Choinka na ratuszu 2019-2020

Sylwester to czas cudów, nadziei, spełnienia życzeń i najśmielszych marzeń. Obecnie zarówno rodzice, jak i dzieci mają weekend - jest świetna okazja, aby zrelaksować się z całą rodziną, pójść gdzieś, dobrze się bawić, dać dzieciom i sobie najbardziej żywe i pozytywne emocje. Obecnie w mieście odbywa się niesamowita liczba wydarzeń o zupełnie innym planie, niezależnie od gustu i wieku. Jedną z nich są choinki w ratuszu, w latach 2019-2020 będą szczególnie zabawne i ekscytujące, ponieważ co roku spektakle zbierają coraz więcej entuzjastycznych recenzji.

Co jest takiego dobrego i specjalnego w choince w City Hall?

Dotarcie do drzewa noworocznego na Kremlu lub w ratuszu jest marzeniem każdego dziecka, ponieważ tutaj z pewnością będzie interesujące i ekscytujące, zabawne i piękne, a na koniec z pewnością rozdadzą słodkie prezenty. Rodzice również lubią to drzewo, ponieważ tradycyjnie ratusz organizuje najjaśniejsze, najmilsze i najbardziej pouczające przedstawienia, w których najlepsze cechy są wpajane dzieciom w ekscytującej i żywej formie: życzliwość, uczciwość, chęć pomocy. Na przykład w ubiegłym roku gra w lekki i dyskretny sposób pokazała dzieciom, jak niebezpieczne może być przytłoczenie przez Internet. Co więcej, temat dla starszych dzieci został przedstawiony, aby zainteresować nawet przedszkolaków i wszystko było jasne.

W przygotowanie świąt biorą udział najsłynniejsi profesjonaliści z kraju: Maxim Dunaevsky pisze zabawne i chwytliwe piosenki i muzykę do spektaklu, a Eduard Uspienski i Maxim Usaczew są zaangażowani w scenariusz i produkcję. Na scenie i w sali najlepsi aktorzy są animatorami, którzy grają tak szczerze i zgodnie z prawdą, że nawet dorośli będą gotowi uwierzyć w każde wypowiedziane słowo.

Zgodnie z formą organizacji i programem ta choinka może przypominać Kreml, ale znacznie tańsze bilety staną się przyjemnym momentem dla rodziców.

Lokalizacja, czas otwarcia i harmonogram

Projekt rozpoczyna się co roku w dniach 24–25 grudnia i trwa do 8–10 stycznia. Przedstawienia odbywają się codziennie, z wyjątkiem 31 i 1 liczb, od 2 do 3 występów dziennie. Niestety, nie będzie już choinki w starym Nowym Roku. Dokładny harmonogram sesji będzie znany bliżej początku projektu, gdy rozpocznie się sprzedaż biletów. W sumie ponad 30 drzew noworocznych odbędzie się, aby każdy mógł cieszyć się wakacjami i bez podkochania.

Geograficznie święta te zajmują salę koncertową ratusza na Nowym Arbacie. Duża sala tej sali pozwala umieścić wiele interaktywnych miejsc rozrywki, w których dzieci są zajęte przed występem. W tym samym audytorium rzędy siedzeń są ustawione ze znacznym odchyleniem, więc nawet małe dziecko z ostatnich rzędów będzie doskonale widoczne i słyszalne. Prezentacja obejmuje duże ekrany z projekcjami wideo, a także wysokiej jakości mikrofony i sprzęt dźwiękowy, więc nawet na balkonie usłyszenie każdego słowa aktorów nie jest trudne.

Jak dostać się do choinki w ratuszu w Moskwie?

Być może dla kierowców wystarczy adres: ul. Nowy Arbat, 36, a następnie nawigator, który ci pomoże. Wygodniej jest dzwonić z ulicy. Konyushkovskaya. Jednak nie wszyscy mają samochody i znalezienie wolnego miejsca parkingowego może być trudne, więc wiele osób dojeżdża tam środkami transportu publicznego.

Najbliższe stacje metra to Krasnopresnenskaya, Barrikadnaya i Smolenskaya, do przystanku można dojść pieszo lub transportem lądowym. Bezpłatny plac Rosji. Trasy nr 39, M2, 116, 4 i inne prowadzą tutaj.

Dokładnie obliczyć czas, wskazane jest przybycie na miejsce na godzinę przed czasem wskazanym na bilecie. Nie musisz czekać na ulicy, natychmiast wystrzelą cię do holu, podadzą w szafie, a po 15 minutach rozpocznie się zabawny program animatorów. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w kawiarni, obserwując swoje dzieci.

Ceny za odwiedzenie choinki z dziećmi i prezent

Ceny na to duże i jasne wakacje są dość przystępne, bilety kosztują od 900 do 3500 rubli. Cena zależy od miejsca w hali, a także od dostępności i wielkości prezentu. W ostatnich latach organizatorzy dali rodzicom możliwość wyboru, natychmiastowego zapłacenia za prezent wraz z biletem lub wyboru i zakupu w holu, w dniu prezentacji, wraz z dzieckiem. Kosztują od 400 do 700 rubli. Prezenty o różnych cenach różnią się składem i rozmiarem, obecnością zabawek w środku. Są również dostarczane w oryginalnym opakowaniu - na przykład w miękkiej zabawce. W ramach każdego prezentu co najmniej połowa to czekoladki z najlepszych fabryk cukierniczych.

Rodzice mogą chodzić na sesje z dziećmi i cieszyć się inscenizacją, zamiast spędzać czas w poczekalni lub kawiarni. Aby to zrobić, oczywiście musisz kupić osobny bilet na osobne miejsce obok dziecka.

Animacja i rozrywka przed prezentacją

Około 40 minut przed rozpoczęciem spektaklu animatorzy zaczynają bawić dzieci w holu. Jednocześnie istnieje kilka obszarów rozrywki ukierunkowanych na dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Będą konkursy i zagadki, mini-pokazy, sztuczki, okrągły taniec wokół choinki, piosenki, tańce i wiele innych interesujących rozrywek. Szczególną rozkosz wywołuje pokaz baniek mydlanych, które nie tylko latają do dzieci, mienią się wszystkimi kolorami tęczy, ale także zbierają się w niesamowitych kształtach, a nawet wybuchają płomieniami! Dla fanów takiej rozrywki są też stoły do ​​hokeja na powietrzu i piłkarzyki. Twoje dziecko będzie w stanie zagrać w wystarczającą liczbę gier, bez ograniczenia liczby zdobytych gier i bramek.

Cała rozrywka przed głównym występem jest wliczona w cenę biletu. Rodzice w tym czasie mogą się zrelaksować i odpocząć tutaj, w stołówce lub odejść z pracy. Nie możesz się martwić o dziecko - jest pod nadzorem doświadczonych animatorów, a także służb bezpieczeństwa w sali koncertowej.

Program prezentacji choinek w ratuszu

Dokładna nazwa i scenariusz prezentacji do nowego 2020 roku jest wciąż nieznany, możemy jedynie spekulować i spekulować do tej pory. Jednak wieloletnia tradycja pozwala nam mówić o wielu zaletach drzew w ratuszu:

  • Co roku choinkę w ratuszu wyróżnia oryginalność fabuły - nie wystawiają tutaj znanej od dawna bajki, ale wymyślają nową. Co więcej, każda produkcja jest trafna i interesująca, patrzy za jednym zamachem i uczy dzieci czegoś pożytecznego i jasnego.
  • Atmosfera tych produkcji przypomina najlepsze sowieckie bajki: bohaterowie są wyraźnie podzieleni na dobro i zło, a dobro z pewnością wygra i poradzi sobie ze wszystkimi przeszkodami na drodze do celu.
  • Wszystkie negatywne postacie są bardzo subtelnie kopiowane z prawdziwego życia, są to pokusy i pokusy, słabości i wady, które czynią nas niedoskonałymi.
  • Głównymi bohaterami tego drzewa są Święty Mikołaj i Śnieżna Panna, fabuła jest wokół nich budowana, ale co roku dołączają do nich nowe, ciekawe i oryginalne postacie.
  • Każda historia na tym drzewie ma dość wyraźną moralność, ale jest przedstawiona w taki sposób, że dzieci postrzegają ją jako ciekawą bajkę, a nie nużącą moralizację.
  • Od czasu do czasu wykonawcy zwracają się do młodych widzów, angażując ich w przygodę, nie pozwalając się nudzić w hali.
  • Aktorzy ubrani są w jasne, wysokiej jakości kostiumy, które dokładnie pasują do obrazu, a ich wskazówki nie brzmią na pamięć, ale absolutnie szczerze i naturalnie.
  • Prezentacja wykorzystuje ogromne ekrany z wideo, a także specjalne efekty świetlne i dźwiękowe, dzięki czemu prezentacja jest interesująca.
  • Skrypt przeznaczony jest dla różnych grup wiekowych widza: jeśli temat lub poszczególne momenty nie mogą być zrozumiane przez najmniejsze, są dyskretnie wyjaśnione w trakcie prezentacji.

Cały spektakl trwa nieco ponad godzinę - przy tak ekscytującej fabule nawet przedszkolaki oglądają go do końca bez zmęczenia. Po zakończeniu występu możesz przez jakiś czas grać w hokeja na powietrzu lub futsal w lobby, a także zdobyć słodką nagrodę.

Obejrzyj wideo: Rekrutacja do szkół średnich - licea najbardziej oblegane! (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz