Noworoczne wycieczki z Moskwy 2020

Świętowanie Nowego Roku 2020 w domku zostanie zapamiętane na zawsze i będziesz chciał świętować ten dzień następnym razem. Przytulna domowa atmosfera, a jednocześnie niezwykła i interesująca, ożywi różnorodność, pomysły i marzenia, a to jest klucz do prawidłowego przebiegu wakacji.

Kiedy dusza i serce prosi o wakacje i niecodzienne momenty życiowe, należy zacząć od niezapomnianej uroczystości Nowego Roku, ponieważ, gdy ją spotkasz, wydasz ją, jak mówią ludzie. Usunięcie domku w miejscu oddalonym od domu, innym niż zwykłe środowisko i miasto, będzie doskonałym rozwiązaniem, które zapamiętasz na całe życie. Dzisiejsza turystyka jest tak rozwinięta, że ​​propozycje przygotowujące ośrodki wypoczynkowe na Nowy Rok 2020 są nieograniczone.

Wycieczki noworoczne po Rosji

Wieloaspektowa i ogromna Rosja! Skoncentrowała wiele interesujących miast, budowli, pomników, naturalnych formacji i wiele więcej na swoich rozległych przestrzeniach! W tym kraju zima jest zawsze majestatyczna, prawdziwa! Do Nowego Roku wszystko się zmienia, a wakacje w każdym domu. Świętuj to święto zawsze będzie zabawne, interesujące i niezapomniane. Zanim zaczniesz zwiedzać kurorty za granicą, podróżuj po największym kraju na świecie, a twoje wrażenia pozostaną najbardziej żywe. Noworoczne wycieczki oferowane przez biura podróży zawsze będą pomocne, szczególnie dla początkujących turystów, ponieważ oferują nie tylko wygodę w ruchu, osiedleniu, ale także doskonałe wakacje z programem wakacyjnym i wycieczkami.

Najpopularniejsze trasy noworoczne w Rosji na Nowy Rok na trzy dni, dla 1 osoby, są przedstawione w tabeli. Początek 31 grudnia.

Nazwa trasyCena rub.Miasta na trasie
Nowy Rok we Włodzimierzu14 500Kompleks turystyczny „Ladoga” w lesie sosnowym

Vladimir - Suzdal

Nowy Rok w Jarosławiu + wieża Snegurochka + program rozrywkowy20 900Hotel „Love” 3 *

Peresław - Zalesski - Jarosław-Kostroma + wieża Snegurochki + program rozrywkowy + interaktywna wycieczka do muzeum - rezerwat „Boże Narodzenie XIX wieku”

Nowy Rok w Kostromie17 950Hotel „Samokovskaya”

Kostroma - Jarosław - Krasnoe - on - Wołga

Nowy Rok w Iwanowie18 890GC „Sosnovy Bor”
Nowy Rok w Kazaniu15 900Kazań - Joshkor-Ola z degustacją nalewek w domu Iwana Groźnego
Nowy Rok w Shuya14 790Iwanowo - Shuya - Parskoe - Vladimir. Nowy Rok w rosyjskich tradycjach. Super impreza!
Nowy Rok w Petersburgu11 900Sankt Petersburg i okolice
Nowy Rok w Seliger16 650Park Hotel "SDL" Torzhok - Ostashkov - Pustynia Nilova

Cena wycieczek obejmuje: podróż z Moskwy iz powrotem, program noworoczny, bankiet noworoczny i wiele innych, w zależności od trasy.

Domki z zakwaterowaniem w Veliky Ustyug

Prawdziwie Sylwestra można zobaczyć w Veliky Ustyug. Długo przyjeżdżają tam tysiące Rosjan i zagranicznych turystów. To miejsce jest szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi. Magiczna atmosfera, wspaniałe krajobrazy i infrastruktura czekają na wszystkich, którzy zdecydują się świętować główny dzień zimy w tym mieście. Każda wycieczka obejmuje:

 1. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach hotelowych, domkach, hotelach;
 2. Odżywianie zgodnie z programem;
 3. Uroczysty bankiet;
 4. Zwiedzanie;
 5. Zwiedzanie rezydencji Świętego Mikołaja.

W tym bajecznym mieście jest wiele opcji na wakacje, ale najbardziej udane dla rodzin lub dużej firmy jest zameldowanie się w domku, zwłaszcza że w Veliky Ustyug jest ich wiele.

Tabela pokazuje ceny zakwaterowania w domkach, należy jednak zauważyć, że liczba odwiedzających na Nowy Rok jest bardzo wysoka i zalecamy skorzystanie z wcześniejszej rezerwacji. Po pierwsze ceny są niższe, jeśli zarezerwujesz dwa miesiące przed podróżą, a po drugie, będziesz mieć pewność, że nikt nie zajmie wybranego obiektu i nie będziesz musiał szukać czegoś innego, zwłaszcza, że ​​trudno będzie szukać nowego roku.

Nazwa domkuCena za dzień, ruble, za osobęOpis
Dwór Arlazorow2000Wypełniony wystrojem starej Rosji, w obecności wszystkiego, co niezbędne do życia nawet najbardziej wymagającego turysty
Domek na 2 piętrach w pobliżu Frost Arena10 000Jest wygodny do osiedlenia się w dużej firmie, może pomieścić 17 osób, jest wyposażony we wszystkie nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego. 3 km od rezydencji Świętego Mikołaja.
Duży dom nad rzeką we wsi BobrovnikovoOd 1000Pojemność 14 osób, z nowoczesnym remontem, usługi przewodnika po mieście w cenie.

Wycieczki po Nowym Roku 2020 w Europie

Świętowanie Nowego Roku w Europie jest modne, ekscytujące, niezapomniane! Podobnie jak w Rosji, kraje europejskie z niepokojem oczekują głównego święta zimy i przygotowują się do niego od jesieni. Najpopularniejsze kraje na Nowy Rok to:

 1. Republika Czeska - Praga;
 2. Francja - Paryż;
 3. Turcja - Stambuł;
 4. Szwajcaria - Lucerna;
 5. Rumunia - Transylwania;
 6. Węgry - Budapeszt;
 7. Norwegia - Oslo.

Każdy kraj ma swoje tradycje noworoczne, ale wszystkich turystów łączy jedna radość, zabawa i oczekiwanie, że Nowy Rok przyniesie wiele nowych i dobrych rzeczy w życiu każdego człowieka. Ceny ustalane są w zależności od tego, jaki pakiet usług oferuje wycieczka. Wakacje w Nowym Roku w krajach europejskich mogą być dość tanie, od 25 000 rubli na osobę.

Czechy - lider popularności świąt noworocznych

Praga jest najbardziej poszukiwanym miastem na Nowy Rok. Turyści przyjeżdżają z całego świata, aby tam spędzić swoje ulubione wakacje - bajecznie, niezwykłe i magiczne. Czesi zrobili wszystko, aby zdobyć taką popularność. Wszystkie ulice, każdy dom pomaga wpuścić wakacje w twoje serca.

Koszt takich wycieczek średnio na osobę przedstawiono w tabeli

Nazwa trasyZameldowanie / wymeldowanieCena
Noworoczna trasa z klimatyzacją „Czech Airlines”27.12.2019-1.01.2020Od 363 euro
Trasa noworoczna27.12.2019-2.01.2020Od 429 euro
Trasa noworoczna 201827.12.2019 - 3.01.2020Od 457 euro
Nowy Rok w Pradze27.12.2019-4.01.2020Od 482 euro

Wszystkie hotele witają gości i zachwycają obsługą, ale domki stają się coraz bardziej popularne. Duże firmy, rodziny i miłośnicy przytulnych domów wiejskich mogą wynająć domek na Nowy Rok i spędzić wakacje w najlepszym wydaniu, ale wspaniale jest się zrelaksować.

Nowy 2020 na Kubie dla miłośników egzotycznych

Najbardziej ciepłolubni, aktywni, niezwykli, zabawni, psotni turyści latają, aby świętować Nowy Rok na Kubie. Tam nie znajdziesz śnieżycy zimowej, chrupania śniegu pod stopami i pokrytej śniegiem romantycznej atmosfery noworocznej. Upał, plaża, ocean, rozrywka w dzień iw nocy, Święty Mikołaj - oto, co czeka w Nowy Rok na tych, którzy zdecydowali się świętować z Kubańczykami. Jest to możliwe u większości młodych ludzi.

Nazwa trasyOkres zamieszkaniaKoszt, ruble / osoba
Varadero7 dni 7 nocyOd 74 672 do 97 213
Hawana11 dni 11 nocy89 872 do 96 856
Kayo Coco11 dni 11 nocyOd 82 866 do 145 108
Holgin7 dni 7 nocy114947–142502

Tabela pokazuje prowincje Kuby, w których znajdują się hotele, hotele w zależności od tego, jaka jest cena wycieczki.

 • Dokładne ceny można uzyskać od oficjalnych przedstawicieli.

Obejrzyj wideo: Letnia Ambasada Humoru - Kabaret Młodych Panów - Powrót piłkarzy (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz