Kremlowska choinka 2020

Nowy Rok jest jednym z najbardziej oczekiwanych świąt w roku, który uwielbiają dzieci i dorośli. To czas cudów, magii i niezwykłych niespodzianek i prezentów. Każdego roku, w przeddzień wakacji, dzieci w różnym wieku czekają z podziwem i liczą na przybycie Świętego Mikołaja z Snow Maiden, a także prezenty, o które poprosili w liście noworocznym. Obchody Nowego Roku rozpoczynają się w drugiej połowie grudnia. W szkołach, przedszkolach, a także w organizacjach i grupach dorosłych rozpoczynają się poranne imprezy i imprezy firmowe. Ludzie szczęśliwie gratulują sobie nawzajem nadchodzących wakacji i składają najszczersze życzenia w te magiczne zimowe dni. Najbardziej ulubionym wydarzeniem dla Moskali i gości stolicy zawsze była kremlowska choinka. Tego niezwykłego święta nie można zapomnieć, jeśli któregoś dnia możesz je odwiedzić. Dzieci z wielu regionów Rosji przyjeżdżają do Moskwy pod koniec grudnia, aby zobaczyć tę wspaniałą choinkę. O tym, jak odbędzie się Kremlowska choinka 2020, nasza szczegółowa recenzja.

Historia pochodzenia i adresu kremlowskiej choinki w Moskwie

W pierwszej połowie ubiegłego wieku, a mianowicie w 1935 r., W Moskwie odbyło się pierwsze kremlowskie drzewo w kraju radzieckim. Było to niezwykle ważne wydarzenie dla całego kraju. Tysiące dzieci marzyły o tym, aby spędzić magiczne wakacje. Pierwsza choinka dla dzieci odbyła się w Sali Kolumn.

Później, w 1953 r., W Pałacu Wielkiego Kremla odbył się główny spektakl noworoczny dla uczniów, którzy nie tylko mieszkali w stolicy ZSRR, ale także przybyli na festiwal z prowincji. Od tego czasu ta tradycja organizowania tak noworocznego spektaklu na dużą skalę stała się regularna.

Pierwszymi organizatorami moskiewskiego święta noworocznego dla dzieci były związki metropolitalne. Zgodnie z przepisami bilety na to wydarzenie, które zostało przyjęte z zadowoleniem przez tysiące dzieci, można było uzyskać tylko wtedy, gdy bezbłędnie studiowały w szkole. Wśród najlepszych studentów pionierzy wybrali najbardziej godne dzieci, które otrzymały cenne bilety na kremlowską choinkę.

Prezenty noworoczne dla gości świątecznych pojawiły się niemal natychmiast, choć wyglądały znacznie skromniej niż teraz. Pięść słodyczy była owinięta zwykłym papierem, bez elementów dekoracyjnych i specjalnej dekoracji noworocznej.

W 1963 roku drzewko noworoczne dla dzieci w Moskwie ponownie zmieniło adres. Od tego czasu do chwili obecnej Kremlowska Choinka odbywa się w Kremlowskim Pałacu Kongresów.

Choinka dla dzieci w Moskwie z roku na rok jest wyjątkowa. Nie ma dwóch identycznych obchodów, dlatego popularność tego wydarzenia jest niezwykle wysoka wśród dzieci w każdym wieku.

Na przykład prawdziwy Święty Mikołaj został zaproszony na uroczystość w 1997 r. Podczas uroczystości na Kremlu. Został zaproszony przez naszego dobrego dziadka Frosta, który napisał list do swojego amerykańskiego kolegi. W te zimowe wakacje, kiedy Święty Mikołaj i Święty Mikołaj poprowadzą okrągły taniec, chłopaki nigdy nie zapomną.

W niektórych latach organizatorzy drzewa zaprosili znanych pisarzy, kompozytorów, scenarzystów i artystów do przedstawienia noworocznego spektaklu dla młodych gości. W różnych okresach Kreml pomagał prowadzić choinkę: N. Dobronrawow, Yu. Chichkov, A. Pakhmutova, A. Gorban, V. Shainsky, E. Simonov, I. Nezhny, M. Faybushevich, A. Zatsepin i inni.

