Wystawy w 2020 roku w Rosji

Współczesny świat coraz bardziej pogrąża się w globalizacji w absolutnie wszystkich sferach - od kwestii środowiskowych na skalę planetarną po hodowlę zwierząt pełnej krwi lub produkcję wysoce wyspecjalizowanych produktów. Nowoczesne wystawy to nie tylko miejsce prezentacji niektórych produktów, ale także wielkoformatowe miejsca konferencji, wymiany doświadczeń, prezentacji nowych technologii, a także uczestnicy znajdujący partnerów i zawierający umowy.

Najnowsze wiadomości na temat organizacji różnorodnych wystaw

Wystawa jest bardzo szeroką koncepcją i może oznaczać zarówno wydarzenie przemysłu ciężkiego, interesujące tylko dla profesjonalistów, jak i wystawę zwierząt, na której można spędzić miło czas z całą rodziną, lub wystawę sztuki z minimalną aktywnością i maksimum rozwoju duchowego i intelektualnego.

Warunkowo podzieliliśmy wszystkie propozycje na ten temat, aby ułatwić wyszukiwanie niezbędnych, ale w ramach każdej kategorii możesz kontynuować podział wiele, wiele razy, ponieważ każde wydarzenie jest na swój sposób wyjątkowe.

Wystawy przemysłowe w Moskwie, daty w 2020 r

W stolicy odbywa się niesamowita liczba wydarzeń, sale wystawowe pracują prawie siedem dni w tygodniu, przyjmując coraz więcej nowych gości. Niemożliwe jest omówienie lub przynajmniej wyszczególnienie wszystkich wystaw w jednym artykule, dlatego wymienimy tylko najbardziej znane z różnych branż.

28 - 31 stycznia - daty „Upakovka-2020” - wystawy materiałów opakowaniowych, a także nowych technologii i koncepcji w tej dziedzinie. Biorąc pod uwagę, że obecnie większość opakowań jest nadal wytwarzana z polietylenu i innych tworzyw sztucznych, które zanieczyszczają naszą planetę od dłuższego czasu, temat jest niezwykle istotny.

W dniach 10-14 lutego odbędzie się międzynarodowa wystawa „Prodexpo”, na której zaprezentowane zostaną wszystkie grupy produktów spożywczych producentów z całego świata. Świetna okazja, aby spróbować czegoś nowego i odkryć nowe smaki dla Rosjan.

11–13 lutego rosyjscy i niemieccy producenci wspólnie organizują wystawę „Toys & Kids Russia”, na której zaprezentowane zostaną różnorodne zabawki dla dzieci w każdym wieku, a także inne produkty dla dzieci

W dniach 17-20 marca marka TechtextilRussia organizuje międzynarodową wystawę tkanin technicznych, na której zaprezentowana zostanie nie tylko pełna gama produktów, od przędzy i mrugnięcia po sieci z włókna szklanego, ale także surowce, sprzęt do jego przetwarzania i produkcji, wszystkie powiązane materiały, a także najnowsze badania rozwój.

Od 31 marca do 3 kwietnia MosBuild zaprezentuje absolutnie wszystko związane z budową i naprawą, od bloków betonowych po ostatnią rolkę gwoździ i tapet. Zbuduj dom lub napraw i chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami i trendami w modzie? To do ciebie tutaj!

21–24 kwietnia odbędzie się wystawa technologii informacyjnych i komunikacyjnych - jeden z najnowocześniejszych, poszukiwanych i szybko rozwijających się obszarów. Tutaj co roku prezentują takie wydarzenia, które mogą być wyobrażone zwykłemu laikowi tylko jako atrybut filmu science fiction o odległej przyszłości, ale już stały się rzeczywistością.

W maju odbędą się jednocześnie liczne wystawy poświęcone metalurgii: „Aluminium Expo”, „Metalurgia. Litmasz. Rosja” i „Metalworking”. Jak już wskazują nazwy, dwa z nich są wąsko wyspecjalizowane, ale w pełni obejmują swoją branżę, od surowców i technologii po produkty i ich zastosowanie.

W dniach od 8 do 11 czerwca na wystawie TubeRussia przemysł rurowy rozkwitnie w całej okazałości. Oprócz produktów i sprzętu zaprezentują najnowsze prace badawcze i przeprowadzą zaawansowane szkolenia dla specjalistów.

Oczywiście w drugiej połowie roku odbędzie się wiele interesujących wydarzeń, ale daty ich organizowania są nadal określone.

Wystawy przemysłowe w innych miastach Rosji

W kwietniu Wołgograd corocznie organizuje wystawę Prom-Wołga, na której inżynieria mechaniczna jest prezentowana w całej okazałości, od rozwoju naukowego i obróbki metali, po spawanie, montaż i obsługę.

Legenda metalurgii, miasto Czelabińsk, co roku w grudniu organizuje międzynarodowy sklep Foundry Consilium Online, w którym specjaliści wymieniają się doświadczeniami i zaawansowanymi technologiami produkcji, a także wprowadzają nowe rodzaje produktów.

W marcu w Petersburgu odbywa się wystawa Hi-Tech, na której prezentowane są najnowsze osiągnięcia i fantastyczne technologie przyszłości, które jutro mogą stać się codzienne.

W Krasnojarsku od 23 do 26 kwietnia odbędzie się wystawa daczy syberyjskich. Już na początku sezonu letniego możesz uczyć się i kupować wszystko, czego potrzebujesz do wygodnej pracy na lądzie i na wakacjach.

W dniach 24-28 listopada odbędzie się wystawa Pap-For w Petersburgu, gdzie przemysł celulozowo-papierniczy wraz ze wszystkimi wiodącymi przedstawicielami i najnowszymi osiągnięciami pojawi się w całej okazałości.

Pokazy zwierząt: miesięczny stół

Zwierzęta to nie tylko miłość i przywiązanie, rozrywka i życie w domu. Wielu ma rasowe psy i koty o doskonałych rodowodach, aby brać udział w wystawach i wygrywać, a także zajmować się hodowlą swojej ulubionej rasy. Jest wiele takich wystaw, które odbywają się w różnych klubach i organizacjach, na różnych poziomach - od miasta do świata, w prawie każdym większym mieście w Rosji. Najbardziej znane i znaczące z nich pokazano w poniższej tabeli, daty podano na 2020 r.

Wszystkie wystawy psów przedstawione w tabeli są międzynarodowe, kategorie CACIB są FCI, a wystawy kotów WCF, czyli nagrody otrzymane w tych tytułach są uznawane na całym świecie.

MiesiącDokładna dataMiastoZwierzętaWłasne imię
Stycznia25 - 26MoskwaPsyPamięci L. Sabaneeva
27 - 02PermPsyŚwiatła regionu Kama
04 - 06MoskwaKotyClub VFC „Astra”
Luty22 - 23WładywostokPsy  -
15 - 16WoroneżKotyClub VFC „Astra”
Marzec14 - 15Sankt PetersburgPsyBałtycki triumf
14 - 15IrkuckNa całym świecie, kotyClub Cameo
Kwietnia04 - 05BiełgorodPsyBiałe Miasto
12KrasnodarPsyWiosna Kuban
18 - 19PenzaKotyElitarny klub
25-26MurmańskPsy  -
Maj02, 03SamaraPsy„Samara Premiere”, „Volga”
09, 10MoskwaPsy„Eurazja”, „Pomnik A. Mazovera”
23 - 24Sankt PetersburgPsyGRAND PRIX St. Petersburg
23 - 24WołgogradKotyKlub Elitar
Czerwca06IrkuckPsyBajkał - lato
12 - 13SocziKotyDiamentowy Kryształ
Lipiec18TiumeńPsyPuchar Przyjaźni
26KurskPsyKursk - 2020
Sierpnia01PskowskiPsyPamiątka Pskow
15CzelabińskPsyUral Dawns
Wrzesień05 - 06ChabarowskPsyChabarowsk - 2020
19 - 20WoroneżKotyElitar - Club
20KrasnodarPsy  -
Październik31MoskwaPsyPuchar Prezydenta RKF
17 - 18PenzaKotyElitar - Club
Listopad21JekaterynburgPsyJekaterynburg-XXI wiek
15Nowogród WielkiKotyClub Kotofey
Grudnia05 - 06NowosybirskPsy  -
12 - 13PenzaKotyElitar - Club

Wystawy artystyczne: rozwój duchowy i intelektualny

Wystawy malarstwa, rzeźby, haftu i innych dziedzin pokrewnych - miejsce duchowego relaksu i wyniesienia. Tutaj możesz uciec od zgiełku świata i zanurzyć się w świecie piękna, spróbować rozwikłać plan twórcy, złapać jego ładunek energii lub po prostu cieszyć się pięknem.

Wystawy sztuki odbywają się głównie w muzeach sztuki każdego miasta, przy czym w każdym muzeum odbywa się co najmniej jedna wystawa. Są one poświęcone konkretnemu tematowi, stylowi lub autorowi, więc na pewno wybierzesz dokładnie to, co Cię interesuje.

Biorąc pod uwagę niewiarygodną liczbę i różnorodność wystaw sztuki w całej Rosji, a także podmiotowość ich oceny, nie wymienimy poszczególnych wystaw. Radzimy tylko odwiedzić miejsca muzeów sztuki w Twoim mieście lub miejsca, w których wybierasz się na wycieczkę - a na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Wystawy informacyjne w Moskwie, harmonogram roku

16 lutego wystawa poświęcona będzie parku narodowemu „Jezioro Pleshcheyevo” - szansa na zapoznanie się z tym cudem dla tych, którzy nie mogą tam pojechać.

W kwietniu egzotyczne zwierzaki zostaną zaprezentowane w muzeum na wystawie Terramania - rodzaj zoo w muzeum.

Od kwietnia do września możesz odwiedzić najróżniejsze wystawy kwiatów, zapoznać się z interesującymi kolorami i odmianami dawno znanych roślin oraz zaskoczyć piękno nowych mieszkańców klombów.

W październiku, z okazji 160. rocznicy opublikowania najsłynniejszego dzieła C. Darwina na temat teorii ewolucji i doboru naturalnego, odbędzie się wystawa „Co Darwin się mylił”. Podkreśli najciekawsze i kontrowersyjne punkty teorii wybitnego naukowca, kwestionowane i obalane przez współczesną naukę.

W grudniu będzie można zobaczyć najbardziej niesamowite drzewa na wystawie fotografii S. Yesidy „Pasterze lasów. Wyjątkowe drzewa”. Nie możesz sobie wyobrazić, jak niesamowite i oryginalne mogą być te zielone stworzenia.

Inne wystawy w Rosji: czym jeszcze możemy się pochwalić

15–19 kwietnia na targach artystów ludowych i mistrzów rosyjskiego „Firebird” można nie tylko podziwiać wyroby rzemiosła ludowego, ale także go kupować, a także opanować część nie, całkowicie zanurzyć się w etno-atmosferze pieśni ludowych i taniec, kuchnia narodowa i zabawa. Jeśli sam wiesz, jak zrobić coś narodowego własnymi rękami, tutaj możesz nie tylko pokazać i sprzedać swoje dzieła, ale także wziąć udział w konkursie prac.

Zoomir na południu Rosji - wystawa dla wszystkich miłośników zwierząt domowych, odbędzie się w Krasnodarze w dniach 14-15 marca. Odbędą się wystawy psów i kotów, gryzoni i ptaków, gadów i ryb, kurczaków dekoracyjnych i fretek. Warsztaty pielęgnacyjne i pielęgnacyjne będą interesujące zarówno dla profesjonalistów, jak i dla właścicieli rasowych zwierząt domowych, a strefa handlowa zaskoczy Cię najbardziej wygodnymi i oryginalnymi urządzeniami.

29 lutego w Petersburgu zgromadzi wszystkich miłośników fajki wodnej na Klubowej Wystawie Szisza, aby zapoznać się i przetestować różnorodne fajki wodne, tytoń, węgiel i płyny.

Obejrzyj wideo: Limuzyna Putina w wersji dla ludu. Aurus zadebiutował w Genewie (Listopad 2019).