Reszta Turcji 2020, hotele, ceny all inclusive, pakiety last minute

Prawie 40 milionów ludzi rocznie odwiedza Turcję w celach rekreacyjnych, kraj ten zasługuje na taką popularność ze względu na swoje dziedzictwo kulturowe, historyczne i etniczne. Wszelką wyjątkowość podkreśla infrastruktura turystyczna, rewelacyjne hotele, które są popularne ze względu na swoje usługi, a zwłaszcza system „all inclusive”. Coraz więcej rodzin z dziećmi wybiera kurorty tego kraju na wakacje, niektóre hotele tworzą misje i konkursy dla całej rodziny, w których są zwycięzcy, ale nie przegrani. Rodzice i dzieci spotykają się, pomagają sobie nawzajem, więc wszyscy są zabawni i interesujący.

Turcja to kraj, który zawsze znajduje się w TOPIE najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych

Turcja ma bogatą historię pochodzenia, jej terytorium zawsze było zamieszkane przez dużą liczbę ludzi, istnieje najstarsza osada Chatal-Guyuk, która ma ponad 10 000 lat. Ziemię tego kraju odwiedzili Grecy i Rzymianie, było to Imperium Rzymskie, które było następnie zatłoczone przez Słowian, Arabów, Seldżuków, Lombardów. Po powstaniu Imperium Osmańskiego, które dominowało na tych ziemiach aż do XIX wieku. Po serii wydarzeń historycznych Republika Turcji została utworzona w 1919 r.

Turcja jest skarbcem ziemi, jest tam bardzo piękna, jest myta przez 3 morza: Czarny, Marmara, Morze Egejskie i Morze Śródziemne. Klimat jest zróżnicowany, w środkowej części jest umiarkowany kontynentalny: lata są gorące, a zimy chłodne. Na wybrzeżu Morza Egejskiego i Morza Śródziemnego zima jest ciepła, a klimat śródziemnomorski. Na wybrzeżu Morza Czarnego panuje klimat morski, z częstymi opadami deszczu, ale ciepłymi zimami. Jest też klimat tropikalny - na południowym wschodzie.

Warunki pogodowe często niepokoją rodziny z dziećmi, dlatego przy wyborze ośrodka należy zwrócić uwagę na powyższe.

Różnorodność przyrody jest niesamowita: wzgórza, wzgórza, góry, rzeki, stawy, stepy, bagna, lasy - dzięki tak heterogenicznej rzeźbie w Turcji istnieje wiele rodzajów roślin, owadów, zwierząt. Największe systemy górskie rozciągają się na terytorium, a mianowicie: Góry Pontyjskie, Góry Byk i Płaskowyż Anatolijski.

Wielu turystów uważa Turcję za kraj europejski, terytorium leży w dwóch częściach świata, a Europa stanowi zaledwie 3%, aw Azji jej udział wynosi 97%. Turcja ma bardzo wysoki standard życia; religią jest islam. Święta religijne należy wziąć pod uwagę, w Ramadan i Kurban Bayram wiele kawiarni i instytucji jest zamkniętych!

Walutą w Turcji jest lira turecka. 1 lira to 11 rubli rosyjskich. W wielu miejscach w kraju można płacić euro i dolary.

Zapytaj znajomych, która stolica Turcji, a niektórzy z nich odpowiedzą - Stambuł. To miasto jest najczęściej odwiedzane, ale stolicą kraju jest Ankara!

Najlepsze kurorty i hotele all-inclusive w Turcji, korzyści z wczesnej rezerwacji

Na pytanie potencjalnych turystów, co najpierw chcesz wiedzieć o Turcji, decydując się na wakacje w tym kraju, otrzymujesz następującą popularną odpowiedź: jakie ośrodki, hotele są tam zgodnie z ustalonymi parametrami. Coraz więcej osób chce zobaczyć świat, rozpocząć podróż za granicę, zrelaksować się na morzu. Poprawa jakości życia jest priorytetowym kierunkiem rozwoju, a przebywanie w ciekawych miejscach tylko wzmaga motywy! Turcja jest w stanie tchnąć życie, przyczynić się do determinacji. Jest wielu ludzi, którzy pragną takich wakacji, które nie zmuszą cię do wysiłku fizycznego lub intelektualnego, i znowu - Turcja pomoże!

O każdej porze roku wczasowicze wybierają się tam na wakacje. Jeśli niektóre kraje przyciągają magiczne zimy, aksamitna jesień lub wygodne lata, to w Turcji, jak w dobrze znanych słowach piosenki z filmu Office Romance: „Natura nie ma złej pogody, każda pogoda jest łaską. Deszcz, śnieg ... o każdej porze roku, jest to konieczne z wdzięcznością przyjmij ”. Naprawdę zawsze będzie wygodny wypoczynek. Poniżej znajdują się popularne kurorty z krótkim opisem oczywistych zalet i wad (potwierdzone przez prawdziwe recenzje turystów).

ResortKorzyściWady
Antalya- szeroki wybór hoteli;

- koszt pokoju dwuosobowego w 5 * hotelu z systemem all inclusive zaczyna się od 7000 rubli dziennie;

- Różnorodność plaż, najsłynniejsza Lara;

- duży wybór rozrywki;

- bliskość lotniska;

- Wiele dziedzictwa historycznego jest skoncentrowane.

- zatłoczenie przez turystów
Alanya- do wypoczynku z dziećmi;

- cele demokratyczne;

- koszt wynajmu pokoju w hotelach pięciogwiazdkowych od 6000 dziennie za pokój rodzinny, z uwzględnieniem wcześniejszej rezerwacji;

- duży wybór hoteli 3 * i 4 *;

- czyste plaże z szerokim wybrzeżem;

- Duży wybór rozrywki dla dzieci i dorosłych;

- Wiele atrakcji, w tym jaskinie i fortece.

- oddalenie od Antalyi;

- niewielka liczba hoteli o poziomie usług 5 *

Kemer- czyste plaże (żwirowe);

- dużo rozrywki;

- Szeroki wybór kawiarni, barów;

- atrakcje przyrodnicze;

- malownicze.

- rodziny z dziećmi nie będą wygodne, wejście do morza jest strome;

- wysokie ceny za pokój w 5 * hotelu, zaczynając od 9 000 za dwa dziennie, ale 3 * urlopowiczów z ograniczonym budżetem stać.

- kilka niedrogich hoteli;

- Ośrodek jest przeznaczony dla aktywnych turystów.

Belek- wiele hoteli o poziomie usług 5 *

- czyste plaże z wygodnym dostępem do morza;

- rozwinięta infrastruktura turystyczna;

- W pobliżu starożytne atrakcje;

- jest hotel dla dzieci z zajęciami wodnymi;

- najlepszy dla rodzin z dziećmi.

- wysokie ceny, od 9500 rubli dziennie;

- Praktycznie nie ma mieszkań w budżecie.

Marmaris- czyste plaże;

- przytulne miasto z piękną przyrodą;

- duży wybór restauracji;

- nadaje się na relaksujące wakacje

- skromny wybór hoteli;

- ceny od 9 000 dziennie za pokój;

- brak zabytków

Tekirowa- Szeroki wybór hoteli o poziomie 5 * i niższym;

- duża plaża, czysta, ale żwirowa;

- w pobliżu znajdują się ciekawe zabytki;

- Odpowiedni dla rodzin z dziećmi.

- daleko od Antalyi;

- brak piaszczystych plaż;

- Ceny są dość wysokie.

Istanbul- czyste plaże;

- wiele klubów, barów, restauracji;

- dobry wybór rozrywki;

- skoncentrował wiele atrakcji;

- Szeroki wybór hoteli.

- nadmiar turystów i stałych mieszkańców;

- zgiełk miasta

Są to najczęściej omawiane kurorty w Turcji w pozytywny sposób, warto zauważyć, że przez 10 dni relaksu w wielu hotelach z gwiazdką 5, rodzina z co najmniej 1 dzieckiem będzie musiała wydać co najmniej 100 000 rubli wyjeżdżających z Moskwy iz powrotem. Jeśli jednak skorzystasz z wcześniejszej rezerwacji, prawie zawsze istnieje system zniżek, który pozwoli zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy.

Najlepsze hotele są wymienione poniżej, wybór opiera się na analizie recenzji turystycznych i ich ocen w popularnych serwisach rezerwacyjnych:

 1. Maxx Royal Belek,
 2. IC Green Palace,
 3. Rixos Sungate,
 4. Club Hotel Phaselis Rose,
 5. Amara Dolche Vita Luxury,
 6. Regnum Carya Golf & Spa,
 7. Ali Bey Club Manavgat,
 8. Pgs kiris,
 9. D-Hotel Maris Marmaris,
 10. Swissotel Resort Bodrum Beach.

Wakacje w Turcji z dziećmi wyjeżdżającymi z Moskwy o każdej porze roku

Udana kontynentalna lokalizacja Turcji pozwala nie odczuć braku uwagi ze strony turystów. Urlopowicze w miejscach z różnorodnymi zabytkami kulturalnymi i historycznymi akceptują komfortowy klimat i są gotowi do odwiedzenia tego regionu przez cały rok, zwłaszcza, że ​​w niektórych miesiącach wakacje mogą być dość budżetowe, biorąc pod uwagę aktywną rozrywkę.

Święta na wiosnę, co Turcja będzie cieszyć się w tym czasie

Wizyta w tym kraju na wiosnę ma sens i oto dlaczego:

 1. W każdym obszarze klimat jest wyrównany, nie można się ograniczyć geograficznie, dzień jest długi, ciepły, świeży, piękny!
 2. Ceny wynajmu mieszkań, pamiątek, jedzenia i wiele więcej są znacznie niższe niż latem i zimą.
 3. Korzystny czas na długie wycieczki.
 4. W marcu, po najniższych cenach, można jeździć z gór, chodzić do muzeów, klubów, stać na hotel z centrum spa, łaźnią turecką, basenem. Turyści w tym czasie doradzają ośrodkom narciarskim Palandoken i Ulugdag.
 5. W kwietniu niektórzy turyści już pływają w morzu i jest rozgrzany do 20-22 stopni. W tym czasie kwitnie Turcja, miłośnicy piękna przynajmniej raz w życiu powinni to zobaczyć! 23 kwietnia to Dzień Dziecka - ciekawe wakacje na dużą skalę. To świetny miesiąc w roku na podróż z dziećmi do Turcji.
 6. Maj już jest jak lato, napływ turystów rośnie, ale ceny nie osiągnęły jeszcze maksymalnych wartości.

Czy w lecie można w tym kraju mieć urlop budżetowy?

Latem Turcja jest bogata w możliwości turystyczne i co roku zaskakuje coraz więcej turystów. Ceny są ustalone na maksimum, konkurencja nie jest tak ostra wśród hoteli, ponieważ napływ turystów pozwala na wypełnienie mieszkań do limitu. Ale jeśli wczasowicze zastanowią się przed wakacjami za 3 miesiące i lepiej zarezerwować pokoje na sześć miesięcy, zaoszczędzą nawet 35% swojego budżetu! Nikt nie odwołuje gorących wycieczek - reszta może ich kosztować cenę biletów lotniczych.

Dla tych, którzy potrafią poprawnie ocenić informacje o kraju i jego możliwościach, odpowiednie są wakacje bez pośredników lub sektora prywatnego. Aby to zrobić, powinieneś opracować swoją trasę, dietę, zakwaterowanie, program kulturalny i nie odbiegać od planu.

Dlaczego podróżnicy wolą odpoczywać jesienią

Jesień to aksamitna pora roku. Dlaczego ceny są niższe niż w lecie, skoro morze jest tak ciepłe, na ulicy nie ma upalnego upału, natura zmienia się i bawi się nowymi kolorami, a zachód słońca jest bardziej romantyczny? Konkurencja w hotelach zaczyna rosnąć, znaczna część turystów wybiera Turcję na wakacje z dziećmi, które chodzą do szkoły od 1 września. Od 1 września wielu dorosłych nie może wyjechać na wakacje z powodu zawodu. Dlatego hotele zaczynają szybko tworzyć korzystne warunki. To przyciąga turystów, co jest logicznie prawdą. Jesienna jesień jest inna, lato w Turcji i ciepły deszcz, ale do początku listopada pogoda jest zwykle dobra.

Turcja jest popularna wśród turystów zimą.

Najbardziej zagorzali fani Turcji zimą to kupujący. W grudniu rozpoczynają się wyprzedaże świąteczne, targi są rajem dla turystów. Najważniejsze są niskie ceny za wszystko: zakwaterowanie, wyżywienie, podróże, wycieczki, rozrywkę itp. Aby odpocząć nie jest drogie w ramach oferty all-inclusive, możesz bezpiecznie polecieć do tego miasta!

Wśród turystów są śmiałkowie, którzy zimą pływają w morzu, temperatura wody jest wyższa niż temperatura powietrza. Ponadto niewielka liczba wczasowiczów zimą nie ukrywa uroku kraju, okazuje się wspaniałe zdjęcia, można pozostać dłużej na zabytkach.

Przed Nowym Rokiem ceny wzrosną, ale nie do poziomu letniego, jeśli kupisz wycieczkę noworoczną kilka miesięcy przed wakacjami, otrzymasz dobrą zniżkę. Turcy świętują Nowy Rok na wielką skalę! Zapewniona będzie zabawa, bajka, ekstrawagancja, śmiech dzieci i dorosłych.

Turcja - kontrast, recenzje turystów sugerują, jak w pełni poznać kraj w ograniczonym czasie

40 milionów ludzi odwiedza Turcję rocznie, a na podstawie licznych opinii turystów opracowano listę rzeczy do zrobienia podczas relaksu, która pozwoli Ci w pełni, różnorodnie spędzić wakacje, ale także poznać kraj, jego kluczowe cechy:

 1. Oceń wszystko włącznie
 2. Lot balonem nad skalistym miastem, Kapadocją,
 3. Odwiedź Pamukkale - wyjątkowe dzieło natury, źródło mineralne lub tak zwany „bawełniany zamek”, który znajduje się na liście dziedzictwa UNESCO,
 4. Odwiedź zachowane starożytne miasto Efez,
 5. Jeśli pozwala na to budżet, wybierz się na rejs jachtem,
 6. Weź kąpiel parową w prawdziwej łaźni tureckiej,
 7. Odwiedź Wielki Bazar i nie zapomnij się targować,
 8. Baw się przynajmniej na jednej imprezie w Kemer, najlepiej spienionej,
 9. Spróbuj dań narodowych, w tym słodyczy.

To nie przypadek, że Turcja przez wiele lat pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych krajów kurortowych; zwiększa swoje zalety, jest przyjazna i gościnna. Aby reszta była interesująca i kompletna w tak niesamowitym miejscu, ważne jest, aby przynieść swoim ukochanym, drogim ludziom i dobry, pozytywny nastrój!

Obejrzyj wideo: Sprawy SercoweGönül İşleri, Odcinek 1, napisy PL (Listopad 2019).