Karty muzyczne szczęśliwego nowego roku 2020

Koniec grudnia to nie tylko czas na imprezy noworoczne i imprezy firmowe, ale także na dokładne przygotowania do obchodów Nowego Roku. Musisz ozdobić dom, stworzyć menu na ucztę, wybrać elegancki strój, wymyślić zabawny scenariusz dla gości, kupić lub zrobić oryginalne prezenty własnymi rękami. Ale to jeszcze nie wszystko, co trzeba zrobić. W tym zamieszaniu możesz zapomnieć o ważnej rzeczy - pogratulować kolegom, przyjaciołom i krewnym nie tylko nadchodzących, ale także samych wakacji, ponieważ wielu z nich nie będzie obecnych podczas zabawy. Z najbliższymi możesz dzwonić telefonicznie, a reszta wysyła karty muzyczne z Szczęśliwego Nowego Roku 2020 do sieci społecznościowej, komunikatora i poczty e-mail.

Zdjęcia noworoczne w roku Szczura

Według kalendarza wschodniego 2020 odbędzie się pod patronatem białego metalu Szczura. To zwierzę jest bardzo wymagające od swojej osoby i nie daje szczęścia wszystkim. Aby zdobyć przysługę, należy ją uspokoić - aby właściwie świętować Nowy Rok, w tym zakaz świątecznego stołu, cechy sukienki i dekoracji wnętrz. Również gryzoni spodoba się muzyczne karty z jego wizerunkiem. Takie zdjęcia nie będą działać za darmo. Skopiuj link i wyślij go w wiadomości.

Kliknij zdjęcie, aby wyświetlić

Szczur Szczęśliwego Nowego Roku

„Gratuluję wam roku przestępnego 2020! Niech Rok Szczura ogarnie was miłością, troską i cnotą, da wzajemne zrozumienie krewnym, krewnym i kolegom. Życzę mądrości i cierpliwości w podejmowaniu trudnych decyzji, wielkiej duchowej radości, szczęścia i pocieszenia w życiu!”

„Szczęśliwego Nowego Roku 2020! Niech radosne wydarzenia krążą codziennie jak dobrzy aniołowie, szczęście będzie niesamowicie delikatne i głębokie, jak bezdenne niebo, a genialne sukcesy będą olśniewające i inspirujące, jak życiodajne i obiecujące zimowe słońce!”

Szczęśliwego roku szczurów
Niech będzie czuła,
Przyniesie ci sukces w swoim domu
I powodzenia.

Niech zielony dolar
Szczur zaszeleści głośno
I pielęgnowane pragnienia
Niech to przeprowadzą.

***

Szczęśliwego nowego roku
I życzę ci szczęścia!
Szczury pukają do okna przez rok,
To jest dla pieniędzy!

Niech wszelkie pragnienia
Ożyw się wkrótce!
Życzę powodzenia
I dobre, dobre dni!

Muzyczne pozdrowienia dla przyjaciół

Wiele osób świętuje Nowy Rok z rodziną lub jeździ na wakacje do innych krajów na ferie zimowe. Ponadto niektórzy przyjaciele mieszkają daleko od siebie i nie ma możliwości zebrania się na święta. Świetną opcją dla gratulacji będzie karta z animacją muzyczną. Skopiuj link do zdjęcia w pasku adresu przeglądarki i wyślij go w wiadomości e-mail lub do sieci społecznościowej.

Kliknij zdjęcie, aby wyświetlić

Wiersze świąteczne i proza ​​dla przyjaciół

„Drogi przyjacielu! Życzę ci szczęśliwego Nowego Roku. W te wakacje chciałbym pozostać zawsze szczery, miły i uśmiechnięty. Niech ten rdzeń i męski charakter zdecydowanie oprą ci wszystkie trudności i przeszkody na twojej drodze, niszcząc wszystkie ściany. Zawsze pozostań tą samą bystrą osobą. Szczęśliwego Nowego Roku! ”

„Moja droga, gratuluję Ci Nowego Roku! Czasy zmieniają się szybko, lata mijają niezauważone, ale przyjaciele pozostają przyjaciółmi. Dlatego chcę być otoczony ludźmi, którym możesz zaufać swojemu sercu i duszy. Niech ten rok przyniesie tylko jasny, ciepły i przyjemny i niech reszta mija. Wesołych świąt! ”

Szczęśliwego nowego roku
Z całego serca, przyjacielu, ty!
Niech twoje życie lśni
Jak gwiazda choinki.

Życzę ci szczęścia
Pokój, radość, dobroć.
Życzę powodzenia
I zawsze masz sukces!

***

Szczęśliwego Nowego Roku, kochanie!
Jasne wysokości życia
Szczerze wam życzę
Docieram w tym roku
Być kochanym i szczęśliwym
Nie bądźcie chorzy ani smutni
Wszystkie zażalenia (jeśli występują)
Zapomnij o tym wkrótce!

Piękna karta dźwiękowa dla rodziców

Mama i tata są najdroższymi ludźmi. Jeśli nie wezmą udziału w imprezie, muszą przede wszystkim pogratulować, nie tylko telefonicznie, ale także wysłać piękny prezent w postaci zdjęcia noworocznego do sieci społecznościowej. Możesz również uzupełnić prezent o oryginalne życzenie w poezji lub prozie z naszej selekcji.

