2020, które zwierzę według kalendarza słowiańskiego i wschodniego

Istnieje legenda o tym, jak Budda, przygotowując się do ukończenia swojej ziemskiej ścieżki, wyznaczył zwierzęta, które przyszły do ​​niego, aby rządzić ziemią. Każdy czworonożny gość mógł zarządzać losami ludzi i zarządzać czasem przez długie 365 dni, ale tylko raz na 12 lat. W momencie podziału mocy szczur okazał się najbardziej przebiegłym zwierzęciem. Nie chciała stać na ogonie linii i sprytnie wdrapując się na byka, doskoczyła dokładnie przed wszystkimi. Dzięki tak zwodniczemu manewrowi uzyskała prawo rządzenia ziemią jako pierwsza. To jest to zwierzę, według wschodnich mędrców, i spieszy się do nas w 2020 roku, aby ustalić, co będzie. Słowiański kalendarz twierdzi, że nadchodzący rok będzie podlegał wpływowi zupełnie innego stworzenia - Spinning Mizgir lub Spider.

Kalendarz wschodni

Zaczęli korzystać z kalendarza za panowania dynastii Huang-di, w trzecim tysiącleciu pne. Od dawna jest popularny w różnych krajach Azji. Kierowali się nimi w Chinach, Japonii, Kapmuchiya, Wietnamie. Kalendarz porównał ruchy Ziemi, Słońca, a także satelity naszej planety, Saturna i Jowisza. Cykl trwający 60 lat został przydzielony, co z kolei podzieliło go na 12 rocznicę Jowisza i 30 rocznicę Saturna. Cykl Jowisza zyskał dużą popularność. Podczas długiego okresu rotacji tej planety wokół Słońca, zgodnie z obserwacjami chińskich i japońskich mędrców, wszystkie ludy żyły w dobrobycie i dobrobycie. Sam cykl podzielony na 12 lat. Każdego roku identyfikowano zwierzę, któremu powierzono odpowiedzialność za wszystkie ważne wydarzenia.

Jaki będzie rok Szczura w chińskim kalendarzu

White metal Rat będzie mógł podjąć obowiązki w okresie od 20 stycznia do 18 lutego następnego roku. W 2021 r., Wraz z nadejściem 1 lutego, jej władza się skończy. Główną cechą znaku dominującego jest brak półśrodków, który jest determinowany przez element metalowy. Będzie albo wspierająca i bardzo życzliwa, albo zła i nie okaże pobłażania.

Kolejną charakterystyczną cechą gryzonia jest ujarzmienie domu. Jeśli będziesz przestrzegać nawyków tego małego zwierzęcia, zobaczysz, że jest ono bardzo ekonomiczne, oszczędne, oszczędne. W związku z tym każdy, kto chce poprawić swoje warunki życia w przyszłym roku, zaangażować się w budowę lub remont, otrzyma wsparcie od samego Szczura.

2020, zdaniem astrologów, będzie trudny.

Pomimo ponurych przewidywań, Szczur, znany ze swojej mistycznej intuicji, znajdzie setki luk, aby uciec od jakiejkolwiek pułapki. Powinniśmy zrobić to samo: w trudnej sytuacji pamiętaj, że zawsze istnieje wyjście. Jest to jedno z praw, które będą działać zgodnie z wolą Szczura przez cały rok.

Jaka będzie pierwsza połowa roku

Biały kolor kochanki roku oznacza czystość, szczerość, uczciwość. Te cechy należy wykazać, aby odnieść sukces w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po wejściu szczura w jego prawa. Nie będzie wspierać tych, którzy będą próbowali oszukiwać i oszukiwać. Szczęście odwróci się także od tych, którzy będą prowadzić dzikie życie, zapomnieć o oszczędzaniu, poddać się pochopnym wydatkom.

Trudny okres, jaki malują dla nas astrologowie przez pierwsze sześć miesięcy, minie niezauważony i bez strat dla wszystkich, którzy będą całkowicie pochłonięci pracą. Szczur kocha ludzi pracy, ponieważ sam dba o swoje życie i będzie patronował wszystkim, którzy spełniają tę definicję.

Co gotuje Szczur w drugiej połowie roku?

W nadchodzącym roku przestępnym powinieneś powiedzieć „Nie”, zwykły sposób rozwiązywania trudnych sytuacji. Stare metody nie będą działać, ponieważ pojawiające się problemy okażą się większe niż wcześniej. Co można zrobić, aby zminimalizować straty:

  • zwracaj uwagę na zdrowie, znajdź czas na relaks;
  • usunąć negatywność podczas angażowania się w nowe hobby lub aktywny sport;
  • Zbierz jak najwięcej informacji o interesującym Cię obiekcie, na pewno się przyda.