Tak popularnych rosyjskich i radzieckich artystów, jak Michaił Bojarski, Alyona Apina, Marina Kapuro, Valentina Tolkunova, Efim Shifrin, Nikolai Karachentsev, Giennadij Chazanow i inni zostali zaproszeni do wypowiedzenia postaci, które były częścią programu świątecznego spektaklu.

Harmonogram i otwarcie Kremlowskiej choinki 2020 w Moskwie

Obchody sylwestrowe dla dzieci w wieku szkolnym planowane są w Państwowym Pałacu Kremlowskim i rozpoczną się 24 grudnia 2019 r. Organizatorzy kremlowskiej choinki informują, że ostatni występ noworoczny odbędzie się 8 stycznia 2020 r.

Wnioski o bilety na niezapomniane występy noworoczne w stolicy naszego kraju przyjmowane są od szefów różnych organizacji publicznych i komercyjnych oraz firm. Często aktywni przedstawiciele różnych kolektywów pracy, czyli związków zawodowych, zajmują się takimi kwestiami.

Osoba może wysłać wniosek o odwiedzenie Kremlowskiej choinki 2020 dla grupy co najmniej 10 osób. Jeśli chcesz kupić indywidualny bilet na imprezę świąteczną w Moskwie, funkcjonuje w tym celu osobny zasób o nazwie Ticketland.

Kremlowa Żółk będzie składała się z kilku rodzajów sesji:

 • O 10.00 sesje dla uczniów szkół podstawowych;
 • O godzinie 14.00 dzieci w wieku 12-16 lat przyjdą na choinkę;
 • O godzinie 18:00 rozpocznie się przedstawienie noworoczne dla dorosłych z małymi dziećmi.

Dziewczęta i chłopcy przychodzą na sesje szkolne samodzielnie, to znaczy bez rodziców. W sali noworocznej każde dziecko zajmuje miejsce, które mu się podoba, pod tym względem nie ma ścisłych przepisów. Tradycyjnie najmniejsi widzowie siedzą na ziemi, a starsi studenci wolą bardziej balkon i galerię.

Przyjemnym bonusem dla wszystkich gości jodły kremlowskiej będzie tradycyjny prezent noworoczny, który otrzyma każde dziecko. Ten prezent jest również wliczony w cenę biletu na występ noworoczny.

Wydarzenie rozpocznie się nie w sali, ale w lobby Pałacu Kremlowskiego. Tutaj artyści i noworoczni bohaterowie spotkają się z chłopakami na powitanie. Następnie, po części masowej, wszyscy udadzą się do głównej sali koncertowej, gdzie odbędzie się główne przedstawienie noworoczne. Z reguły występ na choince trwa około 2 godzin z przerwami. Chłopaki zobaczą wiele nowych programów pokazowych i ciekawe produkcje teatralne.

Jakie są ceny kremlowskiej choinki 2020 dla dzieci i dorosłych

Na koszt biletu na noworoczny występ na Kremlu ma wpływ kilka czynników, w tym lokalizacja, wiek dziecka, data prezentacji.

Dla przedstawicieli kolektywów pracy i organizacji związkowych koszt biletów na Kremlowską Choinkę 2020 będzie następujący:

 • Bilet dla dzieci i młodzieży, w tym prezent, wyniesie 2400 rubli;
 • Bilet dla 2 osób: osoby dorosłej i dziecka (od 3 lat) z prezentem - 5400 rubli (Parterre), 4500 rubli (amfiteatr), 3600 rubli (balkon).

Jeśli zamierzasz kupić bilety na główną choinkę w kraju samodzielnie, poza organizacjami związkowymi, koszt wejścia na wakacje będzie nieco inny:

 • Bilet dla studentów na jedno dziecko wyniesie 2650 rubli. z prezentem;
 • Bilety dla dorosłych z dziećmi: Parterre Zone 1 - 4400 rubli, Parterre Zone 2 - 3800 rubli, Parterre Zone 3 - 3300 rubli. Prezent w tym przypadku jest kupowany osobno i kosztuje 545 rubli;
 • Bilet dla dwojga: dorosły i dziecko plus prezent - 5900 rubli (Parterre), 4900 (amfiteatr), 3900 (balkon).

