Rok Szczura 2020 - horoskop dla wszystkich znaków z Tamary Globa

Być może wszyscy interesują się tym, co go czeka w przyszłości, na co się przygotować i jak się zachować, aby wykorzystać swój los na swoją korzyść. Znana rosyjska astrolog Tamara Globa, której prognozy sprawdzają się z roku na rok dla tysięcy i milionów ludzi, opowie ci wszystko o tym, co gwiazdy przygotowują dla nas w roku White Metal Rat, a także powie ci, czego szukać i z kim szczególnie uważać unikaj w jak największym stopniu trudności i strat.

Miłość horoskop dla znaków ognia zodiaku

W tym roku Baran ma wszelkie szanse poznać swoją miłość. Istnieje duża szansa na zbliżenie się do kogoś, kogo znasz, lub nawiązanie nowej romantycznej znajomości na czyimś ślubie. Te same barany, które już znalazły bratnią duszę, powinny brać pod uwagę jej interesy i być bardziej troskliwym. W tym roku twoje bezmyślne słowa mogą boleć szczególnie boleśnie, co jest wyjątkowo szkodliwe dla długotrwałego związku. W sektorze finansowym mogą pojawić się straty w środku wiosny, ale nie powinieneś ufać kuszącym obietnicom i szukać łatwych korzyści - pracuj i możesz zrobić to wszystko sam!


Lew jest zbyt narcystyczny i samolubny. Czasami ta nieograniczona wiara w siebie naprawdę pomaga odnieść sukces, ale nie w tym roku. W roku zwykłego, ale pracowitego Szczura, arogancja tylko powiększy problemy. Bądź bardziej uważny na swoją bratnią duszę, nie ciągnij za siebie koc relacji, staraj się naprawdę być tym, kim chcesz się pojawić. Za taką uwagę ukochany może podziękować za długo oczekiwany ślub w kwietniu lub wyjazd za granicę, a dobre relacje z szefami przyczynią się do rozwoju kariery i dobrobytu finansowego.


Strzelec - wręcz przeciwnie, powinien stać się nieco odważniejszy i bardziej asertywny w relacjach miłosnych, szczególnie dla kobiet, które wciąż szukają swojej missus. Pozbądź się nadmiernej nieśmiałości i skorzystaj z każdej okazji, aby zagrać wesele lub zajść w ciążę w tym roku. Sukces finansowy czeka tylko najbardziej pracowici przedstawiciele tego znaku, aw lutym należy unikać niepotrzebnego ryzyka. Dla mężczyzn rok 2020 zapowiada znaczny rozwój kariery.

Horoskop finansowy na oznaki żywiołów wody

Raki w tym roku czekają na zmiany, nieoczekiwane zwroty losu w różnych dziedzinach. Nie musisz czekać na pomoc w sprawach finansowych, sam decydujesz o wszystkim, ale może pojawić się absolutnie bezpłatna okazja, aby poprawić swoje życie. W sferze miłości wszystko jest bardzo niejednoznaczne: jeśli dopiero zaczynasz budować relacje, bardzo trudno będzie utrzymać je w zimie, a jeśli jesteś już w związku małżeńskim, nie ma specjalnych trudności i niezgody. Raki raczej nie wyjdą za mąż w tym roku, a mężczyźni mogą wziąć ślub latem.


Szczęście uśmiecha się do ryb na polu, na które poświęcają najwięcej wysiłku i uwagi, w 2020 roku dostaniesz dokładnie to, czego chcesz i osiągniesz najwięcej. W pracy i finansach wszystko zależy od Ciebie - w tym roku jesteś bardziej niż kiedykolwiek kowalem własnego szczęścia. Samce ryb mają wszelkie szanse poznać kochanka i wziąć ślub.


Skorpiony w sektorze finansowym powinny szybko podejmować decyzje: pierwsza opcja będzie najbardziej poprawna. Nie należy jednak decydować o emocjach - wtedy ostygniesz i pożałujesz tego, co zostało powiedziane i zrobione. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem mają wszelkie szanse na spełnienie swoich marzeń bez inwestycji finansowych. Miłości w tym roku spotkają skorpiony, które od dawna jej szukają, ale zamężne kobiety powinny nieco puścić partnera życiowego, osłabić całkowitą kontrolę.

Horoskop zdrowotny dla znaków ziemi

W tym roku cielęta powinny szczególnie uważnie słuchać swoich ciał i podejmować środki zapobiegające możliwym chorobom: nie zaniedbuj ćwiczeń, przestrzegaj diety, rezygnuj z alkoholu i tytoniu. Ogólnie rzecz biorąc, rok będzie udany, czekają na Ciebie nowe perspektywy i wygrane, a inwestycje się opłacą i zapewnią dobrobyt. Jeśli szukasz miłości, nie zaniedbuj randek w sieciach społecznościowych, szczególnie w maju.


Panny potrzebują więcej odpoczynku, odzyskania siły, a kobiety muszą zadbać o swój wygląd. Oprzyj się przyciąganiu pięknej nieznajomości - wpływ Plutona w tym roku nie przyczynia się do romantycznych związków. Mężczyźni w tym roku prawdopodobnie będą musieli wyjechać za granicę w sprawach biznesowych. Jeśli ślub planowany jest na ten rok, spowoduje to dość dużą kwotę. Nie zapraszaj tłumu nieznanych ludzi, ale lepiej świętować na świeżym powietrzu - minimalizacja kosztów finansowych tylko wzmocni nową rodzinę.


Koziorożec - mężczyźni powinni uważnie przyjrzeć się swojemu zdrowiu, prawdopodobnie zaostrzając wszystkie ukryte i przewlekłe choroby. Aby uniknąć niepotrzebnych trudności, musisz poradzić sobie ze swoim naturalnym uporem i nauczyć się słuchać innych, iść na kompromis. Aby znaleźć miłość, powinna być aktywna, nie zaniedbuj witryn randkowych. Jeśli rozpoczniesz naprawę, zajmie to cały budżet rodzinny i oszczędności, ale rodzice pomogą zapłacić za ślub.

Co czeka przedstawicieli żywiołów Air w 2020 roku?

W tym roku wagi powinny się spodziewać znaczących zmian. Czas przyzwyczaić się do zdrowego stylu życia, pozbyć się złych nawyków i zadbać o siebie. Aby uniknąć trudności finansowych, postępuj zgodnie z radą - jedna głowa jest dobra, a druga zawsze lepsza. W życiu rodzinnym powinieneś zająć się różnorodnymi zajęciami rekreacyjnymi, w przeciwnym razie w zimie prawdopodobnie się pokłócisz. Tegoroczny ślub nie jest wart czekania, ale w przyszłym roku może być równie dobrze.


Bliźnięta powinny być odważniejsze w podejmowaniu decyzji. Zmiana pracy nie tylko zwiększy dochód, ale także wyruszy w wymarzoną podróż. Marzenie i życzenie: im śmielsze i wyższe będą twoje prośby, tym więcej otrzymasz. Mogą występować trudności w relacjach rodzinnych, gorąca debata z ukochaną osobą. Staraj się być bardziej powściągliwy, aby uratować rodzinę.


Akwarianie powinni się uspokoić przed podjęciem jakichkolwiek decyzji: w sfrustrowanych uczuciach istnieje duże prawdopodobieństwo pochopnych wniosków i działań, których należy żałować. W romantycznym związku nadszedł czas, aby przejść na nowy poziom: zacząć żyć razem, zagrać wesele, mieć dziecko. Kobiety powinny zwracać większą uwagę na swoich mężczyzn, słuchać ich i słyszeć. Ale nadszedł czas, aby mężczyźni zbudowali trwały związek i nie zawarli znajomości na jedną noc. Dla dobrobytu finansowego i rozwoju kariery konieczne jest dalsze szkolenie: przejdź na odpowiednie kursy lub zaangażuj się w samorozwój w dziedzinie zawodowej.

Horoskop chiński według roku urodzenia

Tygrysy, zwykle zbuntowani przywódcy i rewolucjoniści, w tym roku będzie nieoczekiwanie elastyczny i czuły.


Węże, zwykle bardzo mądrzy i nieco aroganccy, będą dręczeni wewnętrznymi wątpliwościami. Pierwsza decyzja jest najlepsza, nie torturuj się!


Świnie tak uczciwy i złośliwy jak szczury, aby zaprzyjaźnić się, rok będzie spokojny i harmonijny.


Kogut - odważny, nieco samolubny i mało wyrafinowany, będzie ciężko pracował, ale także dostanie przyzwoitą nagrodę.


Małpy nadszedł czas, aby być tak aktywnym, jak to możliwe i pokazać swoją kreatywność, naturalny umysł i pamięć - nowe kreatywne projekty skazane są na sukces, jeśli nie ryzykujesz na próżno.


Końpracowity i wytrzymały, z pomocą szczura wspina się po szczeblach kariery, jej poświęcenie się pracy zostanie nagrodzone.


Szczurom czas przejąć inicjatywę: to twój rok, odniesiesz sukces, a szefowie i klienci docenią twoje talenty.


Króliksprytny i odnoszący sukcesy, w tym roku otrzyma wiele wskazówek losu, które doprowadzą do sukcesu, wystarczy ich uważnie wysłuchać.


Koza ze swoją frywolnością i wybieralnością może spierać się z surowym szczurem, jeśli nie opuści zmysłów, nie zaangażuje się w samodyscyplinę.


Smok, ulubieniec tłumu i silna, niezwykła osobowość, otrzyma masę różnorodnych wrażeń, a także długo oczekiwane duże zakupy.


Byk, potężny i wytrzymały, niezależnie poradzi sobie ze wszystkim, co nie nakłada się na niego, ale nie od razu - nie poddawaj się przed czasem.


Pieslojalny i niezbyt wymagający, często cierpi za swoją dobroć w naszym okrutnym świecie. Jednak w tym roku jej cierpliwość zostanie w pełni wynagrodzona.