Wpływ Szczura na pozostałe znaki. Horoskop na cały rok

ZwierzęPrognoza
BykOczekuje się regularnych problemów na froncie finansowym. W związku miłosnym będzie szczęście.
TygrysyPoprawi się stabilność finansowa. Czas na fundamentalne zmiany, sukces będzie towarzyszył wszystkim przedsięwzięciom.
KrólikiRok charakteryzuje się częstymi zmianami. Radość przeplata się z goryczą porażki, gwarantowany jest kalejdoskop różnych emocji.
WężeMożliwe problemy rodzinne. Sytuacja się stabilizuje i do końca roku będzie bardziej optymistyczna.
SmokiAwarie na początku roku spowodują awarię. Będą jednak siły, a sytuacja będzie w stanie normalizować się i poprawiać do końca roku.
KonieZnaczne trudności są zaplanowane na połowę roku. Sukces przyjdzie, jeśli nazwiesz ciężką pracę i optymizm.
KozyZielone światło jest gwarantowane we wszystkich obszarach życia. Możesz rozpocząć każdy biznes bez obaw - szczęście nadejdzie.
MałpyPrzewidziane są trudności i trudności. Przyjaciele i krewni pomogą ci wyjść z tej sytuacji.
KogutyOczekiwany jest wzrost statusu społecznego. Nastąpił poważny wzrost w obszarach biznesowych.
PsyPrzez pierwsze sześć miesięcy pojawią się poważne problemy. Latem sytuacja będzie mniej godna ubolewania. Sukcesowi towarzyszyć będą miłosne sprawy i sfera finansowa.
ŚwinieOkres rozkwitu działalności twórczej jest planowany, a dzięki temu nastąpi wzrost wzdłuż drabiny kariery. Rozwiąż problemy z pomocą wiarygodnych partnerów, wsparcia rodziny.

Kalendarz słowiański

Nasi przodkowie wierzyli, że bogowie są dość widoczni i pojawiają się przed nimi w postaci różnych zwierząt, zjawisk naturalnych, a nawet roślin. Rosyjski kalendarz został zachowany do dziś, dzięki czemu można zrozumieć, które zwierzę totemiczne kontroluje w tym lub w tym roku. Jest ich w sumie 16. Każdy z nich działa w momencie równonocy wiosennej i dzień ten przypada 21 marca. Długa zima zbliżała się ku końcowi, wszystko w przyrodzie stopniowo odchodziło od długiego snu, zostało przekształcone wskrzeszone. W tym momencie nasi przodkowie poznali nadejście nowego roku. W tym dniu odbywały się specjalne uroczystości, odbywały się śpiewy, ściśle przestrzegano tradycji. o panowaniu Piotra I wszystko się zmieniło. Nikt nie obchodził Nowego Roku wraz z nadejściem wiosny, ludzie przerzucili się na kalendarz, w którym Nowy Rok rozpoczął się 1 stycznia. Stopniowo zaczęli zapominać o symbolach totemowych, tj. zwierzęta, które były panami tamtych czasów, posiadały pewną moc wyższych bogów, która mogła wpływać na życie zwykłych śmiertelników.

Zwierzęta totemiczne od Słowian

Bóg, który poprowadzi wszystko, co stanie się w 2020 roku, został nazwany Latającym Mizgirem. We współczesnym języku nazwa totemu brzmi mniej mistycznie, ale nie mniej przerażająco - Spider tworzy sieć.

Pająki należą do królestwa zwierząt, chociaż mają wiele wspólnego z owadami, z którymi jest stale identyfikowane.

Istnieje kilka powodów, dla których Mizgir został zaszczycony, aby stać się jednym z magicznych stworzeń, których moc kontrolowania życia ludzi:

  • Pająki żyją na naszej planecie znacznie dłużej niż ludzie. W wykrytej kropli bursztynu, która wynosi co najmniej 100 ml. lat, część sieci zamarła, a pozostawił ją tylko nasz bohater stawonogi.
  • Zwierzęta te żyją wszędzie i mogą przystosować się w prawie każdym środowisku. Ślady ich życia znaleziono nawet na Everest.
  • Pojawienie się pająka wywołało podziw wśród sług boskiego kultu. Ciało zwierzęcia przypomina ósemkę - znak nieskończoności, liczba łap również wskazuje ten symbol.

Pająk jest wykwalifikowanym pracownikiem. Nasi przodkowie postrzegali to jako rodzaj bóstwa, tworząc płótno czasu. Wszystkie jego ruchy są zręczne i wyrafinowane, wie, jak tworzyć złożone wzory, nigdzie i nigdy się nie ucząc. Tkana sieć formuje się jak wstęga czasu, łącząca różne pokolenia, poruszająca się w przestrzeni i czasie, przechodzi w wieczność. Samo bóstwo nie podlega emocjom, służy jednemu celowi - połączyć przeszłe i przyszłe pokolenia, dostarczyć bagaż wartości niematerialnych od przodków dzieciom, wzmocnić więzi rodzinne.

Znając misję Mizgira, musimy mu w tym pomóc przez cały rok:

  • odwiedzać krewnych, często organizować rodzinne wakacje;
  • uczyć się nowych rzeczy o przeszłości ich przodków;
  • ustanowienie relacji między dziadkami i ich wnukami.

Zostaw Swój Komentarz