Ci, którzy chcą, będą mogli kupić bilety wstępu na spektakle, które odbędą się w dniach 25 i 29 grudnia o godzinie 18:00, ale nie więcej niż jedną ręką, ponieważ te daty w Pałacu Kremlowskim są pełne!

Każdy noworoczny bilet na kremlowską choinkę wygląda jak prawdziwe arcydzieło malarstwa. Najlepsi artyści i projektanci w Moskwie pracują nad jego koncepcją i projektem. Bilety na Kremlowską choinkę 2020 można kupić na stronie internetowej Ticketland.

Abyś Ty i Twoje dziecko mogli zobaczyć główną magiczną prezentację naszego kraju w Nowym Roku 2020 w Pałacu Kremlowskim, lepiej będzie zająć się zakupem biletów wstępu z wyprzedzeniem, ponieważ bliżej listopada 2019 r. Wszystkie dostępne miejsca zostaną zajęte, a bilety wyprzedane.

Jakie prezenty czekają na uczniów Rosji w Pałacu Kremlowskim podczas uroczystego przedstawienia 2020

Kremlowe drzewo 2020 to najlepszy prezent dla każdego ucznia i uczennicy w naszym kraju. Aby odwiedzić tę wyjątkową i czarującą uroczystość, ludzie nabywają miejsca z wyprzedzeniem, a wielu nawet rezerwuje bilety lotnicze z innych regionów Rosji, aby móc tylko na własne oczy zobaczyć tę całą bajkę i pokazać ją swoim dzieciom i wnukom.

Ale nie tylko Kreml Yolka przyciąga gości magicznym występem. Każde dziecko otrzyma niezwykły słodki prezent na święta Nowego Roku. Prezent zostanie ozdobiony niezwykle pięknym, nie będzie to tylko pudełko słodyczy. Po pierwsze, same słodycze są bardzo starannie wybierane przez najlepszych cukierników w naszym kraju. Prezent noworoczny na Kremlu jest niesamowicie pachnący, a każdy słodycz i słodycz ma niesamowity smak. Również producenci tego cudownego cudu zwrócili szczególną uwagę na niesamowite opakowanie, w którym będą cukierki. Będzie to metalowe pudełko w kształcie Moskiewskiego Kremla. Ozdoby do pakowania prezentów dla dzieci wykonane są przez najlepszych rzemieślników i artystów.

Recenzje dzieci i rodziców na temat kremlowskiej choinki w Moskwie

01.04.2019 Helen

„W tym roku po raz pierwszy zabrałem mojego syna (9 lat) na Kreml. Zdecydowaliśmy, że raz każde dziecko powinno iść na główną choinkę w kraju, i kupiliśmy bilet ze zniżką.

Chcę powiedzieć wszystkim, że w kasie Kremla można łatwo kupić bilety na choinkę na Kremlu. Koszt biletu z kuponem dla rodziców i prezentem dla dziecka w wieku 5-16 lat wynosi 2400 rubli. Darmowe bilety do siedzenia. W hali wszyscy obecni mogą zająć dowolne miejsce, a widoczność z dowolnego miejsca jest taka sama.

Mój syn i ja przybyliśmy nieco wcześniej niż wyznaczony czas i nie żałowaliśmy tego. Uruchom za 1 godzinę 15 minut. Linia mija szybko, bez zamieszania i nerwów.

Sam spektakl trwa 1 godzinę. Przed występem tradycyjnie program rozrywkowy przy choince, dyskoteka. Organizowana jest także strefa fotograficzna na dużą skalę, na której goście robią kolorowe zdjęcia.

Rozebrać mojego syna pomogli wolontariusze, którzy dosłownie byli na każdym kroku.

Nasz pogląd nazwano „Tajemnicą planety Ziemia. Ekstrawagancja noworoczna. ” Mój syn bardzo lubił ten występ, zwłaszcza że jego ulubionym tematem jest kosmos. Pod koniec wakacji dzieci otrzymywały słodkie prezenty. ”

01.04.2019 Natalia

„W tym roku pojechaliśmy z dzieckiem na Kreml. Mój syn ma teraz 11 lat i zobaczył ten program po raz pierwszy.

Spektakl nazwano Tajemnicą planety Ziemia. Wydaje mi się, że każde dziecko marzy o tym drzewie, nawet we śnie.

Gdy tylko weszliśmy do lobby, powitali nas animatorzy, wolontariusze. Działają tu różne warsztaty, strefa zdjęć. Dziecko może malować twarz. Wokół dzieci bawią się i tańczą z animatorami. Atmosfera jest niesamowita! Są nawet małe zjeżdżalnie, z których jechały małe dzieci.

Syn wszedł do hali na 20 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. Miejsca siedzące były bezpłatne, ale wszystko działo się bardzo kulturowo i szybko. Fabuła spektaklu jest kosmiczna. Wszystko rozwija się wokół dobra i zła (dobrych ziemian i złych UFO).

W występie uczestniczyli Dziadek Mróz, Snegurochka, Kosmonauta, Danila-master, Sadko i inni. Cała planeta Ziemia przychodzi z pomocą dobru, aby pokonać zło innych światów. I oczywiście w finale pokazu dobro pokonało podstępne plany UFO.

Cały występ odbył się w jasnych kolorach i jest bardzo piękny i niezapomniany. Akompaniament muzyczny był również niesamowity. ”

01.02.2014 Svetlana

„Pierwszy raz byłem z córką na Kremlu. Ogólnie wrażenia były dobre.

Gdy tylko weszliśmy do Pałacu, natychmiast zwróciliśmy uwagę na cudowną scenerię, która była wszędzie. Ponieważ byłem tam po raz pierwszy z moją córką i mieliśmy tylko godzinę, sprawdziliśmy wszystko.

W dolnym holu znajdowały się dwie małe zjeżdżalnie, choinka, wszędzie byli artyści i animatorzy, z którymi można łatwo zrobić zdjęcie. Wszyscy wokół bawią się i tańczą. Atmosfera jest bardzo żywa!

Wszystkie place zabaw znajdują się obok schodów. Po prawej stronie widziałem stoły z warcabami i łamigłówkami, monitor, dla którego musisz powtarzać ruchy, magnetyczną wędkę do symulacji połowów i wiele innych zabaw.

Jakiś noworoczny występ miał już miejsce w holu przy balkonie i było tam bardzo mało osób. Zwróciłem uwagę na stoły z Lego. Podobał mi się także czarujący mag. Na lewych schodach zobaczyliśmy ogromny rzut pierścieniem.

Wszędzie maluje się twarz, która porusza się bardzo szybko.

Naprawdę podobał mi się występ. Sceneria, kostiumy, fabuła są po prostu wspaniałe! ”

Co jest wliczone w cenę biletu na kremlowską choinkę 2020

Bilety wstępu na Kremlowy Nowy Rok mają różne ceny i zależy to od takich czynników, jak dzień choinki, liczba gości, lokalizacja w hali.

Cena biletu obejmuje kilka głównych usług, do których gość prezentacji ma prawo liczyć:

 • Obsługa w szafie pałacu;
 • Spotkanie profesjonalnych animatorów w pierwszej sali Pałacu Kremlowskiego;
 • Pełne wsparcie dzieci przez wolontariuszy w postaci postaci z bajek;
 • Prowadzenie różnych klas mistrzowskich i programów pokazowych przed występem w holu Pałacu;
 • Spotkanie noworoczne i przegląd programu z Mikołajem i Snow Maiden na głównej scenie;
 • Niezapomniana wakacyjna zabawa i pyszny prezent w oryginalnym opakowaniu.

Kremlin Yolka - najlepszy spektakl noworoczny dla dzieci (zdjęcie)

O tym, jak kremlowska choinka miała miejsce w Moskwie w 2019 roku, zobacz wideo:

Obejrzyj wideo: ISKANDERY - prezent pod choinkę od Putina dla Polski (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz