieru lub może to być zwykła kula średniej wielkości. Uczestnicy przekazują sobie ten przedmiot ze słowami: „Toczymy śnieżką, a my liczymy do pięciu, raz, dwa, trzy, cztery, pięć, powinieneś wykonać piosenkę!” Uczestnik, który zatrzymał się przy ostatnim słowie tej czterowierszówki, powinien zaśpiewać piosenkę, poświęcony nowemu rokowi. Nawiasem mówiąc, życzenia mogą być inne. Może to być nie tylko piosenka, ale także taniec, ditty itp.

  • Magiczny bohater. Gra dla dzieci w każdym wieku, idealna na Nowy Rok. Chłopaki układają na stole karty, które wskazują imiona postaci z bajek i kreskówek. Nazwy należy odwrócić do góry nogami. Pierwszy uczestnik bierze dowolną kartę, odczytuje imię postaci, a następnie demonstruje ten obraz za pomocą gestów i bez słów. Inni faceci muszą zgadnąć, o kim mówią. I tak każdy, kto odgadnie postać, sam bierze kartę i zaczyna pokazywać jej zawartość innym dzieciom.
  • Najlepszy kucharz. Konkurs dla dzieci, którego celem jest wymyślenie jak największej liczby noworocznych potraw na określoną literę alfabetu w krótkim czasie. Wymaganie obowiązkowe - wszystkie potrawy muszą mieć tę samą pierwszą literę.

Noworoczne opowieści w wierszach dla dzieci

Dzieci uwielbiają Nowy Rok; Chłopcy i dziewczęta nie mogą się doczekać, kiedy Święty Mikołaj przyjdzie i da cenny prezent noworoczny. Ale Święty Mikołaj po prostu nie rozdaje prezentów, dzieci powinny przygotować wiersz, piosenkę lub bajkę dla dziadka.

Jakoś w lesie w sylwestra,
Zwierzęta były prowadzone przez przyjazny, okrągły taniec,
Wokół pięknej, bujnej choinki
Wiewiórki, zające, a nawet wilki tańczyły.

A drzewo było tylko widokiem obolałych oczu,
I nagle, raz i natychmiast
Porcupine przyszedł do gości,
I wystraszył wszystkich o tej samej godzinie.

Czego wszyscy się mnie boicie?
Lepiej się ze mną zaprzyjaźnij
Powiedział bestię przed drzewem:
I zabawny żart.
***
Biedny koński niedźwiedź,
Jest całkowicie zmęczony łopatą,
Aby wyczyścić jaskinię z jaskini
Aby droga była otwarta dla wszystkich.

Czas, żeby spał
I pracuje od rana
Wkrótce w lesie, Nowy Rok,
Nie powinno być z drogimi zmartwieniami.
***
Miłego Nowego Roku
To było jak bajka
Gwiazdy na gałęziach płonęły ogniem
Wylewa się wielokolorowe farby.

Na polanie, nudny, jak cień,
Szczeniak chodził nieszczęśliwy.
Ten dzień nie był dla niego
Cudownie czy pięknie.

Szczeniak nie wiedział tego dnia,
Nie tylko czas jak zwykle
Cuda przychodzą w tych minutach
Chociaż wierzenie w nie jest niezwykłe.

A teraz nie jest sam
Lizanie czyjegoś ciepłego ucha
Teraz szczeniak jest przez kogoś kochany,
I nie jest już smutny z jakiegoś powodu.

O tym, jak obchodzono Nowy Rok 2019 i jakie scenariusze zostały utracone, zobacz tutaj:

Obejrzyj wideo: Kosiarze (Grudzień 2019).