Puchar Legend 2020

Football Legends Cup 2020 to 12. edycja międzynarodowego turnieju wśród piłkarzy w wieku powyżej 35 lat. Mistrzostwa piłki nożnej odbędą się w lutym 2020 roku w Moskwie. W ramach konkursu spotka się 6 drużyn. Najlepsze z nich otrzymają trofeum. Wszystkie ostatnie 11 losowań były najlepszymi Rosjanami. Czy będą mogli wygrać po raz 12.?

Gdzie i kiedy odbędzie się Puchar Legend 2020

Co roku turniej odbywa się w lutym. Czasami w styczniu lub marcu. W ubiegłym roku odbyło się ono w dniach 23–24 lutego. To o tych datach i będzie w przyszłości loterią zawodów piłkarskich.

Harmonogram Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2020 będzie składał się z rundy grupowej i fazy playoff. W pierwszym etapie 6 uczestniczących drużyn zostanie podzielonych na 2 trio. Zwycięzcy grup od razu dojdą do finału. Uczestnicy, którzy pokazali drugie wyniki, skrzyżują miecze na brązowe medale. Dwie najgorsze drużyny trio zagrają na 5. miejscu.

Wydarzenie sportowe, jak zawsze, będzie prowadzone przez Moskwę. Jeśli nie wystąpią nieprzewidziane okoliczności, mecze mistrzostw piłki nożnej odbędą się na terenie Łużnickiej Małej Areny Sportowej. Na tym stadionie odbyły się prawie wszystkie poprzednie wydania zawodów.

Więcej informacji na temat miejsca i harmonogramu można znaleźć na oficjalnej stronie Football Legends Cup - www.legends.ru.

DataLuty 2020 r
MiejsceMoskwa, Łużniki Mała Arena Sportowa
Liczba uczestniczących zespołów6

Uczestnicy Pucharu legend o piłce nożnej 2020

W sumie co najmniej 6 drużyn weźmie udział w zawodach międzynarodowych. Na pewno będzie to drużyna rosyjska i drużyna gwiazd. Z dużym prawdopodobieństwem dołączą do nich drużyny narodowe Hiszpanii i Portugalii.

Zgodnie z przepisami każda drużyna będzie się składać z 6 osób: 5 zawodników terenowych + bramkarz. Odbędą się między sobą co najmniej 3 walki. Każdy mecz potrwa ponad 40 minut: 2 połowy po 20 minut + kilka minut dodatkowego czasu.

W przypadku zwycięstwa drużyna otrzymuje 3 punkty. Jeśli rywale podzielą świat, otrzymują 1 punkt. Przegrani zostaną z niczym.

Jak oglądać Football Legends Cup 2020

Jeśli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem biletu, możesz oglądać mecze mistrzowskie w telewizji. Finał i mecze z udziałem rosyjskiej reprezentacji narodowej pokaże publiczny kanał telewizyjny Match TV. Inne mecze piłkarskie można oglądać w kanałach tematycznych telewizji: „Mecz! Premier” i „Mecz! Piłka nożna”. Pamiętaj tylko, że są płatne.

Wyniki Football Legends Cup 2020

„22 osoby grają w piłkę nożną, a Niemcy wygrywają”. Jeśli przeformułujesz to słynne wyrażenie, będzie ono brzmiało następująco: „W Cup of Legends gra 6 drużyn, a Rosjanie zawsze wygrywają”. Uznaj to za powód do dumy narodowej.

Pierwsze losowanie turnieju odbyło się w 2009 roku. W finale konkursu Rosja pokonała Hiszpanię z wynikiem 8: 4. W pewnym stopniu była to zemsta za pokonanie kadry narodowej na Euro 2008. Od tego czasu drużyna narodowa weteranów nie została pokonana. Włosi, Portugalczycy, Niemcy, Ukraińcy, Francuzi - żaden z nich nie mógł się przeciwstawić Rosjanom!

Najnowsza edycja zawodów piłkarskich zakończyła się również triumfem krajowych piłkarzy. Niemcy wpadli pod gorącą rękę naszych facetów. Ostatni mecz zakończył się nieprzyzwoitym wynikiem 13: 4 w siatkówce. Och, gdybyśmy tak grali na Mistrzostwach Świata i Europy.

Obejrzyj wideo: DSJ4 Puchar Legend #1 - Zaczynamy w Kuusamo! (Grudzień 2019).