Komedia Karaoke Nowy Rok 2020 na TNT

Wśród projektów firmy „Comedy Club Production” jest jeden, który pojawia się tylko raz w roku. Stało się to tradycyjną bitwą karaoke, emitowaną na godzinę przed Nowym Rokiem, której uczestnicy biorą udział w konkursie wokalnym w walce o główną nagrodę. Nie wiadomo, czy organizatorzy programu Komedia Karaoke Nowy Rok 2020 na TNT będą działać zgodnie z ustalonymi zasadami, czy wprowadzą zmiany w programie. W każdym razie publiczność znajdzie bardzo zabawny i żywy program muzyczny.

Po emisji pierwszej pełnej wersji programu

Po raz pierwszy w kraju usłyszano śpiew tych, którzy żartowali i żartowali wcześniej, w oczekiwaniu na 2016 rok. Na planie programu nie było tradycyjnych postaci noworocznych - Świętego Mikołaja i Snegurochki, nie było skomplikowanych liczb inscenizacyjnych i fonogramów. Uczestnicy wykonali nowoczesne hity i piosenki radzieckiego popu pod karaoke, zgodnie z warunkami konkursu. Nikt nie wstydził się braku słuchu i wykształcenia muzycznego, błędów w słowach, rozmytych nut. Najważniejsze jest to, że wszystko poszło głośno, naturalnie i zabawnie.

Program został nakręcony w Barvikha Luxury Village, nowoczesnej sali koncertowej, która różni się od innych wyrafinowanym wnętrzem i wyposażeniem technicznym, co pozwala na zorganizowanie imprezy w dowolnym formacie.

Uczestnicy noworocznych numerów Karaoke Star

Mieszkańcy Klubu Komediowego i aktorzy zaangażowani w popularne projekty TNT uczestniczyli w festiwalu muzyki, piosenek i żartów. Następujące zespoły stały się pierwszymi wykonawcami karaoke w projekcie:

 • Gwiazdy „House-2”, w tym Olga Buzova i Ksenia Borodina.
 • Aktorzy serialu „Real Boys”, „Interns”, „Cheating”, „Univer”, „Sweet Life”, „Little Girls”;
 • Uczestnicy projektów „Dancing”, „Once Upon a Time in Russia”.

W pokazie wzięli udział mieszkańcy „Comedy Club” jako asystenci i organizatorzy.

Wielka popularność programu zaczęła przyciągać nowych członków gwiazd. Z czasem w zespole zaczęli pojawiać się profesjonalni wykonawcy. W 2017 roku wokalistom karaoke towarzyszyły takie gwiazdy sztuki wokalnej jak Alsu, Nastya Kamensky, Iowa i MOLLY - Olga Seryabkina.

W numerach „Comedy Club Karaoke Star” odnotowano piękno i piękno z projektów „Kobieta komediowa”, „Improwizacja”, „Stand Up” oraz prowadzącego ten program Ruslan Bely. W 2019 roku zwycięzcą został zespół internetowy dzięki danym aktorskim i wokalnym Idy Galich. Nowicjuszami w programie były również gwiazdy Marina Alexandrova, Gosha Kutsenko, Yana Koshkina, aktorzy serialu telewizyjnego „Olga”, „Street”, uczestnicy programu „Songs”, „Dances”. Jako zaproszeni goście w programie często uczestniczą popularni blogerzy, politycy i przedsiębiorcy.

Organizatorzy i sędziowie Karaoke Star na kanale TNT

W pierwszym numerze programu homoseksualiści Michaił Galustyan i Siergiej Swietłakow zostali zaproszeni do roli sędziów oceniających umiejętności aktorskie i wokalne uczestników. Jako gospodarz programu, Pavel Volya, żartował, pierwszy został zaproszony ze względu na podobieństwo do koloboka, a drugi dzięki dużemu doświadczeniu w wykonywaniu tego gatunku muzycznego.

W 2017 r. W składzie sędziowskim pojawił się nowy członek - Timati, aktor, wykonawca i producent muzyczny. Umiejętności aktorskie i dane wokalne uczestników Karaoke Star 2019 zostały ocenione przez Michaiła Galustyana, który niezmiennie jest członkiem jury, i barda „menadżera dziesięciu” Semena Slepakowa.

Każdy konkurs muzyczny jest tradycyjnie poprzedzony gratulacjami generalnego producenta projektu Arthura Janibekyana. Zasadniczo nad projektem pracuje co najmniej 160 osób.

Prezenter Karaoke Star Pavel Volya

Pavel Volya został stałym liderem we wszystkich kwestiach od 2016 do 2019 r. Na początku programu przedstawia uczestników, wyjaśnia zasady konkursów, komentuje to, co się dzieje. Program nie jest kompletny bez jego ostrych żartów do jury, zaproszonych gości i przedstawicieli zespołu.

Podczas występów artystów karaoke Pavel Volya, który ma dobre umiejętności wokalne, często śpiewa wraz z uczestnikami.

Nagrody dla zwycięzców wydania noworocznego

Wszystkich bohaterów programu łączy jedno pragnienie - wygrania nagrody głównej. W pierwszym projekcie zwycięzcy odbyli podróż dla dwojga do Japonii, kraju, w którym urodził się wynalazca karaoke, Daisuke Inoue. Występowały następujące problemy:

 • W Makau - kurorcie na wybrzeżu Morza Południowochińskiego, znanym z zakładów hazardowych i klubów nocnych. Ta podróż została wygrana przez zespół Studio Union.
 • Do Las Vegas. Zespół projektu „Comedy Woman” udał się do stolicy kasyn i miejsc rozrywki.
 • W Mediolanie na koncercie brytyjskiej piosenkarki i aktora Eda Sheerana. Podróż odbyła się w ekipie internetowej, która po raz pierwszy wzięła udział w konkursie.

Co obejrzeć w noworocznym numerze Karaoke Star. Popularne konkursy

Organizatorzy zdecydowali, że samo odtwarzanie popularnych hitów muzycznych jest nudne. Dlatego uczestnicy Comedy Club Karaoke Star w każdym numerze czekają na wiele niespodzianek i improwizacji. Tradycyjnie podczas nagrywania programu zespoły przechodzą kilka etapów. Pierwszy - „Potpourri” polega na tym, że prezenter Pavel Volya reprezentuje wykonawców i śpiewa fragmenty słynnych piosenek. Najbardziej absurdalne etapy przedstawień to:

 • Emocje karaoke lub konkurs aktorski. Przedstawiciel zespołu powinien nie tylko mówić liczbą głosową, ale także przekazywać pewne emocje lub przedstawiać charakterystyczny charakter. Na przykład śpiewać głosem Leshchenko, Borisa Moiseyeva, Lenina, Gosha Kutsenko.
 • Karaoke to zespół. Trzech członków jest nominowanych z każdej drużyny. Ich zadaniem jest zastosowanie wszystkich talentów aktorskich i śpiewanie, przedstawiające pożądany stan. Przedstawiciele zespołów śpiewają ziewanie, pijani, jak najbardziej głupi, czarujący itp. Jury przechodzi do następnego etapu konkursu tych, którzy działali harmonijnie i wspólnie.
 • Karaoke to nonsens. Uczestnicy śpiewają bezsensowne pisanie na słynnej melodii. Ich zadaniem nie jest błąkać się podczas akcji.
 • Krokodyl Wykonawcy tej liczby pracują w parach: przedstawiciel zespołu i mieszkaniec „Comedy Club”, podczas gdy pierwszy śpiewa, a drugi przedstawia akcję w piosence. Zgodnie z tą improwizowaną pantomimą sędziowie siedzący w słuchawkach powinni odgadnąć nazwę kompozycji muzycznej.
 • Quiz Mieszkaniec klubu czyta wiersz z piosenki, a uczestnik programu musi go wypełnić.
 • Jedno słowo na raz. Piosenkę wykonuje duet, a jej uczestnicy występują naprzemiennie z wymówki, zdania, słowa lub ich części.
 • Pop rock punk - wykonanie piosenki w różnych stylach muzycznych.
 • Konkurs anglojęzyczny. Teksty tekstów rosyjskiego artysty są tłumaczone za pośrednictwem tłumacza Google, uczestnicy programu śpiewają wynikowy zestaw słów.

Ciekawe momenty serialu

Każdy etap projektu to czysta kreatywność i humor. Ale są chwile, które sprawiają, że serial jest spektakularny, żywy i niezapomniany. Wśród nich są następujące wzruszające, zabawne i przerażające odcinki:

 • Zespół projektu „Comedy Woman” trzykrotnie dotarł do finału konkursu dzięki wyjątkowym danym wokalnym pięknych kobiet. W 2017 roku zespół wygrał. W chwili przyznania upragnionego certyfikatu Aleksander Gudkow, który wygrał losowanie, przegrał zwycięstwo ze swoim kolegą Nadieżdą.
 • Na planie piosenki „Harlequin” Polina Gagarina i Ide Galich nie były łatwe. Podczas konkursu „Bez emocji” Pauline, bojąca się wysokości, została wyrzucona przez statystów, a Idea postawiono na szyi żywego pytona. Gwiazdy odważnie poradziły sobie z zadaniem i ukończyły piosenkę do końca.
 • W jednym z wydawnictw gwiazdy TNT w formacie piosenki przedstawiły całą prawdę o popularnych projektach. Garik Kharlamov przyznał, że mieszkańcy Kamedi powinni mieć kwaterę z powodu braku talentu, „Dom-2” nazywano wyspą pecha, „Komedia” - piekielny kabaret, „Studio Union” - bezsensowny związek sześciu przyjaciół.
 • Głównym przedmiotem dyskusji w prasie podczas kręcenia bitwy karaoke w 2018 roku nie były dane wokalne uczestników, ale głęboki dekolt piosenkarki Pelageya i nieskromny strój Anny Sedokovej.

Obejrzyj wideo: KSIĄŻĘ CZARUŚ - oficjalny zwiastun animacji (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz