Drzewo Gubernatora 2020 Sankt Petersburg

Święta noworoczne są cudownym czasem, gdy nawet dorośli chcą wierzyć w cuda, spełniać najbardziej ukochane pragnienia i tworzyć śmiałe i jasne plany na przyszły rok. Co możemy powiedzieć o dzieciach! Całe miasto iskrzy się świątecznymi światłami, wielokolorowe girlandy mienią się i mrugają na ulicach, domach i witrynach sklepowych, przyroda jest otoczona elegancką śnieżnobiałą osłoną, świąteczna muzyka z magicznymi dzwonkami wszędzie - atmosfera jest naprawdę wspaniała! W tej chwili chcę napisać list do Świętego Mikołaja i wierzę, że nagrodzi posłuszeństwo najbardziej pożądanymi prezentami, a jego oczy same szukają jego sań z jelonkami na wakacyjnym niebie! Dla dzieci władze miasta organizują drzewa gubernatora 2020 w Petersburgu, gdzie każdy może poczuć się częścią otaczającej magii, cieszyć się fascynującym pokazem i, oczywiście, otrzymać prezent.

Czas otwarcia choinek

W ostatnim tygodniu poprzedniego roku oraz w pierwszych dniach stycznia w naszej północnej stolicy odbywa się wiele wydarzeń, najbardziej zróżnicowanych, na każdy gust, wiek i zakres zainteresowań. Pierwsze choinki na placach i w centrach handlowych są udekorowane jeszcze przed połową miesiąca, a do 20–25 dnia całe miasto jest zazwyczaj całkowicie udekorowane. W całym mieście otwierają się lodowiska i jarmarki, powstają choinki, odbywają się koncerty, konkursy, programy interaktywne i inne imprezy rozrywkowe. Obecnie spędzanie wolnego czasu w domu to tylko przestępstwo!

Aby zanurzyć się w świątecznej atmosferze, absolutnie wszystkie dzieci w mieście mogłyby, niezależnie od statusu i sytuacji finansowej swoich rodziców, władze co roku prowadzić drzewa gubernatorów, do których absolutnie wszyscy uczniowie klas niższych są zaproszeni. W ostatnich latach odbywały się one w Pałacu Lodowym, chociaż były w cyrku i w Sali Październikowej. Jak zwykle przed nowym rokiem 2020 choinki będą odbywać się codziennie od 25 do 30 grudnia.

Jak dostać się na choinkę w lodzie z dziećmi?

Przy całym zakresie i wielkości imprezy bilety na nią nie są sprzedawane w kasie ani u sprzedawców. Przedstawienia te są przeznaczone dla wszystkich uczniów szkół w Petersburgu klas 1–4 i tylko dla nich, bez rodziców. Dla celów organizacyjnych przewidziano miejsca dla dorosłych - towarzyszących, zwykle - nauczycieli i nauczycieli. Jeśli jednak ktoś odmówił podróży lub nie ma wolnych miejsc, rodzice mogą mieć szczęście uczestniczyć w tym programie - zainteresuj się kuratorem szkolnym swojego dziecka.

Z reguły nie dają biletów uczniom ani rodzicom - wszystkie dzieci są zabierane na choinkę w zorganizowanych grupach, całych klasach. Jednak w różnych szkołach organizacja jest inna, więc sprawdź wszystko lokalnie.

Nie martw się, że Twoje dziecko, które niedawno dorosło, odwiedzi to wakacje bez ciebie. Wielu rodziców nie jest przyzwyczajonych do tego, że ich dziecko staje się coraz bardziej niezależne, a częściej nie tylko poza domem, ale także nie pod nadzorem niani, ale tylko ze ścisłymi, choć troskliwymi nauczycielami. Nadal jednak będziesz mieć rodzinne wakacje - w Sylwestra, Boże Narodzenie i Sylwestra, i ogólnie przez cały weekend noworoczny w pracy. Niech tym razem dziecko spędza czas z kolegami z klasy, rówieśnikami - ponieważ socjalizacja i przyjaźń dzieci są tak ważne w tym wieku!

Ceny świątecznych biletów gubernatora

Przedstawienia te są programem władz miasta, są wypłacane z lokalnego budżetu, dlatego bilety, wstęp, rozrywka i prezenty na choinkach są całkowicie bezpłatne. Jednak rodzice mogą zostać zmuszeni do wydania pieniędzy na wizytę na choince, jeśli planowane jest wynajęcie transportu.

Oprócz gubernatorskich zwykle odbywają się inne bezpłatne imprezy dla dzieci - zarówno w ubiegłym roku, jak i już w nadchodzącym. Zwykle są to poranki i koncerty w szkołach, choinki i występy wakacyjne w najbliższych pałacach kultury i kreatywności, a także programy rozrywkowe na placach i parkach miasta. Zainteresuj się ich programem - a zapewnisz swojemu dziecku niezapomniane wakacje noworoczne, nawet jeśli ceny za płatne choinki i poranki są dla Ciebie zbyt wysokie.

Harmonogram choinek gubernatora dla uczniów 1 - 4 klas

W okresie od 25 do 30 grudnia spektakle noworoczne będą odbywały się 4 razy dziennie, aby wszyscy uczniowie młodszej szkoły mogli się nimi cieszyć. Występy rozpoczynają się o godzinie 11 rano, wpół do pierwszej, a także o 4 i pół do szóstej wieczorem. Wyjątek dotyczy tylko pierwszego dnia: w środę, 25, nie będzie porannego występu. To prawda, że ​​ten harmonogram można jeszcze zmienić - dokładny czas rozpoczęcia występów będzie znany dopiero na początku projektu.

Rozdzielają dzieci na sesje automatycznie; zaproszenie jest wysyłane na określony dzień i godzinę. Dobrze, jeśli nauczyciele są zaangażowani w organizowanie wycieczek w Twojej szkole, a cała klasa podróżuje razem, bez udziału rodziców. Ale może to być zbyt kłopotliwe: trudno jest bezpiecznie przewieźć około 30 dzieci metrem, szczególnie z transferem, a wynajęcie autobusu jest drogie i trudne do ukończenia. Dlatego coraz częściej rodzice proponują sobie zabranie dziecka na choinkę.

Co zrobić, jeśli nie ma możliwości przybycia na czas z zaproszenia

Większość choinek odbywa się w czasie, gdy rodzice są w pracy, więc podczas wizyty mogą pojawić się problemy. Jeśli nie możesz zabrać syna lub córki na wakacje, spróbuj wykonać następujące czynności:

  • Przyciągaj dziadków, starsze dzieci - każdego, kto jest w tym czasie wolny i nie boi się powierzyć swojego dziecka.
  • Spróbuj negocjować z rodzicami kolegów z klasy - podczas pierwszych sesji dzieci są zabierane bezpośrednio ze szkoły, może zabiorą cię do firmy. I możesz już go odebrać z lodu po pracy.
  • Warto spróbować wziąć wolne od pracy, zmienić zmiany lub uzgodnić pracę zdalną na pół dnia - jest to ściśle indywidualna i zależy od twoich warunków pracy.
  • Zajrzyj na fora nadrzędne w Internecie - często oferują wymianę zaproszeń na inny dzień lub godzinę. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy pracują na zmiany, ale bilet spadł na godziny pracy.
  • Jeśli sytuacja zostanie wyjaśniona z góry, postaraj się zadać pytanie w komitecie rodzicielskim - najprawdopodobniej nie jesteś jedyny i możliwe będzie zorganizowanie wycieczki dla nauczycieli lub wynajęcie samochodu.

W każdym razie staraj się nie pozbawiać dziecka wakacji, ponieważ drzewo gubernatora jest jednym z cudów noworocznych, w którym dziecko może cieszyć się wspaniałym występem wysokiej jakości, uczestniczyć w interaktywnej zabawie, otrzymywać prezent i burzę pozytywnych emocji całkowicie za darmo!

Dlaczego warto znaleźć okazję do odwiedzenia drzewa gubernatora?

Przedstawienia w Ice Palace to nowoczesny, jasny, czarujący pokaz ze specjalnymi efektami opartymi na fabule najlepszych bajek dla dzieci. Płynne ruchy najlepszych łyżwiarzy w kraju, wyraziste kostiumy, wysokiej jakości i różnorodne oświetlenie oraz aktorstwo głosowe, uzupełniające fascynującą historię, przyciągają uwagę każdego dziecka. Aby zobaczyć tak imponujący występ przynajmniej raz osobiście, a nawet z przyjaciółmi, koledzy z klasy warti każdego dziecka!

Reżyserem i wykonawcą głównych ról są mistrzowie świata Rosji, laureaci igrzysk olimpijskich w łyżwiarstwie figurowym oraz najlepsi choreografowie - dyrektorzy kraju. Ponadto w produkcjach uczestniczą młodzi łyżwiarze z Petersburga, prawdziwi młodzi talenty, rówieśnicy lub trochę starsi od dziecka. Ich umiejętności z pewnością zadziwią i znajdą odpowiedź w duszy każdego ucznia.

W programie drzewa gubernatora:

  1. Na godzinę przed spektaklem w lobby zaczynają się konkursy i programy interaktywne, w które zaangażowane będzie każde dziecko.
  2. Oszałamiająca wydajność zadziwi nie tylko umiejętnościami i pięknem, ale także urzeknie fabułą i jej oryginalną produkcją.
  3. Na występy noworoczne wybierane są tylko najlepsze, najjaśniejsze i najmilsze bajki, które budzą w dzieciach uczucie miłości, sprawiedliwości, życzliwości i wychowują najlepsze cechy.
  4. Taka wspólna kampania pomoże jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z kolegami z klasy, komunikować się z nimi w nieformalnym otoczeniu, aby lepiej się poznać. W końcu adaptacja w nowym zespole, nawiązywanie kontaktów i znajdowanie przyjaciół jest jednym z najważniejszych i najtrudniejszych zadań w niższych klasach.
  5. Każde dziecko z pewnością otrzyma prezent - kawałek magii noworocznej

To wydarzenie co roku zbiera setki i tysiące entuzjastycznych recenzji od rodziców szczęśliwych dzieci, nie pozbawiaj swojego dziecka takiej szansy!

Obejrzyj wideo: Super Troopers 2 (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz