Grzanki na Nowy Rok 2020

Kiedy miną obowiązki noworoczne i próżność, zapalą się świece, rozbłyskują światła girland i wzbija się aromat igieł i mandarynek, bardzo wyczekiwany moment przychodzi, gdy wszyscy domownicy i goście spotykają się, podnoszą szklanki i gratulują sobie nawzajem. Wszyscy obecni na festiwalu chcieliby powiedzieć coś z głębi serca, podsumować miniony rok, przewidzieć dobre zmiany. Ale nie każdy ma dość elokwencji, aby wygłosić naprawdę piękne i niezapomniane przemówienie. Jeśli się zgubisz i nie potrafisz powiedzieć nic spójnego w najbardziej kluczowym momencie, poświęć trochę czasu przed wakacjami, aby przeczytać ciekawe grzanki na Nowy Rok 2020 i krótko przećwiczyć swoje mini-występy przed lustrem.

Noworoczne tosty z okazji nadejścia White Metal Rat

Imponujące dziewczyny piszczą z przerażenia na widok piękna, ale kochanka nadchodzącego roku nie będzie zadowolona z takiego przyjęcia, więc podnieśmy nasze okulary i krzyczymy z radości, radości, oczekiwania, że ​​słodka gryzoń przyniesie tylko najlepsze i najlepsze w naszym życiu! Niech Szczur zobaczy, że jesteśmy jej ogromnie zadowoleni, a wszystkie złe duchy przestraszą się i odlecą!

Na wschodzie, skąd przyszła do nas tradycja przestrzegania chińskiego kalendarza, zwyczajowo hałasować i głośno krzyczeć w Nowy Rok, aby zło nie znalazło odpowiedniego miejsca w domu właściciela.

Rok Świni kończy się, a na jego miejscu władca roku, Szczur wkrótce będzie się wspinał. To zwierzę nie jest tak dobroduszne jak Świnka, ale jest zdolne do ciężkiej pracy, cierpliwości, wytrwałości i zdolności przetrwania w każdej strasznej sytuacji. Niech więc mądry Szczur zobaczy nasz szacunek dla niej i obdarzy tym, co zawsze ma więcej: pokaż, jak się nie poddawać, naucz, jak unikać niebezpieczeństw, pokaż, jak przystosować się do każdej sytuacji!

Tak, Szczur nie jest śliczną różową Świnką, ale wszyscy pilnie musimy nauczyć się z nią przyjaźni, ponieważ zbliża się rok! Niech mądre zwierzę będzie dla nas miłe i przyniesie szczęście, dobrobyt, zdolność intuicyjnego rozumienia ludzi i sytuacji, jednym słowem, wszystko, w co sam Szczur jest bogaty!

Grzanki dla rodziców i dzieci

Najpierw chcemy pogratulować najbardziej bliskim i bliskim, a to oczywiście rodzicom i dzieciom. W momencie, gdy twoje oczy się spotkają, a twoje oczy się uśmiechną, powiedz toast, który pokaże twoje dobre intencje i silną wiarę w świetlaną przyszłość. Mów krótko, ponieważ ktoś może chcieć mówić za tobą i jednocześnie wymienić wszystkie oczekiwania bliskich i wyrazić, że wszyscy się spełnią.

Kochani, nie ma powrotu do przeszłości, zamknijmy drzwi i zobaczmy, co przygotowała dla nas przyszłość. A u naszych drzwi Dziadek Mróz i szeptał mi, że przyniósł ci wszystko, o czym marzyli, nie tylko dla posłusznych dzieci, ale także dla dorosłych dorosłych! Złóż życzenie!

Moi ukochani i krewni, w nadchodzącym roku będziemy mieć tyle okazji do radości i uśmiechu, co śnieg, że teraz spada za okno!

W życiu istnieje wiele powodów do smutku, ale przede wszystkim zawsze martwimy się o zdrowie. Niech więc będzie jak w klinice naszego szpitala w nowym roku: wszystkie smutki, choroby i zmartwienia staną w szeregu i staną w pobliżu rejestru naszego życia, czekając na kupony i nigdy nie będą czekać na swoją szansę, aby nas odwiedzić, ponieważ rejestrator zawsze:

  • pić herbatę;
  • siedząc na urlopie macierzyńskim;
  • odszedł na 5 minut;
  • przy zmianie zmiany itp.

Śmieszne i śmieszne tosty dla przyjaciół

Z przyjaciółmi możemy naprawdę odpocząć na wakacjach. Dzięki nim nie możemy „zachować twarzy”, nie myśleć, że możemy wyglądać śmiesznie lub śmiesznie, nie zastanawiać się nad każdym wypowiedzianym słowem, aby nie mówić za dużo. Wręcz przeciwnie, im bardziej naturalna i zrelaksowana atmosfera, tym bardziej zabawne i interesujące, dlatego tosty dla przyjaciół mogą być najbardziej nieoczekiwane, odważne i ostre.

Przyjaciele, nadchodzi Nowy Rok Szczura! Proponuję, aby przez cały dzień zachowywać się tak, jak ona: uciec od miejsca, w którym spodziewane są kłopoty i katastrofy, aby zdobyć zapasy wszystkiego i więcej, zawsze uparcie zrzucić mleko, nawet jeśli wydaje się, że toniesz i nigdy nie zapominasz o krewnych.

Podnieś kieliszki i zdecyduj, że w Nowym Roku będziemy przestrzegać przepisu na szczęście od wspaniałego Raya Bradbury'ego: śpimy długo, płaczemy przez 10 minut, jemy kilogram lodów i kładziemy kres osobie, która była kiedyś, i akceptujemy siebie dzisiaj!

Niech będzie to łatwe dla wszystkich w nadchodzącym roku, ale dotkliwość była tylko w kieszeniach i portfelach!

Przyjaciele, wszyscy znamy jeden paradoks życia: pieniądze zawsze były i zawsze będą, ale jak się spieszysz - nigdy nie istnieją. Pijmy do faktu, że w Nowym Roku z łatwością nauczyliśmy się rozwiązywać paradoksy życia!

Przyjaciele, błagam was w tym dniu, abyście nie zapomnieli o zwierzęcych symbolach roku, ale nigdy nie schylali się do swojego poziomu: nikomu nie pochlebiaj świni i nie zostań szczurem!

Tost dla dorosłych z pieprzem i żartami

Imprezy istnieją nawet po to, by krew się zagotowała, było fajnie i ciekawie. Rzuć pikantne tosty podczas uczty, jeśli firma się uspokoiła i znudziła.

Nowy Rok to święto magii. Czcimy chrześcijańskiego boga, świętujemy święta zgodnie z chińskim kalendarzem, a drzewo to tradycja pogańska. Wypijmy więc ... dla zdrowia!

Złota rybka stała się śledziem, magiczna różdżka pękła, wróżka cierpiała na amnezję, a sam Hottabych stracił ostatnie włosy - i to wszystko po naszych pragnieniach. Wypijmy więc, aby w Nowym Roku spełniły się nasze najbardziej ambitne marzenia!

Ważne jest, aby wszystkie dziewczyny wiedziały, kiedy jej książę jedzie na białym koniu. Ważne jest, aby każdy rybak sprawdził, czy złota rybka rozpryskuje się w jego sieci. Wypijmy więc za marchewkę! Jest to konieczne, aby poprawić widzenie.

Proponuję napój dla mojego zdrowia! Wszystko jest bardzo proste: będę zdrowy, co oznacza, że ​​moja żona też. Jeśli jest zdrowa, wszyscy mężczyźni w naszym mieście, a zatem ich żony, będą mogli pochwalić się swoim zdrowiem. Dlatego będę zdrowy!

Korporacyjne tosty dla partnerów biznesowych

Coroczne imprezy firmowe są doskonałą okazją do znalezienia przyjaciół wśród współpracowników, dołączenia do nowych pracowników w zespole i próby rozpoznania „swojego chłopaka” w szefie. Możesz rozpocząć przyjemną rozmowę od pięknego tostu, w formie krótkiej historii lub przypowieści z filozoficznym nastawieniem. Jeśli naprawdę chcesz, możesz wspomnieć o chwilach pracy w toastie, ale lepiej jest mówić o wieczności:

  • harmonia w życiu;
  • miłość
  • przyjaźń;
  • mądrość i doświadczenie.

Istnieje starożytna indyjska mądrość, która mówi, że osoba, która jest daleko, będzie blisko, jeśli znajdzie miejsce w sercu. Ten, kto stoi w pobliżu, będzie nieskończenie oddalony, jeśli nie będzie w twoich myślach. Wypijmy więc, aby ludzie, których kochamy, byli zawsze w naszych sercach w Nowym Roku i zawsze!

W słynnej bajce, w której wspomniano o trzech dziewczynach, szczęście rodziny było inne. Uważano, że tylko przy pomocy słodyczy możemy budować harmonijne relacje i zdobywać miłość wiernych. Druga myśl, że jej umiejętności projektowe pomogą stworzyć silną rodzinę. Ale tylko udało jej się zostać królową, która mogła porzucić karierę i wolała być strażniczką ogniska i dać życie dzieciom. Przyjaciele, dlaczego nie napić się drinka, aby chęć kariery nie stała się najważniejsza w życiu i nie przesłaniała wartości rodzinnych. Dla zachowania wartości rodzinnych w Nowym Roku!

Chciałbym, aby w przyszłym roku wszyscy mieli tyle pieniędzy, ile piasku na plaży. Aby podczas podróży nie mieliśmy żadnych przeszkód. Tak więc, jeśli były łzy, to tylko łzy szczęścia!

Krótkie i wszechstronne tosty

Czasami sytuacja pozwala powiedzieć wierszem piękny krótki toast. Jednak pod wpływem mocnych napojów, gdzieś w środku uczty, trudno sobie przypomnieć rym. Zupełnie inną sprawą są krótkie przemówienia z gratulacjami. Najważniejsze w tym przypadku jest zapamiętanie znaczenia grzanki i powiedzenie jej własnymi słowami.

Zwykle czegoś chcą, ponieważ czegoś brakuje. Dlatego chcę pić na szczęście, ponieważ nie dzieje się to wiele. Przypomnij sobie pasażerów Titanica. Mieli wszystko: pieniądze, sławę, pozycję w społeczeństwie, piękno i młodość, ale szczęście, jak się okazało, nie było.

Jeden człowiek chciał podróżować przez całą swoją młodość, aby zobaczyć cały świat. Ale jego pragnienie nigdy się nie spełniło - nie było pieniędzy. Lata mijały, zestarzał się i wzbogacił. Można było podróżować po świecie, ale nie było już pragnienia. Wypijmy więc, przyjaciele, aby coś się wydarzyło w naszym życiu, abyśmy chcieli dłużej niż mogli.

Wszystkich ludzi można porównać do różnych napojów. Zabawne są jak wino. Smutne i nudne dla octu. Wytrzymały i silny przypomina koniak. Ale w tym dniu chcę pić specjalne szampany, które błyszczą i bawią się!

Obejrzyj wideo: Telewizja Małopolska - (Grudzień 2019).