Kliknij zdjęcie, aby wyświetlić

Piękne życzenia dla taty i mamy

„Moja droga, ukochana matko, gratuluję ci, moja droga, Nowego Roku. Życzę ci, abyś zawsze pozostała taka sama, bystra, umiłowana, gościnna. Życzę ci zdrowia, nigdy nie zachoruj, proszę, ciesz się swoim słodkim, cudownym wyglądem, uśmiechem świecące szczęście. Bardzo cię kocham! ”

„Tato! Szczerze życzę szczęśliwego Nowego Roku! Szczerze życzę, abyś zachował ten sam wigor, tę samą obecność ducha, tę samą radość w przyszłym roku. Dziękuję za doświadczenie życiowe, którym chcesz się podzielić. Dziękuję, że jesteś „nie tylko dobry ojciec, ale także najlepszy przyjaciel, zawsze chcesz wziąć od ciebie przykład. Szczęśliwego Nowego Roku!”

Szczęśliwego Nowego Roku, droga mamo!
Obyś zawsze miał szczęście.
Anioł, pozwól się chronić
Od niepokojów, smutków i udręk.

Unikaj niepokojów i złej pogody
Ciesz się życiem bez zmartwień
Cóż, jeśli płaczesz - to ze szczęścia
Życzę Wam Nowego Roku!

***

Sylwester,
Co znowu do nas przychodzi
Życzę ci tato
Nigdy nie trać serca.

Nigdy się nie denerwuj
Być zdrowym, pełnym siły.
Powodzenia każdego dnia
Szczęście, radość przyniesiona!

Zdjęcie gratulacyjne dla kolegów

Zwykle wieczory firmowe odbywają się w przedsiębiorstwach przed świętami Nowego Roku. Brzmią gratulacje z okazji nadchodzącego Nowego Roku. Następnie koledzy wyjeżdżają na wakacje na 10 dni iw tym czasie raczej się nie widują. Dlatego ich koledzy muszą zwrócić uwagę i wysłać prezent muzyczny po samych wakacjach. Możesz również uzupełnić kartę oryginalnym życzeniem.

Kliknij zdjęcie, aby wyświetlić

Wakacje życzenia dla kolegów

„Szczęśliwego Nowego Roku, moi drodzy koledzy! Chcę życzyć wam radości i siły, pewności i entuzjazmu. Niech nowy rok będzie pełen perspektyw, niech każdego dnia będzie obfitujący w wydarzenia i owocny, niech wielkie osiągnięcia i zwycięstwa czekają na was w życiu, nawet w waszych rodzinach będzie pociecha i łaska! ”

„Moi drodzy i drodzy koledzy, życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Niech powodzenia i szczęścia zapuka do wszystkich drzwi w tym Nowym Roku. Niech każdy z was spełni swoje ukochane marzenie i osiągnie swoje cele. Niech wasze serca będą radosne i wesołe. Niech zawsze będą bliscy i drodzy ”.

Życzę Wam w Nowym Roku
Szczęśliwe życie bez zmartwień
Lekka praca bez barier,
Ogromne bonusy i pensje.

Aby ten poniedziałek nie przestraszył
Szef się nie skarcił
I do pracy, jak wakacje
Aby wszyscy szczęśliwie uciekli!

***

Nasze plany realizacji
Niech nowy rok da
I dodaj nam cierpliwości,
Jeśli sprawy są przytłaczające.

Koledzy, obyście pracowali
Przyniesie owoce:
Dochód wzrośnie
A marzenia się spełnią!

Karta noworoczna dla dzieci

Po porannych imprezach noworocznych dzieci spędzają aktywny czas w sieciach społecznościowych. Dzięki temu można wysłać im wiadomość z pocztówką do VK, Odnoklassniki, Facebooka itp. Zebraliśmy również życzenia dla dzieci na Nowy Rok 2020, które doskonale uzupełniają muzyczny prezent.

Kliknij zdjęcie, aby wyświetlić

Fajne pozdrowienia dla dzieci

„Nowy Rok to święto większości dzieci! Spełnij życzenie, spełni się! Nasze życzenia: niech będzie dużo zdrowia, jak śnieg, radosne minuty jak płatki śniegu! A Święty Mikołaj i Śnieżna Panna zaleją cię prezentami!”

Szczęśliwego Nowego Roku!
Niech przyjedzie z kanapką
Z miodem, cukrem, dżemem
I dobry nastrój.
Więc zjadłeś to przez długi czas
I nigdy nie boli.

***

Wśród śniegu, wśród choinek,
Wśród jasnych świateł
Nagle wyglądał na wesołego
Świętowanie dorosłych i dzieci.

Szczęśliwego Nowego Roku, z nowym szczęściem,
Z wielką nową radością!
Dzięki nowej piosence, nowej bajce
Bałagan Szczęśliwego Nowego Roku!

Obejrzyj wideo: New Year Mix 2019Muzyka na Sylwestra 2019 (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz